• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@zazy @nana.76 holky moc na vas myslim, Nana tak hlavne, ze jste obe v poradku, asi se ma u tebe moc dobre, kdyz se ji nechce :slight_smile:
@pecicka ahojky, tebe uz jsem taky hodne dlouho nevidela. jakpak se mas? A co maly? Taky uz se nam to blizi co? jen 2 mesice
:slight_smile:
6. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z kontroly, tak za 4 dny mi hcg stoupl z 92 na 652, tak snad to bude ok. :slight_smile:
6. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
@antoa výborný
6. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz
@antoa super, skvely zpravicky, jen se hlidej :wink:
6. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz
@misi.21 Jejda a já myslela, že když je IVF, tak se to počítá vše snadněji:frowning2: a je to jasný, jaké je stáří ne?
6. pro 2010 v 15:32  • Odpověz
@nana.76 No, tak to bude vyloženě malý Ježíšek:slight_smile: Chápu, že už jsi chtěla mít mimi u sebe, ale dočkáš se a uteče to, hlavně čekáš už na jistotu a na krásnou:slight_smile: Ne jako my čekatelky a "pokušitelky" o vůbec nějaký pokus, naději, s nejistým výsledkem- tak to tak zkus brát a bude Ti hned líp, že jo???
6. pro 2010 v 15:33  • Odpověz
6. pro 2010 v 15:33  • Odpověz
@zazy Tak držíme!!!
6. pro 2010 v 15:34  • Odpověz
@tonytony maš pravdu,ale ty musíš doufat že se taky dočkaš :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:34  • Odpověz
@nana.76 No, snažím se doufat, je to jak na houpačce, jeden den věřím, druhý den vůbec- pak se přesvědčuju, co je lepší varianta:frowning2: Prostě na hovno teď:frowning2: Když si vezmu, že bych teď už s příchodem MS( každým denm) šla do akce, tak mi je do breku:frowning2:
6. pro 2010 v 15:36  • Odpověz
@tonytony při IVF jo,ale nám 1.IVF nevyšlo a teď jsem otěhotněla přirozeně a vzhledem k tomu,že mám každý cyklus jinak dlouhý a většinou anovulační,tak u mě nikdo neví kdy ta ovulace byla. Poslední regulerní mrchu jsem měla 4.října a to po 41 dnech. Tak to je dlouhá doba...
6. pro 2010 v 16:25  • Odpověz
@misi.21 to bud ráda ,aspon víš že to jde a ušetřili jste si penízky i nervy :wink:
6. pro 2010 v 19:15  • Odpověz
@misi.21 Aha, tak to jsem nějak přehlédla:frowning2: Tak to už chápu... Tak v tomhle případě bych teda sázela spíš na UZ ve 12tt!
6. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz
@antoa Super skok,držím pěsti ať je vše ok :wink:
6. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky holky!
Kamarádka mi psala,že pojišťovna platí celé 3 pokusy IVF a 4 prý taky,akorát ne ET,takže hradí zhruba 75% IVF cyklu.Slyšeli jste o tom někdo? Děkuji za odpovědi.
6. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz
@nana.76 Tak to bude kočička hezky dopečená :grinning: Pak si budete užívat jen to krásné a u stromečku už budete 3 :wink: Drž se
6. pro 2010 ve 22:18  • Odpověz
@misi.21 Ty to taky nemáš jednoduché,ale hlavně že se zadařilo,to je super a je vidět,že se zázraky dějí.Snad se stane i u nás a budu na ně věřit ještě víc :slight_smile: Snad se brzy dopátráte správného tt a TP
6. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz
@pajinkaa28 Páji,pojištovna hradí 4IVF pouze pokud u některého předešlého ivf nedošlo k embryotransferu, ale zjistila jsem , že to závisí na Caru jakou má s danou pojištovnou smlouvu. Pokud předešlé 3IVF byli kompletní tedy i s ET tak některé pojištovny hradí léky i u 4IVF.
