• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@koubovka1 a mě ještě chytla 5 den po ET strašná bolest hlavy, úplně mě slzlelo jedno oko a nateklo-trpím na migrény, ale toto byl mazec! A to trvala 4 dny, napřed jsem nechtěla léky do sebe házet, ale nakonec jsem snědla pár Paralenů, byl to děs, takže asi tělo reaguje na cizí těleso :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 10:54  • Odpověz
@antoa tak to je taky hustý, já bych si jinak na ten krk taky vzala orofar a bylo by to, ale tak se
mi nechce cpát práškama.
15. pro 2010 v 10:56  • Odpověz
@koubovka1 já bych ho klidně vzala...vždyt ho nevycucáš tunu, a 99% žen neví že je těhotných a kouří, chlastají :zipper_mouth: , berou léky.....to jen my jsme takové opatrné, možná čím víc je člověk opatrný tím je to horší :zipper_mouth:
15. pro 2010 v 10:58  • Odpověz
@antoa jo to máš pravdu, tak já jeden vycucám, me to vzdycky pomůže
15. pro 2010 v 11:00  • Odpověz
15. pro 2010 v 11:10  • Odpověz
@koubovka1 po umělku seš riziková ,mě se teda ani nechtělo rozhodit nohy na gyndě ,když jako sotva po pozit. testu na mě zkoušela že mi udělá cytologii.. :angry: kolikrát se mi tam hrabě ,že to bolí a krvácim :angry: tak to jsem zatim teda zažehnala ještě mi jí nedělala
15. pro 2010 v 11:13  • Odpověz
@lenkacar a proč si šla na cytologii?
15. pro 2010 v 11:36  • Odpověz
@antoa přesně tak s tou opatrností. Já začala pít alkohol,Měla jsem pořát hroznou chuť na kolu,tak jsem vypila litry kofeinu,v práci jsem měla takovou zátěž jako snad nikdy a dokonce jsem běhala v mrazu po parkovišti a roztlačovala naše spolehlivé fáro :grinning: Takže totální změna a záhul na tělo,no ale říkala jsem si stejně otěhotnět nemůžu,špiním a mám bolesti... No a ono to zrovna vyšlo... :grinning: Kdo mohl vědět že to jsou příznaky těhotenství,že jo...
15. pro 2010 v 11:39  • Odpověz
@koubovka1 nebyla jsem ještě ,ale jak jsem tam strčila hubu ,že jsem těhotná už se na mě vyřítila se zrcadlama ,že mi udělá cytologii a to se mi teda vůbec nelíbilo ,aby se ve mě hrabala :angry:
15. pro 2010 v 11:41  • Odpověz
@misi.21 jo je tak, proste, když to má vyjít a mimiskové se mají chytit, tak se chytí, i kdybysme lezlipo horách. :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2010 v 11:43  • Odpověz
Mě je dneska tak zle,moc nezvracím,jen asi dva dny,ale zle mi je prakticky od rána do večera a zdá se mi že je to čím dál horší... V noci jsem od 1 do 3 čuměla do stropu ,kdyby aspoň v telce něco dávali. Je mi furt zima,manžel chodí v trenkách a já v teplákách a mikině,je to celkem srandovní,já furt topím,on se zesvlíká :slight_smile: Kdybych se aspoň vyzvracela a bylo mi fajn :unamused: Ale má to i dobrou stránku,vůbec nemám chuť na cukroví ani nic sladkýho. Akorát bonpari sem tam,aby se mi spravila chuť... A kiwi,miluju kiwi. Asi se brzo osypu :slight_smile:
15. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz
@misi.21 mě je taky furt strašná zima ,zrovna si řikam že jdu pro svetr ,všude topení na plno ,vladís chopdí v tričku a já klepu kosu ,nevim čim to ..jinak mě ted bolí břicho ,to je hnus :unamused:
15. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz
@misi.21 jejda tak to máš už hodně příznaků, koukám, že jsem těhu + - stejně a mě zatím nic moc není, jen bolest prsou a trochu únava a občas křeč v podbříšku, ale nic tragického, ani žádné chutě či nechutě a zvracení....snad to nedojde, i když pokud by to došlo tak pro dítě vše :dizzy_face:
15. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz
@misi.21 ja zase pořad jím mandarinky přitel mi říka že se mala narodí s mandarinkou v ruce :wink: :wink:
15. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz
@nana.76 mě zase říká že zezelenám :slight_smile: Prosím tě piješ v těhotenství perlivé ochucené vody?? Mě dělají hrozně dobře na žaludek,ale vyčetla jsem že by se neměly..

@antoa já nevím přesně v kolikátým týdnu jsem,jak už jsem tady psala,ale mě bylo špatně už dřív,to jsem ještě netušila že jsem těhotná a manžel mi furt říkal že jsem přežraná :grinning: Houby přežraná... Buď ráda,že je ti dobře,třeba budeš jedna z těch kterým špatně není... Anebo to teprve přijde :wink: Ale není to tak hrozný,dá se to vydržet... Aspoň v mém případě.. Vždyť jsem na to dva roky čekala.

