• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
Ahoj holky, tak hlásím, že ze 7 vajuch se jich 6 po ICSi oplodnilo a vyvíjí se a jsou prý krásná, v pátek ET. :grinning:
17. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz
@antoa Tak to držíme moc palce!!!Hezký výsledek!
17. lis 2010 v 15:35  • Odpověz
@antoa taky držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 v 19:50  • Odpověz
díky, snad to bude OK....
17. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky i já držím pěstičky at vše dopadne jak má,a máš už mimíska v pupíčku,pošlu těhu bacilky :wink:
18. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak nepřicházím s moc dobrou zprávičkou.Dneska po OPU bohužel jen 1 vajíčko.Zítra si mám zavolat,jestli je ok a vyvíjí se.
Když ano,tak mě v sobotu čeká transfer.Navečír Vás dočtu.Mějte se.Pa pa
18. lis 2010 v 15:06  • Odpověz
Páji nezoufej,je tu na koníkovi dost holek,co se jim to zadařilo i jen s jedním bojovníčkem,držím pěstičky
18. lis 2010 v 17:10  • Odpověz
@pajinkaa28 Já měla minule jen 2 vajucha a obě se vyvinuly lépe než s předchozími 8mi, z kterých přežilo jen jedno. Nic není ztraceno!!! Zítra jdu na ET, ze 7mi jich 6 přežilo :D A za to vděčím léku Siofor, který při PCO donutí dozrát všechny folikuly.
18. lis 2010 v 19:11  • Odpověz
@pajinkaa28 Musíš věřit, že ON je ten vyvolený!!! Já měla vajíček hodně, embryjka se krásně vyvíjela a nakonec zbylo jen jedno a nic z něj:frowning2: Takže zrovna u Tebe to může být právě to jedno, co stačí a je to to pravé!
18. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz
já jsem z dneška rozčarovaná Byla jsem na té hematologii kvůli těm trombofiliím - zatím jen s dr. pokec, na odběry musím jet zase až příští týden- ve st na odběry a v pá k dr.( díky tomu, že nějaké věci vyšetřují jen určitý den či co), takže nevím žádnou laborku a dr. k tomu zaujala postoj, že pokud mám 1 zdravé dítě a potraty JEN v časných stádiích a hl. v těhu jsem krvácela!!!, bude lepší, když nic ředit nebudeme- ani heparin, ani Anopyrin, abych nekrvácela ještě víc... Jen kys. listovou, B12 a B6, což už dlabu... Takže nevím, zda toto je správné? Co vím, že se budu jen o to víc bát, aby se to nepo... díky tomuhle No, prý uvidíme dle té krve, ale bylo vidět, že se jednoznačně kloní k tomu, nic neředit... Na netu z toho mám pocit, že fakt, co dr. to názor, někdo raději ředí, někdo ne, dost dr. o tom ani moc neví... Takže fakt nevím, no...Do Caru jedu ve čt, takže ještě stejně nebudu ještě nic vědět- vše se z hematolky dovím až v pátek- den poté... klasika Ach jo...

18. lis 2010 ve 22:47  • Odpověz
ahojky,tak mám dva prcky zavedeny a dva zamraženy!!!! :dizzy_face:
19. lis 2010 v 15:23  • Odpověz
super zpravička tak at se mimískum u tebe mooooc líbí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:20  • Odpověz
@nana.76 děkuji
19. lis 2010 v 18:16  • Odpověz
@antoa moc držím palečky at se to povede..... :slight_smile:
19. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: vám všem po transferu držím pěstičky ať..... My jdeme v pondělí na kontrolu tak se moc těším co nám pan doktor řekne a jestli půjdeme v prosinci na další stimulku a hurá na věc :slight_smile: tak se tady mějte báječne a zase někdy ahoj :slight_smile: Pája
19. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz
@antoa Držím palce, ať se hezky chňapnou:slight_smile:
@duschankova Tak doufám, že budeme bojovat svorně spolu:slight_smile: V prosinci nás tady asi moc nebude:frowning2:
19. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky holky!
Dneska jsem si volala do Caru a vajíčko nám oplodnily a zatím je ok.Ráno si mám zavolat,jestli je ok a když ano,tak přijet na transfer.Zítra Vás dočtu a dám vědět.Pa pa pa
19. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz
ahojky holky, můžu se přidat??
občas nakukuju. Mohla bych se vás zeptat - v pondělí jsem byla na OPU a včera na ETu. A od večera mě pobolívá podbříšek a dneska celý den trochu víc - píchá mě jak vpravo tak vlevo. Užívám 2xdenně 2 utrogestany, tak nevím, zda je to způsobené těmi prášky. Toto je mé první IVF, tak nevím co je normální.
díky za odpověď a všem držím palečky k vytouženým // čárečkám.
