• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
ahoj holky,

@evaav nesmutni,třeba se v práci ani moc neohřeješ...
Jinak to počasí mě taky pěkně šroubuje,manžel chodí dlouho z práce,dneska má večírek,takže ho ani neuvidím,vycházky na prd,dopo čumím doma a odpo když je mám jsem tak znuděná,že už se mi nikam nechce,kdybych aspoň neměla nakoupený dárky, tak bych lítala po městě, jenže mě je furt zima,tak se navalím,pak vlezu do obchodu tam je mi zas hic,no prostě mám super nálady,radost se mnou bydlet :slight_smile: Musím se domluvit s dr jestli by mi je neprodloužila,mezi svátkama musíme jezdit po návštěvách a na obědy :grinning: Tak přece nepojedu na oběd ve dvě,že... Na jaře to bylo fajn,mohla jsem sedět na balkoně,umýt okna a vůbec do všecho jsem měla takovou větší chuť. Asi začnu péct cukroví... Akorát mám strach,že to do Vánoc ještě stihneme sežrat :slight_smile:
10. pro 2010 v 09:04  • Odpověz
@evaav :slight_smile: :slight_smile: No tak to bude jasný, když je to takhle, tak na nás myslete až budete slavit narozeniny.
10. pro 2010 v 10:07  • Odpověz
@evaav nesmutni, uvidis, ze jednou se vam to povede a treba to bude prijemna zmena :wink: . jinak mi se mame dobre, sice me ted trapi nejaka chripajzna, ale jinak to jde :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:56  • Odpověz
@evaav Ahojky,taky jsme chtěli teď 2 mimi a nepovedlo se:frowning2: tak jsem bohužel musela dát výpověd.Taky jsem dělala na 3 směny,ale bohužel nemám hlídání.Moc držím pěsti,ať se brzy zadaří.My si dáváme pauzu,minimálně rok a pak se uvidí co dál.
10. pro 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahojky všem!
Koukám že se těhulkám daří a za chvíli tu budeme mít další mimi :slight_smile:
Mě skončila mrcha,tak jsem zvědavá kdy dorazí další,to zas budu mít rozházené po těch hormonech,jako jsem to měla po tom červnovém pokusu,to jsem ji měla i po 17 dnech,jsem z toho byla docela paf.
Nechám si běžet pár cyklů a pak asi začnu počítat ovulku,no nedá mi to a třeba se zadaří.
Mějte se hezky.Pa pa
10. pro 2010 v 16:25  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: tak uz jsem 3DC a od 24.12 zacnu pichat Fostimon a zrejme 1,1 2011 pujdeme na OPU :slight_smile: moc se tesim. tak zatim
Zazy gratuluji k Verunce
10. pro 2010 v 19:40  • Odpověz
@duschankova Tak to Ti teda vyšlo krásně:slight_smile: To je super:slight_smile: Já na MS zase čekám marně, od pondělí už špiním a MS zase nikde:frowning2: Už se fakt bojím, že mám snad cystu, že je to takhle pitomě:frowning2:
10. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz
@tonytony a miminko to není?
10. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz
@duschankova Ne, ne, my teď máme pro sichr gumosex- máme strach z těch vad, co u nás hrozí a z dalšího potratu:frowning2: Nechceme to riskovat, musíme sázet na to PGD:frowning2:
11. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz
@tonytony to je vopruz co? gumisex ..já si ho užila až to nebylo hezký..ale pomohlo to na imunitu :wink:
12. pro 2010 v 15:39  • Odpověz
@lenkacar Cokoli co pomůže zvládnu, jen aby to pomohlo:frowning2:
12. pro 2010 v 16:51  • Odpověz
@tonytony chce to pro tělo nějaký šok ..já jsem třeba zhubla,na mimino nemyslela ,měla jsem plnou hlavu práce,dlouhodobý gumi a manžel tomu nevěřil a já tomu nechala volný průběh a najednou tělo zareagovalao :wink: taky jsem byla v šoku z toho ..nevim jak je to možný ,že takovou dobu nic a najednou se chytí dvě ..je to fakt zázrak přírody ..
