• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@ester32 jinak kráááásnáááá fotečka, já už chci taky :confused:
1. pro 2010 v 17:24  • Odpověz
@cutce určitě dam vědět a copak ty jak se citíš? :slight_smile:
1. pro 2010 v 17:46  • Odpověz
@ester32 gratuluji :slight_smile:
@antoa i tobě :slight_smile:
1. pro 2010 v 17:47  • Odpověz
@antoa nádhera gratuluji moc moc moc.
snad budu pokračovat v tak krásné bilanci poslední dobou a ta tři týdny nahlásím také //
1. pro 2010 v 19:31  • Odpověz
@koubovka1 určitě!!!! :wink:
1. pro 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojky děvčata
Taky už se těším na ten náš dáreček pod stromečkem,to tu bude příští týden třeba více miminek.
Jiank potichoučku gratuluji Pájince,určitě bude krev pozitivní
Antoa tobě taky moc oc moc gratuluji,najednu stranu Vám ten začátek závidím,na druhou,už ne
Koubi na zítra tfuj ftuj tfuj at máš velkou úrodu kvalitních vajíček,dej pak vědět,jak je??A určo to tentokrát výjde,uvidíš
1. pro 2010 v 19:41  • Odpověz
@ester32
@antoa Holčinky, tleskám:slight_smile: To se tak krásně čte! Moc gratuluju a ať se už jen daří:slight_smile: Fotečka je teda nádherná- ty dvě kuličky tam:slight_smile:
1. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz
holky poraďte prosím, dnes jsem 21den cyklu a mám celkem velké bolesti podbřišku a citlivá prsa. Při čůrání mě strašně bolí v bříšku, ale nastydlý močák to není, protože to bolí i v klidu. Teď ležím v posteli a nevím co dělat. Jinak všem tady moc gratuluji k úrodě :slight_smile:
1. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj,holky blbej dotaz,ale v kolikátým týdnu vám bylo vidět srdíčko?

@duschankova mě taky takhle bolí v podbřišku,takže ještě vydrž a zkus test,zázraky se dějí... :wink:
2. pro 2010 v 07:55  • Odpověz
@misi.21 ahojky srdíčko by měla být vidět asi od 6tt do 8tt já jsem byla včera 6+5tt a už krásně tloukla a minulý týden 5+5tt viděl začínající u jednoho)))))
2. pro 2010 v 09:10  • Odpověz
@duschankova To teda nevím, 21.DC... já sice teď nejsem v akci, ale zase mě bolí v bedrech a při tlačení na WC v podbřišku, tak mám trochu strach z močáku, ale při čurání žádné pálení, řezání, nic:frowning2: Tak taky nevím, co se to děje? Já močák nikdy neměla problémy, tak taky tápu:frowning2:
2. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky holky, takže dnešní opu proběhlo v pořádka, urodička byla o dost lepší 17 folyklů a 15 použitelných,takže snad to bude OK. Manželův spermiogram sice horší, ale jelikož jsme si připlatili IMSI, tak snad vyberou ty nejlepší bojovníky.
Břicho ale bolí, víc než poprvé, jen musím ležet, když vstanu, tak musím být v předklonu, snad to bude zítra lepší
Tak zatím papa
2. pro 2010 v 16:16  • Odpověz
@koubovka1 super urodička to by bylo aby z toho nějakej bojovníček nezvítězil :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2010 v 16:23  • Odpověz
@nana.76 doufám a věřím, tentokrát musí...
2. pro 2010 v 16:24  • Odpověz
@koubovka1 a ty už víš, kdy jdeš na vyvolání? příští týden jsi psala vid?
2. pro 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak se taky hlásím,dneska jsem zkoušeka testík s citlivostí 20 a 10 a oba byly uplně negativní,tak uvidím zítra na testu z krve.
