• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@antoa mě není vůbec nic,akorát mě bolí břicho,ale to už asi nepřestane. Zle už mi je jenom občas,ale to ani před tím nebylo nějak strašný. Asi před týdnem se mi začala motat hlava když dlouho stojím třeba u dřezu,tak si musím jít sednout a za chvilku zase v pohodě. Akorát teď toho mrňouse lituju,jak pořád kejchám a smrkám,tak se tam myslím pěkně mrská. No holt musí to se mnou vydržet :grinning: Poslední dobou mě taky hrozně buší srdce. Tak nevím. Ale říkali jsme si s manželem,jak je to v klidu,kamarádka zvracela skoro 7 měsíců...
14. led 2011 ve 12:37  • Odpověz
@misi.21 taky se mi začala motat hlava a občas mám doma 90/70 TK a u dr. zase 160/90 :sunglasses: tak nevím
14. led 2011 ve 12:40  • Odpověz
@misi.21 taky se mi začala motat hlava a občas mám doma 90/70 TK a u dr. zase 160/90 :sunglasses: tak nevím, už jsi byla na NT+ ?
14. led 2011 ve 12:41  • Odpověz
@antoa s tím tlakem je to na prd,teď jsem na poradně měla140/90,jinak mám tak 115/80,to je u mě normální.doufám že s tím nebudu mít problémy. Taky nevím jestli to nebylo z toho,že jsem nejdřív byla na UTZ a viděla prcka a pak mě teprve měřila. NT+ už mám za sebou,ale na výsledky si ještě musím počkat,někam to posílá. Tak mám za měsíc poradnu a kdyby něco tak se ozvou,snad to bude dobrý. Ale říkala mi hned,že UTZ vypadá v pořádku,projasnění máme 1,2mm,takže krásný,přeměřila a roste hezky,tak uvidíme ještě až to vyhodnotí s krví. Ale už nemusím brát utrogestan na udržení ani listovku...
14. led 2011 ve 12:48  • Odpověz
@misi.21 no já mám utroš do pondělka a pak mám skončit a Femibion 800 a listovku budu brát pořád, jen v 13 tt přejdu na ten Fem. 400.
Tak snad to bude v poho. Na NT+ jdu 26.1. tak snad to do té doby přežiji
14. led 2011 ve 13:16  • Odpověz
@antoa a ten femibion sis naordinovala sama? a kolik to stojí a odkdy jsi to jedla
14. led 2011 ve 13:30  • Odpověz
jím ho od 2 ivf nonstp a na měsic je 300,- ten od 12tt je za 500 nevím, jestli to budu jest do porodu, cena je dost hrozná.
sama naord.-doporučují se vitamínky při ivf a chvíli před tím kvůli vývoji nervové soustavy
14. led 2011 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Jsem 7.den po ET (mé třetí a poslední IVF) a chytla jsem nějakou virozu :frowning2: Rýma a teplota 38,5. Je mi fakt bídně. Vzhledem k tomu, že ještě nevím, jak IVF dopadlo, tak raději nechci brát léky, které se v těhotenství nemůžou. Ptala jsem se v lékárně, poradila mi jen acylpyrin,ale ten zas nemůžu, protože si píchám injekce na ředění krve. Nemáte některá náhodou zkušenost, co bych mohla? Mám strach, že i kdyby tam embryo ještě bylo, po té teplotě už nebude v pořádku :frowning2: Díky moc.
14. led 2011 v 17:31  • Odpověz
@jesterka001 můžeš paralen :wink: a musíš co nejdříve srazit horečku ..
14. led 2011 v 17:32  • Odpověz
@lenkacar paralen prý taky ne, kvůli těm injekcím.Ale díky za rychlou reakci :slight_smile:
14. led 2011 v 17:33  • Odpověz
mě řekla na teplotu jen paralen ten neředí krev ..acylpirin jo .. :wink: tak doufám ,že někdo brzy poradí ,asi bych si udělala zábal .. :wink:
14. led 2011 v 17:51  • Odpověz
@jesterka001 já si od začátku IVF píchala Fragmin a po ET mě chytla šílená migréna, trvala celkem 4 dny - už se to nedalo vydržet, tak jsem skřoupala postupně 7 tablet Paralenu a vidíš těhu jsem.....
14. led 2011 v 17:57  • Odpověz
Díky holky :slight_smile:
14. led 2011 v 18:19  • Odpověz
Ahojky holky, dneska jsme byly s manželem v Caru. Já na hormonální profil a on na spermio a dopadlo to.... :frowning2: Prý to může být stresem ale.... podle vyjádření doktorky z laboratoře to má být ICSI. Jaký je rozdíl mezi IVF a ICSI???Manžel možná půjde na nějakou operaci nebo co kvůli spermiím. Tak jsme z toho celkem mimo. :frowning2: Navíc se mnou skoro nemluví, vím že se s tím musí nějak vyrovnat, a nechci do něho hučet. Tak snad bude líp. Po 1 sper.nám dr. řekl že je možné iui ,ale po tomto sper...... :frowning2: tak jaké máte zkušenosti vy?? Těhulkám gratuluju!! :slight_smile: Moc vám to přeju!!!! :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:03  • Odpověz
@pavlina86 IVF-v laboratoří dají vajíčka a spermie do misky,kde se oplodní.ICSI- EMBRYOLOŽKA vám vybere jedno vajíčko a jednu spermii,kterou oplodní.Rozdíl je v tom,že se to počítá jako nadstandart a platí se to.