13. pro 2010 v 08:49  • Odpověz
@lenkacar No, snažím se právě na to nemyslet, jde to blbě, ale vytěsňuju to, jak se dá, asi i to, že si říkám, že to stejně nedopadne je to podvědomí, že to tak mám- musím brát a že třeba... Nevím... Poprvé jsem tak naivně věřila, tak teď to tak už nechci a ani to nejde moc si dávat naděje:frowning2: Hubnout nechci, jsem dost hubená i tak, tak to by mi v těhu moc asi nepomohlo- tak leda začít přibírat:slight_smile: To by te%d mohlo přes Vánoce jít líp:slight_smile:
13. pro 2010 v 10:42  • Odpověz
@tonytony no tak jasně ,jestli seš hubená tak nějaký kilko naber ,prostě změna ..hele já taky tak věřila ,s metrem jsme tu chodili kam dáme postýlku a nakonec jsme pokaždý jen smutně koukali na bílej test a časem už jsme neměli ani chutě něco podnikat ..
13. pro 2010 v 11:00  • Odpověz
@lenkacar No, tak to jsem teď v tomhle stádiu taky, absolutně nemám chuť na nic a s manželem o tom už doslova domítám mluvit a kdyžna to dojde řeč, tak mu řeknu, že tomu stejně nevěřím a že to beru tak, že to stejkně nedopadne a za ten měsíc budu tam, kde jsem byla... U toho 1.IVF jsem se fakt těšila, věřila, plánovala, co a jak, i si koupila něco těhu a pro mimi a ňuFňala se s tím, teď úplně opak, jsem totálně zakyslá a fakt moje víra je na nule:frowning2:
13. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz
@tonytony u mého IVF jsem taky plánovala ajak budu před vánocema rodit a vše bylo jinak. Celé to byl zatím nejhorší zážitek mého života,jsem asi měkká...
13. pro 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlásím dnes z kontroly, mám HCG 5205 a příští pondělí jdu na uzv.
@tonytony předešlé 2IVF jsem taky plánovala co kam dáme co koupíme a jak přestěhujeme byt....po 2 ivf, kdy se povedlo, ale 6tt skončilo jsem nebyla absolutně schopna jakého jakéhokoliv citu, ani brečet mě nešlo a zařekla jsem se, že už neudělám ani jeden těhu test a nekouknu ani na jedny stránky o miminech...nyní jsem v 6+0tt, vše se zdá ok, ale ani tak se nejsem schopna radovat, až mi dr. říkala že to přeháním, ale já to prostě beru tak , že to nemusí vyjít do konce...a to jsem si ani po 3IVF ještě neudělala těhu test :wink:
takže holky asi to máme všechny stejné
13. pro 2010 v 15:53  • Odpověz
@antoa já jsem se taky nedokázala radovat ,do 8tt jsem se bála mimoděložního ,achjo,po tom ivf už je člověk nějakej zničenej
13. pro 2010 v 17:03  • Odpověz
@antoa
@lenkacar No, tak to já si myslela, že hůř už nemůže být než v tom těhu s malou, kdy jsem se každý den bála jít na WC, kdy ze mě tekla krev a kdykoli jí byko o trošku víc, viděla jsem už konec:frowning2: Celých 5 měsíců, kdy to tak bylo... Pak jsem se bála stále, u porodu taky, prostě strach velikej... Takže teď si ten strach neumím vůbec představit, že bude ještě větší a že by byl:frowning2:
Naivně jsem si říkala, jak najdu po IVF //, že se budu radovat a že to je tutovka, tak teď vím, že to je jen teprve základní kamínek velkého úspě chu a těch kamínků musí být ještě hodně než se postaví ze´d, aby nespadla:frowning2:
13. pro 2010 v 17:08  • Odpověz
@tonytony no to teda ..fuj představa
13. pro 2010 v 17:10  • Odpověz
