• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@zazy Blahopřeju k tak krásnému dárečku :slight_smile: Verunka je nádherná. Snad budu moct taky brzo přidat pár takových hezkých foteček :slight_smile: Uvidíme.....jsme zatím opravdu na samém začátku a první návštěva v CARu nás teprve čeká. Mam z těch všech procedúr docela strach. Už se mi o tom i zdá :frowning2: Mně bylo při první laparce zjištěno, že mám na jedné straně neprůchodný vejcovod. Ale ten druhý byl teda údajně v pořádku. Ovšem čert ví jak teď. Na té "zdravé" straně jsem po operaci začla cítit takové pnutí, což nasvědčuje srůstům :frowning2: U nás je ale nutné IVF kvůli přítelovi, kterej má špatný spermiogram a není schopen mít děti přirozenou cestou. Možná že ani já ne, to nevíme, protože je to můj první partner se kterým se snažím otěhotnět.
9. led 2011 ve 14:43  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky.¨Prosimvas nemate nejaka zkusenosti s internetovymi strankami, kde by bylo popsano a nejake fotecky co se prave deje v brisku s miminkem? Hledam hledam na netu, ale je to porad to same. Treba fotecky embryi a tak. Dneska jsem treti den po transferu, kdy by se melo rozhodnout jestli se mimisek zaklubal a my doufame, ze ano :slight_smile: nemam zadne bolesti prsou, ale poboliva me podbrisek, jako menstruacni bolesti a to by melo byt a mam od vcera chute na rajcatka a okurky mnam mnam :slight_smile:
9. led 2011 v 19:24  • Odpověz
Ahojky,tak si představte,že manžel se z toho dostal a já se dnes probudila s bolestí v krku a rýmou. Tak jsem zvědavá,doufám že z toho nic nebude,jdu si kloktat slanou vodou a musím si dojít pro nějaké kapky do nosu co můžu,abych mohla aspoň dýchat. Já mám pech,fakt...
10. led 2011 v 09:56  • Odpověz
@misi.21 tovíš v těhu jsi jako mucholapka ,vše se na tebe nalepí ..at je ti brzo lépe :wink:
10. led 2011 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem už z Caru zpět na horách, ale s ne dobrýma zprávama:frowning2: Jsem z toho špatná...
V neděli, jelikož se nic nedělo- S ani špinění nikde, tak jsem volala do Caru, abych věděla, kdy á teda přijet, když MS nedorazí a prý hned v pondělí ráno, takže jsem hned jela... No a brali mi krev, dělali UZ a už na UZ, že je dost nízká sliznice, tak kdo ví, jestli prý MS vůbec bude:frowning2: No, že si mám zavolat odpoledne, co ukazuje krev- no, ale že snad budeme moci začít stimulovat... Jenže krev dopadla taky nějak blbě:frowning2: Takže znova musím do Caru ještě z hor, což už teda domítám busem to je na 2 dny, takže z hor pojedeme kvůli tomu dřív a popravdě, jela bych nejraději hned, už teď je mám zkažený a strašně se bojím, že to zase neklapne, že je to prostě vše špatně:frowning2: Kdyby nebylo těch blbých Vánoc a neposunulo se to, mohlo být už třeba vše jinak a já už teď testovala:frowning2: Hlavně nechápu, že mám špatnou slizinci- piju kontryhel, jak o závod, grepy, kokos, vše, co doporučují i to chilli a výsledek špatný- když jsem nebrala nic, bylo to dle všeho tenkrát ok:frowning2: Mám strach, že už nevím, čím tu sliznici zlepšit, aby se mimi chytilo a že to je problém hned na začátku, tudíž to nemůže dopadnout:frowning2: Ach jo... Manžel je skoro naštvaný, že nám to ještě zkomplikovalo hory- já zase na sebe, že jsem vůbec jela:frowning2: Prostě nevidím to moc dobře u nás opět:frowning2:
Jediné, co mě napadá, jestli mi to nemohl rozhodit ten Prednison, co jsem si teď sama nasadila před pár dny??? Nemáte zkušenosti, kdo jste ho braly v rámci IVF třeba???
10. led 2011 v 16:05  • Odpověz
Ahojky Tony
Já brala prednison ,ale ten by na to neměl mít žádný vliv ten je na imunitu
10. led 2011 v 16:59  • Odpověz
@tonytony já taky 2měsíce jedla čili prdel mi pálila kontryhel o závod a nikdy jsem neměla tak špatnou sliznici jak tenkrát ,tak jsem s tim praštila a pak se to další cyklus srovnalo..fakt si myslim ,že to na někoho účinkuje opačně :angry:
10. led 2011 v 19:11  • Odpověz
Cau maminy, taky jste zazili po ET zhruba 4den takovou zvlastni trasavku? Je to takovy zvlastni pocit, ktery me nechce opustit. Ze by jeden z prvnich priznaku zahnizdeneho miminka? Vcera a dnes odpoledne jsem mela tak silene toceni hlavy brrr, ale vzdy tak po hodine to odeznelo. zitra jsme 5dni po ET.
