• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@duschankova No, já měla taky nábh na hyperstimulák poprvé, tak jsem zvědavá, co bude ted:frowning2:
21. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: tak v prosinci mi začín stimulace, ale trochu jiná než poprvé. 2.den cyklu dostanu injekci pak 14dní budu užívat jen Prednison isíc navíca až po 14dnech začnu píchat Fostimon, který jsem měla už minule. Takže pokud přijde MS 10.prosince tak 11.12 dostanu injekci a Fostimon přijde na řadu 25.prosince, pak kontrola a cca 5-6.1 2011 OPU a ET se ještě uvidí jestli bude třeba PK. Jinak se už moc těším a doufám, že když do toho dáme o 8 tisíc navíc, že to vyjde na podruhé. Zatím ahojky :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:31  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: tak v prosinci mi začíná stimulace, ale trochu jiná než poprvé. 2.den cyklu dostanu injekci pak 14dní budu užívat jen Prednison,( který pochopitelně budu užívat i nadále) až po 14dnech začnu píchat Fostimon, který jsem měla už minule. Takže pokud přijde MS 10.prosince tak 11.12 dostanu injekci a Fostimon přijde na řadu 25.prosince, pak kontrola a cca 5-6.1 2011 OPU a ET se ještě uvidí jestli bude třeba PK. Jinak se už moc těším a doufám, že když do toho dáme o 8 tisíc navíc, že to vyjde na podruhé. Zatím ahojky :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:33  • Odpověz
holky tak mě můžete příště připsat do té vaší tabulky :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:34  • Odpověz
@duschankova byla jsi v artu?
23. lis 2010 v 11:56  • Odpověz
@duschankova No, tak to budeme bojovat opravdu jen s rozdílem několika málo dnů- teda pokud to klapne i u mě přes ty svátky- já bych cca měla mít, když mě zase nějak nevypeče MS, ET kolem cca 3.1. plus minus. Takže doufám, že ve čt nahlásím taky spolubojování!
23. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz
@lenkacar Ahoj, ano byla jsem v Artu, proč se ptáš? Držím ti pěstičky ať se vám daří :slight_smile:
23. lis 2010 ve 23:51  • Odpověz
@tonytony :slight_smile: to je super :slight_smile: jo a když bys měla náhodou problém s příchodem MS zajdi si do CARU a požádej o injekci na spuštění MS. Měli by ti ji dát bez problému... Mě to dr. takhle řekl, ať zbytečně nečekáme dlouho na MS. papa :dizzy_face:
23. lis 2010 ve 23:58  • Odpověz
@duschankova ptam se ,že se tam ted nějak daří víš! tak at jim to vydrží :dizzy_face:
24. lis 2010 ve 03:44  • Odpověz
@duschankova No, já doufám, že už mi teď dorazí v pohodě, ten min. měsíc mě teda potrápila pěkně, mrcha jedna!
24. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz
@lenkacar Ahojky, jak se vede? Už ofiko, koukám:slight_smile:?
24. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky

dnes jsem byla na prvním ultrazvuku a pro zatím máme 2 bublinky a příští týden se jde na další jestli budou srdíčka))) všem čekatelkám i těhulkám držím pěstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
24. lis 2010 v 15:18  • Odpověz
příští pátek mám kontrolu na srdíčko :wink: jinak je mi furt blbě ,dneska jsem si koupila nějaký lízátka na nevolnost ,večer asi budu lízat o stopéro ..je to hnus .. :wink:
@tonytony
24. lis 2010 v 16:19  • Odpověz
@ester32 můžu se zeptat v kolikátým tt se u vás chodí na srdíčko?já budu 7+3 tak doufám ,že už tam uvidí ..
24. lis 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahoj Ester a Lenkacar, moc gratuluji, máte to pekně na stejno co?
Já jdu příští týden na UZG, jak vypadají vajucha, doufám, že dobře, už mi to připadá nekonečné. chtěla bych už mít po
OPU a ET....
24. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lenkacar ahojky n tak to ti přesně nepovím)))) jdu příští týden a to budu 29 den po ET a už by snad mělo být.... pan doktor včera měl v celku shon tak mi vlastně ani neřekl přesný dny jak teď jsem jen řekl 5ty týden,ale to je široký pojem 6 dnů))) měla bych být 5 x 4 až 6 nevím tak to bude taky kolem toho 7 týdne mooooc ti držím pěsti ať bije jako zvon)))))a který jden teda jdeš???

všem děkuji a všem přeji ať se brzo zadaříííííííííííííííííííííííí
25. lis 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahojky tak dneska je tady pekne mrtvo,
takže kontrola UZG dneska dobrý, vajíčka se delají, vypadá to příští středu na OPU doufám.