@lenkacar No, vidíš a to si teď říkám, jak to byla ještě pohoda a to jsem fakt měla hrůzu z každé kapky krve a obdva dny běhala k dr., že je určitě konec- jak hysterka jsem si připadala, nikde nebyl ale žádný důvod krvácení:frowning2: Jsem nějaká divná:frowning2: Jak v těhu tak při MS krvácím jak o závod a to mám přitom zjištěnou trombofilní mutaci, tak nevím, co si o tom myslet:frowning2: a dr. moc taky ne, co s tím:frowning2:
13. pro 2010 v 17:16  • Odpověz
@tonytony ježiši každá těhule šílí když vidí krev :confused:
13. pro 2010 v 17:19  • Odpověz
@lenkacar No, já ji ale viděla fakt denně- někdy pár kapek na WC, jindy vložka plná krve- nechápu:frowning2: Bylo to fakt na palici:frowning2: Jenže teď vím, že by ten strach i bez krvácení( jakože si myslím, že bych stejně krvácela zase- vždy jsem v těhu krvácela- jakoby norm. dostala MS, byť byly// atěhu), byl po IVF ještě několikanásobně větší:frowning2: A to jsme si fakt říkala, že mám vybráno:frowning2: Fakt závidím těm holčinám, co fakt v pohodě hned otěhulí- ani neví, co je bazální teplota nebo ovulace a kys. listová, nestraší je žádné hrůzy a pak celé těhu mohou dělat vše bez omezení a užívat si bříško- já si ho teda taky užívala a měla ho moc ráda, byť bylo obr obr, ale až fakt na konci, kdy krvácení nebylo a já už se bála přece jen míň- no, on teda pak i ten porod stál za to a byly to nervy- pupečník kolem krku, velké dítě na moji postavu, což na UZ nevypadalo, hrozící kleště atd.- ale ty trvaly aspoň jen pár hodin nebo hl. minut a pak už byla Pusinka na světě a zdravá, tak to nebylo tak hrozný, ale to těhu teda byly jedny velký nervy, že je ( zase)konec:frowning2:
13. pro 2010 v 17:32  • Odpověz
zítra začím 3 měsíc a ještě ten měsíc bude nejvíc kritickej..nevim proč ,ale nemůžu se vůbec nějak hodit do nějakého slastného pocitu
13. pro 2010 v 17:40  • Odpověz
@lenkacar to věřím, nevím zda-li ten slastný pocit vůbec přijde :pensive: . Mám v okolí samé holky co na první pokus či do půl roka otěh. a těhu bez potíž odchodily do práce....co říct...nejhorší je, že vůbec nechápou a ani pochopit nemůžou co člověk po 7mi letech snažení prožívá. :frowning2:
a aby tomu nebyl konec ještě mám trombofilii a píchám Fragmin na ředění krve, ale co člověk neudělá...
13. pro 2010 v 19:01  • Odpověz
@antoa ty musíš být vůbec ráda ,že se někdo obtěžoval ti to zjistit .. :wink: za mě je tu štastnejch tolik holek a já jsem asi fakt nějaká divná..
13. pro 2010 v 19:21  • Odpověz
dneska mi totiž moje kámoška napsala jestli nejsem prdlá at začnu kupovat něco na mimina, že to bude pálka najednou a hlavně, když jsme tak vyštavený ,tak jsem si koupila jedny pleny a měla jsem divnej pocit,když jsem je kupovala .. a hadry? koukala jsem na ně a vůbec se mi to nechce kupovat a to nejsem pověrčivá
13. pro 2010 v 19:23  • Odpověz
@antoa Jo, jo, nechápou a ani pochopit nemůžou- naprosto výstižně napsaný:frowning2:
13. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz
Tak jsem se konečně dočkala- MS je tu- aspoň to teda tak na WC vypadalo, že se to rozjíždí dočervena!
13. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky děvčata, tak se zase po pár dnech hlásím. řeknu vám to tak strašně pomalu utíká, dneska jsem týden po ET a choutky udělat si test bude den ode dne vetší. Ach jo. Břicho me pobolívá, včera me trochu začalo bolet v krku, ale už je to lepší. Mám trochu výtoky, ale kamarádka me ujistila, že je mela celé tehotenství a když to není spinění, tak je to v pohode, tak snad jo.
14. pro 2010 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.