10. led 2011 ve 21:18  • Odpověz
Cau maminy, taky jste zazili po ET zhruba 4den takovou zvlastni trasavku? Je to takovy zvlastni pocit, ktery me nechce opustit. Ze by jeden z prvnich priznaku zahnizdeneho miminka? Vcera a dnes odpoledne jsem mela tak silene toceni hlavy brrr, ale vzdy tak po hodine to odeznelo. zitra jsme 5dni po ET.ET ve ct.
10. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
Cau maminy, taky jste zazili po ET zhruba 4den takovou zvlastni trasavku? Je to takovy zvlastni pocit, ktery me nechce opustit. Ze by jeden z prvnich priznaku zahnizdeneho miminka? Vcera a dnes odpoledne jsem mela tak silene toceni hlavy brrr, ale vzdy tak po hodine to odeznelo. zitra jsme 5dni po ET.ET ve ct 6.1
10. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
@duschankova já nic takového neměla,ale taky to u mě nedopadlo,takže nemůžu posoudit...

Já razím k doktorce,protože ty mrchy kvasinky nechtějí zmizet a je to už nepříjemný,tak ať mě toho zbaví. A cestou zpátky se asi stavím k obvodní dr.,ať mi dá něco na ten krk,protože se to taky nelepší a já se nemůžu pomalu ani najíst bez bolesti. Doufám že sem si teď ty nemoci vybrala a už budu mít ode všeho klid! :unamused:
11. led 2011 v 08:14  • Odpověz
Holky tak jsem tam šla s tak hnusnou věcí,ale když mi ukázala toho bobka,tak jsem ráda že jsem zánět dostala... Udělala mi UTZ na NT+ už dneska,ať tam nemusím za týden a bylo to super, Moc se mu to nelíbilo,tak se tam furt mlel a mě zase ukápla slzička. Všechno je v pořádku,za měsíc na poradně mi řekne výsledky ,ale už teď mi řekla že to vypadá dobře. Jo a zhubla jsem kilo. Nevím teda kde když břicho pořád roste :grinning: Akorát mě mrzí,že s námi nebyl tatínek,chtěl prcka vidět,tak snad příště...
11. led 2011 v 10:15  • Odpověz
@misi.21 nádherné zprávičky, gratuluji!!! Já jdu na kontrolu po 14 dnech zítra a už tedka mám strach, aby bylo vše ok. Už bych měla dostat i průkajdu, tak sna se toho v pořádku dočkám.
11. led 2011 v 11:23  • Odpověz
@misi.21 už to vypadá jako člobrdík?
11. led 2011 ve 12:29  • Odpověz
@antoa muzu se zeptat jestli mas nejake priznaky?
11. led 2011 ve 12:42  • Odpověz
ahoj, nic moc mi není, jen cítím zvýšenou únavu, ale to může být počasím, nebo také Utrogestanem, který beru, je tam psána ta ospalost. no a trochu mi občas zlobí tlak. U dr. stres tak 160/90 doma normálně 120/80 a někdy mám i 90/70 a to je mi na omdlení, ale jinak si fakt vůbec na nic nemůžu stěžovat. Jeětě mi občas píchne v bříšku,ale je to jen 10 sec. záležitost.
11. led 2011 ve 13:21  • Odpověz
posilam prvni koupani ve velke vaně už je Terezka velka slečna :slight_smile: Všechny vas zdravím a přeji at dojdete do cíle se štastnym koncem jako ja :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2011 ve 13:55  • Odpověz
@antoa určitě to bude v pohodě,nenervuj se,ikdyž je to těžký...Já už jsem dokonce vysadila utrogestan a listovku a na ty kvasinky mi dala něco i na prevenci,abych měla pokoj a říkala mě že dost pomáhá dávat si tam občas bílý jagurt,tak to taky zkusím... Ty se máš,že ti nic není. Nevolnosti a teď to bolení a točení hlavy mě nevadí,ale to břicho mě pořát bolí,prakticky celý den pobolívá a to je hnus... Teď už jsem si zvykla,ale dřív jsem se fakt bála jestli nebolí kvůli něčemu jinému. Asi se toho do porodu nezbavím.
