• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@koubovka1 jak poznáš že máš výtok? ty nezavádíš utroš?
14. pro 2010 v 10:23  • Odpověz
ze mě teče pořád utroš ,musim mít slipovky
14. pro 2010 v 10:26  • Odpověz
@lenkacar nene a ani nevím co to je.
14. pro 2010 v 11:19  • Odpověz
a co si teda zavádíš po ET?
14. pro 2010 v 11:31  • Odpověz
@lenkacar píchám si Agolutin a 3x denně beru estrofem a jen listovku. jinak nic. Ten utroš to jsou nejaké bobule do pochvy?
14. pro 2010 v 11:33  • Odpověz
@koubovka1 jojo a nebo se dává crinone ..ty si tam nic nedáváš jo? to teda čumim
14. pro 2010 v 11:36  • Odpověz
ten agolutin na co? :confused: ty volís co car to jiný postupy ..no je to ale dobře ,když se někde nedaří ,jde se jinam za jiným postupem
14. pro 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,dneska jsem si byla pro druhou část neschopenky a sestra mi ukazovala jak už mám v kartě nachystanou průkajdu na příští týden,to bylo tak hezký :slight_smile: Rozhodla jsem se vyzkoušet nové druhy cukroví,tak jsem si něco našla na internetu a jdu na to... A taky jsem dnes zjistila,že asi nemůžu pít džusy,dneska jsem se z pomerančového pěkně doblila :grinning:
14. pro 2010 v 11:48  • Odpověz
ten agolutin si myslím je přesne to samý jako ten utroš, na podporu otěhotnení,proste udržení tehu
14. pro 2010 v 11:49  • Odpověz
@misi.21 tak to je nádherný, verim, že jsi moc stastná a přeju ti to
14. pro 2010 v 11:49  • Odpověz
@koubovka1 no vidíš ..ty bláho to radši budu cpát něco do pipky než injekce ,jsem hroznej posera :pensive:
14. pro 2010 v 11:51  • Odpověz
@koubovka1 děkuju,držím ti pěstičky,ať tam jsou //,já si dělala test ikdyž jsem to měla od dr jistý,ale chtěla jsem je vidět...Ještě nemáme vyhráno,ale je to na dobré cestě. Už se hrozně moc těším,až to na Vánoce řeknu našim. :slight_smile:
14. pro 2010 v 11:54  • Odpověz
@misi.21 a kdy je vyhráno..mě přijde že do porodu vůbec.. :confused:
14. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz
@lenkacar Já bych tak brzo ještě nenakupovala, zdá se mi to ještě brzo, pověrčivá také nejsem, ale realistická :D :wink:
14. pro 2010 v 16:46  • Odpověz
@lenkacar mám pocit, že snad nikdy nebude vyhráno :fearful:
14. pro 2010 v 16:48  • Odpověz
@koubovka1 já po stovkách testů, které zely prázdnotou se zařekla, že už žádný neudělám a také jsem ho ted po IVF nedělala, až mi v Caru sdělili výsledky.. Bála bych se, že mi test ukáže falešné výsledky...nevím, já do toho nešla, až jsem se divila, že jsem to vydržela :wink: A neboj vše bude dobré!
14. pro 2010 v 16:51  • Odpověz
@antoa já bych to nevydržela.. :dizzy_face: sice jsem nijak nebláznila ,ale chtěla jsem vědět na čem jsem a pak tady čtu jak holky měly// a nakonec stejně to blbě dopadlo ,tak si řikam ,že co znamená vidět // dokud to doktor nevidí v děloze ,pozit. test nic neznamená
14. pro 2010 v 18:32  • Odpověz
@misi.21 Ahojky,to je moc hezké,od příštího týdne budeš oficiálně těhu,takový hezký vánoční dáreček :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:58  • Odpověz
@koubovka1 Moc držím pěsti.Ta zvědavost je hrozná,zkus jí překonat a ještě počkej :wink:
14. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
@lenkacar Já jsem začla nakupovat až někdy v 15tt,ale ten strach tam pořád je i po porodu.Jsem si to prožila,když mi malého odvezli 3 den po porodu do Thomaierovky :frowning2:
Já teď přeci taky po tom 2 ivf měla ducha a nic z toho nebylo.Nechávám tomu volný průběh a až pujdu v březnu na gyndu,tak se nechám asi poslat na laparoskopii,třeba to k něčemu pomůže.
14. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz
@koubovka1 Držím palečky:slight_smile:
14. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz
@misi.21 Moc hezky se to čte:slight_smile: Užívej si to! Budou to krásný Vánoce a ty další ještě krásnější:slight_smile:
14. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz
@antoa jj já to vydržím a test hned tak delat nebudu, jelikož si mám test delat tesne pred vánoci, tak musím,protože v caru už nebudou, jen má strašnej strach. ještě před ET mi bolel podbřišek,pak to přešlo a ted ho cítím pořád, je to jako kdybych byla nastydlá, ale nemela jsem kde nastidnout. Do toho me pobolívá v krku a tak se proste cítím celkove blbe a mám strach, že to blbe dopadne....ach jo
15. pro 2010 v 08:43  • Odpověz
@pajinkaa28 určite to vydržím, musím
15. pro 2010 v 08:44  • Odpověz
@koubovka1 to je v pořádku ..mě to taky bolelo :wink: ono je to totiž stejné at to je v pořádku a nebo ne ..pocity na mrchu ..tak se neboj
15. pro 2010 v 08:46  • Odpověz
kloktala jsem slanou vodu,můžeš to mít i ze suchého vzduchu doma jak topí topení
15. pro 2010 v 08:48  • Odpověz
@pajinkaa28 no já taky dřív nebudu nakupovat ,nemůžu ,mám nějakej blok v sobě ..
15. pro 2010 v 08:49  • Odpověz
@koubovka1 mě asi 5 dní po Et začal bolet podbříšek jak když začíná zánět močáku a takové bolesti jak na MS, ale trochu jiné...no a bylo to tam :slight_smile: tak vydrž!!!!! za chvíli budeš mezi námi těhulkami. Já jdu v pondělí na první uzv tak mám strach, odběry sice parádní,ale bojím se, aby bylo mimi tam kde má a také, aby se vyvíjelo jak má...už to bude pořád jen stres :astonished:
15. pro 2010 v 10:38  • Odpověz
@antoa no tak to je přesne ta bolest, když si zatlačím u žaludku, tak to bolí už tam a mezi tím také podobná bolest, jako před menstruací, doufám, že to bude stejné jako u tebe, snažím se na to nemyslet, ale ta bolest na to nenechá zapomenout, ale díky za podporu moc moc
15. pro 2010 v 10:47  • Odpověz
@lenkacar to je taky pravda,protože mi bolí hlavne v noci a cítím,jak mám v krku sucho a přes den je to dobrý, jinak mi nic není, tak je to snad tím
15. pro 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.