• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@zdenka56 ahojky a moc tě tu vitam :slight_smile:psychika uděla hodně znam to ze sve zkušenosti :frowning2:to chce všechno čas.ja měla taky děti přirozeně a pak to najednou nešlo.a ted jsme se konečně dočkali ale 3roky jsme se snažili :wink:takže až přijde ten spravny čas určitě se to podaří :wink:přeji hodně sil

16. led 2011 ve 21:08  • Odpověz
@zdenka56 taky zdravím ,ale z prahy nejsme ,ani tam nejezdíme ,ale kamarádka má krásnýho klučíka z ISCARE,nevím kam jste jezdili,další maj od Apolináře..je to spíše o štěstí .. a jinak s těmi zmrzlíky je menší šance ,s tím je třeba počítat,někomu se povede na první pokus ,ale někdy také až na potřetí ,někomu ještě déle a zbytek to vzdá .. :wink: o psychice je to zcela určitě ..
16. led 2011 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky,tak si představte,že jsme si včera s manželem chtěli udělat nějakou tu pěknou chvilku :wink: a po pár minutách to skončilo tím,že jsem začala slebě krvácet. To byste nevěřily jaký jsem měla hrozný strach. Naštěstí to bylo jenom to,jak jsem měla ten zánět a ještě jsem nebyla asi úplně zahojená a manžel mě trošku rýpl,ale včera jsem večer prořvala,vůbec to nešlo zastavit ten pláč. Dnes už jsem v pohodě,ale byl to děs... Já mám celkově při sexu,respektive po něm kolikrát takový divný pocit,aby se něco nestalo.
16. led 2011 ve 21:44  • Odpověz
@misi.21 mě by se muž nedotknul ani metrovou holí ,měla jsem slíbíno až po porodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2011 ve 21:45  • Odpověz
v tvém případě bych asi zvolila pro jistotu jiné techniky sexu .. :wink:
16. led 2011 ve 21:50  • Odpověz
@zdenka56 vítám tě,ono je těžké o tom s někým mluvit,aspoň pro mě bylo... Jenom s manželem,ale někdy jsem měla chvilku,že jsem začala i s někým jiným,ale málokdy a když ze mě někdo něco tahal,tak se mi chtělo akorát brečet... Všechny ty injekce,léky a zákroky s člověkem pěkně zamávají,ale mi se snažili 2 roky,byli na jednom umělém oplodnění které nevyšlo a když jsem to odmítala řešit,tak se nám zadařilo přirozeně... Takže nestrácet naději,jednou to vyjde... Hodně štěstí...
16. led 2011 ve 21:51  • Odpověz
@lenkacar no mě manžel taky řekl,že už nic dělat nebudeme,tak já doufám,že si to rozmyslí :grinning: Tohle byla fakt náhoda,je na mě strašně opatrnej,taky má strach aby se něco nestalo,vyděsilo nás to teda řádně... Ale teď aspoň víme,co si můžeme dovolit :slight_smile:
16. led 2011 ve 21:54  • Odpověz
@antoa máš taky problémy s nespavostí? Já jsem přes den většinou hrozně unavená,odpoledne se mi může pusa roztrhnout a večer bych mohla jít flámovat do rána bílého... :unamused:

Četla jsem tady něco o nehtech,mě teda hrozně chybí :frowning2: Svoje nemám hezký ani pevný,mám je pořát olámaný,jenže umělý jsem si dělala sama doma a byla jsem z toho kolikrát pěkně zfetlá,tak jsem je kvůli prckovi sundala. Ale chybí mi pěkný upravený ruce...
16. led 2011 ve 23:22  • Odpověz
@duschankova Je mi líto, co čtu:frowning2: Je to jasná MS, netestovala jsi od včera ještě přece jen?
17. led 2011 v 00:38  • Odpověz
@misi.21 Ahojky, tak já jsem přes den hodně ospalá, někdy to lze korigovat a někdy ne. Večer se mi tlamička otvírá už v 20.00, po ulehnutí ihned vytuhnu, ale téměř každý den se vzbudím ve 4 a bolí mě záda a převaluji se jednou je mi teplo, pak zase zima.....už vyhlížím hodiny, kdy mamžel stává v 6.30 a jdu si udělat snídani, sednu k pc a pak zase usnu na gauči..., ale nejhorší jsou fakt ty rána.