@lenkacar jojo,už je to človíček :slight_smile: Manžel tomu právě nechtě věřit,že tak brzy bude vypadat jako miminko,tak jsme mu to chtěli ukázat :slight_smile:
Jinak podle UTZ TP bude 24. 7 2011... To už by mělo být docela přesný,ne?
Jdu si uvařit čaj a zase zalehnout,samozřejmně jsem byla zase tak vysmátá,že jsem se na Dr.vyprdla a nešla si tam pro nic na ten krk,tak to zkusím vypotit a avyležet...
11. led 2011 ve 13:56  • Odpověz
@misi.21 ty už končíš 1. trimestr, to to letí :slight_smile: , no já nyní beru Femibion 800, listovku 400 a B komplex. Konec 1 trim mám na konci měsíce, tak to přestanu brát, ale asi půjdu do Femibionu 400, ale zdá se mi dost drahý 500 za měsíc, ale prý je nejlepší a já nechci nic riskovat, tak nevím zeptám se zítra dr. co ty bereš nějaké těhu vitamínky?
11. led 2011 ve 14:41  • Odpověz
@antoa já brala akorát tu listovku a teď se musím domluvit s endogrinoložkou co můžu brát. Když jsem naposledy brala vitamíny na imunitu,tak se mi rozházela štítka...
11. led 2011 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že sem ted moc nechodím, jsem ráda, že zvládnu sama se na gauči. Je mi strasne zle, ale musím to zvládnout. Tak se tu mejte, já se zase nekdy ukážu
11. led 2011 v 17:39  • Odpověz
@koubovka1 jakto že je ti zle ..od žaludku?
11. led 2011 v 18:55  • Odpověz
@lenkacar jj a docela dost, dneska jsem zvracela jen jednou, ale vcera treba ctyrikrat a zaludek mam porad jak na vode. Ale ja to vydrzim.
11. led 2011 v 19:59  • Odpověz
@duschankova moc moc držím palečky at to vyjde a drž se, já mela přiznaky různe, bylo mi vselijak az jsem si myslela, ze to je blbý a bylo to dobrý.
11. led 2011 ve 20:03  • Odpověz
@koubovka1 to je jasný ,že to vydržíš :wink:
11. led 2011 ve 20:34  • Odpověz
Holky diky za podporu :slight_smile: je to mile. Dneske celkem v pohode trochu pobolivani briska, ale vecer me chytla smutna a plactiva nalada. I tady po tech prispevcich jsem mela na krajicku, ale pevne pevne doufam, za vse bude v poho a ja-my zacneme rust :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2011 ve 23:14  • Odpověz
jo a uz se mi zacinaji nalevat prsa a byt citliva, tak snad je to dobre znameni :grinning:
11. led 2011 ve 23:15  • Odpověz
@duschankova ty jo,já vůbec nevím co to jsou citlivá prsa a to jsem na konci třetího. Doufám že si to pak nevyberu všechno najednou :sweat_smile: :sweat_smile: A jestli můžu poradit,tak nic nehledej na internetu,to nervy pěkně podkopává,prostě si povídej jen s náma :grinning: a vydrž... Vím o čem mluvím,od té doby co jsem přestala hledat,jsem v klidu. Říkala mi to sama doktorka... Stejně jsem tam vždycky našla spoustu názorů a zkušeností,ale to co jsem potřřebovala slyšet ne. Každá jsme holt jiná a já akorát vždycky řvala,že všechny ostatní to píší takhle a já to mám jinak...
12. led 2011 v 00:36  • Odpověz
@misi.21 moje řeč, jakmile koukám na net tak jsem na zhroucení, takže jsem si to zakázala, chodím jen na koníka asi do 3 diskuzí, které jsou vesměs pozitivně laděny.
@duschankova myslím, že se moc pozoruješ, nech tomu volnej průběh, stejně víc neuděláš, ale vím není to lehké :wink:

Holky dneska jdu poprvé ke své gynekoložce, prcka jsem neviděla 14 dní na uzv, tak doufám, že to bude ok a dostaneme průkajdu. No jdu na 10.30 a už teďka průjmuju :astonished:
12. led 2011 v 07:46  • Odpověz
@antoa držím pěstičky,určitě bude vše v pohodě a až půjdeš příště na poradnu,tak už budeš ve čvrtým. Ale chápu tě,myslím že nemá cenu měřit mi tlak na poradně :slight_smile: Dej hned pak vědět,jak si dopadla,čekám dobré zprávičky :slight_smile:

Já jdu taky k té doktorce,doufám že to není nic víc než nějaká chřipka a nedá mi antibiotika.Vůbec nemůžu spát a když už usnu,tak se po chvilce budím abych se vysmrkala,je to na prd. Celej rok nejsem nemocná a teď když to nejmíň potřebuju...
12. led 2011 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.