Neboj,já zažila to samé.Akorát přítel byl na vyšetření,kde měl špatný spermiogram a při dalším vyšetření,ale už v Caru,kde chodíme,byl výsledek uplně jiný.
14. led 2011 ve 20:17  • Odpověz
@lenkacar mám z tebe šok.Viděla jsem tě někde na koníku,když jsi byla v 6tt a ted nic???? Je toto možné? Je mi to líto....
14. led 2011 ve 20:29  • Odpověz
@larri jo v 10tt jsem měla MA :wink: dvojčata
14. led 2011 ve 20:40  • Odpověz
@lenkacar Ahojky, budu ti držet palečky, aby Vám vše dobře dopadlo :wink: Já už mám za sebou OPU a teď odpočívám, zítra budeme volat a domlouvat se na dalším postupu.
14. led 2011 ve 20:43  • Odpověz
@lenkacar to jsem četla,že dvojčata.Já byla v listopadu na 4.IVF,tak jsem tady někdy nakoukla.
to je fakt smula.Já mám poprvé mrazáčka,pro kterého si chci jít až v létě.V zimě prostě neotěhotním. :angry: A pak už jedině minimálku,další IVF nechci.
14. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
@eviku52 tak pitný režim a nohy nahoru ..manžel at tě na rukou nosí :wink:
14. led 2011 ve 20:46  • Odpověz
@larri já zkusim nanuka na jaře ,máme na 2 pokusy ,ty jsem si mimochodem vyřvala a vydupala,ale maj o 1 bunku méně než se mrazí ,ale chtěla jsem je ..tak uvidíme ..ale nepůjdu do toho s nadšením..už se bojíme doufat ,sebralo nás to fest..
14. led 2011 ve 20:47  • Odpověz
@lenkacar já plánuji květen,červen.Taky jsem měla při 2.IVF jednoho chudáčka,kterého mi nechtěla dr.zavést a já ho nechtěla zničit.No a pak on nebo to druhé mi spadlo do vejcovodu.Ale aspon vím,že se to uchytilo.Já jsem mimoně obrečela skoro rok.Bylo to první těhotenství v životě.... :frowning2: :frowning2:
14. led 2011 ve 20:52  • Odpověz
@larri my tu řvali oba ..bylo to docela psycho ..šok ..je to snad na psychiku horší než když něco tušíš ,že je to v hajzlu ..nic ti neni ,vše v poho ,nekrvácíš ,jdeš na běžnou prohlídku a ono vše v háji ..byl to fakt hroznej šok ,kterej bysme už nechtěli zažít ,to fakt radši bílej test
14. led 2011 ve 20:54  • Odpověz
myslela jsem ,že se stáhnu do ústraní ,ale nakonec jsem sem stejně vlezla ,když jsem viděla ten úpadek na jiných diskuzích ,kam snad holky přestaly chodit ze solidarity .. a můžu říct ,že mi holky pomohly ...ted už o tom můžu psát a někdy i mluvit ,ale jak s kým..
14. led 2011 ve 20:56  • Odpověz
@lenkacar Trošku jsem z toho vyděšená, četla jsem něco v diskuzi, ale dost dobře nechápu proč hodně tekutin??? :fearful:
14. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
vyplavujou se ti ty hormony z těla,po OPu natékají vaječníky a zadržuje se voda v těle a ty jí vlastně vyčuráš ..ale ten kdo má normální počet vajíček je v poho ..ten kdo má hodně vajec ,hrozí mu ovariální hyperstimulační syndrom.. a tim pitím a čůráním tomu předcházíš a nebo zlepšuješ průběh..mě i dost bolela hlava a pomáhalo mi pití.. :wink:
14. led 2011 ve 21:01  • Odpověz
@eviku52 kolik jsi měla vajuch?
14. led 2011 ve 21:02  • Odpověz
je to neodborně napísaný ,ale třeba to někdo ještě doplní .. :wink: holky co maj kolem 10vajec tak vůbec nepocítí na sobě nic .. :wink:
14. led 2011 ve 21:03  • Odpověz
@lenkacar jee, dík za info, Když mě totiž propouštěli tak neřikali nic o tekutinách,ale hločina co tam byla se mnou, tak jich měla 36 a tý právě říkali, že musí pít 4litry denně a nějaké nutri drinky, kvůli bílkovinám a, že bude muset 2-3 měsíce asi počkat. Jinak mám, ale břicho jak beton... :frowning2: a jak se daří a jak vše zvládáš??? jestli se tedy můžu zeptat. :wink:
14. led 2011 ve 21:05  • Odpověz
@lenkacar měla jsem 7 dorostlých, 2 nedorostlé, ale prý snad ještě dorostou a 1 špatné.Mám teď trošku strach, protože, když tady čtu ty diskuze tak mám pocit, že se to snad na 1 pokus skoro nikdy nepodaří... :frowning2:
14. led 2011 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.