• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@eviku52 no tak holčině při takové náloži opravdu velmi pravděpodobně hrozí OHSS chudák ,není to nic příjemného ..ikdyž říkají ,že to většinou končí těhotenstvým..ale taky to není vždy pravda ,poprvé jsem měla 30vajec ,hyperstimulák jak prase ,ale těhu nebylo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jak mi je? už docela dobře .. :wink: je to 24dní a už nebrečim :wink:
14. led 2011 ve 21:08  • Odpověz
@eviku52 ale prosimtě já znám docela dost holek co maj mimi z prvního :dizzy_face: to je blbost ..bud hlavně v klidu to je hrozně důležité
14. led 2011 ve 21:10  • Odpověz
@lenkacar Asi jsem neměla štěstí na diskuze... :frowning2: budu doufat, ale ten klid moc nejde, to asi nemusím ani psát :slight_smile: a odkud jsi???
14. led 2011 ve 21:13  • Odpověz
@eviku52 hele já jsem byla krásně v klidu a vyšlo to ,na chvíli ,ale vyšlo :wink: jihočešanda
14. led 2011 ve 21:15  • Odpověz
@lenkacar a jak to vůbec bude probíhat teď??? Zítra máme volat a domlouvat se na dalším postupu. A jaký máš názor na prodlouženou kultivaci.
14. led 2011 ve 21:17  • Odpověz
@lenkacar a jestli se můžu zeptat jaký byl problém, že to vyšlo jen na chvíli???
14. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
@eviku52 to ví jen ten hore :wink:
14. led 2011 ve 21:20  • Odpověz
@eviku52 já nemám dobrou zkušenost s PK
14. led 2011 ve 21:20  • Odpověz
@lenkacar Mojí kamarádce, se to povedlo až na 9pokus a taky není pro PK. Tak nevím. A o tom si rozhoduješ sama nebo ne???
14. led 2011 ve 21:24  • Odpověz
prý máš na to právo ..většinou když je málo vajec tak PK není ,bud v klidu určitě to vymyslí dobře a za 3 dny jdeš pro embrouše
14. led 2011 ve 21:28  • Odpověz
@lenkacar Dík za podporu a info :slight_smile: drž se, budeš tady zítra, písnu jak jsem dopadla. Jinak ti přeji pěkný večer, drž se, pa :slight_smile:
14. led 2011 ve 21:32  • Odpověz
@eviku52 určitě dneska nakouknu jaká je úrodička :wink:
15. led 2011 v 08:29  • Odpověz
dobré ráno :wink:
15. led 2011 v 08:31  • Odpověz
@lenkacar vy jste se teda pěkně holky rozkecaly večer :slight_smile: to je dobře, člověku pomáhá, když vše může sdílet s někým kdo ví o čem se mluví :wink:
15. led 2011 v 08:37  • Odpověz
:slight_smile: @eviku52 ahojky Eviku. Nam treba PK nenabizeli z jednoho jasneho duvodu a to byl, ze po 24hodinach kdyz se nezacnou vyvíjet nova embrya, tak PK nema smysl. My jsme PK nemeli ani ted pri druhem cyklu a ET probehl po 72 hodinach rozvijeni-deleni v zivem roztoku. To si myslim, ze je dostatecna doba na krasne uhnizdeni. PK bych asi sama nevyzadovala, protoze cim driv do briska tim lepe. Samozrejme, ze PK ukaze jeste lepsi embrya, kerá muzou mit vyssi pravdepodobnost na uhnizdeni, ale neni to pravidlo. V CARU kam chodime my jsem ji poprve chtela a embryolozka mi vysvetlila co po nich zadam. Kdyz vam dame PK, tak se muze stat ze ze 3embryi, ktera dneska mate zitra nemusi zit treba ani jedno. Takze jsme dali na radu. Jinak po ET vubec nic nedelej ten den jenom lez a nejlepe s pokrcenyma nohama, aby se nenapinali brisni svaly a chodila jsem v mirnem predklonu. Delala jsem vse, jak mi rekli, protoze zklamani z prvniho cyklu bylo velike!!! Ja jsem to lezeni mela jeste velice zprijemnene pasovym oparem, ktery se mi vyrazil po hormonech na stimulaci, takze muset jen lezet a nejlepe na zadech, kde jsem mela takovou bolest nebylo vubec prijemne. Druhy den jsem uz trosicku malinko zacala chodit, ale jen tak po byte k rodicum vedle do baraku a tak. Od 3dne po ET jsem se zacala postupne vracet k beznamu rytmu, ale nic jsem netahala vubec jsem neuklizela a doma jsme zkratka na nic nesahla. Udelal to vse manzel :slight_smile: Dneska 9den po ET se da rict ziju opet plnohodnotny zivot, ale o domacnost se stale stara manzel. Ja chodim na kratke prochazky, protoze dlouho na nohou me zacne bolet bricho. Pletu, siju a tak :slight_smile: uzivam si en pocit te bublinky v brisku :slight_smile: Drzim palecky :slight_smile:
15. led 2011 ve 12:16  • Odpověz
@duschankova a co testovala jsi?
