• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@koubovka1 držím pěsti, at máte pěkný dárek pod stromeček :wink:
7. pro 2010 v 19:03  • Odpověz
@pajinkaa28 páji nevymřeme! Spoluobčané tmavé a žluté pleti to zvládnou za nás :grinning:
7. pro 2010 v 19:05  • Odpověz
@koubovka1 to bude krasny darek pod stromeček :slight_smile: :slight_smile: hodně štěstí :slight_smile:
7. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
@antoa Jasně,to tu pak bude žlutočerno :grinning: ,ale nebude to ono že?
7. pro 2010 v 19:52  • Odpověz
@pajinkaa28 ten kdo nemá aspon pitomých 20tis. tak si ani to umělko nemůže dovolit :frowning2:
7. pro 2010 v 19:55  • Odpověz
@lenkacar Právě a to jsou většinou ty,co mají smůlu a nemůžou počít přirozeně.Co to dneska je 20 000,ale pro někoho je to opravdu moc
7. pro 2010 v 19:58  • Odpověz
@koubovka1 taky držím pěstičky!!!! :o)
7. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz
@pajinkaa28 já bych si taky raději za to nakoupila věci pro mimino normálně počatý.. :unamused: ale musim být ráda že nás to vyšlo se všim všudy na 50tis. protože tady holky daj mnohem více,ale my už jsme šli tento pokus na účtu do mínusu ,ale vyšlo to ..zaplatpánbůh
7. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lenkacar Přesně tak,taky jsme si říkaly s manžou,že kdyby to bylo přirozeně,co za ty peníze mohlo být věcí,nás všecny pokusy vyšly taky asi nějak tak,je to děs
7. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz
Holky, moc dekuji za krásna slova, citím se moc dobre, tak ted je to na prirode a na tech malych v brisku, aby to zvladly
8. pro 2010 v 08:40  • Odpověz
@koubovka1 držím pěstičky,budete mít krásný Vánoce,určitě se to tentokrát povede. Buď na sebe opatrná...
8. pro 2010 v 09:42  • Odpověz
Já jsem zatím všude řekla,že jsem na neschopence se zánětem močáku. 21 jdu na tu kontrolu,tak teprve pak to řekneme rodičům,ale je to celkem mazec to utajit. Manžel mi furt říká mamino,tak vždycky nenápadně pozoruji co ostatní na to. A mě co chvíli píchne v bříšku,tak si ho pohladím,ale co,já mám prostě radost. :slight_smile: Už ať mám po kontrole...
8. pro 2010 v 09:47  • Odpověz
@koubovka1 držím moc palečky a přeju hodně štěstíčka
@misi.21 tobě taky misi:slight_smile:
jinak zdravím všechny holky:slight_smile:
8. pro 2010 v 11:18  • Odpověz
@koubovka1 taky držím vše co mám ,aby ti to vyšlo :wink:
8. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
Holky tak vam sem hlasím že psala Zazy tak Verunka se narodila 7.12 2010 važila 2980g a měřila 47cm obě jsou v pořadku další info vam pak napíše sama :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
jeeeeeeeeeee Velikanska gratulace @zazy :grinning:
8. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz
@nana.76 tak ted je rada na tobe :grinning: :wink: tak tfuj tfuj tfuj :wink:
8. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz
@cutce už aby to bylo bříško už mi zavaí,jsem hrozně nemotorna a cítím na sobě že jsem nervozní a na druhe nepříjemna ach joooo :frowning2: Tobě to ale taky pěkně letí :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz
@nana.76 uvidis uz to brzy bude ani se nenadejes a budes mit Terezku u sebe :wink:
8. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz
@koubovka1 Držím bojovníčkům palečkya těším se na krásný vánoční //:slight_smile:
@nana.76 Ať Ti to hezky utíká- koukej na ten krásný výsledek, co Tě čeká- mně zase děsně moc chybí to bříško:frowning2:
@nana.76 Gratulace Zazy k Verunce:slight_smile:
8. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz
No my za 1.IVF dali 51000,- a to jsem měla jen základní léky- takže pokud bych měla ty lepší, tak to je za 60tisíc min.:frowning2: Bohužel i teď to nebude jiné, musíme zase jít do PGD a když půjdeme na 4.pokus bez hrazení, tak tam jsme za 80tis. a to nepočítám cesty a že jsme zdaleka:frowning2:
8. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz
@tonytony 51000 jo?? Tak to je teda mazec...
8. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz
@misi.21 Mi povídej:frowning2: Chtěli jsme zvýšit úspěšnost, když už do toho člověk jde a není nejmladší a nakonec se nám díky PGD potvrdilo obávané, že máme vady v chromozomech embryí, takže najít zdravé není jednoduché, takže teď se bojím, že když minule bylo ok jen jedno, teď za stejný peníze nemusí být ani to jedno:frowning2: Přirozeně se ale bojím teď o to víc, když vím, že riskuju další potrat nebo postižené dítě:frowning2:
8. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz
@tonytony na jiné diskuzi taky máme holčinu podstupovala ivf a pgd a nakonec čekají úplně zdravou holčičku :dizzy_face: doma udělanou .. :slight_smile:
8. pro 2010 v 15:36  • Odpověz
@tonytony brzy se dočkaš uvidíš :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:13  • Odpověz
@tonytony -nebud smutná uvidíš,že se brzo zadaří,já se k tomu u sebe také modlím ,jsem ted měsíc po laparoskopii,odsranili mi jeden vejcovod,byl ucpaný a měla jsem velký zánět na levé straně,že se mi to vráželo až do střev,prý tam byl ten zánět skoro tři roky :frowning2: no,ale já nic u sebe necítila.A také to mohla být příčina letošních našich nezdarů.Pravá strana je naopak úplně v pořádku,dokonce,že prý je šance i na přirozené těhotenství,otěhotnění :pensive: no,ale to jsem zvědavá.Mám totiš už před sebou poslední placený pokus IVF.Mám strach,že bude opět malá úroda vajec to doktor říkal,že mi nezaručí počet v květnu jsem měla 4 z toho dvě vejce a přestali se vyvíjet ET se nekonal a v září jedno vlastně dvě vejce z toho jeden bojovníček veliké kvality a stajně to nedopadlo.
Ted čekám kdy dorazí mrcha nějak mešká bude první po té laparce jsem objednaná ke svému gynd. na 23.12.To už budu paní pracující 20.12 nastupji do práce po rodičovské dovolené se strachem,že tam budu kejsnou kdo ví jak dlouho než bude druhé miminko jestli tada někdy bude a mám to tam nahoře předurčené.
Z tím zánětem je záhada,že to nepoznali z krve když mi jí ltos brali opravdu několikrát.
@nana.76 -držím palečky at to máš co nejdříve zasebou a malou u sebe
@cutce -moc tě zdravím
9. pro 2010 v 15:52  • Odpověz
@evaav ahojky, a jak ty se mas?
9. pro 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky, ty bláho, tak to ma Zazy za sebou, tak se snad brzy ozve..
Já mám takovou podivnou náladu, snažím se myslet moc pozitivne, ale.... ty jo už aby bylo tak pár mesíců už pryč.
9. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
@koubovka1 to je tim počasím ,já jsem dneska nasraná od rána .. :confounded:
9. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz
@cutce -Ale,mám se tak nějak všelijak,blíží se i návrat do práce :frowning2: na jednu stranu se těším,ale jak jsem psala mám strach,jestli se nám vůbec druhé mimčo podaří a jak tam budu muset být dlouho jediná pozitiva jsou v tom,že se nám povede finančně trošku lépe.Veunce začne po novém roce školka,prostě ám obavy jak to ve budem zvládat,čeká mě třísměný provoz :pensive: .
Těším se docela na vánoce,ale asi budu muset dělat mězi svátkama,manžel je z toho smutný,protože to je jediná doba v roce kdy můžem být všichi spolu v létě je to dost s jeho prací nemožné,ale chápe,že se nedá nic dělat a že můžem být rádi,že práci mám,ale asi si také spíš plánoval,že budu mít mimčo no holt letos nám to není dáno :pensive: Máme,ale Verču a ta nám to vynahrazuje,ale už taky má potřebu mít nějaké mimčo doma.
A jak ty si užíváš svátků s bříškem
@koubovka1 -držím moc palce letošní rok by bylo fajn uzařít tvým těhotenstvím a na krev máš pěkný datum 23.12 má naše Verča tři roky :wink:
10. pro 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.