• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@koubovka1 moc bych ti to přála ,to byste měli radost pod stromečkem vid ..my letos fakt nic kupovat si nebudem ,pojali jsme to jako dárek ..musí se šetřit prachy ..
16. pro 2010 v 10:44  • Odpověz
@lenkacar my se taky tak letos domluvily, ale manžel to nedodržel, takže jsem si maličkost koupili a jinak jsme se se všemi členy rodiny domluvili, že nic, jen ségry a bráchovo detem a i to je až až.
Já taky moc chci, aby to vyšlo, odolat jeste musím....proste
16. pro 2010 v 11:02  • Odpověz
@koubovka1 nejlépe do toho 12dne to vydrž pak už to musí být aspon duch .. :wink:
16. pro 2010 v 11:13  • Odpověz
jj to určite vydržím, já testila minule 14 a den a byl tam taky jenom duch, ale to jsem nemela tak krásná emryja a myslím, že se chytli obe, nevím proč, tak nejak to cítím, doufám, že se nemýlím totálně
16. pro 2010 v 11:31  • Odpověz
no když budeš mít dvojčátka, tak muselo být HCG vyšší? Kdy si testovala ty?
16. pro 2010 v 11:31  • Odpověz
8deń jsem měla negat. test .. :confused: byla jsem si jistá že je tam tudíž jedno a prd .. a doktorka řekla ,že na tom hcg to zas tak moc nepoznáš
16. pro 2010 v 11:39  • Odpověz
já zase slyšela, že jakmile jsou dvojčata, tak se hcg zvyšuje, ale to jedno. Jestli jsou tam obe dve, tak budu moc stastná, ale stejne tak i za jedno. a první pozitivní si mela v ten 12. den po jak si psala?
16. pro 2010 v 11:51  • Odpověz
11den ,ale úplně mini duch
16. pro 2010 v 11:57  • Odpověz
tak já radši počkám dýl.
Se tě vyptávám viď?
16. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz
mě to fakt nevadí :wink: stejně tu čumim a nudim se .. :wink:
16. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky u nás Caru se chodí na kontrolu 12 den po ET, doporučují ráno udělat TT a pak ještě berou krev....Minule jsem testila 8 a 10 den a nic....a 12 den hcg 52, prý se zahnízdili později, prý stačí hodina či dvě pozdějšího zakousnutí a už to dělá velké rozdíli v hodnotách hcg.
A prý se pozná kolik je tam bobíků dle hladiny hcg, 24 den po Et jsem měla 5205 tak snad tam bude jeden :wink: už s tím tak nějak počítám. Aťuž je pondělí, to jdu na uzv, sice se těším jak uvidím tu malou tečku, ale zase se bojím, aby tam byla a bylo vše ok, ach jo...pořád nějaké starosti, napřed se člověk modlí za to, aby se to chytlo,pak zase, aby hcg rostlo, pak aby bylo srdíčko a tak pořád dokola, kdy tohle skončí, ale mám pocit, že nikdy...
16. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz
já měla 22den po ET 1875 tak mi to vysvětli :cry:
16. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz
Tak to teda pak čekám klabzubovu 11 :grinning:
16. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz
no jedině :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz
proto mi doktor řiká to je akorát na jedno dítě hcg a hledal a víc neviděl a za 14dní šok.. :confused:
16. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz
právě že v Caru jsem se ptala na kolik to odhadem vypadá a řekli mi 1, á bych teda po 7mi letech snažení brala vše, ale vzhledem k malému bytu, financím a absenci chův bych brala jedno :grinning:
16. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz
kdy jsi se dozvěděla, že jsou tam dvě?
16. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz
Nazdárek,já mám dneska nějakou blbou náladu,nic se mi nechce,nic mě nebaví :unamused: ,chtěla jsem péct,ale prdím na to. Manžel přijde až v pět nejdřív,ach jo,kdyby chodil o půl třetí,to by bylo super...
@koubovka1 to tě obdivuju že to vydržíš,já už bych teda testovala. Nemám výdrž na takové věci
To je den dneska fakt,kdyby aspoň bylo líp a já měla vycházky,takhle přiberu tak 25 kilo když se budu jen válet. Děs. Musím se dr v úterý zeptat jestli by mi to neprodloužila. Doufám že jo,protože venku na čerstvém vzduchu mi je nejlíp. Kdybych aspoˇň mohla chipsy,bych se uklidnila :slight_smile:
16. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz
@misi.21 taky to znám, manžel odjede do práce o půl 7 a vrací se v 17.30. vycházky odpoledne, v televizi nic.... :zipper_mouth:
16. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz
taky máš vycházky jen odpo? mě to přijde jako hrozná kravina zavřít těhotný doma,vždyť to je na zmagoření :angry:
16. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz
@antoa za dalších 14dní mi to řekli a zítra po dalších 14dnech jedem naposledy do car ,aby mi řekli konečnej verdikt
16. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz
@lenkacar TROJČATA :grinning:
16. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz
@misi.21 taky myslím trojčata :grinning:
16. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz
@misi.21 hele nedělejte si prdelky jo? na to jsem se zeptala hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aby jako co návštěva nerostl počet :pensive: ,prej ne .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz
@misi.21 já jsem zatím v péči CARU tak se nechci nějak domlouvat na něčem jiném, ale až půjdu ke své gyn. tak si chci zkusit domluvit jiné vycházky, nevím jestli to dávaj, ale já myslím, že když se chce jde vše. Podle mě nejsme nemocný ani v nějakém extra riziku a snad víme co děláme ne? Je jasný, že po 7mi letém snažení se tedka nebudu stavět na hlavu či lyže :grinning:
Ale jelikož jdu asi na posl. kontrolu před Vánoci tak se i v CARU zeptám na vychajdy, jelikož nemíním celé Vánoce být doma a na oběd k rodině, ktero mám 2 hodiny cesty autem jet ve dve a hned po příjezdu zase odjíždět, abych to stihla do šesti dom :grinning: :grinning: :grinning:
Kámoška celé těhu vycházky nedodržovala a nikdo nepřišel, ale při mém štěstí....
16. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz
To už by byl mazec teda. Trojky musí být záhul,vůbec si to nedokážu představit jak bych se o všechny najednou měla postarat a to nemluvím o tom,jak krásně se musí rejdit s kočárem pro trojky v tomhle počasí...
16. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz
@lenkacar docela jsi mě dostala s tou hodnotou hcg a s dvojčaty, normálně jsi mi nasadila boučka do hlavy, my měli dvě docela kvalitní embrya, jejda... :zipper_mouth:
16. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz
@misi.21 ale na trojku už myslím dostaneš pečovatelku ne?
16. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz
@antoa Já si taky myslím že na těhotný tolik nechodí kontrola,ale náhoda je blbec. Ale jsem rozhodnutá to mezi svátkama nedodržovat.Snad není nikdo takovej magor,aby mě šel zkontrolovat o Vánocích. Já na ten oběd k mamince prostě pojedu :slight_smile:
16. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz
@misi.21 já taky jsem rozhodnutá to nedodržovat, ale když bych to měla oficiálně tak bych byla klidnější
16. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.