• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
no jo,musí se někde odrazit to co jsme prožily. Třeba pro mě to celé IVF byl hrozný zážitek s ještě horším koncem...
3. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz
@misi.21 já myslím, že pro každou je ivf strašný zážitek, ale možná je méně strašný, když se Ti to povede, ale i tak...naprosto nedovedu pochopit ženský co vynechají prášky a druhý měsíc jsou v tom...kdyby věděly kolik starostí si ušetřili...
3. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz
to jo,já mám dvě ségry a oběma se zadařilo hned první měsíc,ty si vůbec nedokážou představit co si jiný ženský musí prožít...
3. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz
@misi.21 takovým ženským závidím, ale bohužel jich je mín a mín, já má zrovna kolem sebe takový kamarádky, to je k nasr...ale přeju jim to
3. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz
@koubovka1 tak už nějaké zprávy? Nebo ještě počkáš?
3. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz
Misi, zatím furt nic, jeste počkam, tak do dvou a pak si zavolám, je mi to blbý je otravovat, ale vzdyt jde o me ne?
3. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
Vůbec to není blbý,přece se nebudeš zbytečně nervovat,ne? vždyť tam jsou od toho.
3. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz
jasný, to je fakt, zlobit se nemůzou, kdyz se pripomenu
3. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz
Takže konečně zavolali, takže z patnácti jich bojuje devet, tak držte palečky, at bojujou detátka
3. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz
@koubovka1 no gratuluju,krásnej počet a za chvilku už dvě budeš mít u sebe v bříšku... :slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz
@koubovka1 gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz
doufááááááám a děkuji
3. pro 2010 v 16:12  • Odpověz
@misi.21 ahojky ja Ultrogestan zavaděla 3x denně 1tbl a nic mi nebylo, ale kazda to mame holt jinak.
3. pro 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahojky,tak krev taky negativní.Takže si nějaký ten rok dáme pauzu a pak hurá do nativu.
@koubovka1 Hezké,držím pěsti ať se drží mimískové
3. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz
@pajinkaa28 je mi to líto, ale proste to tak melo být , úžívej si vašeho malýho raubíře a bude štastná, že ho máš a třeba to za pár mesíců vyjde přirozene kdo ví.
4. pro 2010 v 09:06  • Odpověz
@pajinkaa28 mrzí mě to,ale příště to vyjde :frowning2:
4. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz
Páji je mi to moc líto,výjde to neboj uvidíš.
Ahojky Nany jak je??Já už začínám mít trošičku nervičky,blíží se to.V pondělí už nastupuji do nemocnice a v úterý už to budu mít za sebou,tak snad vše dopadne dobře
4. pro 2010 v 15:34  • Odpověz
@zazy tak ty budeš mít broučka dříve něž ja u sebe :slight_smile: ja jedu taky v pondělí do nemocnice ale nevím co bude zaleží na doktorovi ktery tam bude a taky jak mi vyletí ten tlak.A ty maš cisaře?Písni mi ja mam na tebe číslo tak ti taky písnu. :slight_smile: už jsem taky pěkně nervozní,ale zvladneme to :slight_smile:
4. pro 2010 v 16:56  • Odpověz
@koubovka1 Držím palečky broučkům-bojovníčkům:slight_smile:
@nana.76
@zazy Holky, tak už to máte fakt za pár:slight_smile: Těšíme se na miminka:slight_smile: a držte se!
@pajinkaa28 To je mi líto, že se nepovedlo:frowning2: Moc přeju, aby ten další pokus byl už ten pravý:slight_smile:
4. pro 2010 v 18:18  • Odpověz
@tonytony moc děkujeme jsem už pěkně nervozní :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj kočky,tak jak se daří,neodnesou vás večer?? :grinning: Mě ne,né že bych byla tak hodná,ale já těm čertům prostě neotevřu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem včera během dne konečně přestala úplně špinit,ale bolesti podbřišku mám pořát,třeba když ležím na pravém boku,tak to tak divně tlačí,tak nevím jestli je to normální,ale radši půjdu k dr. hned v pondělí,nebudu čekat do čtvrtka. Chci už vědět na čem jsme,ale jdu si tam jen pro krásné srdíčko našeho Petříka. Tak se mějte krásně,holkám přeju hodně štěstíčka při porodu,určitě to bude v pořádku...
5. pro 2010 v 09:19  • Odpověz
ahoj chtěla jsem mít jistotu,že je u mě vše v pořádku a hodim se do vašeho tématu ,ale máme potvrzená 2srdíčka .. tak jestli mě vezmete do party budu ráda .. :confused: :wink:
5. pro 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky!
nana.76 a zazy držte se,myslíme na Vás a držíme pěsti,ať je vše v pořádku a pak si budete užívat jen to krásné s miminkama v náručí.
Za chvíli vyrážíme s Jiříčkem na Mikulášskou diskotéku,tak se moc těším.
@misi.21 Držím pěsti,ať je i u Tebe vše v naprostém pořádku :slight_smile:
@lenkacar Ahojky a vítej a zároveň gratuluji k mimískům :wink:
5. pro 2010 v 11:48  • Odpověz
@lenkacar ahojky,to víš že tě vezmeme mezi sebe... Gratuluji k dvojčátkům,seš po IVF nebo jste byli tak pilní doma? :grinning:
5. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
@misi.21 jsem po ivf..tyto dvojky jsou ze 4 transferu :wink:
5. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz
@lenkacar také moc gratuluju, jak to tak čtu, tak mám čím dál tíme vetší strach, jdu na ET po druhém IVF a když tak poslouchám kolikrát ste to tu všechny museli podstoupit, tak jsem nervózní, snad to bude ale OK
5. pro 2010 v 17:56  • Odpověz
@koubovka1 tohle je také z 2 IVF,ale dohromady ze 4 transferu :wink:
5. pro 2010 v 17:57  • Odpověz
@lenkacar Jo tak to jo, takže jste meli více emryjek vid?
5. pro 2010 v 18:01  • Odpověz
@koubovka1 poprvé jsem měla 30vajec a hyperstimulák a po PK zbylo 10embryí´,takže 2 do břicha a potom 2 kety a ted jsem měla 21 vajec a zase hyperstimulák ,ale bylo to horší .. :confounded: jo a dali mi tam 2 a 2 jsem si vyprosila dvojkový ,aby mi zamrazili ,nechtěli :angry:
5. pro 2010 v 18:27  • Odpověz
akorát ted to bylo jiné v tom ,že jsem neměla PK :wink:
5. pro 2010 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.