7. pro 2010 v 07:13  • Odpověz
@pajinkaa28 já ti to ukážu na sobě ..měla jsem stoplou stimulaci před odběrem,protože se mi všechno podělalo a začla jsem krvácet a stopli jí,abych pořád měla ušetřené 3 pokusy ,takže pojištovna platí 3celé a jedny léky .. :wink:
7. pro 2010 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno,dneska jsem si pospala :slight_smile:
Já se na ty tt nijak nevážu,mě stačí že to tam prostě je :wink: Uvidím jestli mi řekne na 1.poradně něco přesnějšího. Taky jsem byla každý utz u jiné dr. Mě je jedno jestli budu rodit v červenci nebo srpnu,stejně bude hic. Řakla mi to hned že to budeme upravovat až do konce,ale to je fuk...

Mě se líbí jak všichni říkají že tři IVF platí celé pojišťovna a pak vytasí ceník a stejně nás to i s cestou vyšlo asi na 35 tis.
Mě na to upozornila moje gyndr.,ale doktor v CARu nás prvně nakrmil řečma jak se šance zvíší tím a tím a pak najednou to zakroužkoval v ceníku a nashledanou,příště vemte peníze.. Jasně že bych v tu chvíli dala za mimi mnohem víc kdyby si řekli,ale to jsem nevěděla do čeho jdu a věřila že na vánoce opravdu budu mít mrňouska doma. Ještě při ET nám embrioložka říkala jaké máme krásná emryjka a dr taky a ET v pořádku a hodně velká šance na uchycení a pak při poslední návštěva,tak nám Dr říkal že emb.stejně nebyly kvalitní a že se to dalo čekat. Já to teda nečekala když mi furt říkali jak je všechno super.
7. pro 2010 v 09:44  • Odpověz
@pajinkaa28 moc děkuji :slight_smile:
7. pro 2010 v 11:46  • Odpověz
Zazy se zatím neozvala dnes ji čeka velky den a bude mit uzlíček štěstí u sebe.Jen co mi písne dam vam vědět :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2010 v 11:48  • Odpověz
@misi.21 Jasně,hlavně že se mimísek drží :slight_smile:
S těma penězma je to pravda,pak se to vyšplhá docela vysoko a je to opravdu nespravedlivé.Měly by hradit více cyklů a i více věcí,protože si většinu hradí člověk sám,např icsi.
Feťáky a alkoholiky stát podporuje,ale aby se rodily zdravé děti a podporovaly ivf to ne. :angry:
7. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz
@misi.21 myslím 3 celé jako s léky odběrem a transferem ,neni to myšleno ,že platí vše pojištovna .. :wink: mě řekli v car ,že já platila kolem 20tis. ale normálně bych zaplatila kolem 90tis. :confused: jo a to do toho nepočítam cesty a utroš po transferech ..
7. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lenkacar já vím,já to myslela všeobecně že se o tom mluví jako o pokusech zdarma,hrazené pojišťovnou a podle mě by měl být stejný ceník a ne takový velký rozdíly v CARech
7. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz
@misi.21 jo na ty rozdíly koukam taky jako blázen
7. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz
@pajinkaa28 Páji feťáky podporujou a vše jim platí, protože pokud by se neléčili, tak by ohrožovali společnost. Naše neplodnost přeci nikoho neohrožuje NE? :fearful:
@misi.21 nám taky v Caru při 1IVF říkali jak je vše nádherné a pak bum nic a ve zprávě, psána takový kvalita embrya a transferu, že nechápu, že nám to tam vůbec zaváděli a dávali naději....hold je to asi velkej byznys :zipper_mouth:
7. pro 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet z ET, zavedli nám dve Ačkový emryjka, tak držte palečky, testík mám dela 23.12 :slight_smile:
7. pro 2010 v 15:30  • Odpověz
Holky,máte pravdu,je tam ještě plno peněz okolo.
S tou kvalitou jsem z toho občas taky zmatená,když Vám řeknou to a píší úplně něco jiného.A tak je to i s těma penězma,měli by mít všude stejný ceník a jak píše antoa,je to byznys.
Neplodnost ohrožuje to,že vymřeme :unamused: ,stále stoupá :frowning2:
7. pro 2010 v 15:31  • Odpověz
@koubovka1 Moc,moc držíme pěsti a přejeme na testíku //
7. pro 2010 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.