• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@pavlina86 jsou v tom léky ,narkoza ,mražení..neměli jsme PK,prodlouženou kultivaci.ICSI znamená ,že zavedou spermii přímo do vajíčka ..snáze se oplodní.
26. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz
@lenkacar tak doufám, že to vyjde! Už jsme objednáni na 1 konzultaci do CRM. Snad se to do konce příštího roku podaří! :slight_smile: Mooc děkuju a Tobě gratuluji. Ať se daří a krásně rostete!! :slight_smile:
26. lis 2010 v 15:02  • Odpověz
@pavlina86 nas to vyšlo v olomouci na 11tisíc i s ICSI :slight_smile: hodně štěstí :wink: :wink:
26. lis 2010 v 18:08  • Odpověz
@pavlina86 Ahojky, také te vítám, myslím si to samé co lenkar, určite jdete do ICSI. Můj manžel má také
špatné a napoprvé jsme si to nepřiplatili a nevyšlo to, ted stimuluji na druhé IVF a tentokrát si ICSI připlatíme, tak snad nebudeme litovat.
26. lis 2010 v 19:12  • Odpověz
@pavlina86 díky ,hlavně se ptej, když něčemu nerozumíš ..většina doktorů mluví ve zkratkách a je třeba je drobet vyzpovídat ..ne všichni jsou študovaný z koníka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pamatuju ,že když jsme byli s mužem na 1 konzultaci tak jsme seděli pak v autě a dávali jsme dohromady co vlastně říkal a nerozuměli jsme vůbec ničemu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je pravda ,že jsem si některá vyšetření sama vydobila tím ,že jsem věděla od holek ,že na tom byly a k čemu to vlastně slouží .. :wink:
@koubovka1 určitě nebudete litovat,když je špatné spg a máte na to penízky ,je spíš risk toho nevyužít :wink:
28. lis 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahojky holky mooc Vám děkuju!! Je pravda, že jsem z toho celá domotaná. :frowning2: Já jsem si původně myslela , že IVF a ICSI jsou 2 různé zákroky!A že se může udělat jen jedno. Takže to jde oboje?? A je u toho tedy větší pravděpodobnost úspěchu?(je mi jasné, že to vyjít nemusí, ale rači si připlatíme, kdyby to třeba vyšlo!) Měli jsme jít v úterý na 1konzultaci, ale manžel musí odjet na služebku, takže to musím zrušit, tak mě to celkem štve. Chtěla jsem co nejdřív začít něco dělat, ale s jeho prací to půjde dost těžko! :angry: Tak vám ještě jednou všem moc děkuju, kdyby se vám náhodou některé chtělo mi napsat, jak to vlastně probíhá a polopatě, budu ráda!!! Přeji hezký zbytek víkendu! :grinning:
28. lis 2010 v 19:26  • Odpověz
@pavlina86 Ahoj Pavlíno tady Pavla. Prosímtě první konzultaci rušit nemusis, staci kdyz tam pujdes sama a budes o krok dal. Akorat nam odebirala sestra krev, tak to bude muset pritel/manzel dodatecne. Jinak IVF je mimotelni oplodneni ve zkumavce s tim, ze vajicko je oplodneno ve zkumavce, kdy kazde vajicko je vlozeno do jedne zkumavky spolu s casti vycisteneho sperma. No a ceka se jestli bude vajicko oplodneno ci nikoli. A ICSI se neodehrava nic ve zkumavce, ale kazde vajicko jednotlive je oplodnene injekcni formou, kdy je jedna spermie vstriknuta do jednoho vajicka. Takze pan doktror mi to vysvetlil tak, že když jsme byli na zkumavce 1.pokus(neuspesny)tak spermie se castecne vysilila tim prunikem do vajicka a pak nebyla uz dostatecne silna na rozvoj embyra, kdezto pri ICSI bude spermie mnohem silnejsi a tim padem se embryo namnozi na vic bunek a je vyssi predpoklad na uhnizdeni, ale bohuzel na kazdemu paru to CAR doporuci. U me se ted v prosincove stimulaci bude uplatnovat jiny protokol nez u prvni a nahrava k tomu spousta okolnosti, které byly zjisteny po prvni stimulaci,odberu plodovych vajicek (OPU)embryotrensferu( ET). Ja jsem mela hodne vajicek (37), ale vetsina byla nezralych, takze oplodnenych bylo pouze 10 a k ET se vybrali 2 nejsilnejsi embryjka, která se bohuzel neuchytila. Takze z tak velke urody vysledek zadny. Ty se niceho neboj a doufej!!!!!!!!!!! Já jsem nekolikrat otehotnila a doslo k mikropotratu, takze nic prijemnyho a ted neuspesny IVF a taky porad doufam a tesim se na dalsi pokus. Zaciname ted v prosinci a zacatkem ledna vychazi ET. Krasny vecer. V jste odkud a kde se lecite? Ahoj Pavla ceskobudejovicke sanatorium Art.
28. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz
Pavlinko s protelem si hlavu nedelej sperma muzete vzdycky zamrazit, akorat penizky navic, ale jde to. Jsi o rok mladsi nez ja. Ja jsem 85 rocnik v zari. Je moc dobre, ze na to jdete takhle brzy a mate na to dost casu do tricitky :slight_smile: jako my :slight_smile: nad tricitku hrozi geneticke vady!!!! Drzim vam pesticky :slight_smile:
28. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz
Pavlinko s pritelem si hlavu nedelej sperma muzete vzdycky zamrazit, akorat penizky navic, ale jde to. Jsi o rok mladsi nez ja. Ja jsem 85 rocnik v zari. Je moc dobre, ze na to jdete takhle brzy a mate na to dost casu do tricitky :slight_smile: jako my :slight_smile: nad tricitku hrozi geneticke vady!!!! Drzim vam pesticky :slight_smile:
28. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz
@duschankova Ahojky my jsme z Moravy(Veselí nad Moravou ) a budeme jezdit do Zlína. Do mé 30 je ještě čas, ale manželovi už odzvonilo! :wink: Bohužel po roce a půl snažení spermiogram ukázal, že jinak než přes IVF to nepůjde! :cry: A drobečka by jsme moc chtěli, tak snad to půjde!! Nezbývá nám než doufat!! Ale když to tak všechno čtu, musí se to prostě podařit i když ne třeba napoprvé! Jinak ti moc děkuju. Budu Vám držet palečky ať to vyjde!!!
Přeji hezký zbytek víkendu!
29. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
@lenkacar Jojo,pořád se zdokonaluju! :o) Nikdy by mě nenapadlo, že to bude zrovna v tomhle! :frowning2: Tak moc děkuji!!! Snad to vše vyjde jak má!!
29. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj kočky,dlouho jsem tu nebyla a koukám jak se to tady změnilo,jenom pár duší co znám... Se poznáme doufám :grinning: Neměla jsem co napsat,ale dnes už mám... Byla jsem u dr,protože už dlouho špiním(17 dní) a bolí mě břicho,doktorka na to že mám pořád rozházený hormony z IVF že se tělo čistí dlouho,prohlídla mě ultrazvukkem a řekla mi s ledovým klidem že nemůžu otěhotnět,protože už těhotná jsem... Sem se jí tam normálně rozbrečela štěstím. Takže klidový režim,aby se miminko udrželo,léky a za týden kontrola,jestli máme srdíčko... Doufám že to dopadne a v létě budeme tři... Takže doktoři v Unice se spletli,když mi tvrdili že bez IVF neotěhotním. Sice to trvalo dva roky,ale za to štěstí to stojí... Dám vědět,jak dopadne kontrola za týden,držte nám pěstičky prosím.
30. lis 2010 v 10:10  • Odpověz
@misi.21 mam uplně husinu tak to je super že se to povedlo i bez pomoci doktoru.Pěkně odpočívej at se mimískovi u tebe líbí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:41  • Odpověz
@misi.21 sice se neznáme, ale moc Vám gratuluju! Budu Vám držet pěstičky, ať to dobře dopadne a budete 3!! Opatruj se!!! :wink:
30. lis 2010 v 11:57  • Odpověz
Holky moc děkuju. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit,pořád dokola jsem se dr ptala jestli to je vážně pravna,jak magor... :sweat_smile:
Pavli přeju hodně štěstí,ať se taky brzo zadaří.
Možná mi ty lázně vážně pomohli. A nejlepší je,že v červenci manželovi paní co mu četla na nějakých slavnostech z ruky řekla,že to,o co se dlouho snažíme se nám do konce roku povede... Byla fakt dobrá :slight_smile:

