• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
jééé holky, já bych taky chtela řesit takove veci, jako nástrih, ale to je fakt predcasne, hlavne se to da prezit i bez si myslím, ale abysme ta vsechny byly.
2. led 2011 v 17:13  • Odpověz
holky co se týče nastřihu mě ted u Terezky ani nenastřihli takže jsem byla ušetřena poporodních bolestí co se týče jizvičky po šití.Ale jinak před tím mě nastřihli to ani necítíš dělaji to když maš stah takže myslíš na ten stah a ne na to že tě někdo nastřihava. :slight_smile: Holky nebojte se ničeho ten malej uzlíček stoji za trochu bolesti :wink:
2. led 2011 ve 20:11  • Odpověz
Zdarec... :slight_smile:
Tak jsem došla od doktorky,byla jsem na odběrech na NT+ a za čtrnáct dní UTZ a budeme vědět jak na tom jsme... Vezmeme sebou tatínka ať taky vidí tu krásu... Konečně po letech vím svou krevní skupinu a přes vánoce jsem přibrala jen půl kila,takže super. Akorát to břicho kdyby se tak nezvětšovalo :grinning: Včera mi manžel řekl,že mě musí fotit každý den,že se rychle měním,sprosťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. led 2011 v 09:15  • Odpověz
@misi.21 moc gratuluji a držím pěsti!!!uvidíš bude vše ok. Já jdu až 12.1 na 1 ko ke své gyn. a tak se mi to zdá strašně dlouhý...snad je vše ok! :wink:
3. led 2011 ve 13:10  • Odpověz
@koubovka1 volala jsi do caru, jak jsi dopadla? myslím na tebe a držím pěsti!
3. led 2011 ve 13:11  • Odpověz
@antoa já jsem teď taková klidná,ne jak na začátku když jsem řvala a bála se. Možná je to tím,že jsem otěhotněla přirozeně,nevím,ale každopádně si to užívám už teď :slight_smile:
3. led 2011 v 15:13  • Odpověz
@misi.21 tak užívej mamino, vždyť máš co!!!! Já si říkám, že až budu mít příští týden průkajdu tak budu klidnější.....ale to jsem si říkala i o srdíčku :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 15:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem po OPU a ve ct ET, tak uvidime.Zitra si mame volat, jak to vypada.
3. led 2011 v 15:42  • Odpověz
@duschankova tak to budeme držet pěstičky,,určitě to dopadne...
Manžel byl u dr a má náběh na angínu,tak máme oddělené lože :grinning: Snad to nedostanu a on se brzy uzdraví...
3. led 2011 v 16:32  • Odpověz
@antoa ahojky, jo volala jsem , jdu ve čtvrtek na ko, tak se tesím, ale i mám strach, snad to bude dobrý.
Příznaky říkají, že jo, protože mi je dost zle, pořád na zvracení.
3. led 2011 v 16:41  • Odpověz
@duschankova držím pěsti!!! kolik máš vajíček?
@misi.21 každopádně jakákoliv nemoc, je pro nás nyní obtížnější - skoro nic nemůžeme papat z léků
@koubovka1 tak to bude v pořádku :slight_smile: , ale nervičky jsou pořádné co? držím pěstičky :wink:
3. led 2011 v 17:03  • Odpověz
holky to je super tolik těhulek držím všem pěstičky :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2011 v 17:47  • Odpověz
@antoa ahojky vajicek jsem mela 16 a 10rikala embryolozka, ze vypada dobre, tak uvidime.
Vsem tehulkam drzim pesti a doufam, ze k vam brzy pribudu.
3. led 2011 v 17:51  • Odpověz
Ahojky těhulinky
Dushcankova neboj určitě rozšíříš řady těhulek,už to musí vyjít.Vajíček jsi měla dost.Ted už ti nemůžu posílat těhu bacilky,tak ti budu posílat ty maminkovské.Vás těhulek je tu tolik,je to super,až je i na jednu stranu líto,že už nejsem hihihihhiih :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jsem prdlá,že Nany.Hýčkejte si mimísky v bříšcích a dávejte na sebe pozor
3. led 2011 v 18:21  • Odpověz
@antoa no ona mi hlavně dr říkala,že nemám vůbec nic přecházet,jako dřív... Tak snad to nedostanu,nechce se mi brát antibiotika a tak...
