• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@lenkacar to máš pravdu, také jsem to tak po 2ivf cítila, bylo horší se naladit na to, že jsem těhu a pak "rána přes držku" jak já říkám :angry:
15. led 2011 v 19:34  • Odpověz
@antoa jako doufám že nemáš na chatě 2 pračky? :confused: ty jo to byses uprala a nebo bys prala pro všechny sousedy
15. led 2011 v 19:35  • Odpověz
@duschankova taky bych chtela bile a nejradeji co nejmensi miminko, abychom si to vsechno pekne uzili. :slight_smile:
15. led 2011 v 19:37  • Odpověz
ty jo celoročně obyvatelná jo? se máte ,my máme zděnou ted už 3+1,ale v zimě bych tam nebyla ni boha ,voda je vypnutá ..neni .. a vlastně je tam tolik sněhu kdo by se tam dral ,já tam jednou nesla kočkám a šla jsem asi 1km pěšky po kolena ve sněhu,protože dál jsme se autem nedoatali ,jinak v létě až k chatě .. ježiš já byla tak udřená z toho sněhu ,že jsem tam letos vůbec nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. led 2011 v 19:39  • Odpověz
jsem nenašla zdraví na hnoji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v létě je tam pavouků a já z nich mám úplně trauma..ale jinak jsem tam ráda ,ale furt oči na štopkách ,kde co na mě vyleze
15. led 2011 v 19:41  • Odpověz
za meho manzela jsem opravdu moc rada :slight_smile: je to moje vsechno. Na rukou by me nosil a vsechno by mi koupil jen, aby me videl stastnou, ale miminko koupit bohuzel nejde! Jela bych klidne na kraj sveta, kdyby takovy obchod existoval.
15. led 2011 v 19:41  • Odpověz
@lenkacar jako jednu doma a jednu na chatě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já byla ráda, že jsme na samotě hlavně po 2IVF, měla jsem PN 3 měsíce, vlastně celé léto, nedokázala jsem jít do práce a mezi lidi, jelikož všichni věděli, že jsem přišla o mimi a čelit lidem, neměla jsem na to...bylo to fakt krutý, lepší bílej testík než se navnadit a....však víš
15. led 2011 v 19:42  • Odpověz
@duschankova snad ti začnu i toho manžela závidět ,tak moc na něm nelpím..náš vztah dostal tak na prdel ,že se drží jen silou vůle ..kdoví co bude dál..
15. led 2011 v 19:43  • Odpověz
@antoa já jsem na chatě taky ráda a ten můj jéje ,ten se na to třese ,taky to máme 32km ,takže se dá v půl hodině dojet domu ..kdyby bylo třeba ..my to tam přestavujem a je to ještě na dlouho ,dobře jsme se tim zasekali a další nálož ivfka ..
15. led 2011 v 19:45  • Odpověz
@duschankova tý brďo, představ si vezmeš si nákupní vozík a jdeš mezi regály a ty máš rozdělený na světlý a tmavý děti a dál modrooký, černooký......a ty si jedno vybereš, projedou ho čtečkou u pokladny a je tvoje, já už o tom kolikrát přemýšlela, to by byla paráda :slight_smile:
15. led 2011 v 19:45  • Odpověz
@antoa jsem si dělala takhle srandu že máme car vedle lidlu ,že bych radši koupila děco v tom lidlu se zárukou .. a jinak bych ráda modrooký a černovlasý ,nevim teda jako po kom ,ale to neva ,chtít ho můžu co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 v 19:47  • Odpověz
@lenkacar na staré chatě, která tu stála před touto novou, jsme vydlabali kadibudku a dali tam chemický wc, jelikož představa, že mě do pipky vleze pavouk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale i tak oči na štopkách, ty mrchy byly všude okolo, jednou se nám tam vylíhlo hnízdo cca 2O pavouků tak 3chm velkejch, no to jsem raději chodila na kompost a nebo k našim :wink:
15. led 2011 v 19:48  • Odpověz
to my se milujeme snad cim dal vic. Snad je to tim, ze se zname 5,5roku, ale jak rikam jineho nechci!!!!!!! Mame album na beremese.cz tak se muzes podivat. Muzeme byt na nejake 300.strane Kdyztak hledej 25.4 2009 Pavla Duschankova a Jan Birkner rada se pochlubim :slight_smile: mame krasne fotky :slight_smile:
@antoa ty volís pavouk v pipce :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám splachovací wc
15. led 2011 v 19:49  • Odpověz
@duschankova to se mrknu snad to najdu ,jsem takovej antitechnicjkej tip ,nejde poslat odkaz?
15. led 2011 v 19:51  • Odpověz
@lenkacar my už nyní taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 v 19:51  • Odpověz
@antoa hele kdybys viděla jak chodim spát ,půl hodiny lezu po podkroví a hledam ,jak najdu tak ječim ,přiběhne vladís ,pavouka odlapí ,odnese a já hledam dál a tak se to opakuje dokud nemám pocit ,že je to čistý ..pak zhasnu a čekam ,pak rychle rozsvítim a občas najdu znova nějakýho překvapenýho pavouka co si myslel, že tam se mnou bude nocovat .. :angry: jednou jsme ho honili ,vladísovi upadl do postele a rozebral chudák kvůli mě celou postel a pavouk nebyl a on byl hajzl zalezlej pod prostěradlem a tam čekal až to vzdáme ..já mám nefalšovanou arachnofobii..
15. led 2011 v 19:54  • Odpověz
honili jsme pavouka ,aby bylo jasno :wink:
15. led 2011 v 19:57  • Odpověz
@antoa super prispevek normalne jsi me rozesmala :slight_smile:
15. led 2011 v 19:57  • Odpověz
@lenkacar tak to jsme na tom stejně, já u toho i ječím, i ve velkých vedrech jsem v té staré chatě usínala oblečená od krku po palec u nohy a na obličeji deku, aby po mě nějaký zapomenutý nelezl :zipper_mouth:
15. led 2011 v 19:59  • Odpověz
@duschankova to je dobře ne?
15. led 2011 v 19:59  • Odpověz
a já jsem to našla ..to jsem dobrá ..no chvíli mi to teda trvalo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkná svatbička
15. led 2011 ve 20:07  • Odpověz
@lenkacar nechceš poslat odkaz? nějak jsem se tam nemohla zorientovat
15. led 2011 ve 20:08  • Odpověz
já to našla podle dubna 2009 a pak jsem listovala
15. led 2011 ve 20:10  • Odpověz
@lenkacar hele Leni tak vis co prihlas se na me. login: pajaduschankova@seznam.cz a heslo: pbirknerova
15. led 2011 ve 20:12  • Odpověz
@lenkacar už jsem to našla, pěkné :slight_smile:
15. led 2011 ve 20:15  • Odpověz
ja sama to v tom novem listovani vubec nenasla. Ty drivejsi webovky byli lepsi.
15. led 2011 ve 20:16  • Odpověz
to mi jako řekněte jak dostanu fotku k těm příspěvkům,do profilu ..mě to nejde
aha už to jde
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.