• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@cutce jde to:slight_smile:mám se dobře jen už malý začíná pořádně tlačit, tak je to někdy nepříjemné, ale co by jsme pro mrnousky nevydrželi,že? včera jsme byli na poradně, všechno jak má být a malý váží 1840g, je to šikulka:slight_smile:a jak ty?
16. pro 2010 v 15:26  • Odpověz
@pecicka tak to je sikulka velikej, mi se mame taky dobre, jeste teda chodim do prace do konce roku, ale uz se teism na leden az budu doma. Jinak ja jdu za porodni babou pristi tyden, ale me nedelaji ultrazvuk, tak mi ani nereknout kolik vazi ci meri. Ale citim kopance, tak si rikam, ze je mu fajn :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 v 15:29  • Odpověz
@mickis nevim jak byly silné..asi silné když se chytly :grinning: ,je to fakt náhoda :wink: je to ze 4 transferu ,je to 11 a 12 embryo u mě a teprve se jim u mě zalíbilo :wink:
16. pro 2010 v 15:54  • Odpověz
@cutce
@pecicka holky to už sotva dýcháte co?to už uteče jako voda.. a máte jako nani děti u sebe
16. pro 2010 v 15:58  • Odpověz
ahoj,prosim vas stalo se vam nektere ze ste po et spinili a bylo to ok?ja 7den zacla slabunce a ne dlouho spinit.po dvou dnech uz jeto ok.testovat mam 20.a taky jeste jestli a jake ste meli priznaky
16. pro 2010 v 16:00  • Odpověz
@1tralala já u svého 2IVF začala 8 den po ET lehunce špinit, trvalo to tak 3 dny a bylo tam mimi...i když nakonec nedopadlo, ale bylo tam!!! Ale pěkně mě to vyděsilo a také jsem to dost obrečela, myslela jsem, že to byla slabá ms :wink:
16. pro 2010 v 16:36  • Odpověz
@1tralala spousta holek špinila bylo to dobré ,ale na jistotu ti to řekne až doktor ..až uvidí mimíska v děloze..do té doby se tu bojíme všechny ,vítej do klubu :wink:
16. pro 2010 v 16:54  • Odpověz
@antoa ja verim ze se mimi uhnizdovalo jak mi psali holky v jine diskuzi, ja zadne priznaky prsa nebo tak nemela jen bolest v podbrisku a ted me tam jen obcas zaboli nebo mam divne tlaky dole,tak se bojim esi je to ok
16. pro 2010 v 17:13  • Odpověz
@1tralala já také měla takové zvláštní tlaky na dělohu, byla to jiná bolest než u ms, bolest prsou přišla cca 11den po Et, uvidíš, vše bude ok! :wink:
16. pro 2010 v 17:15  • Odpověz
@lenkacar diky,mam za sebou 1ivf(bioch),2kety a tohle je moje 2ivf a tohle se mi stalo poprve
16. pro 2010 v 17:15  • Odpověz
@antoa diky za utechu :slight_smile:
16. pro 2010 v 17:17  • Odpověz
@1tralala moje 2IVF také dopadlo bioch.těh., dr. říkala, že další bývá perspektivní až do konce, tak jsem zvědavá...hlavně na ten uzv v pondělí.Jestli tam něco bude či ne a kolik...
16. pro 2010 v 18:57  • Odpověz
@antoa urcite bude,drzim palce :grinning:
16. pro 2010 v 19:07  • Odpověz
@nana.76 Ze srdíčka Ti gratuluji k Terezičce. Ať má kolem sebe celý život jen dobré lidi a ať je to šťastné děťáko ... a hodně zdravíčka oběma :wink:
16. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
pipi30
16. pro 2010 v 19:57  • Odpověz
@antoa já jdu v úterý,fakt to máme skoro na stejno všechno :slight_smile: Jsem zvědavá o kolik mmi zase změní týdny,docela ráda bych věděla v kolikátým jsem :wink: Snad bude vše v poho a dostanu tu průkajdu co tam mám nachystanou :wink: Už se těšíš?? Já strašně moc,snad dostanu fotečku.
16. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz
@misi.21 já jsem zvědavá na vše - jestli je mimi v děloze, kolik jich tam je, jestli bude srdíčko - mělo by už být vidět? v to pondělí budu konec 7tt. A jestli se těším? No strašně ráda bych měla pod stromečkem fotečku myšáčka, alepo předchozí špatné zkušenosti se i bojím, dost se bojím. :fearful:
16. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz
@antoa to už srdíčko bude :dizzy_face:
16. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky děvčata,taky jsme ráda,že to mám Nanuš za sebou jen Vám napíšu ještě míry 50cm a 3750g a narodila se ve 14.hodin.
Tak děvčata pomalu jsme Vám tady uvolnili místečka,tak šup šup at se tu těhulí,všem co čekají na // držím palečky,najednu stranu Vám závidím,ty začátky :grinning: :grinning: ,
16. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz
@antoa určitě to bude dobrý. Já se ptala kdy asi je srdíčko a Dr mi řekla,že kolem 6,ale že to je individuální,záleží třeba i na tom jestli si hubená nebo silnější,to jsem třeba vůbec netušila.
Jdu dopéct cukroví,ať mám pokoj,zítra poslední nákupy v Brně a pak už jen užívat s miláčkem svátky. Už se těším na zdobení stromečku,to je pro mě z těch svátků nejlepší :slight_smile:
Nějaký tipy na dárky pro manželovi rodiče? Pořát nic nemáme a na nic nemůžeme přijít...
Hezký den
17. pro 2010 v 08:06  • Odpověz
@misi.21 co jim koupit papuče :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 09:12  • Odpověz
@antoa ty dostali k mikuláši :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. pro 2010 v 09:20  • Odpověz
@misi.21 tak vyhřívané papuče či deku k Tv ....my si žádné dárky nedáváme, právě z tohoto důvodu, dlouho vymýšlíš, pak koupíš kravinu, která Ti bud leží ve skříni nebo ji později daruješ dál někomu jinému :slight_smile: takže, když dojedeme na návštěvu tak s láhví vína, nebo štanglí salámu....vše tam sníme, vypijem a jedem domů :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 09:27  • Odpověz
@antoa to se mi zdá super .. :wink:
17. pro 2010 v 10:19  • Odpověz
@antoa to je nejlepší. Taky jsme dárky zrušili,dáváme jen rodičům... Asi to vyřeším nějakým pěkným balením Fereo Rocher,salámkem a lahvinkou. Jinak ta televizní deka je dobrej nápad,ale spíš pro moje rodiče..Nebo pro mě :grinning: Je to rok od roku horší..
17. pro 2010 v 10:21  • Odpověz
Tak já se od 8 chystám do kuchyně dopéct cukroví a ještě jsem tam nějak ani nedošla :slight_smile: To toho zase dneska udělám..
17. pro 2010 v 10:24  • Odpověz
@misi.21 holky co jsem těhu mě je furt taková kosa ,je to normální? tiopení naplno a ostatní v triku a já tady ve svetru a je mi zima.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 v 10:26  • Odpověz
@lenkacar já mám zase návaly horka....to ty hormony :grinning:
17. pro 2010 v 10:30  • Odpověz
@misi.21 dny jsou mi doma dlouhé, ale přitom mám pocit, že prd udělám, než trochu uklidím a to už fakt hledám mouchy, trochu uvařím, kouknu na tv, vyvenčím sebe a psa a je večer....teďka peču Míša řezy, trochu jsem se do nich musela přemlouvat, ale chuť nakonec zvítězila nad lenorou :confused:
17. pro 2010 v 10:32  • Odpověz
@lenkacar mě je taky zima,to je normální.
Dneska když mi volal manžel,tak mi řekl,že bysme odpo mohli přestěhovat pracovnu a rozměřit postýlku a přebalovák. Tak jsem mu řekla že až po UTZ. Hrozně bych už chtěla plánovat jak to bude vypadat,ale mám strach...
17. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.