• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
Tady to dneska teda žije,to vám povím...
Dostala jsem hroznou chuť na pečený brambory s česnekem,tak jdu nakoupit a šup do trouby,akorát nevím jestli mám zkoušet ten česnek :wink: Manžel chce jít večer do kina,tak abych tam ostatní neoslnila svým dechem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz
@misi.21 no takový česnekový dech.... :wink: ale zas když na to máš chuť!!! Já vůbec nejím, ba přímo nesnáším španělský ptáčky a tak jsem na ně dostala chuť, že už je mám uvařený a jdu do toho :grinning:
@tonytony díky, snad to bude OK
lenkacar - taky na tebe myslím, snad jsi to zvládla
21. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz
@antoa to by člověk nevěřil že se ty chutě fakt tak změní,viď? Já to tak mám s banánama. Dřív bych ho nasnědla a teď jsem nedávno měla vafle s banánama a jak jsem to slupla :grinning:
21. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz
jo zvládla ,akorát ležim a bolí mi břicho ,nemínim se z toho psychicky skládat ..to ne ..nechci ostatním kazit vánoce .. :wink:
21. pro 2010 v 15:30  • Odpověz
@lenkacar nám je nekazíš!!! Jsme s tebou! Může se ještě stát každé z nás....také nemáme vyhráno :frowning2:
21. pro 2010 v 15:32  • Odpověz
radši to ani nevyslovuj ..to bych nepřála nikomu ..ale jak říkam ,beru to tak ,že příroda ví co dělá ,nějakou chudinku bych nechtěla .. :wink:
21. pro 2010 v 15:37  • Odpověz
Před 4 měsíci mě doktor zjistil z krve anovulaci, že mi nedozrávají vajíčka a nemám ovu, beru clost a pregnyl a nějak mi to nepomáhá. Teď beru léky 3. měsíc a asi mě brzo tay čeká CAR. Od vysazení antikoncepce nemám vůbec menzes:frowning2: Myslíte, že už mám navštívit CAR?
21. pro 2010 v 17:09  • Odpověz
@kuratko1986 já jsem taky anovulka a chtěla jsem to řešit co nejdřív,clostil mi taky nezabíral,ale dr o tom nechtěla vůbec mluvit,že rok je normální. Pak už to šlo rychle. IVF v dubnu nevyšlo a teď jsem otěhotněla normálně,asi se tělo nakoplo... Ale jestli to zkoušíte jen 4 měsíce,tak tě tam asi dr ještě nepošle
21. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
@misi.21 doktor mě právě řekl, že ten clost se bere jen 4 měsíce, že je dost škodlivej a pak mluvil už jen o tom CAR :confounded:
jeden měsíc mě narost jeden folik 19mm a další měsíc 17mm, sliznice je prý moc slabá, tak nevím:frowning2: Jaké foliky jsi měla ty?
21. pro 2010 v 17:46  • Odpověz
@kuratko1986 na nějaké diskuzi jsem četla, že když je zjištěna anovulace, tak se nečeká rok a jde se do CAR dřív...
21. pro 2010 v 17:53  • Odpověz
@misi.21 na nějaké diskuzi jsem četla, že když je zjištěna anovulace, tak se nečeká rok a jde se do CAR dřív...
21. pro 2010 v 17:53  • Odpověz
Misi moc moc blahopřeji k srdíčku
Koubi,jupííííííí,tichá gratulace,děvče jak já ti to přeju,samozřejmě i Vám všem ostatním
21. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz
já vám to taky moc přeju ,jen nechci gratulovat ,at se to nezakřikne .. :dizzy_face:
21. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz
@koubovka1 ja říkala že to budou krasne vanoce :slight_smile:
21. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz
@misi.21 ahojky :slight_smile: tve radky me privedly k slzam, protoze prozivas prave ted tu nejkrasnejsi dobu na kterou se my s manzelem take moc tesime a doufame. Krasne Vanoce a hlavne zdravicko i tem spuntikum u tebe v brisku. My ted od 24.12 taciname dalsi stimulku a bud na silvestra nebo Novy rok OPU a pak ET. Strasne moc se tesim a doufam, ze prave ICSI nam dopomuze k tolik vytouzenemu miminku.
21. pro 2010 ve 23:03  • Odpověz
@nana.76 jj ted jsem moc stastná, ale zároven moc vystrašená, když vím,c o se mi stalo poprvé, co se stalo lenkacar, tak to mi nedovoluje se moc radovat, ale jo základ tam je a to je taky důležitý, bez toho by to nešlo
22. pro 2010 v 08:24  • Odpověz
@zazy taky moc děkuji
22. pro 2010 v 08:24  • Odpověz
@duschankova jsem opravdu moc šťastná a manžel taky. U nás to byla opravdu strašně velká náhoda,otěhotněla jsem asi 25DC a délka byla 42 dní. A doktoři nám řekli že přirozeně neotěhotním nikdy.Neskutečný je,že nám to v létě předpověděla paní co manželovi četla z ruky... Nic za to nechtěla,jen že se podívá a ono vyšlo vše co mu řekla. Moc přeji každému kdo tu je aby zažíval to co právě teď já a pak už se jen radovali z miminek jako holky... Snad se tam dopracujeme i my. Věřím tomu. Ještě měsíc a bude to zase o něco veselejší.
To je magické začínat na Štědrý den,to vám prostě musí dopadnout,budeme držet palce.. :slight_smile:
22. pro 2010 v 08:38  • Odpověz
@nana.76
@zazy holky jsou moc krásný,přeji ať rostou a jste všichni moc zdraví...
22. pro 2010 v 08:39  • Odpověz
tady je dneska nějaké mrtvo :confused:
22. pro 2010 v 16:24  • Odpověz
Holčičky, i já přeju krásný Vánoce- každému v rámci konkrétní situace a v tom novém roce( s mojí šťastnou 11kou)ˇkaždé z nás minimálně jedno miminko buď v náručí nebo aspoň v bříšku:slight_smile:
Moc taky všem děkuju, že tady jste a za podporu:slight_smile: Bez Vás by to totiž vše bolelo ještě mnohem víc:frowning2:
22. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: jak to u vas vypada se stimulkou? dopadlo to podle planu, ze nam to vyjde skoro nastejno? promin ted sem tolik nechodim, abych se nenervovala tim co se tu pise, tak ani nevim co ty jsi vlozila za prispevek. Ja jdu zitra na kontrolu a od patku zacneme s Fostimonem a bud na silvestra nebo Novy rok OPU :slight_smile: to jsou datumy, ze?

