• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@janina83 Jak je to možný, holka:frowning2:??? Já tomu tak věřila, bylo to tak nadějný u Tebe. Myslíš, že se teda chytlo a pustilo, když byly přece //??? Jdeš na krev někdy? Co malá už je líp?
15. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
@tonytony ja to taky nechapu taky jsem verila ze se zadarilo nejprve // a pak jen / vubec to nedokazu pochopit urcite na hovno testy ale i mamatest ukazoval ducha fakt uz nevim proc!!!!! :frowning2: jinak mala jeste poradne nevim dneska dostane prvni jidlo snad ho v sobe udrzi mam ja to ale smulu :cry: :cry:
15. lis 2010 v 11:16  • Odpověz
@janina83 Je mi to fakt líto... A nemůže být ten test te´d špatný? Běž si, co nejdřív na krev, ať víš jistě a můžeš jít nějak dál, tohle je hrozný, nahlodaná // a pak tohle, ach jo... A neboj, malá ta to zvládne líp než my všichni dohromady, děti jsou bojovníci!
15. lis 2010 v 11:51  • Odpověz
@tonytony uz pockam na krev a pak si dam oddech a menim car
15. lis 2010 v 11:57  • Odpověz
@janina83 Kam teď chodíš? A máš už vyhlídnutý nějaký jiný? Oni říkají, že někdy to pomůže, tak budu držet palce!
15. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
@tonytony no tet budeme az v praze od nas je to asi 120 km ale za skousku nic nedame iscare myslim ze se to jmenuje jeste se mrknu po netu ale tet na to nemam naladu musim se vzpamatovat :cry:
15. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz
@tonytony jinak chodime do gennetu v LBC jsou tam hodny ale druhy pokus a nic :frowning2:
15. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz
@janina83 No, to dojíždění je pakárna:frowning2: To mi povídej, my jezdíme taky daleko cca 80km a s malou bez hlídání to je taky paráda a pokud budu muset do práce, tak to nebude reálný vůbec, takže teď mám tak nějak posledníb šanci bez práce...
15. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz
@tonytony noo taky mi ukoncej neschopenku navic jsem asi zustala bez prace smlouvu mam jen do 20.12.10 uz me to neprodlouzej.
15. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz
@janina83 To je v pytli, že do toho všeho člověk musí řešit ještě tohle kolem:frowning2: Mě to taky štve, já bych práci měla i před rokem, kdybych chtěla, v tom problém nemám, ba naopak, kdybych šla do práce hned po porodu, tak budou nejraději, jenže teď o to spíš, by to byl problém, nastoupit a nebo jim to slíbit a pak těhu, ale co má člověk dělat, dkyž to nemá na přání jako jiní kolem mě:frowning2: Já nevm, jak to ty lidi kolem dělají, že jsou těhu na přání aještě si dokáží naplánovat, v kterém ročním období chtějí rodit a zda to bude chlapečke nebo holčička...
15. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla na OPU a mám 7 vajec :D a to jen z 1 vaječníku!!!
15. lis 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahojky
Antoa tak to je hezké,jen z jednoho.
Janina,ještě to nevzdávej,skoč si na tu krev a uvidíš.
15. lis 2010 v 19:22  • Odpověz
@lenkacar díky za tvůj příspěvek, udělala jsi mi ohromnou radost ani nevíš jakou :slight_smile: mocinky se těším, že budeme příští měsíc mít v bříšku další naděje a doufám, že to vyjde :slight_smile: mám slzy v očích :frowning2: a jaké máš ty zkušenosti s Artem? Teď sem moc nechodím, protože pak akorát brečím a manžel je ze mě nešťastnej, že zase pláču a trápí ho to, že na miminko čekáme tak dlouho. Takže když nečtu příspěvky druhých tolik na miminko nemyslím.
15. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz
@janina83 nebuď smutná a ještě neházej flintu do žita. V začátku Hcg stoupá a kolísá, takže to může ovlivnit výsledky testu, ale máš dvě děti a jsi jistě štastná. Pomysli na nás, některé holky jsou tu starší než ty a nemají dítko a taky by ho rády. Mě je 25 a již jsem 5 potratila to není nic příjemného a pořád doufám a dělám vše pro otěhotnění. Kdybych měla prcka, který by byl můj byla bach nejštastnější pod sluncem a už bych nic neřešila, že nemůžu mít další dítě. Chápu tě je to jistě nádherné mít u sebe ten malý zázrak, ale takový je život. Měj se krásně a nehruď se. Drž se Jani, ahoj :slight_smile:
15. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky holky!