A k tomu sexu, my nesexovali od začátku listopadu, kdy jsme začínali IVF, při stimulaci a dost dlouho po OPU mě bolelo břicho a po ET je sex zakázanej, dr. mi řekla, že můžeme až v 2 trimestru, v 1 určo ne...takže já budu muset do 31.1. vydržet. No ale upřímně, pokud budu sexovat až po šestinedělí, vůbec mi to nevadí...nemám na to chuť, možná to dělá strach o mimi, jelikož i na jiných diskuzích holky po sexu často špinili..., třeba se to upraví později, nechci nic lámat násilím přes koleno a manžel si hold musí vystačit sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , vždyt to taky chtěl ne? :wink:
Jinak dneska beru poslední Utrogestan, tak jsem zvědavá co se změní, jestli třeba ta ospalost ustoupí....uvidíme
17. led 2011 v 07:23  • Odpověz
@misi.21 já měla poprvé nehty od čongů ,můžu říct po dalších zkušenostech ,že byly nejhezčí a nejdéle vydržely ..ale...ta blbka mi to snad brousila až do mozku ,měla jsem pěkně dlouho bolavé prsty ,že jsem třeba týden nezmáčkla ani ovladač na telce ,natož psaní na pc ..a taky mi vadilo ,že nemá rukavice a do těch lůžek mi rvala svoje nehty :angry: ,tak jsem odešla k češce taky na akryl a ty mě upadaly během 14dnů pomalu všechny a byla drzá ,že prej se jí to nestalo a nemám na to nehty .. no tak jsem taky odešla a pak jsem chodila na gelovky a ta pani byla moc příjemná ,všechno ,ale oproti akrylu byly měkčí a nevydržely mi ,bylo v pohodě je opravit ,to všechno ,ale nakonec jsem si v práci 2 ulomila do masa a skončila jsem .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: orvala jsem se všechny a už je nechci ..já mám svoje taky hnusný ,ale tohle byla pro mě obět.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 08:43  • Odpověz
jinak jsem přišla z finančáku úplně vyštavená ,přiznávala jsem byt a jako ten chlap co tam dřepí ,zjevně nasranej co přišel do práce ,všude mu lítaly papíry ,nevěděl kde má tužku ,pak zase ,,copak je tohle za papírek ,,no už jsem kvetla ,horko jak prase a nakonec sáhodlouhá zpověd proč na další byt ,po mamce,mám osvobození ,hledal to v nějakej lejstrech ,že to určitě mám nezákonně,bože nemohla jsem mu vysvětlit ,že se to zateplovalo v roce 2007nebo8 co já vim a dala se na to uplatnovat tahle věcička,ale strašně krátce..nevysvětlit ..nakonec po dlouhém bádání mi teda řekl ,že teda dobrá bude mi věřit a připsal k tomu i tenhle byt ,za který normálně platim..
17. led 2011 v 08:47  • Odpověz
@lenkacar já mám uměláky asi 9 let, už bych si asi nezvykla na svoje, hlavně jak by po těch letech vypadaly. Už 3 rok si dělám svoje gelovky, vydrží pře 3 týdny, ale já nemám ráda odrůsty, tak si je dělám po 2-3 týdnech jak se mi chce....

já jsem zase naštvaná na oSSZ - vždy mi chodila PN 9 na účet a nyní je 17 a nikde nic....tak nevím, zavolala bych tam, ale ty káče budou nepříjemný ach jo
17. led 2011 v 09:11  • Odpověz
@lenkacar ahojky, nachystaná jsem, tašku a tak mám sbalenou, ale jinak bojím, bojím.......
a co se rýče porodného, to snad ani nemá cenu komentovat, jsou to k.....
17. led 2011 v 09:29  • Odpověz
jinak zdravím všechny holky a přeji krásný den :slight_smile:
17. led 2011 v 09:30  • Odpověz
@antoa já taky ještě nemám peníze na účtě. Můžu se zeptat kdy jsi dávala do práce ten lístek na peníze? Já si říkám,že byly svátky a sestra mi ho napsala až asi 28.12 a do práce jsem ho dávala až 3.1,přes svátky tam nikdo nebyl,tak jestli se to nezdrželo tím...
