• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@lenkacar dík za podporu :slight_smile: jo a jak jste se tady bavily o těch nehtech, tak já chodím normálně k manikérce, žádný číňani a občas se jí podaří, že když mi brousí kůžičku kolem nehtů tak mě to pálí a někdy když mi piluje nehty tak jí sjede pilník a odnese to kůže jako kdybych měla záděrku :angry: myslím, že je jedno jestli je to číňan nebo tady někdo od nás.Podle mě záleží na praxi a náladě!!!!
17. led 2011 v 15:45  • Odpověz
@eviku52 jo o záděrkách z pilníku jsem ani nemluvila :grinning: to jsem chodila zrasovaná od všech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. led 2011 v 15:47  • Odpověz
@misi.21 Tak to mám stejné pocity, hlavně když dosedám a mám pocit, že to co jsem teď naprděla :grinning: za 3dny jsem nezvládla za celý rok :grinning:
17. led 2011 v 15:47  • Odpověz
@eviku52 to je z utroše ..já po něm prděla a spala jak růžena :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 15:48  • Odpověz
@lenkacar nechaš trochu osmažit cibulku, přidáš anglickou slaninu nakrájenou na kostičky, trochu vegety, pepř, osmažíš to a ke konci přidáš česnek, uvaříš těstoviny (neprolívat studenou vodou) a do těch vařících těstovin přidáš tu směs a 3žloutky a 3lžíce smetany a vše to zamícháš. Jak jsou ty těstoviny vařící tak tam ten žloutek s tou smetanou dojdou. Můžeš podávat a posypat sýrem :slight_smile:
17. led 2011 v 15:51  • Odpověz
@eviku52 a já to břicho kolikrát cítila ještě pár měsíců po tom. Je to zásah do těla,já myslím že to snad bolelo každou. A ta cesta z CARu po D1,au au,jen jsem nadskakovala a nevěděla jak sednout,musela jsem pololežet...
17. led 2011 v 15:52  • Odpověz
@misi.21 no tak D1 je fakt úžasná. Kde bydlíš?
17. led 2011 v 15:54  • Odpověz
@eviku52 bydlím ve Žďáře nad Sázavou.
Po OPU jsem ještě píchala ten blbej Agolutin a ty místa kam jsme píchali mi taky někdy ještě teď ztvrdnou a bolí...
17. led 2011 v 15:56  • Odpověz
@misi.21 tak já už si nic nepíchám, na co je dobrej ten Agolutin, já už mám teď jen Utrogestan a Prednison.
17. led 2011 v 16:01  • Odpověz
@eviku52 já zase neměla utrogestan,tak to je místo toho... Ale taky bych radši zaváděla než píchala. No co,už je to pryč...
17. led 2011 v 16:07  • Odpověz
@eviku52 promiň za odmlku, přišel manžel, tak jsem mu musela poradit s vařením :slight_smile:
17. led 2011 v 16:30  • Odpověz
@misi.21 proiň za odmlku, musela jsem maželovi dát radu u vaření. Jdu se konečně najíst. Zítra tady budu tak kolem 12hod. pa :slight_smile:
17. led 2011 v 16:35  • Odpověz
@lenkacar dneska jsem dělala manželovi zapečené těstoviny, má toho kotel, já to nejím, tak to bude mít na dva dny. Jinak tím, že jsem na PN vařím cca obden, abych měla teplé jídlo. Manžel nemá možnost chodit na obědy(teda má k Ťamanům, ale to jíst každý den nejde), takže mu dávám snídani a oběd do práce s sebou, ale když jsem chodila do práce tak jsem vařila jen o víkendu a manža jedl u Ťamanů. Jenže tedka je málo penízků a to, aby sám projedl jen k obědu 70-100kč je dost a v tom neměl snídani atd. Za ty love máme oběd oba a někdy i na dva dny....
No a nějakou tu bagetu či chleba s něčím mu dávám k snídani k tomu, jelikož jak jsem otěhotněla a zjistilo se, že tentokrát je to ok, tak přestal kouřit. no a tak aby měl do čeho kousnout....když je hodnej dostane s sebou i nějaký kokino či sušený ovoce, ale to musí být fakt hodnej (třeba po výplatě) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@eviku52 já jsem ok, ale....vše je bez záruky. To břicho mě intenzivně bolelo tak do konce 6tt - začalo po OPU, ještě tedka tak 10x za den bříško zabolí. :unamused:
a taky má pocit, že vařím pořád stejný jídla, tak občas kouknu někam na net, zkusím ,ale v 90% je to katastrofa, tak vždy skončím u těch mejch receptů dokola.
