• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@pecicka napadlo mě ,že jsi moravajda,jak píšeš krátce to Lada :grinning: :grinning: :grinning: ten můj je z Krnova a řikaj mu Vladi
14. led 2011 v 07:56  • Odpověz
@lenkacar Krnov znám
14. led 2011 v 07:58  • Odpověz
v tom Brně se docela daří co tak pozoruju,ale pro nás je všude daleko :angry:
14. led 2011 v 07:58  • Odpověz
@pecicka tam se narodil a jeho sestra žije v Bruntále ,ale rodiče už Vladik :grinning: nemá
14. led 2011 v 07:59  • Odpověz
jinak mě se moravskej přízvuk moc líbí ,ale on jak už je dlouho v čechách tak je spatlanej dohromady a ještě dělal vojenskou v Žilině ,tak ta jeho řeč dostala taky pěkně na prdel :grinning: pardon
14. led 2011 v 08:00  • Odpověz
@lenkacar můj studoval na vojenské letecké v Košicích :grinning: :grinning: :grinning: a slováky nesnáší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já jsem kousek od Brna okr. Blansko tak jsme chodili na Obilňák, kam to máme autem cca půl hodinky, takže trochu výhoda
14. led 2011 v 08:03  • Odpověz
@lenkacar tak to věřím :slight_smile: chodila jsem do Reprofitu a tam je docela velká úspěšnost a opravdu se jim tam daří :slight_smile:
14. led 2011 v 08:03  • Odpověz
@antoa tam je těch center víc....
14. led 2011 v 08:04  • Odpověz
@pecicka jojo ten reprofit je docela vyhlášenej.. :dizzy_face: ty bláho ,ale 300km nemůžu ob den jak oni taky chtěj .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: i těch 60km je pro nás záhul ,vladís z práce ,já výmluvičky v práci a nakonec jsem bez děcka a bez práce ..
14. led 2011 v 08:06  • Odpověz
@pecicka Reprofit si hodně chválí, mám tam i kamarádku jako sestru. My chodili na OBilnák kvůli tomu, že jsem jejich zaměstnanec a dvě ze tří sestřiček na caru jsou mé kamarádky......a vrchní spolužačka z vejšky, takže proto.....někdy se protekce hodí
14. led 2011 v 08:06  • Odpověz
ale co asi to tak má být ..byl by dobrej táta ,ale nedá se svítit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: k sobě prostě nepásnem
14. led 2011 v 08:07  • Odpověz
@lenkacar kdy půjdeš do Ketu? mě po tom červnovém nedopadnutém ivf doporučovali do 3 měsíců jít znovu, dokud si tělo pamatuje stopy hcg
14. led 2011 v 08:07  • Odpověz
@antoa ty jsi zdravotnice, ty bláho .. :wink: moje máma je zdravotní sestra ,ale já odmala mám hrůzu z doktorů a nemocnic a ty historky ,bože .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši bych se operovala doma sama :grinning:
14. led 2011 v 08:08  • Odpověz
@antoa čekám na1 MS ,prý má dorazit za 28 až 35dní ,tak doufám ,že nepřijde na plese :angry: mám se připravit na sado maso .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v únoru bych jela na konzultaci a nejradši bych ten březen ..pak zase přijdou pyly ,achjo ..
14. led 2011 v 08:10  • Odpověz
chci určo využít ještě nějakých zbytků hormonů v těle a když řikáš ,že i to HCG pomůže ..tak dobře..
14. led 2011 v 08:14  • Odpověz
@lenkacar budu držet pěsti!!!!!