25. lis 2010 v 19:13  • Odpověz
ahojky holky posledni dobou je tu pěkně mrtvo.Už by tu měla přijit nějaka nova těhulka at se to tu oživí :slight_smile:
@koubovka1 myslím na tebe :slight_smile: a držím pěstíky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
@lenkacar ja byla na srdíčku v 6tydnu a už tam bylo :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
@nana.76 ahojky, jak je? :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
holky, ani nedočítám, happy end se nekoná:frowning2: celou cestu z Caru jsem prořvala:frowning2: Jediný týden v roce je ten, kdy mi vycházelo OPU, takže v prdeli... Všechny přípravy vč. domluvy hlídání atd. jsou v tahu, Wobenzym jsem dlabala taky zbytečně- vše posun o celý šíleně dlouhý měsíc s mými dlouhými cykly i o víc a krom toho mi to díky tomu bude vycházet nba tak důležitou věc, že celé IVf budu muset posunout ještě o další měsíc- ta věc nejde odříct nebo zrušit, takže to nejhorší, co se mohlo dnes pro mě stát, stalo se:frowning2: Navíc dr. znova koukal na ty výsledky genetiky embryí a moc šancí nám nedal, takže jsem v totálním srabu a vzdávám to předem, nemám sílu už v něco věřit, místo akce, která mohla začít už tenhle víkend- nIC, nula:frowning2: Já na to asi nemám zvládat to, věřila jsem, že to dopadne a zase nic... I manžela to sebralo, protože to čekání je šílený a já to prostě fakt nezvládám:frowning2: Naváíc se mi to totálně zkomplikuje s prací a žádostí do školky, prostě fakt v háji celý...
To jsem se včera těšila, jak začnu dnes optimisticky s výzdobou apečením- takže teď místo toho budu přes další pro mě totálně zničený Vánoce jen trpět, trápit se vzpomínkami( potraty a úmrtím) a utápět se v nevíře, že to stejně nikdy nedopadne... Já tady od srpna, ky se to nepovedlo, odpočítávám den po dni a pak stačí jen pitomá MS, která přijde o týden dýl a já se klasicky se svým štěstím trefím do jediného týdne, kdy tam nejsou:frowning2:
25. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak jsem tu.Pořád beze změny,až na to ,že pořád lítám na wc a chvílema trošičku víc cítím bříško.
Musím Vás dočíst,koukám že mám asi co,dlouho jsem nenakoukla.Zatím pa
25. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
@lenkacar Gratuluji k těhulkování a tuším že jsem prvně byla taky kolem toho 7 tt a už tam bylo :slight_smile:
25. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz
@ester32 Tobě taky velikánská gratulace. :slight_smile:
Snad se brzy přidám,to čekání je nekonečné :frowning2:
25. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz
@tonytony Ahoj kočko nezuofej a věř!!!!!!!!!!! Jak přestaneš věřit už se to nepovede, nezoufej. Vyplakej se a uvidíš za 14 dní uvidíš vše v lepších barvách. Už jsem taky zažila spoustu zklamání a teď se těším na další IVF. Myslím na tebe a držím pěstičky ať se brzy vrátíš mezi nás. A napiš mi proč nemůžeš jít při následném cyklu.
26. lis 2010 v 00:04  • Odpověz
Ahojky holky, četla jsem si vaše příspěvky. Víte s manželem nás poslali do centra, protože má hodně blbý spermiogram.(nějaká vrozená vada)A doktor nám řekl, že jedinou možností je IVF :frowning2: Pořád jen brousím po netu, ale už jsem z toho unavená!!Po roce a půl snažení tohle!Manžel je z toho hodně špatný, tak se ho snažím nějak podržet, ale sama mám z toho hrůzu.Chci se zeptat dělají vždycky laparoskopii?? Mě doktor řekl, že jsem v pořádku, ale kdyby přece něco? Děkuju moc za odpověď. Jinak všem těhulkám mocinky gratuluju k mrňouskům!! :slight_smile:
26. lis 2010 v 10:35  • Odpověz
@pavlina86 vitam tě.Mě laparoskopii nedělali.Doktor mi to teda nabídl,ale my šli nejdřív do IVF to se povedlo,ale kdyby se to nepovedlo tak bych šla taky na tu laparku :slight_smile: ale jak říkam dvakrat jsme šli nejdřív do IVF a to se nakonec povedlo :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:49  • Odpověz
@nana.76 moc děkuju. A na kolik penízků vás to vyšlo, jestli se můžu ptát?? Takže vám se to podařilo (IVF) na 2 pokus?Tak to ti moc přeju ať krásně rostete!!! :wink: Jen tiše závidím, tak snad to bude co nejdřív! :slight_smile: Ale celkem se toho bojím!
26. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz
@pajinkaa28 děkuji, no příští týden budu 8tt tak snad už bude ..a spadne mi zase kousek kamene ze srdce.. :wink:
26. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz
@pavlina86 pokud máte špatný Spg tak vám zřejmě navrhnou ICSI a laparku až kdyby se jim něco nezdálo u tebe ..nás to vyšlo z ICSI na 19000,- :wink:
26. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.