• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
seš kočka :slight_smile: , já si chtěla přidat také fotku, ale zjistila jsem, že fotím kytičky, psa a lidi okolo, ale mě neblikne nikdo....
15. led 2011 ve 20:20  • Odpověz
hele pavli tak to už vůbec by mě nešlo jsem si to tam musela poctivě nalistovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš furt takový nehty nebo jsi je dala pryč? já je taky měla ,ale dala jsem je v létě pryč a jsem ráda ..
15. led 2011 ve 20:21  • Odpověz
@antoa no jsem se blikla sama mobilem ..co myslíš jako ,že mě snad někdo fotí? řikala jsem vladísovi at natočí vánoce na kameru a řekl ,,na co dyt je to furt stejný ,akorát blbě čumíme a nic ,,
15. led 2011 ve 20:22  • Odpověz
aha tak tohle fotila šéfka zrovna ,mám jiný z krámu co jsem se fotila sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 ve 20:22  • Odpověz
už jsem nějakou našla....
15. led 2011 ve 20:27  • Odpověz
je to aktuální foto? máš nějakej melírek co?
15. led 2011 ve 20:28  • Odpověz
konečně taky někdo vypapanej jako já :dizzy_face:
15. led 2011 ve 20:29  • Odpověz
je to fotka z léta, byli jsme v Telči na zámku, účes mám +-stejný, kadeřnice mi vždy udělá melír a ostatní vlasy mi dobarví, jelikož jinak mě vlasy nedrží a vypadám jak šedá myš
15. led 2011 ve 20:30  • Odpověz
@lenkacar jo a mívám ty vlasy víc rozházený, tam jsem ulízaná :D, mám 140 kg, takže na mě asi nemáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: , podepsalo se na mě 3IVF a štítná žláza a depky léčené jídlem....dneska jsem se vážila a za 1. trim jsem vůbec nic nenabrala, což je aspon pozitivní :wink:
15. led 2011 ve 20:32  • Odpověz
@lenkacar á došla Ti řeč :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2011 ve 20:37  • Odpověz
jak řeč ,došla jsem si leda pro nanukáč do mrazáku a papam :grinning:
15. led 2011 ve 20:43  • Odpověz
taky volal vladís ze služby ,musekla jsem soplnit manželskou povinnost a 5minut se mu věnovat a politovat ,že je v práci ..
15. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
15. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
@lenkacar co dělá manžel
15. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
vojančí a ten tvůj? a ty kila ..no já mám trochu méně ,ale vypadam stejně strašně takže ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 ve 20:48  • Odpověz
@lenkacar můj manžel studoval leteckou vojenskou v Košicích, pilot stíhaček u armády, ježe pak se rušili nějaké jednotky, zhoršil se zrak.....atd....no ted dělá u počítačů v civilu
15. led 2011 ve 20:49  • Odpověz
@lenkacar nic jdu hajat, vzala jsem si Utrogestan - vždy mě to po něm bere, tak třeba zítra, pa a hezké sny všem
15. led 2011 ve 20:54  • Odpověz
ty jo mě zas volal muž ..to nemá člověk klid ..tak pa a hezké sny
15. led 2011 ve 21:09  • Odpověz
@antoa u počítače má aspon větší klid ..je nohama na zemi :wink: já se teda lítat docela bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten můj dělá na letišti taky ..ale v kanclu
15. led 2011 ve 21:14  • Odpověz
koukám že na tvůj termín míma máme výročí s mužem..jsme se brali 8.8.2008
15. led 2011 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak od zíra začínám nakonec fakt stimulovat:slight_smile: Tak se mi moc ulevilo, vypadalo to všelijak, jak jsem v pondělí psala- krev nebyla na stimulku ok, sliznice taky nic moc( jen 5mm před MS) a MS nikde:frowning2:
V pátek jsem ale byla ještě znova na krvi a na UZ- MS stále nikde, sliznice pořád na prd, krev ale na stimulku prý už ok, tak, že můžu od 16. začít píchat i bez ev. MS, nakonec mrcha ale dnes dorazila, byť ne tak silná, jak jsem zvyklá, ale dopoledne fest, tak snad to bude ok, jsem moc ráda, že dorazila, přece jen mám lepší pocit, že budu před akcí vyčištěná:slight_smile: ET bude vycházet někdy začátkem února:slight_smile:

Jediné, co řeším, zda pít či nepít teď před IVF kontryhel, když te´d aním ta sliznice nebyla nic moc- přitom ty 3 měs. před tím s ním mi přišla MS fakt hutná a dle toho soudím, že i sliznice byla ok... Pila jsem kontryhel do půlky cyklu a chilli, sem tam i grepy, co na ni doporučují... Co myslíte?

Teď jsem moc nestíhala dočítat- hory, vybalování atd., tak to snad dočtu, co hezkého se tady stalo- doufám, že too bude hodně a nic smutného:slight_smile:
15. led 2011 ve 21:48  • Odpověz
@tonytony já bych to nechala přírodní ,nepij to ..bude to oukej neboj :wink: kámoška píchá od včera od zastavovačky cellých 14dní krámovala ,prej hrůza a doktor ted nemohl sliznici ani najít ,jak se vyčistila řádně ..řikala ,že tohle nikdy nezažila ,že to má tak 3dny a dost,taky měla strach jestli jí dovolí zahájit ..tak jsem zvědavá jestli bude hladkej průběh ..
16. led 2011 v 07:29  • Odpověz
@tonytony jen se cpi vitamínkama na těhu .. :wink:
16. led 2011 v 07:30  • Odpověz
@lenkacar To se cpu, i kvůli těm trombofil. mutacím musím- mám pocit, že už jsem jen jeden velký vitamín:slight_smile:
16. led 2011 v 09:53  • Odpověz
@tonytony a čim se cpeš? smím -li vědět?
16. led 2011 v 09:53  • Odpověz
@lenkacar No, tak to já 2 týdenní krámování znám moc dobře:frowning2: Proto jsem byla v šoku, že teď nejdřív nic a teď od včera teda MS je, ale úplná pohodička oproti jindy a zítra mylsím, že bude sand i konec, fakt slabší výrazně než jindy...
Taky mě ještě trošku znervozňuje, že mám pořáda nahoře BT( měřím si poctivě denně) a při MS mi většinou hned klesne, teď ne, tak snad ještě spadne... Fakt je tenhle cyklus divnej oproti jiným, co mívám...
Tak kamarádce držím palce, bude aspoň hezky vyčištěná a připravená:slight_smile:
16. led 2011 v 09:55  • Odpověz
@lenkacar Femibion 800, kys. listová, B6 a B12( to vše hl. kvůli těm trombofil. mutacím na dopor. hematologa a vit. E), před tím jsem brala jen Femibion na střídačku s Calibrum babyplan a vit.E... Od hematolog. kontroly jsem to poladila takhle...
Plus teda beru te´d ten Prednison a po OPU dám ten Anopyrin...
16. led 2011 v 09:57  • Odpověz
@tonytony aha já taky měla baby plan,no asi teda taky udělam změnu :wink:
16. led 2011 v 10:04  • Odpověz
já dávala i manželovi selen ,zinek a hekal že je mu špatně po tom.. :confused: pak neměli ty spermie bejt polozdechlý ..já se furt něčim cpu ..ted teda ne ..
16. led 2011 v 10:06  • Odpověz
@lenkacar sluší ti to na fotečce a přeji pěknou neděli.Terezka ma dnes jeden měsíc strašně to letí.posílam fotečkuJak se ji ale líbí koupaní :slight_smile:
16. led 2011 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.