Vsem kocinam tady preji krasne Vanoce a stastny vstup do noveho roku a kazde preji ohromnou hromadu stesti, zdravi a pevnych nervu v tehulkovani a spoustu krasnych miminek tady :slight_smile:
22. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky všem přeji pěkné a klidné svátky, a v roce 2011 co nejvíce // a bříšek a štastných maminek!!!
22. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz
@duschankova Bohužel, u nás se to kvůli svátkům posunulo o měsíc:frowning2: Od té doby jsem pasivní avíra v čudu:frowning2: Teď to na mě dopadá, když si představím, že bych vlastně pozítří šla na OPU apak na ET:frowning2: Je mi to líto:frowning2: Tobě moc držím palce a budu číst, jak je:slight_smile:
22. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz
@tonytony neboj užij si vánoce a teš se na to, že až to krásný, co te brzy čeká.
23. pro 2010 v 09:25  • Odpověz
Devčátka, jinak také všem přeju krásné vánoce, užijte si je a zkuste nemyslet na špatné veci a do nového roku vykročte to správnou nohou, at je pravá či levá a s temi nejkrásnějšími přáními, jaké jen můžete mít a troufám si říct, že taky u nás je to jen to jediné přání, takže at se každé z nás splní, bud dřív nebo později a vezte, že se splní.

díky moc všem za podporu, je super si o problémech popovídat s lidmi, kteří ví o čem mlluví

Krásné vánoce :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 v 09:27  • Odpověz
Holky taky Vam všem přeji Krasne Vanoce a u ŠTĚDROVEČERNI VEČEŘE si všechny snažilky přejte to co ja minule vanoce, at je nas příští rok o jednoho víc.Přaní se plní o Vanocich :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 v 10:22  • Odpověz
no holky vy mě teda dáváte lítám z diskuze do diskuze,než vás naženu,chci vás pozdravit,některé si mě ještě určitě pamatujete z čekání na ivf...hezky se vám daří pár mamin se přidalo i těhulek tak je to super,všem vám přejem krásné vánoce a hlavně ať se brzy každé z vás splní to největší přání. :slight_smile:

jinak nám se po prvním ivf které proběhlo v lednu narodil 15.10.šimonek 3345g a 51cm,
23. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz
Krásné vánoce,bohatého ježíška a splnění všem přání
23. pro 2010 v 16:46  • Odpověz
@koubovka1 Kdepak- hlavně se nesmím těšit, z toho jsem už vyléčená:frowning2:
23. pro 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.