• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@lenkacar Jee ty jsi tady :wink: já teď pročítala diskuzi a chtěla jsem ti psát. To jsem ráda, že to pobolívání je normální, uf :slight_smile: bylo to v soboru vše strašně rychlé a trochu mě mrzí, že nám nezbylo nic na zamražení. Můžu se tě zeptat na "duschankovou" psala jsem jí, ale teď jsem nějaká zmatená z té diskuze, je v pořádku???
17. led 2011 ve 13:30  • Odpověz
@eviku52 budu držet pěsti!!! Toto je asi nejhorší období celého ivf, tak zlom vas!!!
@lenkacar no já přestala chodit k nehtařce tady u nás, jelikož mě obj. třeba na 15 a brala mě v 16 a mezitím ještě chodila kouřit a tak...tak to fakt ne...a do jiného města se mi jezdit nechce
17. led 2011 ve 14:06  • Odpověz
@eviku52 no myslím ,že pavle to nevyšlo ..pslaa ,že začla krvácet ..achjo ..aspon že mažílka má hodného a zlatého jako ty ..
17. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@antoa tak to byla borka ti povim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vyjebávat z lidma v dnešní době ,kdy je těhle profesí plno ..hm.. :confused:
17. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@lenkacar ty to píšeš jako bys doma super chlapa neměla??
17. led 2011 ve 14:20  • Odpověz
jo a ty odrosty to mě taky deptalo ..a to máš nějaké šablony? nebo jsi byla na kurzu? já zkoušim lecos ,ale tohle bych se asi bála to zapékat v tý peci
17. led 2011 ve 14:21  • Odpověz
@misi.21 no to nemám ,mám doma jenom chlapa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty super maj ty okolo ,čím to asi bude? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne my jsme úplně rozdílné povahy,já bych žvanila ,on mlčí..no a někdy hrnec přeteče a jsem nespokojená ,myslim ,že to asi dostanu ,.porevizní mrchu ,že jsem na něj tak vzteklá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 14:23  • Odpověz
@lenkacar můj taky mlčí, kdykoliv chci jeho názor, tak řekne a jak to chceš ty....zabít je málo, no je lev, leží a vyčkává a já jsem impulzivní blíženec, hr na věc...
ne kurz nemám, tak něco jsem odkoukala 6 let u nehtařky, něco net, něco diskuze, něco pokus a omyl....taky tisknu na nehty razítka a snažím se, aby to bylo co nejpřirozenější, nemám ráda z dálky bíle zářící lopaty
17. led 2011 ve 14:30  • Odpověz
@antoa hele razítka neznám ..leda z pošty .. a ty si tim přivyděláváš jo? :confused:
17. led 2011 ve 14:32  • Odpověz
@antoa jééé,já jsem taky blíženec. Já teda nikdy nedělala gelovky,ale snažší na výrobu mi přijdou akrylky... Já byla u profíka asi 5x a pak už jsem se do toho pustila sama. První nebyly moc dobrý,ale druhý už šly...
17. led 2011 ve 14:34  • Odpověz
@antoa mě se líbí francie .. :wink: a nějakej třeba lehoučkej ornament podél toho ukončení bílého ,čongina mi udělala třeba jenom stříbrnou jako větvičku ,bylo to moc pěkný ,neměla jsem ráda moc výrazné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 14:34  • Odpověz
a já jsem vodnář a ten si s blížencem rozumí :dizzy_face:
17. led 2011 ve 14:35  • Odpověz
@lenkacar ne jen sama pro sebe a občas kamošce opravím ulomenej nehet. Tedka mám francii a na prsteníku ozdůbku, obyč a stačí to nic zářivého.
@misi.21 taky první nebyly úplně super, chvilku trvalo, než jsem vychytala materiály a techniku
17. led 2011 ve 14:38  • Odpověz
@lenkacar tak to budeš mít za chvíli narozky :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:39  • Odpověz
já mám zase hrozně ráda fialovou a třpitky,takže já jsem byla výraznější...
@lenkacar to ti brousila bruskou když si je měla probroušený,viď?? Do toho já bych nešla,zlatej pilník.
17. led 2011 ve 14:42  • Odpověz
@antoa jojo 28.1. dneska mi mamka koupila moc pěkné orloje .. :dizzy_face:
17. led 2011 ve 14:42  • Odpověz
@lenkacar :slight_smile:
@misi.21 já mám brusku doma a ok, musí se s citem, hodně to urychlí práci
17. led 2011 ve 14:43  • Odpověz
@misi.21 no bruskou a ta jela ..a kolikrát ,potom když jsem to říkala nehtařce jiné tak kroutila hlavou ..ale je fakt že to líp drželo ,ale jako ta bolest taky dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj tajxl..
17. led 2011 ve 14:48  • Odpověz
@antoa asi bych se do toho nepustila,viděla jsem jednu známou,které číňani probrousili prsty asi tři,ale teda brutálně. Dostala pod to zánět a infekci,nevím jakou používali desinfekci,asi nic moc,ale jeden nehet jí dokonce museli trhat!!
17. led 2011 ve 14:48  • Odpověz
@misi.21 tak to je brutus....to neznám, musíš s citem
17. led 2011 ve 14:51  • Odpověz
@antoa já s tím nemám žádnou zkušenost na sobě,i nehtařka mi to dělala pilníkama... Ale rozhodně sama na sobě cítíš líp co tě bolí,takže je to lepší než když ti to dělá někdo jiný...
17. led 2011 ve 14:53  • Odpověz
@misi.21 úúú to mi neříkej ..no mě z toho udělala milimetrovou šupinku ..jsem myslela ,že se poseru jen jak mi na to fouknul vítr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 14:55  • Odpověz
dámy co dneska kuchtíte, já mám v hrnci segedýn..už to docela voní
17. led 2011 v 15:01  • Odpověz
@lenkacar já dnes zpracovávám zbytky,takže jenomknedlíky od včerejška s vajíčkama. Mám štěstí že manžel nechce abych vařila každý den. Takhle je to v pohodě,vaříme o víkendu a v týdnu většinou nějaká rychlovka... Ale segedýn bych si teda taky dala,mňamky
17. led 2011 v 15:34  • Odpověz
@antoa Ahojky, dík za podporu, akorát mě děsí trochu to břicho,A jak se daří tobě???
17. led 2011 v 15:38  • Odpověz
@misi.21 já taky nevařim každý den .. :pensive: kampa bysme přišly .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 15:40  • Odpověz
@eviku52 dyt se v tobě hrabali ,musí tě bolet břicho :wink:
17. led 2011 v 15:41  • Odpověz
@lenkacar Malá, tak to je mi líto :frowning2: já dnes vařím, spíš teda budu přihlížet :slight_smile: chalupářský těstoviny :slight_smile: a nějak mi dochází nápady co kuchtit, nevaříme každý den, ale i tak mám pocit, že je to furt dokola :slight_smile:
17. led 2011 v 15:42  • Odpověz
@eviku52 co je to za těstoviny ? s nápadem sem ..šup ..
17. led 2011 v 15:43  • Odpověz
@eviku52 tak břicho tě děsit nemusí,je to po OPU normální. Já začínám 4 měsíc a bolí mě břicho každý den a to jsem otěhotněla přirozeně,prostě je to pro tělo záhul,tak se to někde musí odrazit. Pamatuju si,že jsem po OPU den nebo dva nemohla vůbec sedět jak mě to v té poloze bolelo
17. led 2011 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.