• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
jakto, že nedelali PK, já myslela, že to je vždycky
a proč ti je nechteli zamrazit, to nechápu
5. pro 2010 v 18:46  • Odpověz
@koubovka1 já jsem jí nechtěla po 3dnech mi je dali z5..nevim cítila jsem ,že to bude lepší pro mě ..a s tim mražením jsem to nepochopila ,ale to je nějaká jejich blbá novinka ,maj novej systém mražení a mrazí jen 1kvality ,prej toho maj moc ..řikam ,že už na další stimulku nejdu ,že to špatně snášim a chci zamrazit i dvojkový a pak mi to dala na sále sežrat před doktorem embryoložka .. a co hlavně že je mam v mrazu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 18:48  • Odpověz
Aha já nepochopila to "dvojkový" ted už tomu rozumím, já jsem ted po druhém IVF, odebrali mi 17 vajec, 15 oplodlili a den po odberu jich bylo 9, navíc jsme meli IMSI výber tech nejlepsích spermií, tak doufám, že to bude OK. V úterý jdu na ET, řeknu ti jsem pekne nervní, když čtu, kolikrát to tady nekteré holky včetne tebe podstupovali neúspesne, ale snad... :frowning2:
5. pro 2010 v 18:54  • Odpověz
ta prodloužená kultivace by ale mela být lepší, dají ty mimka do bricha ve vetším stádiu vývoje ne? ale jak je videt u tebe to bylo i po trech den dobrý.
Ty jsi po tech prvních pokusech vůbec neotehotnela nebo ano a pak se neco stalo.
5. pro 2010 v 18:56  • Odpověz
nevim co je imsi?já jsem nikdy neměla // ani jednou a to jednou zaváděli i 3 embrya..vůbec právě nebud nervní ,pěkně se při ET uvolni at je daj pěkně hluboko .. :wink: a hlavně klid a pohodička :wink:
5. pro 2010 v 19:00  • Odpověz
IMSI je práve ten výber nejlepších spermií, aby byla vetší úspěsnost, protože manžel má špatný speriogram.
Snažím se být v klidu a strasne se tesím. Já po prvním IVF otehotnela, ale na první kontrole nebyla srdeční činnost a ani po týdnu takže jsem šla na ukončení, tak toho se taky strasne bojím, ono je tezký být v klidu, ale budu se snažit
5. pro 2010 v 19:02  • Odpověz
5. pro 2010 v 19:03  • Odpověz
ty bláho u nás dělaj jen ICSI a tu jsme měli .. a kolik jste připláceli?
5. pro 2010 v 19:05  • Odpověz
to není možný, to musí delat všude. Připláceli jsme 5000,-
A kam chodíš? Odkud jsi?
5. pro 2010 v 19:08  • Odpověz
u nás SPG čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jednou byl lepší v praze na imunu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 19:09  • Odpověz
@koubovka1 jestli dělaj tak neříkaj o tom..já o tom nikdy neslyšela :confused: nám to nenabízeli ..za ICSI jsme dávali 8tis.jezdim jako dushankova do artu v budějcích
5. pro 2010 v 19:10  • Odpověz
My meli poprvné 500 000,pak to bylo lepší 4.5 mil a ted jen 2 mil, takže taky nic moc, tak tohle by mohlo pomoci, jen abych je dobre přijala a pekne se vyvíjely
5. pro 2010 v 19:11  • Odpověz
to je divný ICSI je normální metoda, která je bezplatná tu nám minule delali taky, to nechápu
5. pro 2010 v 19:12  • Odpověz
u nás 8tis. měli jsme jí minule i ted..
5. pro 2010 v 19:14  • Odpověz
třeba mražení 2500,- a holčina od apolináče řikala 300,- to je nepoměr co? jenže já to mám do budějc nejblíž a ted už snad bude konec..stálo to peněz už dost :angry:
5. pro 2010 v 19:16  • Odpověz
u nás v Plzni se platí 1000,- mražení na rok, doufám,že ho budeme potřebovat, ono to trochu uklidní, když víš, že máš pojistku bez další stimulace.
Mohla si i k nám Plzne, to je z Prahy kousek.
