• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
Ahoj holky, zítra jdu na 1 uzv, strašně se bojím, tak držte pěsti. Dneska mi trochu pobolívá břicho jak před ms, ale míň a trochu jinak....Zítra písnu co a jak. Dnes jsme dotáhli domů stromeček, kupovali jsme v květináči a ty prodejci mají v květináči zahrnutý i první 3 patra větví, tak jsme to dávali dokupy. Všude jehličí a hlína, hrůza. Kdybych to věděla tak koupímě umělej :wink:
19. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz
@antoa ahoj,držím pěsti ať je vše tam kde má být,mě to čeká zítra...
Jdu uklidit pořádně byt,naposledy před vánocema,v sobotu jsem se na to vybodla a od čtvrtka válení se s manželem :slight_smile: Už se moc těším :slight_smile:

Na ty stromky v květináči jsem se taky koukala,ale chtěli za ně 600. Byly sice hustý,ale asi tak půl metru vysoký a takovejch peněz se mi nechtělo dávat. Chtěla jsem stříbrný smrk jako min rok,ale měli už jen košťata,tak jsme nakonec vzali černou borovici.
Jdu na to,ať stihnu vše co potřebuju a odpo už jen vyžehlit pár kousků...
20. pro 2010 v 08:32  • Odpověz
@misi.21 tak máme srdíčko i první fotečku, plod jeden a odpovídáme 6+3. Už mě chtěli z CAru předat mé gyn., ale vzhledem k Vánocům jsme se domluvili, že mě ještě týden nechají ve své péči, takže ještě jdu na uzv příští úterý, tak snad to bude ok.
Ten stromek stál 399,- a je to stříbrný smrček, byl tak hustej, že jsme ho museli ob patro prostříhat :wink:
20. pro 2010 v 10:11  • Odpověz
@antoa gratuluju, to je další důležitá část, když je srdíčkko, tak je to hned veselejší
20. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
@koubovka1 děkuji, já to taky tak cítím - další kamínek do mozaiky :slight_smile: , jeden z mnoha kamínků.... a co ty, ještě jsi netestla? Já zatím mám test nerozbalený, vůbec jsem k tomu nedostala odvahu a ted už je to asi zbytečný, leda tak na památku :grinning:
20. pro 2010 v 10:46  • Odpověz
@antoa gratuluju,hned je to tady veselejší :slight_smile: Doufám že zítra dopadnu stejně dobře jako ty... :wink:
20. pro 2010 v 11:15  • Odpověz
@antoa a k těm testům,já si dělal dva když jsem přišla od dr a dívala se jak krásně vyskakujou čárečky,mám je schovaný oba... :grinning:
20. pro 2010 v 11:17  • Odpověz
@misi.21 Určitě to dopadne dobře, musí!!!!!!!!
ta jdeš zítra na uzv? kolikátý?
20. pro 2010 v 11:41  • Odpověz
@antoa jdu na 1. poradnu,ale vzhledem k tomu že minule nebylo ještě nic vydět,tak teprve potvrdí srdíčko,tak doufám že bude bouchat jako o závod. Taky bych chtěla dvě fotky pro rodiče k vánocům. Jdu už na 8 tak to aspoň budu mít brzo za sebou a nebudu se muset nervovat...
20. pro 2010 v 11:56  • Odpověz
@misi.21 taky jsem byla na 8 takže bylo to lepší než do jedné hodiny čekat na výsledky krve....tak hnedka písni co a jak...to už Ti i přesně řeknou tt dle uzv :grinning: to budeš mít pěkné dárečky :wink:
20. pro 2010 v 11:58  • Odpověz
@koubovka1 a co ty kočko,ještě vydržíš? Kdy máš testovat ofiko,23.? Jsem už napnutá jak struna... :slight_smile:
20. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz
@antoa no to doufám že mi to řekne a doufám že mě konečně posune dopředu a ne zpátky jak minule :grinning: Ségra už asi něco tuší,tak doufám že to všude nevykecala a bude to pro ně fakt překvapení...
20. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz
@misi.21 Ti ukecanci jsou nejhorší, nemyslí to zle, ale zkazí člověku radost.... :wink:
20. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky zlatíčka
Antoa,gratuluji k srdíčku je to krásný pocit ho vidět,že.Jsem ráda,že se to tu těhůlkuje.A co koubi,neozývá se,doufám,že je vše v pořádku.jinak jsem dala dvě fotečky tak se můžete na ten náš poklad podívat.
20. pro 2010 v 17:33  • Odpověz
@zazy Ta je nádherná,já už chci taky :fearful: , a jak to vše zvládáš? Nový režim....péči o malou...já jsem v okolí nikdy mímo neměla, tak bych ani nevěděla co s ní dělat :grinning: :grinning: :grinning: třeba to u mě zařídí příroda :grinning:
20. pro 2010 v 17:48  • Odpověz
Hele já byla v kontaktu s několika miminkama,protože všechny moje kamarádky je měli dříve než já,bratránka jsem hlídalvala,ale můžu ti říct,že když máš pak svoje,je to úplně něco jiného.Zatím se to dá zvládat,víceméně pořád spinká.Největší strach budu mít,až bude nemocná.Jinak plně kojíme tak jsem ráda.Mylsím si,že mi hodně pomohly k mlíčku homeopatika na podporu kojení,páč jsem po císaři a mlíčko se mi udělalo už 3 den.
20. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem to nevydržela, nasrala se a testila a je to tam. Zatím mám radost takovou skrytou, ale první krok je za námi.
20. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz
Holky dala jsem Terezku do albička a ještě jednou děkujeme za přaníčka :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky, po jaké době jste šly do CAR? :wink:
20. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz
@koubovka1 potichounku gratuluji :slight_smile: Je to super :grinning:

