• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@tonytony určitě se potom uklidníš ,to je jen to před ..víš proč to děláš a bude dobře ..já na tebe budu myslet denně ,aby to bylo v pořádku ..my zkusíme 2 Kety poslední na jaře a pak to balíme .. :pensive:
6. led 2011 v 08:04  • Odpověz
@koubovka1 držím palečky, ta vše dobře dopadne:slight_smile:
6. led 2011 v 10:19  • Odpověz
@pecicka dekuji, zacinam byt dost nervozni. papa
6. led 2011 v 11:21  • Odpověz
@koubovka1 jdeš na kontrolu?
6. led 2011 v 11:22  • Odpověz
@koubovka1 držim palečky at to dobře vše dopadne :slight_smile:
6. led 2011 ve 13:58  • Odpověz
@koubovka1 Tak jak jsi dopadla???Doufám, že je vše v pořádku:slight_smile:
6. led 2011 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsemdorazila domů, vše je v pořádku, jsou tam dva bobísci jeden 6.6 mm a druhý 8mm. Tak zatím dobré. Oba mají krásná srdíčka
6. led 2011 v 17:48  • Odpověz
@koubovka1 Posílám moc velkou gratulaci .... a ještě k tomu dvojitou !!!
6. led 2011 v 18:03  • Odpověz
@koubovka1 Páni myslela jsem na tebe, ale to jsou nádherné zprávy!!!!!Gratuluji, jen tak dál. Kdy jdeš na kontrolu? Už ke své gyn? Dvojčátka-juchů, jak to vzal manža? :grinning:
6. led 2011 v 18:03  • Odpověz
@koubovka1 paráda dvojky.. :dizzy_face:
6. led 2011 v 19:30  • Odpověz
Ahojky kocky, tak dnes transfer 2bublinek a na zamrazeni bohuzel nic nezbylo, tak se modlime, aby to dopadlo. Manzel a pan doktor mi naordinovali klidovy rezim, hlavne nic nedelat a lezet na zadech s pokrcenyma nohama. Holky musim i zitra porad jen lezet a jen trochu chodit doma(na zachod a tak)? Trosicku pohybu v predklonene poloze, aby se mi nenapinaly brisni svaly prece nemuze uskodit, ne. A to ke vsemu se mi z lecby vyrazil pasovy opar a to neni vubec nic prijemneho. Tak nam drzte pesticky budeme je potrebovat!!!! Ale radeji 2dni lezet nez si pak vycitat, ze jsem si ublizila a hlavne, ze jsem mimiskum nedala sanci.
6. led 2011 v 19:44  • Odpověz
jo a v celkove anestezii jsem byla z toho duvodu, ze mam pohyblivy delozni cipek a ten musel doktor zastavit a pri vedomi by me to bolelo a doktor by se nemohl, tak soustredit, kdyz by videl, ze me to boli. Mozna to byl duvod, ze se to minule nepodarilo a bublinky byli vraceny k zahrati a pak, kdyz si doktor pripravil cestu do delohy opet prenaseny v injekci. To jsou veci, ze? :slight_smile:
6. led 2011 v 19:51  • Odpověz
@duschankova to teda koukam..ono poslední dobou nějak nechtěj mrazit ,nevim proč ..
6. led 2011 ve 20:02  • Odpověz
Nezbyl někomu z vás clostil? Klidně načatý.
6. led 2011 ve 20:03  • Odpověz
@lenkacar ahojky :slight_smile: no u nas by bylo k zamrazeni schopne jen jedno embryo, tak proto.
6. led 2011 ve 20:11  • Odpověz
@duschankova já jsem si vydupala i dvojkový
6. led 2011 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky děvčata
Čekatelky a stimulky držím pěstičky at se konečně zadaří,moc na Vás budu myslet.
Koubi,jupíííí moc moc gratulujidvojčátka,tak hlavně na sebe dávej pozor.
Dám sem za chvíli zase nějaké fotečky tak se pak můžete kouknout.
6. led 2011 ve 20:23  • Odpověz
@koubovka1 to je nadhera jen tak dal.Dvojčatka to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:50  • Odpověz
@lenkacar a budou teda pouzita na KET? ja jsem si je nevydupala, tak snad nebudu litovat.
6. led 2011 ve 20:50  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: tak vidis uteklo to jako voda a uz pichas taky. My jsme se stimulaci uz skoncili a od dnesniho dne mam 2 bublinky v brisku a ty je tam budes mit taky cuby dup :slight_smile: A ten strach to plne chapu, taky mam obavy, ale snad zbytecne. drzim pesticky a pis nebo te sezere mys :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
@duschankova Díky, takže Ty jsi to měla bez prodl. kultivace, jestli dobře koukám??? Tak držím moc palečky, ať mi jsi motivací:slight_smile:

@koubovka1 Tak to je nááááááááááááááááááááááádhera!!!! Gratuluju moc:slight_smile:
6. led 2011 ve 22:50  • Odpověz
@pampeliska36 no to jsou úplně úúúža stránky hehe :grinning:
7. led 2011 v 07:33  • Odpověz
@duschankova já jsem řekla ,že je chci ,protože už další stimulaci nechci ,pokaždý OHSS tak dlouho se z toho lížu ,i ted mi řekla doktorka že ještě 4měsíce budu mít vaječníky veliký ,bolí to a k čemu? tolik vajec a z toho mi daj 2 a zbytek nechtěli ani mrazit ,tak jsem tam zavolala ,že chci i dvojkový a při transferu ,řekla že maj o jednu bunku méně ,ale že jinak ok ..tak proč ne ..třeba to doženou a když ne ..zkusila jsem to .. :wink:
7. led 2011 v 07:42  • Odpověz
šli bysme na ket já nevim v březnu,musim mít po potratu 2až 3měsíce klid ..pak to zkusíme a uvidí se ..
7. led 2011 v 07:44  • Odpověz
@lenkacar kolik máš za sebou IVF? budu držet pěsti!!!
7. led 2011 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky, moc děkuji, trochu mi spadl kámen ze srdce, ale to je dalsí dil ve skladacce, takže bojuju dál.
7. led 2011 v 09:29  • Odpověz
@tonytony jo jo meli jsme to bez prodl.kultivace. Transfer byl proveden po 72hodinach kultivace, tak snad se zadari :slight_smile:
7. led 2011 v 10:04  • Odpověz
holky napiste mi jaky jste meli vy klidovy rezim po transferu. Dnes je to 24hodin od ET. Poradte prosim. Uz me boli cele telo z te postele. Diky :slight_smile:
7. led 2011 v 10:06  • Odpověz
@duschankova mě dr řekl,že mám první den ležet a druhý už můžu chodit,ale šetřit se až do testování,takže normální lehký práce jsem postupně dělala a mezitím jsem tak posedávala,polehávala.Taky jsem toho za ty dva týdny dost přečetla :slight_smile:
7. led 2011 v 10:18  • Odpověz
@duschankova Já se sice šetřila, ale nebylo to jen o sezení a ležení, prostě jsem chodila i ven a tak nějak jen se nedřela, bohužel nedopadlo, takže teď budu jen ležet! To jsem si slíbila, chci mít pocit, že jsem udělala vše a tímhle to neposrala- aspoň první 3-4 dny se ani nehnu!
7. led 2011 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.