15. led 2011 ve 12:41  • Odpověz
@antoa no a dneska večer budu mít pc jen pro sebe ,vladís je v práci do zítra ..a to tady jako vždy budu čumět sama,to je zákon schválnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem bnna 3hodky v práci,mám toho docela zavandr..bolí mi hnátky ,tak si půjdu k mamce popovídat a posedět při buchtičce a kávě ..
15. led 2011 ve 12:46  • Odpověz
@duschankova bodejd já taky doma nehla prstem .. :wink: ale manžel bez protestů makal jak šroubek
15. led 2011 ve 12:47  • Odpověz
@pavlina86 jinak ještě k tomu spermiogramu ,my měli pokaždý jinej ..dokonce jsem do muže cpala selen ,zinek éčko na zlepšení,ale ten stres je asi pravda ,říkal nám to taky ..nevim jestli si dělal teda srandu ,to nevim ,ale my měli ICSI pokaždé ..je to větší šance ,že se to oplodní .. :wink:
15. led 2011 ve 12:53  • Odpověz
my měli poprvé 4 vajca ICSI - ty se oplodnily všechny, ale přežilo jen 1 na ET a 4 vajca klasicky a to se vůbec neoplodnily, tudíž další 2IVF jsme dali vždy iCSi - při 2ivf jsme měli jen 2 vajca, obě morulky k ET a z 3IVF 7 vajec- 4 morulky 2ET a 2 k ledu, takže já si myslím, že ICSI metoda dává vyšší šanci uspět :slight_smile:

@lenkacar večer sem nakouknu, můžem pokecat :grinning: samota je děsná, znám to
my jsme na chatičce a je to pěknej relax :slight_smile:
15. led 2011 ve 13:23  • Odpověz
@antoa máš net na chatičce jo? se máš ,já až budu v létě na chatě tak budu bez ..
15. led 2011 v 19:05  • Odpověz
Tak u nas dnes odpoledne smutna nalada. Zacala jsem krvacet a myslim si, ze je to v haji. Obrecela jsem, ale nic jineho clovek nemuze, takze bolesti prsou nebylo dobre znameni, ale prichazejici menzes. Zacala jsem uvazovat o adopci. Deti, ktere nikdo nechce je hodne. A ti tu lasku umeji opetovat.
15. led 2011 v 19:19  • Odpověz
@duschankova tak to je smutné :pensive: ,s tima prsama já už to neberu jako garanci těhu ..vim ,že to dělá i utrogestan..kolikátý to byl pokus,
15. led 2011 v 19:25  • Odpověz
@duschankova s tou adopcí ,pokud jste ještě mladí tak do toho jděte a třeba se ještě podaří vlastní.. :wink:
15. led 2011 v 19:28  • Odpověz
15. led 2011 v 19:29  • Odpověz
před vánoci dostala kámoška půlroční holčičku ,je strašně krásná a zdravá a bílá
15. led 2011 v 19:30  • Odpověz
@duschankova já si říkam ,že lepší bílej test než potrat ..když se to povést nemá ,at se to nepovede vůbec ,když to tělo není z nějakého důvodu naladěno na těhu zátěž
15. led 2011 v 19:31  • Odpověz
@lenkacar jo máme na chatě net, platíme za něj 1600 ročně a je celkem rychlej....takže si v létě sedím na zahrádce a přitom jsem v obraze, my si postavili chatičku - dispozičně 2+1 se vším všudy, tzn. že máme 2 pračky, 2 ledničky :grinning: :grinning: :grinning: tak jak doma....abych nemusela prádlo vozit domů.......když nám nešlo mimi tak jsem dělala tu vejšku při zaměstnání a pak nebylo co...tak jsme dostali od rodičů pozemek 20 km od našeho bydliště, což je pohoda když Tě to na chatě přestane bavit tak jedeme dom....což se ještě nikdy nestalo :grinning: :grinning: :grinning: ...takže, abychom se vyhnuli myšlenkám na mimi tak jsme začali stavět dřevostavbu celoročně obyvatelnou, ale trávíme tu od března do listopadu a mezitím v zimě občas víkendy a hlavně Vánoce a Silvestra, ale letos to IVF a PN tak jsme prve byli na Vánoce doma....
je to kousek od posledních RD, ale přito osamotě, jen asi 6 chat okolo, takže klídek, když nechceš vidět lidi nemusíš a hlavně je to 300m od mých rodičů, takže i v případě potřeby zázemí. Už se těším jak ru budu příští lkéto s prckem, ale zase se tak moc netěším, jelikož plány občas nevychází, tak raději neplánuji :wink:
15. led 2011 v 19:32  • Odpověz
@lenkacar taky si to myslim. Jeste, ze mam tak hodneho a milujiciho manzela, ktery mi moc pomaha. Lepsiho chlapa bych snad nenasla. Je to moje laska
15. led 2011 v 19:32  • Odpověz
@duschankova tak to je moc dobře a v tuhle chvíli ho nejvíc potřebuješ ,bud za něj moc ráda ..
15. led 2011 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.