14. led 2011 v 08:15  • Odpověz
kočenky, držte se, já utíkám a budu držet palečky, at se to štěstí na vás usměje co nejdřív :slight_smile: zase nakounu, hezký den
14. led 2011 v 08:20  • Odpověz
uf to bylo kecando po ránu .. :grinning: kdo by to řekl ,že tu potkam hned ráno tak príma ženský :wink: taky přeju všem hezký den ..venku to nevypadá ,že by dneska svítilo,tak si musim rozsvítit světlo a asi kouknu do nějaký knížky
14. led 2011 v 08:54  • Odpověz
@pecicka ty moc neutíkej ,at z tebe Vladísek nevypadne.. :wink: ještě má čas
14. led 2011 v 08:55  • Odpověz
@lenkacar bylo to fajn, já už ted zase sedla k PC, už mám uklizeno, navařeno, vypráno...jsem já to šikulka, dokonce jsem se také stihla upravit :grinning:
14. led 2011 v 09:52  • Odpověz
@antoa já jsem taky něco malinko udělala :wink: a čekam na mamku až dorazí na kávu ..na rozdíl ode mě se dneska dala ještě do pečení buchtiček..zas tak čilá teda nejsem ..je na mě moc tma ,nic mě neba
14. led 2011 v 09:58  • Odpověz
@lenkacar no já my se chystáme odpolene až do neděle na chalupu tak si chci nadehnat víkendové vaření, ať mám klid :slight_smile: tak jsem udělala hovězí houbový gulášek a basta.....ten dva dny zvládnu papat, to můžu mnam
potřebuji už změnu prostředí, jelikož od prvního týdne v listopadu jsme byli akorát na Vánoce jednu noc v Šumperku u tchýně, ale jinak celou dobu doma, páč ty odpolední vycházky jsou naprd....za 4 hodiny nic nikde neuděláš, než já odnás někam dojedu...tak abych už jela zpět, s dr. jsem se ve středu domluvila, že mě je měnit nebude, ale kdyby něco tak se mám odkázat na ni a ona to vyřeší, že se nemám bát. No přeci nebudu do července než přejdu na MD sedět doma, to by mě švihlo
14. led 2011 v 10:02  • Odpověz
@antoa jo ty vycházky jsou na nic ,někdo má neomezené ,nechápu jak se to teda komu přiděluje
14. led 2011 v 10:04  • Odpověz
@lenkacar taky bych byla raději, kdyby mi to dala písemně - neomezené. Kamarádka byla celé těhu na PN a dělala si o chtěla, bydlí v Brně, což bych řekla, že tam chodí a ko často a ono nic, vůbec za celou dobu nikdo nepřišel, ale já bych se bála
14. led 2011 v 10:08  • Odpověz
jo psaly tu holky ,že na ně kontrola byla ,což mě teda přijde sprosté :angry:
14. led 2011 v 10:10  • Odpověz
@lenkacar zvlášť když tam diagnoza ve většině případů bývá uvedena....
14. led 2011 v 10:14  • Odpověz
@antoa nevím mě tohle taky přijde přehnané .. :wink: měla bys chodit na procházky ,když se ti chce a cítíš se na to a ne ,kdy můžeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 v 10:15  • Odpověz
@lenkacar přesně tak....já bych šla dopoledne, jelikož odpo se mi chce dost spát :grinning:
14. led 2011 v 10:41  • Odpověz
Ahoj,koukám že jste to tady rozjely :slight_smile: Já dneska spala do 11 hod. Rýma ustupuje,v krku nebolí,tak jsem si poprvé za týden pořádně odpočinula... Včera jsem dostala hroznou chuť na zapečenou brokolici s bramborama tak jdu na to,už se mi sliny sbíhají. Jinak já ty vycházky moc nedodržuju,jdu prostě ven když potřebuju nebo když je mi blbě,já za to nemůžu že je mi nejlíp na čerstvím vzduchu. Kdyby někdo přišel,tak prostě řeknu dr že mi bylo zle a šla jsem se projít po sídlišti. Já už je mám prodloužený,mám 4h dopo a 4 h odpo,takže to už je příjemnější. Včera jsme si koupili voucher na hory,zase do Krkonoš,kde to začalo :wink: ,tak pojedeme asi na konci dubna,už se těším až si užuju víkend jinde než ve městě. Když nemůžeme jet na lyže,tak aspoň na procházky.
14. led 2011 v 11:22  • Odpověz
@misi.21 a jak jinak se máš? máš nyní nějaké zdr. potíže? Já pořád celkem nic na co bych si mohla více stěžovat. Bolestivá prsa, pálení žáhy....ale to jsou prkotiny :wink:
14. led 2011 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.