@lenkacar mě taky pořát bolí břicho,beru magnesko a zdá se mi že je to stejný,ale mě doktorka říkala že je to normální a že může bolet až do porodu. Já navíc ještě 21 dní špinila a jak jsem přestala tak je to lepší.A to špinění jsem právě měla asi z té větší námahy,ale díky bohu za to,protože jinak bych k dr nešla a mohlo se ještě něco stát.se mnou si to mimčo ze začátku teda užilo.
15. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz
@koubovka1 Ahojky,tak snad budou // Moc držím pěsti a kolikátý den po ET jseš? Asi mi to nějak uniklo :wink:
15. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky holky,tak koukám že si těhulkování užíváte,trošku Vám to závidím,jak se blíží Vánoce,tak to na mě nějak padá,jak se to nepovedlo,ještě jsem to nerozdejchala :frowning2:
Jinak u 1 těhu mi bylo taky špatně asi od 7tt a to skoro celé těhu a hned od začátku jsem tušila že to bude kluk,pak mi to jen na utz potvrdily.Kámošky co čekaly holčičky,tak byly v pohodě,asi je to tím,že chlapeček má jiné hormony než holčička.
@nana.76 Kámoška zas hodně jedla mrkev,tak ji říkali že bude malá oranžová :grinning: A kdy se malá vyloupne?
15. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz
@pajinkaa28 DOUFAM ŽE UŽ BRZY.Zitra se rozodne :slight_smile: Už nemužu vše mě bolí :frowning2:
15. pro 2010 v 15:10  • Odpověz
@misi.21 jo pila jsem i mineralky hrozně mi chutnali tak to nějak neřeš na co maš chut si dej :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2010 v 15:13  • Odpověz
@pajinkaa28 vždyť ty máš toho svýho prďolu doma,tak si to pořádně užívej a na nic nemysly...
15. pro 2010 v 15:29  • Odpověz
@pajinkaa28 díky moc, jsem dnes 8. den po ET.
15. pro 2010 v 18:30  • Odpověz
@koubovka1 kdy budeš testit ja už 8den testila :slight_smile: :slight_smile: ale je lepší počkat ikdyž ja byla netrpěliva :slight_smile:
15. pro 2010 v 19:14  • Odpověz
@koubovka1 ještě zkus počkat ,já byla 8den negat. a podívej se ,dvojčata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz
@nana.76 mi povídejte, já jsem taky tak netrpělivá, ale musím to vydržet, chtela bych až opravdu toho 23. jak mi říkali v CARu, tak uvidím, jak moje nervíky
15. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak se hlásím zpět is Verunkou
Císař proběhl docela v pohodě,čekala jsem,že to bude horší.Malá je moc hodná.Dneska jsme byli u doktorky malá povyrostla na 3030g tak jsem ráda.Vám těhulkám přeji,at se mimískům u Vás líbí,čekatelkám Koubi at to výjde,moc na tebe budu myslet.Najednu stranu Vám holky ty začátky těhu docela zavidím,denska jse viděla těhuli a záviděla jsem ji bříško a to jsem týden po porodu,jsem divná,že?Jo jinak mám dole 10kilo,o 2 více než před otěhotněním,tak jsem ráda.Jinak mám naštěstí mlíčko ,takže kojíme.
A jak se jinak cítíte těhulky.??
15. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz
@zazy ahoj vítám tě z 5 i s miminkem :dizzy_face: a dojmy?jsi statečná ,to jen tak někdo neřekne ,že císař ušel :wink: pořád to bolí?
15. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz
@koubovka1 Koukám, že ještě odoláváš:slight_smile: Tak jsem zvědavá a moc přeju //:slight_smile:
15. pro 2010 ve 23:49  • Odpověz
@zazy Taky Tě vítám i s malou:slight_smile: Já taky hned po porodu hlásila, že nekončíme:slight_smile: Koukali na mě jak na zjevení- po tom mém šíleném porodu nechápali, ale já to tak cítila, že prostě strašně moc to chci ještě zažít!
15. pro 2010 ve 23:51  • Odpověz
@zazy tak ještě jednou gratulace veliká,těch 10 kg je super,sen každý ženský zhubnout víc než přibrala,navíc tak rychle. :grinning: To budete mít nádherný vánoce,takovej dáreček...
16. pro 2010 v 08:28  • Odpověz
@zazy tak moc gratuluji k uzlíčku osobne. Bud ráda,že máš Verunku v náručí, zdravou a krásnou a nezávid pupíky,je fakt, že do té doby si jí mela pod dohledem asi nejvíc,ale není nic nad to mít miminko v náručí ne?
Deset kilo super, což je co říct po císaři, tak to jseš stastná mamina.
Já jsem dnes 9.den po ET a jsem hrozne už moc zvedavá, tak nejak jsem přesvedčená, že to vyšlo, ale na testení jeste počkám.
16. pro 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.