• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
holky na internetu nicmoc nehledam, protoze co zenska to trochu jine priznaky a vim, jak to dopadlo minule. Chodin akorat na tuhle diskuzi a i ta me nekdy tak vyvede z miry, takze to staci. :grinning: jinak dneska jsem nevydrzela a udelala si testik a NIC. Vim bylo brzo, ale patek, ten by uz mohl neco ukazat.ne?Uvidime testu nam tatka nakopil dost :slight_smile: Nic ve zlem maminy, ale kdyby se kazda sledovala, tak jako ja to by bylo na svete stesti :slight_smile: a hlavne porad verime, ze se na nas stesti tentokrat usmeje :slight_smile:

@misi.21 drzim pesti at se brzo vykuryrujes
12. led 2011 v 09:02  • Odpověz
@duschankova a kolikátý den si po ET? teprve šestý jestli se nepletu,ne?? Já taky testovala brzy a pak ob den a čekala kdy na mě vykoukne,tak přeji hodně štěstíčka,ať to opravdu dopadne... :wink:
12. led 2011 v 09:37  • Odpověz
Tak si představte,že už jsem doma. Bylo tam asi tak 30 lidí a má jen do 12 a pak od 13 do 18,jenže to zase je na prd,že bych nebyla na lačno na krev. To bych teda nedala,už teď na desátou jsem šilhala hlady. Ale po tý procházce je mi líp,aspoň jsem si koupila ovoce a zeleninu na chroupání,už jsem tady nic moc neměla,takže jdu uvařit čaj a zase zalehnout a zítra jestli nebude líp,tak nanovo.
12. led 2011 v 10:22  • Odpověz
@misi.21 to je docela blbý ne, vzdyt jsi byla objednaná ne? Tehotný mají i přednost ne?
12. led 2011 v 11:40  • Odpověz
@koubovka1 já byla u obvoďáka,víš?Tam jse obědnaná nebyla a kdybych tam s něma seděla,tak by ne mě kdovíco ještě naprskali. Kdyby tam bylo míň lidí tak bych tam zaklepala,ale kdybych je všechny předběhla,tak by mě asi ukamenovali :slight_smile: Byli tam skoro samý důchodci,tak mi to bylo takový blbý...
12. led 2011 ve 12:06  • Odpověz
holky mam dotaz dnes sesty den po ET a nejdriv na testiku s citlivosti 20 nic a po pul hodine uz byla videt carecka :slight_smile: je to mozny, aby to byl pozitivni vysledek? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mam z toho dobry pocit.
12. led 2011 ve 12:37  • Odpověz
@duschankova po půl hodině to neplatí ..počkej za 2 dny to bude lépe vidět
12. led 2011 ve 12:39  • Odpověz
jsi na sebe moc rychlá :wink: nech tomu čas ,aby se to HCG stihlo udělat :grinning: ,držim pěstičky at je to dobré
12. led 2011 ve 12:40  • Odpověz
@duschankova aspoň máš lepší náladu na to čekání :slight_smile: By člověk neřekl jak může být čtrnáct dní dlouhých,viď?
12. led 2011 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky, jak se daří??? :slight_smile: chtěla jsem se optat jak to probíhá při odebírání vajíček??? Zítra na to jdeme poprvé a začínám být z toho trochu nervózní. Děkuji předem za info :slight_smile:
12. led 2011 ve 13:48  • Odpověz
@misi.21 Ahojky, jak se daří, už je lépe? My jdeme zítra na odběr vajíček tak jsem zvědavá jak to dopadne. Už mám trochu nervy, vůbec si nedovedu představit co mě (nás) čeká :fearful: Může se zeptat kam jezdíte??? My jedeme do Pronatalu, nemáš s nima zkušenosti??? :slight_smile:
12. led 2011 ve 14:00  • Odpověz
@eviku52 to vůbec nemůsíš stresovat,taky jsem se hrozně bála,ale je to v pohodě. Mě si nejdřív vzala sestra,vyplnila papír,změřila tlak,já to podepsala a odvedla mě na pokoj,převlékla jsem se a čekala až si pro mě přijde,odvedla mě na sál,ale byla to spíš menší místnost s lehátkem a velkým světlem,takže to na mě působilo jako bych šla normálně na prohlídku,pak mě anesteziolog uspal a já se probudila za půl hodinky,sestra mi pomohla na pokoj,tam jsem si ještě hodinku poležela,sestra ukázala manželovi jak píchat injekce a mazala jsem domů. Fakt není čeho se bát... Kam chodíš? Já byla v Brně na Unice
12. led 2011 ve 14:00  • Odpověz
@misi.21 My chodíme v Českých Budějovicích do ordinace Pronatalu a na zákrok jedeme do Prahy. Co jsi měla ještě za injekce??? Nám říkali, že by jsem měla brát po tom zákroku prášky. Nemáš info o tam jaký je Pronatal??? :slight_smile:
12. led 2011 ve 14:05  • Odpověz
@eviku52 můžu se zeptat proč nechodíš do artu? v budějcích?
