• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@tonytony taky mi vychází ET na začátek února... :wink:
16. led 2011 v 10:21  • Odpověz
@nana.76 to je prdelka zlatá ..no hlavně hodně tady takových terezek..
16. led 2011 v 10:47  • Odpověz
@lenkacar my se zase brali 7.7.2007 :grinning:
@tonytony dobré zprávy, ale kontryhel bych nepila, nech tomu volný průběh
@nana.76 nádherná holčina, kéž kdyby jsme se dočkali taky takové
16. led 2011 v 11:08  • Odpověz
@antoa tak to je fakt dobrý :grinning:
16. led 2011 v 11:36  • Odpověz
jsem včera šla spát ,ale ráno místo ,abych byla vyspaná tak jsem vstávala v 9hod. úplně jsem se vladíse lekla ,že dřepí u pc ..v noci jsem lezla z postele do postele ,bylo mi horko ..mě se vůbec blbě spí když neni doma ,jinak mi nwevadí spát v jiným pokoji ,ale ten pocit ,asi .. :pensive:
16. led 2011 v 11:38  • Odpověz
@nana.76 je to sluníčko:slight_smile:
16. led 2011 ve 12:10  • Odpověz
@pecicka tobě už taky porod klepe na vrátka co?jsi na to nachystaná? a jak bereš ztrátu porodného ..to je všivárna dle mého ..
16. led 2011 ve 12:29  • Odpověz
@mv Takže spolubojovnice??? Tak to je fajn, že v tom tady nebudu sama:slight_smile: A jak je u Tebe aktuálně?
16. led 2011 ve 14:17  • Odpověz
@lenkacar No,manžel bere taky selen, zinek, vit. C a E a taky listovku, ale ten naopak se odté doby cítí moc dobře a pochvaluje si to a to podotýkám, že je naprosto odpůrce léků, ale je od té doby dokonce naprosto zdravý, jindy marodila á2-3 měsíce, teď se drží...
16. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@tonytony ten mů fnukáč toho nechal ještě před odběrem,taky výsledek nebyl dobrý ..ale oplodníno dost .. :wink:
16. led 2011 ve 14:32  • Odpověz
@tonytony včera jsem už začala špinit a myslela, že od zítra píchám, ale mrcha se rozhodla se toulat a ještě ani dnes se plně nerozjela.tak čekám...
beru prednison a femibion a manžel nic.podle všech možných spg, co mu kdy dělali říkali doktoři, že by se mohl živit jako ukázkový dárce... :grinning: u nás je chyba na mé straně,on je zcela v pořádku.
16. led 2011 ve 14:45  • Odpověz
@mv A v čem přesně je problém, to aspoň víte? Kolik bereš Prednisonu- 5nebo 10mg?Tak ať se MS rozjede- mě teda tentokrát pěkně potrápila:frowning2:
16. led 2011 ve 14:48  • Odpověz
@lenkacar Tak hlavní je výsledek:slight_smile: No, nevím, jak moc to na spg u nás pomůže a pomáhá, ale něco pro to člověk aspoň dělá... Ten pocit je pak o něco lepší než se na to vykašlat... U nás teda spg není vyloženě tragický, spíš pak ta embryjka mají vadný chromozomy a já ani zdravé embryjko neudržela- nechytilo se, takže u nás psíš chyba u mě než u manžela:frowning2:
16. led 2011 ve 14:51  • Odpověz
@tonytony po 3 letech běhání po doktorech našli pár možných příčin u mě..Beru jen 5mg, na buň.imunitu, co jsem měla zvýšenou.
16. led 2011 ve 14:52  • Odpověz
@mv Tak budu moc držet palečky... Kolikátý to je Váš pokus- IVF?
16. led 2011 ve 14:58  • Odpověz
@tonytony tak u nás je taky hlavně chyba na mé straně u něj se to pojistilo ICSI a v poho ,ale děloha stávkuje .. :frowning2:
16. led 2011 v 15:05  • Odpověz
@mv
@tonytony tak mě holky aspon navnadíte do dalšího pokusu ,ikdyž jen u mě to bude ket ..ale to neva ..i tak jsem se musela vnitřně s tim smířit ,že budem riskovat další smutný období..
16. led 2011 v 15:06  • Odpověz
@tonytony je to naše 1.IVF

@lenkacar i z KETu je tu spousta krásných dětiček, i když chápu, že je šance nižší.Já se ptala na ICSI i u nás, jsem to brala, jako, že by se zvýšila šance,a klidně bych si za to připlatila,ale vyvedli mne z omylu.Když prý má manžel ukázkové spg, tak by to bylo na škodu.tak uvidíme...

jen ta mrcha, aby se přestala toulat...už piju 3 sklenku červeného, do horké vody jsem se naložila, tak snad zítra...
