• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@antoa já toho doma udělám mnohem míň než když jsem chodila do práce. Když mě se do ničeho nechce a jsem furt znuděná...
17. pro 2010 v 10:37  • Odpověz
@antoa a do toho cukroví se taky hodně přemlouvám,protože mi je furt zle a nemám na sladký vůbec chuť,kromě skořicových lupínku,těch bych sežrala klidně kila... :grinning:
17. pro 2010 v 10:38  • Odpověz
@misi.21 já myslím, že na takový věci je plno času, ať něco nezakřiknete :wink: já taky plánuju, ale v hlavě, bojím se o těhu i mluvit, zdá se mi zatím takové křehké....
17. pro 2010 v 10:38  • Odpověz
@misi.21 mě naštěstí zatím nic moc není....možná proto zatím nevěřím tomu, že jsem těhu, snad v pondělí po uzv...
17. pro 2010 v 10:39  • Odpověz
@antoa to jo,jak kdyby to pořát nebyla pravda,ale už nemám takový strach jak před dvěma týdny,prostě si nepřipouštím že by mohlo být něco špatně a tím pádem nemám ani nervy... Snad to mimi cítí a bude taky v pohodě :wink:
17. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
@antoa ale teda od té doby co jsem těhotná mě přestala úplně pálit žáha... Dřív jsem na to trpěla,třeba ikdyž jsem snědla jen suchý rohlík,a teď nic... Mám to nějaký otočený,většinou právě v těhotenství pálí...
17. pro 2010 v 10:44  • Odpověz
@misi.21 mě čas od času taky pálila, ale o cca 10dne po Et mě pálila pořád a počemkoliv. Nic nepomáhalo až Tums, tedka mám tak 10 dní úplný pokoj.
17. pro 2010 v 10:53  • Odpověz
já si žáhy užívám ,at snim co chci ,umíram ,zrovna ted si půjdu zobnout rennie
17. pro 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj kočky, tak pořád odolávám, vždycky mrknu do šuplíku a ten tehu test a plácnu se přes prsty...fuj, jeste je brzy, ale ty choutky jsou čím dál tím vetší. Zatím me pořád pobolívá podbřišek a hůř se mi dýchá. Ach jo proč to tak pomalu
utíká, ale to se zdá jenom me asi.
17. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz
@koubovka1 ty jsi dneska 10 den? Já myslím že 12 už bys to klidně mohla zkusit,ne? A to už máš za pár.. Szejně seš dobrá,já bych to nevydržela... Budu na tebe myslet a držet pěsti...
17. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
@misi.21 nj to víš, že nervy pracujou, ale musím to vydržet, zbytečne bych si říkala, kdyby byl negativní, jak to je, jestli opravdu, nebo je brzy a tak...takže počkám radší až do termínu, to bude definitivní verdikt
17. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz
v pondělí jedem do car na potrat,obě umřely
17. pro 2010 v 17:46  • Odpověz
@lenkacar to mě strašně mrzí...........přeji ať vše brzo přebolí a je líp...........toto je i moje noční můra..........
17. pro 2010 v 18:22  • Odpověz
@lenkacar straně moc me to mrzí, tady slova nepomůžou, jen at to brzo přebolí
17. pro 2010 v 18:30  • Odpověz
i moje byla .. :pensive:
17. pro 2010 v 18:30  • Odpověz
Lenkacar:tady nepomůžou ani slova útěchy,je mi to strašně líto,je to nespravedlivé,úplně mě to rozbrečelo,a jsem taky v šestinedělí o to více mi je to líto,ale jednou to snad výjde,drř se mylsím na tebe
17. pro 2010 v 19:22  • Odpověz
@lenkacar je mi to strašně moc líto,moc jsem ti to přála :frowning2: Drž se,myslím na tebe :pensive: Je to noční můra všech těhulek co jsou teprve na začátku. Určitě budete mít za chvilku další začátek.
17. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz
17. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky holky,jste se pěkně rozepsali,jen nakukuji a zítra Vás dočtu.
@lenkacar Přidávám se k ostatním.Je mi to strašně moc líto,tolik jsem Ti to přála a držela pěsti ať je to ok.Přeji ať to brzy přebolí a jseš v pohodě.
17. pro 2010 ve 23:15  • Odpověz
@koubovka1 Jseš dobrá,je fakt že u 1.ivf jsem to vydržela až do caru na testy z krve,bylo to uplně poprvé,tak to bylo jiné,teď už jsem to prožívala jinak a nevydržela jsem.Tak ještě vydrž a šetři se.
17. pro 2010 ve 23:19  • Odpověz
@lenkacar Cože, Leni??? Bože, je mi to strašně moc líto...Vím, jak moc jsi se bála vůbec se radovat a mluvit o těhu:frowning2: Moc mě to mrzí, posílám aspoň hodně síly... vím, že v tomhle nepomůže nic a nikdo:frowning2:
19. pro 2010 v 00:09  • Odpověz
jen mě mrzí ,že to nejde samo ven ,ale musim zítra na vyndání,bolí mi břicho a nic .. :frowning2: jsem už docela dobrá ,nebulim ,ale myslim ,že zítřek bude zase hnus ..až to vycucnou ven.. :unamused: už ted nemám tak nafouklý břicho ,takže to vše dělá utrogestan..
19. pro 2010 v 08:39  • Odpověz
jinak nechci ,abyste byly smutné ,to k tomu bohužel patří ..budte veselé a těšte se na miminka .. :wink: a budou Vánoce
19. pro 2010 v 08:41  • Odpověz
@lenkacar prosím tě,vím že je to pro tebe bolestivé,ale jak si to zjistila že se neudržely? To jsi začala krvácet,neebo jsi byla u doktora? Nemusíš odpovídat...
19. pro 2010 v 09:03  • Odpověz
@misi.21 ahojky ..mě neni doted vůbec nic ,je mi dobře ,nekrvácim a na utz na kontrole mi zjistili ,že je to mrtvé :confounded: a nařídili potrat,mohla jsem to mít už za sebou ,jenže to byl takovej šok ,že sjem to nechala na zítra ..
19. pro 2010 v 09:43  • Odpověz
jaksi je pro mě záhadou ,jak se dá donosit zdravé dítě .. :confused:
19. pro 2010 v 09:46  • Odpověz
@lenkacar to je fakt hrozný,taková radost když se to povede a pak se tohle musí stát zrovna holkám který se tak dlouho snaží. Ach jo,nespravedlnost. Jsem docela vyšokovaná,já jdu na ko v úterý,já ještě srdíčko neměla,tak jsem zvědavá co mě čeká.

Za chvilku si jdeme pro stromeček,tenhle rok jsme to nec hali na poslední chvíli,snad ještě budou nějaký pěkný.
19. pro 2010 v 10:47  • Odpověz
my máme uměláče ,někde zahrabanýho ve sklepě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2010 v 11:04  • Odpověz
tak se letos aspon nažerem a ožerem ,co nám zbyde jiného .. :wink: a po novým roce možná nějakej ples ..pokud budu mít vše cajk
19. pro 2010 v 11:05  • Odpověz
Tak stromeček doma,už toho teda moc neměli,ale tak vybrali jsme. Donesli jsme ho domů,byli jsme pěšky , tak jsme šli tak 45 min,já ve čtyři lehla a vzbudila se před chvilkou :slight_smile: To zase bude noc,chjo... Manžel. rodičům jsme koupili jídlo,tak už jsou dárky vyřešený,jen to zítra dobalím,mám ještě pár kousků... Už aby ten Ježíšek přišel,sice nic nedostanu,ale i tak je to krásný :grinning: Těším se na kapra...
19. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.