@kuratko1986 já šla do CAR po roce...a po roce a půl na IVF.
21. pro 2010 v 07:22  • Odpověz
@koubovka1 ahojky,mám radost a zatím jen potichounku gratuluji, at je to ten nejkrásnější dárek k vánocům :slight_smile:
21. pro 2010 v 07:49  • Odpověz
Holky moc děkuji, taky jsem zakázala velké veselení, tímhle nic nekončí, ale skrytá radost samozřejme je, to by nebylo
normálníl
21. pro 2010 v 08:39  • Odpověz
@kuratko1986 my se po prvním potratu přirozeným otěhotnením snažili s manželem rok a půl nejdřív jsem podstoupila nejaké testy u mého gynek. a pak jsme šly do CARU.
21. pro 2010 v 08:41  • Odpověz
Holky moje já jsem tak šťastná :grinning: Krásně nám buší srdíčko,odpovídáme 9+0 tt,máme krásný fotečky pro rodiče k Vánocům a máme už průkajdu,huráááá... Ono to snad fakt je pravda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2010 v 09:43  • Odpověz
@koubovka1 tichounce gratuluji!!!

@misi.21 hurá ...moc gratuluji, tak jsi mě v týdnech hodně předběhla :grinning: Já tomu začala taky věřit až když jsem viděla srdíčko, ale zatím se raduji tak potichounku :wink:
21. pro 2010 v 10:08  • Odpověz
@kuratko1986 já šla co CARU cca po 6 letech snažení
21. pro 2010 v 10:08  • Odpověz
@antoa to bylo tak krásný jak mi toho drobečka ukazovala a jak blikal :slight_smile: Já si to fakt začínám užívat,už jsme toho zvládli tolik,tak musíme i tohle.. Dr říkala že krásně rosteme a že je vše OK,tak mě tak uklidnila. Bylo nás tam na 1.poradnu víc a jedna holčina odcházela s brekem,tak jsem myslela že mě švihne než jsem přišla na řadu... Každá druhá ženská na gyndě nosila balíček pro nastávající maminky,a prej že klesá porodnost :grinning:
21. pro 2010 v 10:13  • Odpověz
@misi.21 Já byla na uzv první takže stres z čekání žádný, ale dlouho mlčela jak ve mě rejdila, tak jsem už v duchu říkala, že je to v p...., no a za dlouhou chvíli (možná pro mě dlouhou) říkala vše v pořádku, srdíčko buší pak mi vše ukázala a ono se to blikalo jak o závod, říkala, že je to dobrý v 6+3. Mám fakt radost, ale také mám na paměti, že je to jen další kamínek v mozaice a není úplně vyhráno. :unamused: Závidím Ti průkajdu, já ji dostanu až 11.1. to půjdu ke své gyn. Z caru mě už chtěli předat, ale vzhledem k svátkům se to protáhne...ale zase si říkám, že to alespon nebude uspěchaný :wink:
21. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
@antoa v půlce ledna jdu na NT+,tak jsem zvědavá,snad to bude v poho. Jinak miluju váhu u Dr,vážím tam o 2 kilča míň než doma :slight_smile: Neboj,průkajdu taky dostaneš,do ledna to uteče ani nebudeme vědět jak... Akorát mi Dr říkala že mi sestra přeměří pánev a já na to jaksi zapoměla se připomenout a sestra se taky k ničemu neměla,uvědomila jsem si to až doma. :unamused:
21. pro 2010 v 11:07  • Odpověz
@lenkacar Leni, snad jsi to vše zvládla včera dobře a jsi v pořádku, musím na Tebe pořád myslet, jak moc to ( zrovna teď) musín o to víc bolet, je mi to moc moc líto:frowning2:

@misi.21
@antoa
@koubovka1
Teda, holčičky, vy mi děláte tu největší radost pod strom:slight_smile: Jak tady krásně těhulkujete- čárečkujete a srdíčkujete:slight_smile: Super!!!
21. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.