3. led 2011 v 18:59  • Odpověz
@duschankova tak to máš krásnou úrodičku, to by mělo vyjít, já měla jednou jen dvě a byli to nakonec krásné morulky :wink:
3. led 2011 ve 20:26  • Odpověz
@antoa jsi hodna, tak snad :slight_smile: krasny vecer
3. led 2011 ve 21:12  • Odpověz
@zazy ja už jsem s těhotenstvím skončila už to ted pro mě bylo naročne :slight_smile: ale ty jsi holka šikovna a ještě tě určitě nějakej ten uzlíček čeka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jak se jinak maš?jak to zvladate.co malička je hodna?My si to teda užívame je to super ikdyž někdy když je plač tak se mi chce plakat sní :frowning2: občas trpí na prdíky ach jo :frowning2: ale jinak je to nadhera :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2011 ve 21:14  • Odpověz
@nana.76 nikdy neříkej nikdy .. :wink:
3. led 2011 ve 21:35  • Odpověz
Leni!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2011 ve 13:42  • Odpověz
ahoj holky, tak mame 7 regulerne oplodnenych embryí. Snad je to stastne cislo :slight_smile: ve ctvrtek jdu na transfer uz rano v pul devate a musim byt na lacno a budou mi to delat v celkove anestezii. Moc se tesim na nase prdelky :slight_smile:
4. led 2011 ve 21:23  • Odpověz
@duschankova tak držím pěsti!!! a proč v celkové narkóze? :wink:
5. led 2011 v 06:34  • Odpověz
@duschankova ahoj transfer v anestezii?v artu?proč to? máš nějaké větší problémy ?jinak gratuluji k embryjkům
5. led 2011 v 07:23  • Odpověz
ahojky, Duchanková grtuluji, jen taky nechápu anestezií, vzdyt to je jak prohlídka, jen tam tampekne sklouznou :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2011 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky. V celkove anestezii proto, že mám děložní hrdlo nějak víc sevřené a už při minulém transferu se do mě doktor nemohl dostat, tak musel použít nějaké náčiní, které se obvykle nepoužívá. Jistě k tomu mají nějaký důvod. Jinak dneska už máme embryjka jen 4 u těch tří jsou nějaké abnormality, které se neslučují s transferem, nebo zamražením. Tak zítra uvidíme. Ahojky :slight_smile:
5. led 2011 v 11:02  • Odpověz
@duschankova no nemáš to jednoduchý, ale to asi žádná z nás "ivéfkovejch" , tak pak písni jak jsi dopadla, stále držím pěsti :wink:
5. led 2011 v 11:06  • Odpověz
@koubovka1 zítra budu držet pěsti i tobě, ať máš pro nás dobré zprávy!!!!!!! :slight_smile:
5. led 2011 v 11:07  • Odpověz
@duschankova taky vím o jedné slečně která měla tak moc zakloněnou dělohu ,že jí na to radši uspali ,aby jí nedělali zbytečnou bolest .. :wink:
5. led 2011 ve 12:20  • Odpověz
@antoa díky moc, já doufám, že budu mít dobré zprávy
5. led 2011 v 16:16  • Odpověz
Zdravím všechny v novém roce:slight_smile: a přeju, ať je v něm všem dobře a co nejvíc miminek:slight_smile:
Já od neděle píchám injekce a koncem ledna nás čeká 2.IVF, tak držte palečky:slight_smile: Oproti min. IVF mě z toho docela pobolívá břicho... Do toho ještě příští týden chceme zvládnout hory, tak to bude hektický... Každým dnem snad dorazí MS a už to bude ráz na ráz, mám děsný strach, jak se to blíží... To z 1.IVF neznám... Kéž by se podařilo...
6. led 2011 v 00:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.