• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
všem maminkám ,snažilkám ,prostě všem milým holkám zde a jejich rodinkám přeji šťastné a veselé Vánoce,hodně zdravíčka a ať se daří lépe než letos..více lásky ,peněz a rodinné pohodičky :dizzy_face:
24. pro 2010 v 09:29  • Odpověz
VESELÉ VÁNOCE HOLKY.... Šťastný a úspěšný nový rok...
24. pro 2010 v 10:30  • Odpověz
@ratatooy tak to gratuluji,hlavně at jste zdravoučcí :slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2010 ve 21:48  • Odpověz
@nana.76 děkujeme i Vám to samé kokám že vy jste měli krásný dáreček skoro přímo pod stromeček.
28. pro 2010 v 15:57  • Odpověz
Teda holky, tady je takový mrtvo, to jsem ješte nezažila, to ještě všichni užíváte vánoce?
29. pro 2010 v 11:21  • Odpověz
@koubovka1 občas kuknu ale nikde nikdo :frowning2: Jak se ti daří? :slight_smile: doufam že je vše v naprostem pořadku :slight_smile:
29. pro 2010 v 11:43  • Odpověz
Já taky koukám, ale když tu nikdo nebyl, tak jsem se zase odhlásila a druhý den zas nic.
29. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jo jde to, snad je vše v pohode, ale to zjistíme až na kontrole, už aby bylo pondeli, to budu volat do CAR a objednávat se .
A co malinká, jak se vám žije jako rodince?
29. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz
vás už je vlastne hodne, ted jsem jukla na fotečky, ty bláho podoba se ségrou. to je pekný.
29. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:34 • agenturaberuska
AHOJ HOLKY,
přeji vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a lásky, maminám at rostou jejich sluníčka, nám těhulkám, at vše dobře dopadne no a čekatelkám, at už to konečně vyjde a můžete se radovat:slight_smile:Š´tastný rok 2011:slight_smile:
30. pro 2010 v 11:37  • Odpověz
@pecicka také vše nejlepší do nového roku, at ti vše vyjde a miminko je zdravoučké a jste štastní.
30. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz
HEZKÝ NOVÝ ROKKKKKKKKKKKKKK
31. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak vitejte v roce 2011. Myslete na nas v pondeli jdeme na OPU :slight_smile: vsechno na vcerejsi kontrole vypadalo dobre, tak snad se zadari. Vsechny vas zdravim :slight_smile:
1. led 2011 ve 14:55  • Odpověz
@koubovka1 my jsme spokojení a moc štastní.Dětičky pomahají tak je to super.Ale 11.1 nam tatka odjíždi pracovat zase do Německa tak se už pomalu smiřuje stím že mu malička tak rychle vyroste ani si ji neužije.Bude jezdit domu po měsici vždy na 10dní tak už jsem z toho taky špatna,ale neda se nic dělat :frowning2: Kontrola dopadne dobře uvidíš,ikdyž ja se vždycky taky bála každe kontroly :unamused: budu na tebe myslet :slight_smile:
@duschankova budeme myslet nebojky.
Jinak Vas holky taky všechny zdravím v Novem roce a doufam že těch miminek letos bude hodně :slight_smile:
1. led 2011 v 16:11  • Odpověz
@duschankova
@koubovka1 holky oběma Vám držím pěsti!!! :wink:
1. led 2011 v 17:03  • Odpověz
Holky moc děkuji, chtela jsem se zeptat, mela jste nekterá ve čtvrtém týdnu bolest v podbřišku, jako nastyzení? Me to ted docela trápí a mám strach.
1. led 2011 v 18:49  • Odpověz
@koubovka1 mě to břicho bolelo pořad,ale raději to nepodcenuj muže to byt cokoliv,ale jak píšu ja měla ty bolesti břicha celkem dlouho :frowning2:
1. led 2011 v 18:55  • Odpověz
já si v pondelí volám do caru,t ak jim to tam řeknu, třeba me objednají hned na ko
1. led 2011 v 19:01  • Odpověz
@koubovka1 já měla stejné obtíže jak popisuješ a tak v 6tt odezněly, ale párkrát za den opět dojdou a trvají dosud, ale vždy za chvíli zmizí. Dr. v CARU říkala, že je to normální a naopak dobrá známka, že se tělo adaptuje a děloha zvětšuje, natahují se vazy....ale ty první dva týdny těhu byly opravdu jak zánět močáku :wink: , tak držím pěsti a hnedle se nám ozvi!!!