5. pro 2010 v 19:18  • Odpověz
to je pro mě daleko..všechno :confounded: jsem z jihu čech
5. pro 2010 v 19:19  • Odpověz
Aha já pochopila, že jsi z Prahy,t ak to je jasný, že z jižních čech sem nepojedeš
5. pro 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky děvčata,všechny co máte mimísky v bříšku tak at se tam pěkně držej,Vám ostatním tak držím pěstičky.Koubi tobě na úterní Et taky držím pěstičky a vy mě prosím tak ydržte.Zítra nastupuji do nemocnice a v úterý už budu mít mimi na světě,Nanuš má na mě číslo,takže ji písnu at Vám dá vědět,tak se mějtea ozvu se jak příjdu domů
5. pro 2010 v 19:20  • Odpověz
Zazy, to to tak rychle uteklo, takže všechny prsty co mám budu držet at je prdola štastne na svete.
díky za podporu.
5. pro 2010 v 19:23  • Odpověz
@zazy přeji bezproblémový porod mimíska
5. pro 2010 v 19:54  • Odpověz
@koubovka1 Ahojky,Vy máte ICSI bez poplatku? Všude v Carech je to jako nadstandartní služba a tu neplatí pojišťovna.
U nás se platí,když získají jen 1 vajíčko,tak 6000,- a od 2 do 6 se platí necelých 9000,- a pak se za každé další připlácí.
Jinak moc držím pěsti na úterní ET :wink:
@zazy Taky moc držíme pěsti,ať je vše v naprostém pořádku a pak si budete užívat jen to krásné :slight_smile:
5. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz
@zazy hodně štěstíčka budu na tebe myslet :slight_smile:
5. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ránko přeji,vy jste to tady včera teda rozjely :slight_smile:
Holky hodně štěstí k porodu,ať to máte brzo za sebou,držím pěsti.
Jinak si jdu za chvilku pro to srdíčko,tak mi držte,doufám že až přijdu tak budu psát jen samé dobré zprávy...
6. pro 2010 v 07:08  • Odpověz
@misi.21 at to dobře dopadne ..jsou to nervy ..
6. pro 2010 v 08:18  • Odpověz
@misi.21 hodně štěstí :slight_smile: držím palečky
@nana.76 taky už to máš za pár, drž se holka a nezapomeň dát hned vědět :slight_smile: jsem baba zvědavá :grinning:
jinak vás všechny kočenky zdravím, všem co mají něco před sebou moc držím palečky
koukám, že jsou tady samé nové kočenky a kde je abig, evik, misanda a tak............. :frowning2: ?
6. pro 2010 v 08:32  • Odpověz
Tak je to přesně jak jsem říkala,kdoví v kolikátým týdnu jsem. Dnes je to 6tt a minule to byl 7tt :slight_smile: Jdu dozadu místo do předu :slight_smile: A ještě mě pobavilo,když mi spočítala TP a rozdíl mezi UTZ a MS byl měsíc :slight_smile: Každopádně jsem se vlezla do července.Ach ty moje měsíčky,jednou jo,dvakrát ne... Takže se potom budeme orientovat podle UTZ. Srdíčko tím pádem ještě nemáme,21 jsem objednaná na první poradnu,takže jestli bude vše OK,tak mám super dárek pro rodiče...
6. pro 2010 v 09:52  • Odpověz
Tady mi to podle toho termínu co mi řekla spočítalo 8tt,tak jsem si to upravila a zatím se řídím tím,že mi řekla 6 týden :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:58  • Odpověz
ahojky holky tak ja nakonec budu rodit buh ví kdy tlak jsem měla dobrej,Terezce se teda vubec ven nechce takže kontrola až za tyden :frowning2: Už jsem myslela že ji budu mit tento tyden u sebe a ono nic.
@pecicka snad to do vanoc stihnu :slight_smile: A co ty jak se citíš?
6. pro 2010 v 11:01  • Odpověz
@pajinkaa28 Jak jsem pochopila tak v našich 15000,- je metoda IVf vč ICSI, bez ICSI se oplodnovalo naposledy tak před desti lety, ted je to normální, ale IMSI je ten výběr a to se platí.
6. pro 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Nana, tak bud ráda, že si jeste odpočnes, máš čas jeste týden určite a kdyz je tlak v pohode, tak to je dobrý.
Já tu dnes gruntuju, abych mohla od zítra s mimískama v bříšku lenošit a nestval me bordel v byte, vánoční výzdobu jsem udelala, takže jen vyluxovat a vytřít a hotovo.
6. pro 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.