• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@duschankova neblbni a běž k doktorovi, víkend před tebou a o víkendu jsou dr. méně dostupní, dle toho co popisuješ tak to nebudou zaražený větry či nějaká banalita, ale co třeba slepák? Nebo nějaký zánět? :frowning2:
@pajinkaa28 kamarádce co byla zárověn se mnou na ivf řekli že vzhledem špatnému SPG musí na ivf, to se nepovedlo a nyní jiný dr. jí řekl, že nevidí důvod proč by nemohli IUI podstoupit, že špatný SPG nevadí, že oni to v té labině pročistí, vytřídí a bude to ok! Tak třeba by to i u Vás mohlo zabrat, ozhodně levnější zkusit pár IUI než x tisíc za IVF. :wink:
2. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz
@antoa Určo je to i finančně lepší.
Ještě jsem se dočetla,že dokud nevysadím Utrogestan,tak se mi menzes nedostaví,tak nevím co je na tom pravdy.
@koubovka1 Přidávám se ke gratulantům a hlavně aby to vyšlo,držím pěsti
@duschankova Určo se dej dohromady a skoč si na vyšetření,ať víš na čem jseš a pak se mužeš v klidu vrhnout do stimulky
Tak se mějte a zítra podám info.Pa pa
2. pro 2010 ve 22:37  • Odpověz
@pajinkaa28 kámoška krvácela i při Utroši 8 den po ET a další dvě špinily ...tak nevím :wink:
3. pro 2010 v 06:42  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkuji za slova podpory, moc tomu tentokrát verima doufám, že v caru vyberou ty správný bojovníky. Dneska mi mají volat, jak se tech patnáct vajíček včera oplodnilo a jak vypadají, tak doufám,že nebude moc velký úbytek.
3. pro 2010 v 09:01  • Odpověz
@koubovka1 držím pěstičky,určitě vám to tentokrát vyjde :wink:

Holky je možný,že by mi po Utrogestanu nic nebylo?? Polikám ho,ale první den se mi akorát točila hlava,jinak vůbec nic nepociťuju. A nevíte jestli je lepší polikat nebo zavádět? Když jsem četla jak je každýmu špatně,tak jsem čekala kdoví co,ale nic nepřišlo. Beru 6 denně,4. den.
3. pro 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky!
Takže testík negativní a na krev si mám zavolat po pul4,ale počítám ze stejným výsledkem.
Když to bude negativní,tak to budem tak rok,rok a pul zkoušet přirozeně a když to nepůjde,tak zkusíme nativ.
Sestřičky jsem se ptala a říkala že to tak bude nejlepší,abych si dala alespoň rpk pauzu a taky na to musíme našetřit.
Zatím se mějte.Pa pa
3. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
@misi.21 Já jsem si ten Utrogestan rozvrhla na celý den,měla jsem 5 tabletek denně,takže mi to vycházelo zhruba každé 3 hodiny 1 tabletka,vždy jsem 1 spolkla a další jsem si zavedla,takže takto na střídačku.
3. pro 2010 v 10:44  • Odpověz
@misi.21 u nás v caru doporučují zavádět, že to má vyšší účinek a vytvoří to lepší prostředí v děloze. A také to nemá žádné než. účinky kdežto polykáním je prý častá ospalost. Ted ho beru vaginálně 3x2, ale před ivf jsem ho brala na udržení cyklu 3x1 ústy a taky jsem nebyla ospalá a ani nic jiného... :wink:
3. pro 2010 v 10:48  • Odpověz
@pajinkaa28 tak to je mi líto,ale určitě se vám ještě zadaří... Držím vše co mám.

3. pro 2010 v 10:50  • Odpověz
@antoa tak to já ho začnu hned zavádět jestli je to lepší... A jak je to s tím vytékáním?? Zůstane ve mě to co tělo potřebuje?Tady je dneska nějak mrtvoučko. :slight_smile: Pořát trošku špiním,ikdyž beru Pambu,tak radši ležím,ale teda celkem nuda :unamused:
3. pro 2010 v 10:55  • Odpověz
ono uvnitř je olejíček, který se vstřebá do sliznice a obal - to bílé s tebe vyjde, ale je to v pořádku, jen jsem pořád nějaká zablenclá a mastná :wink:
3. pro 2010 v 11:03  • Odpověz
@misi.21 v kterém jsi týdnu ? :wink:
3. pro 2010 v 11:06  • Odpověz
Ty jo holky, já jsem tak nervozni, mají volat z CARu, jak vypadají emryjka a pořád nic, snad není neco spatne.
3. pro 2010 v 11:12  • Odpověz
Tady opravdu nejak mrtvo.
3. pro 2010 v 11:16  • Odpověz
@koubovka1 neboj vše bude ok :wink:
3. pro 2010 v 11:20  • Odpověz
@koubovka1 neboj se zavolají...
