• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@misanda tak prdlouš jo :grinning: :grinning: sem vás musela dočíst i na starých stránkách abych nemela nejakou absenci,
abig si davala pekne do nosu a cutce jako mamina musela vymyslet název skvělá prace holčiny
16. říj 2010 v 00:23  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k Vám taky přidat? Koncem srpna jsem měla 1.IVF- bohužel neúspěšné:frowning2: Čeká mě 2. pokus nějak kolem Vánoc, což teda nejsem nějak nadšená, že zrovna na svátky, ale lepší než čekat o další měsíc dýl... Je mi 35let a chodím do Heliosu v Brně. Jediné moje pozitivum je, že se nám od těcvh mých 27let, co se snažíme, povedlo aspoň 1 dítko- byť po stimulaci ovulace a úpravě hormonů tabletami, mezi tím ale bylo pár potratů:frowning2: Manželovi teď zjistili i špatné spermijky, já si nechávám dovyšetřit trombofilie a snažím se dělat vše proto, aby to napodruhé vyšlo- dlabem vitamíny, listovku, piju kontryhel a baštím chilli kroužky:slight_smile:
A co vy|? Víte v čem je u Vás problém? Koukám, že většina jdte už na 3. pokus:frowning2:
Doufám, že se tady všem bude dařit, moc držím palce a pokud budu moci chodit nakukovat, budu ráda:slight_smile: Dobrou.
16. říj 2010 v 00:34  • Odpověz
@tonytony ahoj a vitej :wink:
ja mam po svem prvnim neuspesnem IVF, ktere jsem mela tedka v lete v cervenci. mame z neho 4 lednacky - uzasne blasticky :slight_smile: kterym verim a tak jdeme tento mesich do naseho prvniho KETu :grinning: cekam na ms a pak hura do toho!!!
jinak ja SU taky z brna :grinning: chodim na unicu :wink:
muzes se klidne podivat na muj fotoblog... mam tam napsano i neco o sobe :wink:
16. říj 2010 v 08:11  • Odpověz
@tonytony ahoj vítej klído se přidej :grinning:
16. říj 2010 v 08:46  • Odpověz
Krásné ránko sobotní všem :slight_smile:
@tonytony vítám tě u nás a přeji pevné nervy a hlavně úspěch a brzké mimi v bříšku :wink:
Dopiju si kávu a mastím vařit ptáčky a upéct nějakou dobrotu pro mojí chuděru maminku nemocnou :grinning:
Venku je pěkně hnusně.....to sluníčko bude chybět k dobré náladě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Užívejte víkendu.....
16. říj 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
@tonytony vítej mezi náma!!!

Dobré ránko,

holky, u nás to šajnuje!!!! :slight_smile: neni možná!
16. říj 2010 v 09:04  • Odpověz
@tonytony Ahojky, tyka chodím do Heliosu. Před 2,5 roku jsem měla 1. IVF a úspěšně a 5. 10. druhé IVF, ale nějak to nevidím. Včera jsem si dělala 2 testy a asi to nedopadne. Nevíš, kdy nejdřív můžu jít na další IVF? Žádné mražáčky nám bohužel nezbyly.-(
16. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
@pajafra na další IVF můžeš většinou za tři měsíce :wink:
16. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz
@misanda Jsem si to myslela:frowning2: Doufala jsem to, že by to šlo třeba i dřív....
16. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky, nevíte náhodou, jak bych to mohla udělat? Jsem na MD, která mi ale v únoru končí (před MD jsem byla OSVČ, teď mám živnost přerušenou). Doufala jsem, že se mi podaří znovu otěhotnět a nějak na rodičák navízat - třba tím, že bych šla na rizikové těhotenstí. Ale zřejmě mě za 3 měsíce čeká další IVF.
16. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
@pajafra nj, většinou jsou ty tři měsíce čekačka kvůli pojišťovnám a pak taky kvůli vaječníkům a tělu celkově, aby si oddychlo...ona to neni žádná sranda to do sebe rvát. Zrovna včera jsme tu probíraly co se nám po hormonech děje s tělem :rolling_eyes: :zipper_mouth:
16. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
Já vím, že to pro tělo musí být děsnej záhul, kamarádka mě dokonce přemlouvá, abych to už znovu nepodstupovala, ale...... Máme ještě jeden pokus, na který pojišťovna přispívá (ne, že ho platí, jak se uvádí), tak to určo zkusíme. Jenže mě tlačí čas.
16. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
@pajafra ale na pilu se nesmí tlačit...tak bys znovu začala pracovat nebo jak?
16. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
Já vůbec nevím.
16. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky mužu se taky přidat jen tak na pokec??? :dizzy_face: jsem 7 den po Et svého třetího IVF a čekám a čekám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám z 2.ivf skoro 3.klučíka v lednu jsem byla na ketu a zadařilo se ,ale v 10 tt přestalo miminku bít srdíčko :pensive: bohužel příroda to zařídila podle sebe to jsme chodila na Unicu ,ale přestoupila jsme a svuj poslední pokus na pojištovnu absolvovala v reprofitu asi budu jediná nespokojená s Unicou :grinning: i když ze 3 Et jsem 2 krát otěhotněla i tak jsme přestoupila a nelituju :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za přivítání:slight_smile:
@pajafra Tak to jsem ráda, že nejsem sama z Heliosu:slight_smile: No, nám nezbyl ani 1 mrazáček:frowning2: A vlastně měli jsme IVF s ICSI a PGD a to nám vyseletovalo dobře se vyvíjející embryjka jen na 1 zdravé:frowning2: Ostatní díky PGD zjistilo, že mají vadu:frowning2: Takže jsme za to dali přes 50tisíc a nic:frowning2: Kdyby byl mrazáček, nesla jsem to mnohem líp, takhle jsem se skoro zhroutila- děsně jsem tomu věřila, když jsme si nechali provést maximium, aby to klaplo hned napoprvé... ANo, čekat se musí ty 3 cykly, takže já teď odmenstruovala a čekám na další MS, kdy se budu objednávat na cca konec listopadu- začátek prosince na začátek stimulace- jenže se bojím právě toho, že mi to vyjde na Vánoce což je omezený provoz( trošku mám strach, aby mi tam embryja dobře pohlídali)+ doma s malou a svátkama by to bylo hodně blbý- po ET bych chtěla max. odpočívat a to teda moc reálný není( malá, rodina, manžel paradoxně kolem Vánoc nejvíc práce)- navíc u nás v rodině to nikde neví, takže bych to těžko kloubila... Vůbec jsem nečekala, že to takhle vyjde, protože jsem normálně mívala dlouhé cykly cca 35 dní a špinila dlouho před MS, teď beru Proveru po IVF, abych nešpinila a trošku se mi cykly zkrátily, ale výslwedek byl nakonec jen 25 denní cyklus, takže se to hodně posunulo... Tak chci zkusit Proveru teď nasadit o něco později( jde to), aby se mi to aspoň trošku protáhlo a modlím se, aby mi to vyšlo ET až po vánočních svátkách, kdy by to už bylo ok... Ale nevím, spíš to neklapne...

