• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@lilibett ahojky - právě dneska jsem s Utrošem konečně skončila :slight_smile: , ale myslím, že 200,- je dost na to co nabízíš, když já měla 3 celá balení včetně reguláku za 113Kč :wink: , ale proti gustu....
18. led 2011 ve 21:50  • Odpověz
@antoa nemyslela jsme to spatne :frowning2: jen je mi proste hrozne tezko, kdyz tady vidim, jak se radujete s prckem v brisku a ja tady brecim. Vim, ze nejsem ani prvni ani posledni komu se IVF nepodarilo. rada zase prijdu za maminkama co uz nosi pod srdickem velke stesti :slight_smile: jste holky super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vsem vam moooooooooooc drzim pesticky at se dari vam i prckum :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:58  • Odpověz
@duschankova ono to co jsi napsala vyznělo dost špatně, tak příště važ slov, rádi Tě psychicky podpoříme, ale budeme se tu k sobě chovat pěkně jo? Vždyť jsme všichni na stejné lodi, jen s rozdílem, že někdo je na horní palubě a někdo v podpalubí, ale potopit se můžeme všechny, pevnina v nedohlednu..... :slight_smile:
Tak všem přeji dobrou noc :slight_smile:
18. led 2011 ve 22:07  • Odpověz
@antoa taky si myslím, že to je nějaké drahé .. :confused: já snad měla 3 krabičky za 170,- :confused:
18. led 2011 ve 22:08  • Odpověz
@duschankova zkus si to přečíst znova ,fakt je to blbě napsané ..ale co ,už se stalo ,je ti nanic ,to tu známe všechny,já se z toho taky teprve hrabu ,ale mě cizí úspěchy zase pomáhají ,věřim ,že i mě to pomůže se radovat s ostatníma ,čerpám z toho sílu ..
18. led 2011 ve 22:10  • Odpověz
@lenkacar jak píšeš, mě kupodivu ty úspěchy ostatních také pomáhaly věřit, že když jim jo tak nám se to také povede, hlavně jsem nesměla chodit do diskuzí, kde to dopadlo špatně.....ale pozitivní diskuze mi dodávaly sílu jít dál. Doma jsme o tom s manželem už potom ni nedokázali mluvit, ani brečet....po tom potratu jsem si přišla jak vyschlá studna, nebyla jsem schopna citů....je to fakt zápřah na psychiku, kapsu i vztah.
18. led 2011 ve 22:15  • Odpověz
Tak to si to asi špatně pamatuju, vím jen, že u nás v Caru to bylo dost drahé, no kdyby to někdo chtěl tak za 50,--Kč je to Vaše. Nechci na tom vydělat, takže děkuju za upozornění.
lilibett
18. led 2011 ve 22:16  • Odpověz
@lilibett kam chodíš do caru a co máš za sebou a s jakým výsledkem? :slight_smile:
18. led 2011 ve 22:18  • Odpověz
holky dobrou noc, dneska to už balím, pes mě lanaří do postele na mazlení....a manžel sedí u PC? Nemělo by to být naopak? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2011 ve 22:21  • Odpověz
Už nechodím :slight_smile: V dubnu/květnu čekám dvojčátka - holčičky. Dobrou
18. led 2011 ve 22:33  • Odpověz
@duschankova Je mi to líto, že to nedopadlo dobře a že Ti, je jak je... Já tenkrát taky po 1. neúspěchu taky na chvíli přestala chodit, ale ne proto, že by mi vadilo, že čtu pozitivní zprávy ostatních- ale proto, že jsem byla tak pesimistická, že jsem si říkala, že to tady prostě totálně pošlapu i těm "věřícím" a pozitivnějším... Pravda je, že mi děsně vadí i teď číst právě ty věci, co nedopadnou, naopak pozit. zprávy mě tady navnadí, že prostě i na mě se někdy dostane- jiné to je v realitě, kde to je o něčem jiném a kolem mě s eprostě těhulí na 1. skok- ani neví, co je ovulace a nějaká bazálka, natož IVF atd. a to nepřeháním... a to prostě pak raději jsem tady s Vámi, protože v tom reálu to pochopení není reálný:frowning2: Víte, jak to myslím...