19. lis 2010 ve 22:51  • Odpověz
@lenka1979 ahoj Lenko. Bolení bricha je normalni, ale pokud tě bolí hodně a mas nafouklé bricho, tak raději zitra zajed do CARU nebo alespon zavolej, ale kdyz te doktor uvidi bude to tak lepsi. Ja jsem byla na prvnim ivf letos v zari a bohuzel neuspesne a mela jsem hyperstimulacni syndrom, ktery se projevuje nafouklym brichem a pri konzumaci velkych porci jidla je na zvraceni a vubec navis, kam bys skocila. Takze radeji jet do CARU s NICIM nez NECIM, tak zni moje rada. :slight_smile: ale drzim hodne palecku a hlavne nic nedelej a odpocivej to je moc moc dulezite!!!!!!!!!!!!!!!
19. lis 2010 ve 23:27  • Odpověz
@lenka1979 Já jsem taky užívala Ultrogestan 3x denně jednu tobolku a při OPU jsem měla 37vajíček, proto ten hyperstimulák.
19. lis 2010 ve 23:29  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: taky doufam, ze budeme spolu bojovat a doufat :slight_smile: uz se moc tesim :slight_smile:
19. lis 2010 ve 23:34  • Odpověz
@lenka1979 ja měla to same bolelo mě břicho po et hodně,ale nakonec jsem rada nebot se nam zadařilo tak ta bolest k něčemu byla a doufam že i tobě se zadaří :slight_smile: :slight_smile: A vítej u nas :slight_smile:
20. lis 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj devčata, tak dneska první den puregon, tak mi držte pesti, at to s tím perem zvládnu. :wink: :wink: :wink:
20. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojky holky
Jen na rychlovku.Už mám mimíska v bříšku,teď je to na něm,jestli se mu u nás bude líbit.
Mějte se hezky,já si jdu zas hodit nožky nahoru.Pa pa pa
20. lis 2010 v 17:38  • Odpověz
@pajinkaa28 gratuluji
@koubovka1 zvladneš to jsi šikulka :slight_smile:
20. lis 2010 v 18:16  • Odpověz
@duschankova Fíha, 37 vajec, tak to jsem se svými 20 břídil:frowning2: Můžu se zeptat, jak jsi to pak s vajíčky a embryjky měla- prostě jak to pak probíhalo a dopadalo stakovou úrodou???
@pajinkaa28 TAk to je super, že bojovníček zabojoval, moc držím palce a pokud to klapne, tak je to teda BOREC:slight_smile:
20. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz
@tonytony ahoj ..já jich měla prve 30 a z toho 10 blastocyst a nic .. a ted jsem měla 21 opět hyperstimulák ,ten už se prostě opakuje asi ze zvyku a 2 zavedli a 2 jsem si vybrečela do mrazu ..nechtěj mrazit dvojkový..ale neměla jsem tentokrát PK a dopadlo to dobře ,zatim :wink:
21. lis 2010 v 10:17  • Odpověz
HOJKY
Pájinko,vidíš říkala jsem.že zabojuje.Tak hezky odpočívej at se mimísek pořadně zavrtá.
Koubi neboj to zvládneš a za chvilinku budeš mít mimísky taky v bříšku,zlatíčka posílám těhu bacilky všem co je potřebují
21. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz
@tonytony Ahojky :slight_smile: Tak my jsme měli 37 vajíček, ale většina jich byla nezralých, ale kolik to nevíme neřekli nám to. Jinak z téhle úrody byli zavedené 2 embrya a zbytek nevíme kde je. Zřejmě všechny životaschopné vajíčka byli oplodněné a při transferu byli vybrány 2 nejlepší embya a zbytek nějak zlikvidovali nebo,co?! Jinak hyperstimulák nic příjemného, ale dalo se to vydržet. Naštěstí jsem neležela v nemocnici, ale doma v posteli. Tak ahojte :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz
@zazy poslala jsem ti IP a telefoním číslem prosím tě asi si mě ve středu už nechaji v nemocnici mam dost špatnej ten tlak tak at tu mužeš dat holkam vědět jak to vypada.děkuji :slight_smile:
Jinak všem přeji krasnou neděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.