no a s prací řeším to samé, taky jsme chtěla otěhulit už teď v srpnu, takhle mě taky čekají další nepříjemné věci s tím spojené- budu muset řešit taky nástup do práce hl. teda vůli ev. školce pro malou, protože tam chtějí potvrzení od zaměstanvatele, že půjdu do práce, což jsmwe myslela, že nebudu muset vůbec teď řešit, prostě ohlásím těhu, na práci a školku dlabu a teď prd:frowning2: Navíc pak zaměstnavateli ev. hlásit za pár měsíců, že těhu jsem, to teda je blbý, ale jinak to teď nepůjde a pokud se nepovede ani v tom prosinci, tak vůbec na prdlačku:frowning2:
16. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz
@pampeliska36 Buď moc ráda za mrazáčky- já po tom negat. testu pořád jen myslela na to, jak by hned bylo líp, mít v zálože mrazáčky:frowning2: Ale ani jeden:frowning2: Moc držím palce, aby to s nimi( ním) tentokrát už klaplo:slight_smile:
16. říj 2010 v 15:00  • Odpověz
@pajafra No, já teda naprosto chápu, že jdeš do dalšího IVF a že by jsi chtěla, co nejdřív! Já to měla to samé- hned po negat. testu jsem měla pocit, že už včera bylo pozdě na další pokus a trošu jsem se dala dokupy až po návětšvě Caru, kde jsme tak nějak přibližně ten další termín určili... Prostě je nutný mít plán, cíl... Pro mě teda moc...

16. říj 2010 v 15:03  • Odpověz
@pajafra Jinak, ale nevím, kolikátý den jsi po ET- třeba je na // ještě brzy, ne? Toho 5.10. byl ET?
16. říj 2010 v 15:04  • Odpověz
ahoja, můžu se taky přidat? Čekám jako @jesterka001 na 2.IVF a začala jsem stimulovat včera ... :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
holky, vítám všechny nově příchozí, to je super, že se to tady takhle rozjíždí :slight_smile:

@bora87 tak držím aby se 2IVF povedlo...!!!! čím stimuluješ?
16. říj 2010 v 17:02  • Odpověz
ahoj všem.mužu sek vám přidat?z 1.IVF mám chlapečka,zbylo mi jich 7 v mrazáčku,tak chci tak nejpozději v únoru jit do dalšího miminka.každý mě odrazuje že jsem se zbláznila mít takhle rychle za sebou děti,ale co když se to na po druhé nepovede :frowning2:
16. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
@anopka vítej..jak jako zbláznila? :slight_smile: co jábych dala za dvě děti a klidně i najednou :wink:
16. říj 2010 v 17:32  • Odpověz
@misanda že prý si Toníka neužiju,ale víš co já do toho jdu jsem rozhodnutá :slight_smile: i když pár dní po porodu jsem říkala že už nikdy :grinning:
16. říj 2010 v 17:35  • Odpověz
@anopka Já to teda naprosto chápu- když se nepodaří, tak prostě bude mimi dýl, ale psychicky, že Ti neutekl čas lepší prostě začít dřív a když se povede, budeš tak šťastná, že bude úplně fuk, že máš !skorodvojčata", takže ode mě naprosté pochopení- já díky neúspěchu teď lituju, že jsem nezačala taky o pár měsíců aspoň dřív:frowning2: Čas děsně letí a neúspěch= dalších x měs. čekání... Je fajn, že máš z čeho "brát", že máš v záloze tolik sněhuláčků- držím moc palce:slight_smile:
16. říj 2010 v 17:39  • Odpověz
@tonytony děkuji ti :dizzy_face: všem vám držím palečky at se brzy dočkáte mimísku :slight_smile:
16. říj 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
@anopka ale užiješ :slight_smile: Vždyť mu bude minimálně rok a půl když bys rodila, no ne? :slight_smile:

16. říj 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
holky, za ty sněhuláčky buďte fakt rády..my nikdy žádný neměli a je to naprd :zipper_mouth: jsme tím ošizený o dost "šancí" :frowning2:
16. říj 2010 v 17:44  • Odpověz
@misanda Přesně, bez sněhuláčků( zálohy) je to mnohem větší stres a pak i zklamání:frowning2:
16. říj 2010 v 17:46  • Odpověz
Holky, měla jste něterá z Vás taky PGD???
16. říj 2010 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.