@antoa jsem 6+4 podle utz,já MS mám hrozně rozházenou,ale v úterý ještě nebylo nic vydět,jenom dutinka,tak čekám do čtvrtka na kontrolu. Doufám že tam mimi bude s krásným srdíčkem...
3. pro 2010 v 11:20  • Odpověz
@misi.21 určitě!!!!držím pěsti, a máš přede mnou pěkný náskok, ale já Tě dohoním :slight_smile:
3. pro 2010 v 11:22  • Odpověz
Já se snažím nebej v nervech,ale minule volali hned ráno a dnes si dávají na čas, asi mají jen hodně práce. Když by do půl druhé nezavolali, tak si zavolám sama a připomenu se a hotovo.
3. pro 2010 v 11:25  • Odpověz
@antoa no ono to takhle brzy není podle utz jistý takže kdoví v kolikátým jsem. Ale pro mě je důležitý,že doktoři říkali že přirozeně neotěhotním a teď to tam je.. Ale ty nervy kvůli srdíčku jsou teda hrozný.
3. pro 2010 v 11:26  • Odpověz
@misi.21 to je stejne krásny zazarak co? Ty blaho moc zavidim a preju.
3. pro 2010 v 11:26  • Odpověz
@koubovka1 to víš,než těch 15 prcků zkontrolujou,to chvilku trvá :slight_smile: S takovou krásnou úrodou se to prostě povede a basta...
3. pro 2010 v 11:28  • Odpověz
@misi.21 nervy se srdíčkem chápu, jestli se nám povede otehotnet a mimiskove se chytí, tak budu prozivat hrozny nervy, aby tam srdíčko bylo, ale uvidíš, že bude tlouct jako zvon nebo spíš zvoneček :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 v 11:29  • Odpověz
@misi.21 no já se Ti nedivím, já mám teprve vše před sebou, v pondělí jdu ještě na odběry, abychom viděli jak to poskočilo..taky mám nervy.Po kontrole jsem vždy den klidná a pak nervím , nejraději bych chodila na kontrolu denně :D
Ty už máš aspon jistotu, že mimi je v děloze, ale já mám na uzv ještě brzo...ach jo, třeba se to do Vánoc někam pohne.
@koubovka1 já taky vždy nervila, to čekání a bezmoc je nejhorší a víš, že už nic víc udělat nemůžeš :confused: , ale máš pěkný počet mrnat, tak to by bylo, aby to nebylo :grinning:
3. pro 2010 v 11:30  • Odpověz
@koubovka1 a víš co to bylo za šok když jsem šla na vyvolávačku a kontrolu,že mi zase nechodí MS? aspoň vidíte,že to možný je. Podle mého výpočtu stačil jeden víkend v Krkonoších. :slight_smile: Že by ten vzduch?? :grinning: Dočkáš se taky,neboj.
3. pro 2010 v 11:32  • Odpověz
@misi.21 zázraky se dějí, jen kde vzít sílu v ně věřit :grinning:
3. pro 2010 v 11:33  • Odpověz
přesně bezmoc je to nejhorší, děláš všechno, co ti reknou a stejne nic neovlivníš, můžeš jen čekat a zase čekat
3. pro 2010 v 11:33  • Odpověz
@misi.21 u tebe fakt asi taky zabraly ty lázne co?
Já taky myslela bláhove, ze na svatební ceste v sumavském cerstvém vzduchu by se mohlo zadařit, ale bohužel no tak nezbýva nic jiného než přírode pomoci
3. pro 2010 v 11:35  • Odpověz
Lázně možná taky,ještě jsem zobala mořské řasy,to mi poradil dr v lázních. Já už to všechno vzdala,o IVF jsem tenhle rok nechtěla už ani slyšet a třeba už to nebudu ani potřebovat. Možná taky to,že jsem o tom vůbec nechtěla mluvit,myslet na to a nebo prostě obrovská náhoda,že jsme se trefili,vzhledem k tomu,že má jeden cyklus po 42 a další třeba po 60 dnech s vyvolávačkou...
3. pro 2010 v 11:40  • Odpověz
@antoa já už jsem taky nevěřila že se to povede. Ještě nemáme vyhráno,ale jsme zase o kus dál.
A ten strach budu mít asi vždycky,teď srdíčko,potom různý testy,potom aby byl porod v pořádku no a pak už se o své dítě budu bát až do konce života. My tady vidíme,že mít děťátko je opravdový zázrak a v našem případě i pěkná dřina. O to víc ho potom budu milovat a vážit si každé chvíle...
3. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz
@misi.21 přesně tak, jen mám pocit, že po tom všem budu asi dost úzkostlivá matka :confounded:
3. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.