17. led 2011 v 17:08  • Odpověz
@pecicka NEBOJKY ZUBAŘ JE HORŠÍ :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2011 v 17:27  • Odpověz
@nana.76 myslíš porod? :confused:
17. led 2011 v 19:21  • Odpověz
@nana.76 myslíš? :wink: no věřím, že by to mohlo být rychle, modlím se za to :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:25  • Odpověz
@lenkacar jo myslím porod :slight_smile: když uvidiš ten uzličekvštěstí na veškerou bolest zapomeneš :slight_smile: pro mě to byl vždycky ten nejkrasnější zažitek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 v 09:32  • Odpověz
posilam moje štěstíčko :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla u gyn. a vse je v porádku, mám radost, oba bobísci mají krásná srdíčka a velikost je akorád.
Nana, mala je úzasná fakt.
18. led 2011 ve 12:45  • Odpověz
@koubovka1 parádní zprávička .. :wink: je dobře ,že se mají k světu
18. led 2011 ve 12:47  • Odpověz
@koubovka1 no vidíš jak ti to krásně vyšlo,všechny budeme rodit v létě :slight_smile: Tak gratuluju a opatrujte se...
18. led 2011 ve 12:48  • Odpověz
asi vám napíšu neomluvené hodiny ,kde jsté? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 ve 13:50  • Odpověz
@koubovka1 moc gratuluji, parádička, jen tak dál do zdárného konce!!! :wink:
@lenkacar dneska mám odpočinkový den, nic se i nechce, nevařím, neuklízím, jen za mě pere pračka, tak dnes relax..... :slight_smile:
@nana.76 nádherná panenka :slight_smile:
18. led 2011 v 15:18  • Odpověz
@koubovka1 super, jen tak dál:slight_smile:
18. led 2011 v 16:31  • Odpověz
@pecicka gratuluji velkému i tomu v bříšku .. :dizzy_face:
18. led 2011 v 17:42  • Odpověz
ahoj holky. Pridavam prispevek s tim, ze sem ted nejaky cas nebudu chodit, protoze cist si zpravy od koubovky atd. o tom jak dobre tehulkuji fakt cist nepotrebuji!!!! Nic ve zlem :slight_smile: holky, ale je to tak. Vcera vecer jsem nevydrzela a udelala si test a zdalo se mi jakoby se ta druha carka drala na svet.... zkusim test ve ctvrtek a nebo to vydrzim na pristi ctvrtek a treba pan doktor uvidi neco na UTZ. Nevim, ale treba jo. Dost spatne to snasim, ze bublinky asi opustuli brisko. Vsem vam drzim palce :slight_smile: ahojky :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:11  • Odpověz
@duschankova držim pěstičky ... :dizzy_face: až budeš mít náladu určitě přijd
18. led 2011 ve 21:14  • Odpověz
@duschankova ta zklamání jsou těžká ..
18. led 2011 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky, promiňte, že Vám sem nakukuji, ale nepotřebujete některá utrogestan, zbyla mi dvě balení, jedno úplně nenačaté a druhé načaté - jedno celé platíčko nenačaté a potom dvě platíčka dohromady 17 kuliček. Vše datum spotřeby 2012/2013.
Pokud byste měla některá zájem, dejte vědět. Vše za 200,--Kč.
Držím moc palečky aby se Vám splnilo nejtajnější přáníčko. lili
18. led 2011 ve 21:47  • Odpověz
@duschankova -zklamání je těžké, vím jak Ti musí být, mám 2IVF neúspěšné za sebou, ale já , misi, koubovka a spol. nemůžeme za to, že tobě se to nepovedlo a nám jo, je to hold "blbej" osud. Taky nemáme vyhráno, pouze skládáme kamínky do mozaiky :wink: , takže přej a bude Ti přáno jak se říká....ale držím ti pěsti na další boj s nepřízní osudu a až budeš opět silná tak se k nám vrať určitě tě tu rády uvidíme. :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.