Musela jsem si koupit test a ty krásný dvě čárky vidět. Tolik jsem si jich udělala za ty dva roky a nic a teď se to dozvím až od dr. Je to mazec.
Nana tobě hodně štěstíčka až se malá bude hrnout ven... :wink:
30. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz
@misi.21 no po sto letech sem zajdu a ctu takovou skvelou zpravicku. MOC VELKA GRATULACE, JEN SE TED PORADNE HLIDEJ :grinning: :grinning:
@nana.76 jak ty se mas? Uz se ti to blizi, co? jak se citis?
30. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak se taky po delší době hlásím.Včera jsem zkoušela testík (9 den po ET) a byla tam slaboulinká čárka,skoro neviditelná,jsem myslela že mám halucinace,ale když jsem se odpoledne zeptala manžy,jestli ji taky vidí,tak řekl že ano.Byl to testík s citlivostí 25.Dneska jsem zkoušela testík s citlivostí 10 a vubec nic tam nebylo.
V pátek jedu do Caru na krev,tak už to nějak vydržím.Prsa mám trochu nateklá,ale nebolí.Jinak ve čtvrtek by měla dorazit mrcha,tak uvidím.Jindy mám bolesti už týden před menzes a teď vubec nic necítím.
Ještě Vás musím dočíst.Zatím pa pa
30. lis 2010 v 16:36  • Odpověz
@cutce děkuji za optani až na otoky a pěkně silne poslíčky to jde.Myslím že příští tyden budu mít uzlík u sebe kvuli tlaku to nebudou pry protahovat :slight_smile:
30. lis 2010 v 17:49  • Odpověz
@pajinkaa28 snad to bude pozitivni vysledek,byl by to krasny ježíšek.Budu držet palečky :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2010 v 17:49  • Odpověz
@misi.21 mooooc gratuluju, určite bude vse v poradku
30. lis 2010 v 19:12  • Odpověz
Jinak vsechny zdraví, ve čtvrtek jdu na OPU a v úterý snad ET, už se moc tesím a na druhou stranu moc bojím.
Tak se zatím mejte a ve ctvrtek na me myslete
30. lis 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky, všechny zdravím.
Čtu tady krásné zpravy.