Já jdu tedka na kontrolu až 12.1. a to jdu pro průkajdu už ke své gyn. a zdá se mi ta doba do kontroly strašně daleko, oproti tomu, že do caru jsem chodila na ko po týdnu, ale snad to přežiju....a bude vše ok
1. led 2011 ve 20:39  • Odpověz
Nazdárek holky...

@koubovka1 mě bolí břicho od začátku,vždycky to Dr říkám a ona mi vždycky říká že pokud to nejsou pravidelné křeče,tak je to v poho. Teď se mi to nějak zhoršilo,přijde mi že mám bolesti větší,ale nevím... Někdo to má prý celé těhotenství... Doufám že se mi tam neroztahuje nějakej obřík :grinning: manžel říká že tam jsou možná dvě :slight_smile: Nějak se mi nafouklo břicho a vypadám jak v pátým. Pod tričkem to jde už poznat,takže nosím na návštěvy svetry a mikiny :slight_smile: Jsem zvědavá jak budu vypadat na konci,budu jak megakoule...
2. led 2011 v 08:50  • Odpověz
Holky co jste užrodily,jak jste to měly s nástřihem a pak šitím?? Teď jsem četla diskusi a tam ženský docela masakr,jak je šili za živa,neumrtvili a tak... By ty doktoři mohli brát trochu ohled na matku po porodu,ne??
2. led 2011 v 09:21  • Odpověz
@misi.21 zatím nenervuj :grinning: jak budeš mít mimouše u sebe, na vše zapomeneš :wink: hlavně, aby jsme byly nyní v pohodě a pěkně nám rostly bříška :slight_smile:
2. led 2011 v 10:02  • Odpověz
@antoa mě jde spíš o to,jestli tě ten doktor může nechat neumrtvenou?? Já to beru tak že to k tomu prostě patří a nakonec bude to mimčo,ale je to drsný. Jenže ono s tím stejně nic nenaděláš... Právě by mě zajímaly zkušenosti... Jinak celkově z porodu jsem měla strach vždycky,ale není to nekonečný a pak to za to stojí :slight_smile:
2. led 2011 v 10:16  • Odpověz
@misi.21 ono se to opichuje do nějakého nervu a spíš se asi netrefili :unamused:
2. led 2011 v 10:53  • Odpověz
jestli se u mě doktor sekne a netrefí se,tak řeknu manželovi ať ho zbije :grinning:
Já právě skoro všechny holky co znám,tak říkají že neví jaká bolest byla horší,jestli porod nebo šití... Ještě že to šití je několikanásobně kratší... :slight_smile: Holt,každá ženská jiná zkušenost... Ono asi taky zaléží jestli máš ty stehy dva nebo patnáct...
Jdu vyndat kuřátko z trouby,manžel je na sjezdovce a za chvilku přijde,tak ať ho nenechám hladovět :slight_smile:
2. led 2011 v 11:17  • Odpověz
@misi.21 taky jsem to už slyšela bohužel.. :pensive:
2. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@antoa a s tím rostoucím bříškem nemám nějak problémy :grinning: Jen abych v devátým měsíci prošla dveřma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@misi.21 rozhodně se tím netrap dopředu .. :wink: užívej si všeho co ti těhu přinese a bud štastná
2. led 2011 v 11:20  • Odpověz
@misi.21 já bych to umrtvení zatím neřešila :wink: třeba nebudeš šití potřebovat a na dr. nevíš, kterého trefíš, třeba budeš mít císaře, kdo ví co bude...já se nyní spíše zaměřuji na krátkodobé věci
2. led 2011 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.