Na kontrole dneska ok,mám celkem 8 folikulů,na pravé straně 5 menších a na levé 3 velké,tak snad bude dobrá úroda.
Dostala jsem poslední léky a ve čtvrtek mě čeká opu.
Mějte se hezky.Jdu Vás dočíst.Pa pa
15. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz
@janina83 Ahojky,tak to je mi opravdu moc líto a přeji Ti abys co nejdříve nabrala sílu do dalšího boje.Malé taky přejeme brzké uzdravení a ať ji máte brzy doma.Do Iscaru chodím já a jsem tam moc spokojená,když budeš chtít něco vědět,ptej se.
15. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
@antoa
@pajinkaa28 Hezký zprávičky, holky:slight_smile: Jen tak dál:slight_smile:
@duschankova Máš pravdu, že mít doma už dítě je naše plus, ale já nevím, asi je to věkem a tím, co jsem teď zjistila, že je u nás všechno špatně, ale já to teď nesu vše snad hůř než když jsem dítě neměla před tím:frowning2: a že jsme se na něj taky načekali a nanervovali:frowning2:
15. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz
@duschankova ,když ti to nedělá dobře ,možná bys měla diskuze vypustit z hlavy a chodit jen pro otázky a hlavně se zklidnit ,je to hodně důležité pro nový start..já lezu do Artu 2roky a jednou se mi tam právě o Vánocích věnovali tak to vím,na Silvestra dokonce dávali embrouše..ted jsem měla rok pauzu na zklidnění a oběhání všech vyšetření a můžu říct ,že teprve ted se cítim fakt dobře a vše funguje jak má .. ..tak uvidíme..vím jak moc to chceš ,psala jsem ti párkrát na Art diskuzi,proto jsem si tě všimla tady a tvé otázky..no zkrátka je to o štěstí..chce to trpělivost :wink:
16. lis 2010 v 07:56  • Odpověz
@lenkacar Je, je, to mi roste naděje, že by u nás v Caru taky mohli jet přes Vánoce a Silvestra, neb ty u nás budou fakt aktuální- kéž by!!!
16. lis 2010 v 11:26  • Odpověz
@tonytony vim,že všude nejedou ..art je soukromý,tak se asi snaží :wink: ikdyž jak v čem..sere mě tam zase něco jiného :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, prosím nevíte, jestli můžu nechat puregon po dávce v tom peru, nebo ho musím po každém píchnutí vyndavat? díky moc
16. lis 2010 v 17:32  • Odpověz
@koubovka1 ja myslím že ho tam mužeš nechat.Ja mela v peru Gonal a ten tam taky byl pořad :slight_smile:
16. lis 2010 v 17:41  • Odpověz
@nana.76 tak to bude asi stejný jako gonal, já si to taky myslela, jen ho proste dám celý do ledničky.
16. lis 2010 v 17:43  • Odpověz
@koubovka1 myslím že v tom není problem :slight_smile: :slight_smile: a vubec to nebolí tím perem že?
16. lis 2010 v 17:49  • Odpověz
@nana.76 snad ne, jen mám strach, že kdybych udelala neco špatne, tak je to tak strasne drahy.
Ještě nepíchám, zatím je decapeptyl, puregon až od soboty
16. lis 2010 v 17:51  • Odpověz
@koubovka1 určitě se nevyndavá :wink:
16. lis 2010 v 17:52  • Odpověz
i s perem šup do lednice a půl hod. před pícháním vyndej ,aby tě to nebolelo.. :wink: to jsem vám sem ,ale pěkně vlezla co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 v 17:53  • Odpověz
@lenkacar ale my jsme radi :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2010 v 17:55  • Odpověz
@lenkacar nevadí, jsme rádi a já jsem ráda, že mi to takhle hezky potvrdíš a poradíš
16. lis 2010 v 18:21  • Odpověz
@koubovka1 :wink: taky jsem ráda
16. lis 2010 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.