@misi.21 z celého srdce gratuluji, tak to má být !!!!

@nana.76 Tak Terezička příjde na svět už příští týden ? Toto uteklo. Snad ten příchod na svět zvládnete levou zadní a ty už si budeš moci toho svého uzlíčka užít.

@koubovka1 Přeji krásnou úrodičku.

Všem ostatním taky gratuluji k úspěchům, přeji hodně síly.
30. lis 2010 v 19:50  • Odpověz
@abig dlouho jsi tu nebyla moc tě vítam.Myslím že už to bude příští tyden kvuli tomu tlaku už bych to chtěla mit za sebou.A jak se daří tobě doufam že dobře :wink: :wink:
30. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz
@koubovka1 budeme nebojky :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz
@koubovka1 Tak moc budu držet palce:slight_smile: Když už nemůžeme spolubojovat, tak aspoň ať u Tebe vidím pozitivní výsledky:slight_smile:
@nana.76 Ty brďo, tak to bude krásný, na Vánoce už maličký pod stromečkem:slight_smile: Voňavoučký čersvoučký miminečko:slight_smile: rásně načasovaný:slight_smile:
@pajinkaa28 Tak to teda nechápu:frowning2: Co ti to ty testy provádějí??? Držím palce, aby správný byl ten první výsledek!
@misi.21 Tak tomu říkám pecka- krásný vánoční překvápko!!!
30. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz
@tonytony moc děkuji :slight_smile: už se těšíííím :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2010 v 09:09  • Odpověz
@nana.76 tak uz pristi tyden, tak to budu drzet pesticky a cekat na zpravu, ze uz Terezka na svete mezi nama :grinning:
1. pro 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes 12 po ET a je to tam!!! Dle hormonů to vypadá dobře - na jednoho bobíka. :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:53  • Odpověz
@antoa obrovskáááááááááááááááááááááááááááááá gratulace jen si to pěkně užívej)))

já jsem dnes byla na ultrazvuku a máme dvě bijící srdíčka ak se mi ulevilo ač ještě není vyhráno))))
1. pro 2010 v 17:09  • Odpověz
@ester32 No moc gratuluji i tobě!!!!!!!! Kéž bych byla tak daleko jako ty, já vím, že si to budu říkat pořád---at už vidíme srdíčko, at jsou ty a ony výsledky ok, ale myslím, že srdíčka a uložení mimisků jsou hodně důležité. Takže já se zatím mocinky neraduji, až při srdíčku si lehunce oddechnu. pa
1. pro 2010 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.