Musím Vás ještě dočíst a pak budu reagovat.Byl to náš poslední pokus,tak se chci zeptat,jestli je nějaká šance kdyby jsme podstoupily třeba IUI.Máte s tím ěkdo zkušenosti? Jestli se u toho něco platí nebo ne.Děkuji za rady a odpovědi.Zatím pa pa
2. pro 2010 v 16:27  • Odpověz
@pajinkaa28 tak to je mi líto, nadeje umira posledni, tak uvidis, jak zitra krev. proc je to vas posledni pokus? IUI je moznost, ale nebývá moc úspešná, pokud ale máte dobrý spermio, tak to určite zkuste, U nás v Plzni jsme platili 1500,-
2. pro 2010 v 16:29  • Odpověz
ahoj Koubovko, prosímtě myslíš si, že nemám vyhledat doktora? Mám od včerejšího večera křeče v podbřišku a dnes celý den mám bolení břicha. Menzes bych měla dostat až příští pátek. Mám strach. Dnes nemám už křeče, ale bolí mě břicho při jakémkoli zatlačení.
2. pro 2010 v 16:32  • Odpověz
@duschankova a ty máš neco za sebou nebo stimuluješ na IVF? Jesrli se uklidníš, tak nekam určite zavolej, tím nic neztratíš
2. pro 2010 v 16:35  • Odpověz
@pajinkaa28 ahoj. Jestliže jste byli na IVF, tak u vás IUI nebude asi nic moc platné, alespoň usuzuji podle toho co nám říkal lékař při naší kontultaci co by u nás bylo vhodné, ale třeba by to zrovna vyšlo!!!!!!!!! S placením je to v každém caru jinak. Záleží na jejich ceníku. Někde se platí i první IVF a mělo by být hrazené pojišťovnou. Drž se :slight_smile:
2. pro 2010 v 16:37  • Odpověz
@koubovka1 my jsme po prvním IVF září 2010 a teď začnu stimulovat při následné MS. Druhý den MS dostanu injekci začnu baštit Prednison a od 14.dne začnu píchat Fostimon. Nikdy jsem nic podobného nazažila. Díky :slight_smile:
2. pro 2010 v 16:41  • Odpověz
@duschankova nejdříve se dej do kupy než začneš stimulovat je to zátěž pro tělo.. :wink: jdi co nejříve k doktoru at jsi v klidu. :wink:
2. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
@duschankova souhlasím s lenkar, nejdřív bych se opravdu dala do kupy, je mi jasný, že chceš hned začít znovu, ale počksat dva cykly je lepší opravdu.
2. pro 2010 v 17:39  • Odpověz
Holky,moc děkuji,četla jsem že je u toho i stimulka,ale nemusí být,takže asi i platba za léky.
Nevím no,ale myslím si,že je to větší šance na otěhotnění,než přirozeně.Manža zrovna nemá moc dobrý spermiogram,takže nám vždy udělali ICSI,ale za zeptání nic nedám.
Byl to totiž už 3 pokus a další bychom si platily samy a na to opravdu nemáme,je to velká částka
2. pro 2010 v 18:02  • Odpověz
@pajinkaa28 nebo zkusit nativ :wink:
2. pro 2010 v 19:17  • Odpověz
@koubovka1 ja uz jsem dva cykly mela a lekar mi sdelil, ze na dalsi pokus uz muzeme jit a vse je v poradku!
2. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
@pajinkaa28 ja byla na iui dvakrat platili jsme u nas v Olomouci jen 300.Ale zazraky se ději takže proč to nezkusit :slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz
@pajinkaa28 ja brala jako stimulku clostilgebyt a při druhem pokusu jsem měla 3 vajíčka tak mi nabídli ten Nativ že bych mohla mít trojčata :slight_smile: ale tenkrat to nevyšlo :frowning2:
2. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz
@koubovka1 gratuluji k úrodě, jsi dobrá slípka :wink: :wink: :wink: jen tak dál....
2. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ani jsem Vás nestihla dočíst,ale napravím to.Určitě se poptám jak na iui tak nativ
2. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.