16. led 2011 v 15:16  • Odpověz
@lenkacar Leni, buď ráda, že máš možnost KETu, že Vám zbyly mrazáčci a nemusíš do všeho jít znova a máš i víc šancí- věř mi, že to je i pro psychiku lepší, mít tuhle zálohu- nám nezbylo na KET nic a když IVF nevyšlo, nejvíc mě mrzelo právě to, že nemáme žádnýho mrazáčka a že musím čekat na další celé IVF několik měsíců- nakonec z toho je skoro půlrok:frowning2:
16. led 2011 v 15:32  • Odpověz
@lenkacar My díky nutnému PGD musíme mít i ICSI, vajíček bylo dost, dost se i oplodnilo, embryjka se krásně vyvíjela a byla krásná- vzhledem, vývojem atd,, ale PGD nám vyselektovalo jen jedno jediné zdravé embryjko- ostatní byla s vadami chromozomů:frowning2: Už jsem to psala mockrát... Na druhou stranu, kdyby toho PGD nebylo, měla bych možná i mrazáčky, ale stejně by se buď nechytla nebo bych je potratila nebo by bylo mimi postižené, takže...:frowning2:
16. led 2011 v 15:35  • Odpověz
@mv Jo, já se taky prolévala a napařovala, ale mrcha si dělala, co chtěla... Ty teda začínáš hned, jak dorazí MS a čím stimulujueš? Máš teda krátký protokol nebo už něco pícháš?
16. led 2011 v 15:36  • Odpověz
@tonytony to máte fakt složitý,byla jsem na přednášce o PGD od doktorky z Gennetu,do té doby jsem o tom vůbec nevěděla...
Jo ,mám krátkej protokol s Gonalem od 2.DC.Takže je to vaše 2.IVF?
16. led 2011 v 16:28  • Odpověz
@tonytony na jiné diskuzi kam chodím měla holka taky problémy jak ty a byla u Baudyše a ten jim normálně řekl ,kdy maj zadělat ,aby bylo zdravé mimi a čeká za pár dní holčičku a do té doby ta si užila svoje ..
16. led 2011 v 17:37  • Odpověz
@tonytony musíte si pgd platit? ona si ho platila ..šílený peníze a nakonec maj přirozeně a zdravé po kolika letech snažení
16. led 2011 v 17:38  • Odpověz
@antoa určitě se dočkaš každa tady se jednou dočka :slight_smile: :slight_smile:
Jinak všem moc strašně děkuji :slight_smile:
16. led 2011 v 18:13  • Odpověz
@pecicka ty už to maš za par tak se těšíme na další uzlíček štěstí
16. led 2011 v 18:17  • Odpověz
Nevím kam bych měl napsat, zkusím to tady, před vánoci byla snacha na druhém zavedení tzv.mrazáčka, které se opět neuchytilo, víc se od nich nedozvím, jsem matkou syna, vím jenom to že si píchala nějaké injekce do břicha, stále jezdili skoro každý týden do Prahy, moc se těšili a nepovedlo se to.Již je to stálo i docela hodně peněz.Jen pro zajímavost, první jejich dítě bylo v pohodě, bez problémů otěhotněla.Nyní když jsou Tomáškovi 4 roky, chtěli další ale nedaří se.Jezdí tady odsud taky někdo do Prahy? Já toho moc nevím, strašně ráda bych jim nějak pomohla, syn nechce o tom mluvit a snacha si asi spíše promluví s maminkou. Vidím jak jsoou z toho dost neštastný když přijdou,nechci o tom mluvit, když sami nezačnou, je to asi vše o psychice, a to si asi budou muset pomoct sami.
16. led 2011 v 18:53  • Odpověz
@mv Jo, jo, 2.IVF- opět s PGD a ICSI.
16. led 2011 v 19:42  • Odpověz
@lenkacar děkuju. My ty spermíky máme špatné, ale teď po tom posledním sper. to úplně znejistilo.Manžel říkal zrovna, že to dopadne blbě a nemýlil se!! Ale za 3 měsíce máme jít na další, tak uvidíme. Nejrači bych byla, aby se to udělalo doma a jen se to tam zavezlo, ale do té půl hod. bysme to tak nestihli zavést! :frowning2: A za jak dlouho jste šli na ICSI? My vlastně pořád nevíme na co vlatně půjdeme na 1, že to bude iui, teď, že to nepřipadá v úvahu po tom spermiogramu, to zase ICSI. Jsem z toho zmatená. A mám z toho všeho strach. Mě brali zatím jen krev na ten hormonální profil a co bude dál??
16. led 2011 v 19:44  • Odpověz
@lenkacar Jo, jo, platíme si ho, celé 1.IVF nás vyšlo na 52tisíc- nepočítám cesty( bydlíme dost daleko od Caru) atd.a měla jsem nejobyčejnější léky na stimulku takže kdybych měla nějaké lepší v peru, tak budu na 60tisících:frowning2: No, jo, my už vyzkoušeli lecos, už se bojím těhulit přirozeně, když potrácím, mám 1 zdravé dítko skoro přirozeně( jen úprava hromonů a stimulace ovulace léky)- ale těhu bylo taky problematický s krvácením a hrozícím potratem- u ěm toho je prostě nějak moc a každým měsícem víc avíc, i proto už by to chtělo, aby se povedlo, co nejdřív:frowning2: Věk taky roste:frowning2:
16. led 2011 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.