12. led 2011 ve 14:07  • Odpověz
@eviku52 to nevím,ale když si zadáš pronatal,tak ti to tady nejde diskuse kde se můžeš holek zeptat,určitě ti něco bližšího řeknou. Manžel mi pak píchl Agolutin,měla jsem ještě 25 injekcí,ale to mít ty nemusíš,ale tak po pátý injekci už mi to ani nepřišlo,docela jsme se u toho i nasmáli :slight_smile:
12. led 2011 ve 14:10  • Odpověz
@misi.21 to máš kvůli nějaké té mutaci?jo já už vim to máš místo utroše
12. led 2011 ve 14:12  • Odpověz
@lenkacar jojo,bylo to místo utrogestanu
12. led 2011 ve 14:14  • Odpověz
@misi.21 no myslím ,že já bych se nesmála u injekcí ani za 100let ..jsem orosená jen to vidim zabalený :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 ve 14:16  • Odpověz
@lenkacar víš jakej já měla strach z injekcí? V té době jsem věřila že to pomůže,tak jsem byla schopna udělat cokoliv. Před prvním píchnutím mě honil po bytě,protože jsem se ho bála,vypadal jak vrah s tou obrovskou injekcí :grinning: A jak si přežila stimulku když nezvládáš injekce???
12. led 2011 ve 14:20  • Odpověz
@misi.21 i pero mi píchala mamka ..ono to nebolelo ..
12. led 2011 ve 14:23  • Odpověz
@lenkacar pro mě bylo nejhorší píchnout si první sama do břicha,pak už jsem si připadala jak zkušená feťačka :slight_smile:
12. led 2011 ve 14:26  • Odpověz
@lenkacar ale teda musím říct,že je to už třičtvrtě roku a i teď mi občas ztvrdne zadek a bolí mě místa kam jsme píchali...
12. led 2011 ve 14:27  • Odpověz
@lenkacar Ani nevím, gynekolog nás rovnou poslal do Prahy. A ty máš zkušenosti s Artem v Č.B.??? :slight_smile: jo a do břicha si to píchnout sama bych taky nezvládla. Musel začít dělat zdravotního bratra manžel, protože já u toho musím mít hlavu vždy otočenou, abych to neviděla :sweat_smile: jsem strašný posera. :slight_smile:
12. led 2011 ve 14:46  • Odpověz
@duschankova já bych nedelala test dřív, než 13 den, je to zbytecne pozivitní nebo negativní, akorád se stresuješ.
12. led 2011 v 15:36  • Odpověz
@eviku52 já jezdim do artu je tam vše při jednom .. :wink: a jinak já jsem taková poseroutka ,že se mi prostě dělá blbě jak se ukáže i ta pidi jehla .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 v 15:53  • Odpověz
@misi.21 AHOJKY, tak jsem dopadla dobře. Jsem podle uzv 10+0, dle ms 10+1, TP mi určila 8.8.2011. Prý naprosto ukázkové, čípek vysoko a uzavřen, děloha odpovídá 12tt, prcek nám mával -mám fotku, ale není moc dobrá, dám ji do profilu. Máme průkajdu a na NT+ jdu 26.1. Zítra jdu na 8.00 na odběry a 21.2. mám poradnu + triple test. wau
a zítra dobře dopadni.papa
12. led 2011 v 16:18  • Odpověz
@lenkacar A jak jsi tam spokojená??? A můžu se zeptat kolikátý pokus máš za sebou nebo jestli už máte mimčo a vše bylo a je v pořádku??? :slight_smile:
12. led 2011 v 16:46  • Odpověz
@misi.21 Zkusím se podívat, dík za info :slight_smile: měj se pěkně, jdu si sbalit pár věcí a půjdu si lehnout, abych ty myšlenky zaspala. :slight_smile:
12. led 2011 v 16:51  • Odpověz
@duschankova pokud jsi měla píchnutý Pregnyl a jemu podobné léky, tak test je falešně pozitivní pozor na to!!! Pregnyl se odbourává 1000 j. za 24 hodin. Držím pěsti, ale dříve jak 10 den po ET bych se nenervila, vím je to dlouhé, zažila jsem to 3x, takže vím o čem píši. :slight_smile:
12. led 2011 v 17:07  • Odpověz
@antoa bacha na zdravíčko...eviku já jsem tam spokojená
12. led 2011 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.