Já si doma dělala akrylové nehty,byly pevný a hezký,ale ten smrad u toho,to nechci riskovat,kolokrát se mi úplně motala hlava když jsem to dodělala a ke kosmetičce se mi chodit nechce,dávat každé dva týdny skoro 400 za doplnění,to si radši koupím něco pro prcka...
17. led 2011 v 09:34  • Odpověz
@misi.21 já si dělám gelovky a používám roušku a u toho takovej smrad není, 6 let akrylové u nehtařky-to jsem byla vždy zfetovaná. A ty kč bych za to také nedala. Ta počáteční investice byla cca 3 tis., a nyní dám za rok 500 a to mám dost kvalitní gel, tak to se už dá...
Lístek na kč jsem do účtárny posílala 28.12., ale fakt mě to štve, nevím jestli to účtárna posílala, nebo je problém na OSSZ....ale všudy jsou tak strašně příjemný úředníci, že se mi to opravdu nechce řešit, ale asi budu muset....ty to budeš řešit?
17. led 2011 v 09:39  • Odpověz
@antoa no já to nechám do konce měsíce a paktam zavolám,oni ne to totiž mají nějaký ten pátek,ale nevím přesně kolik. Já mám stejně první měsíc,takže to bude pár korun,ale aspoň něco. Já myslím,že je to tím že byly ty svátky,úředníci určitě přes Vánoce nedělali...
17. led 2011 v 09:44  • Odpověz
@misi.21 já počkám asi do středy a pak zkusím zavolat...
17. led 2011 v 09:46  • Odpověz
@antoa tak já počkám co ti řeknou a pak kdyžtak budu taky žhavit dráty,jestli to pomůže :slight_smile:
17. led 2011 v 10:42  • Odpověz
@misi.21 napíšu...
17. led 2011 v 10:44  • Odpověz
@misi.21 mě chodí z PN a´ž kolem 20 v měsíci dřív rozhodně ne ..
17. led 2011 ve 12:52  • Odpověz
@lenkacar no já jsem teď první měsíc,ale jak jsem byla na jaře,tak mi chodila kolem 10. Hlavně ať to přijde,to už je mi jedno jestli na začátku nebo na konci.
17. led 2011 ve 12:56  • Odpověz
@misi.21 já to hlídala tak od toho 10 a fakt to přišlo kolem 20 :angry:
17. led 2011 ve 13:02  • Odpověz
@antoa ty jo samovýroba, to bych i brala ,já se sama i stříhám..mě všechno docházení někam pravidelně šíleně bere chutě do života ,někdo to má rád ,já to nenávidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky holky prosím vás nemáte některá zkušenost s tehotenským testem CEMIO??
17. led 2011 ve 13:08  • Odpověz
@andous já ne ,mě vyhovoval mamatest ,má 10citlivost
17. led 2011 ve 13:09  • Odpověz
@duschankova Ahojky, PK jsme si sice zaškrtli, ale v sobotu bylo vše jinak. Ráno jsem tam volala a řekli nám, že máme přijet na 12hod. Embriolog nám řekl, že nám zůstali jen 2vajíčka, která se krásně dělí a že není na co čekat, že by při PK nemuselo zůstat ani jedno a že jim teď bude líp u mě takže jsem v sobotu podstoupila transfér. Jinak jsem se snažila v sobotu a v neděli ležet, ale nějak mi to nejde :confused: Dnes jsem byla na 3/4hod. venku na procházce se psem. Dr. mi říkala, že procházky a vaření nevadí, hlavně nic netahat a nezatěžovat břišní svalstvo, tak uvidíme jak to bude pokračovat. Test si mám udělat až 3.2. a z toho čekání bych se asi zbláznila,takže se snažím malinko fungoavat a nepřemýšlet. Jinak mě po OPU furt pobolívá břicho, je to normální??? Přeji ti, aby vám vše dobře dopadlo a jak píšeš o manželovi tak máš pravdu, jsou to zlatíčka, za nic na světě bych ho nevyměnila :wink:
17. led 2011 ve 13:18  • Odpověz
@eviku52 tak gratuluji k embrýskům v bříšku ..ta bolest je normální ,toho se neboj :wink: já vám snad tady ty chlapy začnu závidět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 13:21  • Odpověz
@eviku52 ráno jsem na tebe myslela jak jsi dopadla ..je dobře ,že ses ozvala :wink:
17. led 2011 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.