18. led 2011 ve 22:48  • Odpověz
@lilibett tak to moc gratuluji :grinning:
19. led 2011 v 05:44  • Odpověz
@tonytony naprosto s tebou souhlasím a vím o čem mluvíš. To mě pak štve a závidím...., ale tady si procházíme všichni tím stejným a není co komu závidět, ale jen přát!!! :grinning:
19. led 2011 v 05:46  • Odpověz
@lenkacar děkuji moc :slight_smile: tomu tvýmu taky vše nej :slight_smile:
19. led 2011 v 07:36  • Odpověz
19. led 2011 v 08:02  • Odpověz
@lilibett jé gratuluji k holčičkám..to je krásný výsledek.. :dizzy_face:
19. led 2011 v 08:04  • Odpověz
@antoa já nejdřív po potratu začla chodit na nějakou potrat. diskuzi ,tam se mi ulevilo svým způsobem ,že nejsem jediná a ani nebudu a že se stávaj tyhle věci běžně bohužel ,ale pak jsem zjistila ,že jak je to depkoidní ,že takhle se z toho nevyhrabu ,musim jinak ,radovat se z ostatních a je mi fakt líp :dizzy_face:
19. led 2011 v 08:06  • Odpověz
@antoa myslíš jak že by to mělo být naopak? že by pes měl sedět u pc a manžel se měl jít tulit?hm asi jo ,musim si pořídit psa ,aby seděl místo vladíse u pc a sklízel mu úrodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 08:07  • Odpověz
@tonytony jasně já taky líp přijmu úspěchy holek ,když vim ,že si prošly tím samým peklem ,zrovna jsem to nedavno někde psala ,že to takhle cítím..ale když potkam ve městě těhulu ,ona hulí ,okolo houf malých usmrkaných dětí,který jsou chudinky zanedbaný ,ale ona se valí s dalším ,tak to mám teda fakt vztek
19. led 2011 v 08:10  • Odpověz
@lenkacar to je dobrej nápad, já už přes rok propadla na facebooku jedné hře - farmville a taky seju, okopávám...to by můj pes už mohl zvládnout, vidíš dobrej nápad :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 08:20  • Odpověz
@duschankova úplně tě chápu,já jsem sem na jaře taky přestala chodit,občas jsem něco přečetla,ale tak nějak jsem neměla co napsat když tady byly holky těhotný,šťastný a já nadávala na celej svět :cry: . Bylo to strašně těžký,ale jak jsem začala zase chodit do práce,tak nějak nebyl čas na nic a já se z toho dostala,ale jen do té doby,než se mnou o tom chtěl někdo mluvit. Každá z nás si tím prošla a něco zažila... Přeju ať se dáš brzo dohromady a máš chuť do dalšího boje... Jednou to vyjde. :wink: Musí..
19. led 2011 v 09:01  • Odpověz
ahojky
@duschankova moc mě to mrzí vím jak jsi tomu věřila,ale neboj bude líp a zase budeš mít chuť bojovat!!! já jsem to zklamání prožila 6 krát tak vím o čem mluvím

nechci se tu holky nikoho dotknout,ale na každé diskusi to na konec dopadne stejně..........i toto téma Misanda zakládala z důvodu,že na tom předešlým bylo najednou strašně moc těhulek a některým to není příjemný a ani se nedivím číst a natož si psát o nevolnostech a jak rostou bříška a jestli už jsou pohyby.....na toto jsou jiná témata pro těhulky a sem by jsme měly chodit jen podporovat,že zázraky se dějí .....samozřejmě na začátku těhu každý zůstává,ale potom už toto téma sem nepatří a ani nové tváře se sem moc nepřipojí když vidí samé těhule....ale je to jen můj názor)))))) tak se všechny opatrujte
19. led 2011 v 10:07  • Odpověz
@lenkacar Přesně tak... Já jsem pak z takovýhle ženštin nasr... na celý svět, jak je to nespravedlivý...
19. led 2011 v 10:32  • Odpověz
@misi.21
@antoa ještě nemáte pohyby tak sem klidně chodte :sunglasses: ,je s váma sranda
19. led 2011 v 10:58  • Odpověz
@lenkacar a pak už nemůžeme?
19. led 2011 v 11:02  • Odpověz
@antoa já se musim smát fakt ..přečti si pár příspěvků dozadu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 11:05  • Odpověz
vždycky je to jen o toleranci ,někde se těhule a netěhule snesou a jinde ne ..je to jen o povaze ..
19. led 2011 v 11:06  • Odpověz
@lenkacar já osobně tady nebásním nad těhotenstvím, chodím tu hlavně kvůli tobě Leni , protože s misi už stejně chodíme do jiné diskuze, kde si o těhu povykládáme....tady s tebou spíš kecáme o blbostech, který ani s těhu pomale nesouvisí :wink:
A také si myslím, že úspěch po ivf sem do této diskuze rozhodně patří, vždyt o tom to je ne? To pak holky založste spíše diskuzi s názvem: Nevyšlo nám ivf!
19. led 2011 v 11:10  • Odpověz
existují diskuze ,kde se kecá jen o ivf a je to strašně nudné,takhle se to čekání propojí s jinejma blbostma a historkama a ta diskuze je pak domáčtější ..to je zase můj názor :wink:
19. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@lenkacar @antoa si můžeme založit svojí :wink: :wink:
19. led 2011 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.