• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
Ahoj holky, tak já dnes mám zatím dobré zprávy z Caru- sliznice na UZ je v pořádku- to se mi moc ulevilo, bála jsem se, jak byla min, cyklus nízká... No a vpravo mám 8 a vlevo dokonce 15 folikulů, takže zatím ještě víc než minule... Tak uvidíme, co z toho bude... V týdnu jedu ještě jednou na UZ- to se dovím dnes po 13.hod. kdy přesně a pak asi v sobotu nebo ev. neděli na odběr...
Jinak jsem měla pohovor i s embryoložkou a tak mi říkala, že fakt ta naše embryjka se vyvíjela úplně suprově celou dobu, že kdyby jsme nenechali dělat to PGD, tak budeme mít fakt embryjek na KET hodně, ALE že by z nich nic stejně nebylo, když mají vady... Takže pravděpodobnost, že teď to bude podobně- embryjek dost, vývoj super, ale ke konci zase velký odpad díky PGD Takže se nechci radovat předčasně U nás ten závěr je nejhorší
A taky zvažuju zkusit PICSI- jenžezkušeností je málo:frowning2: Tak se bojím... a nevím...
24. led 2011 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem z dneška pěkně vynervíkovaná, protože malá vypadá, že bude nemocná, něco na ni leze, tak se bojím, abyhc to taky nechytla- zrovna teď, jak na potvoru- rok byla 100% zdravá ani rýma a teď to vypadá blbě, uvidím, zda to bude na to jít k dr., kde můžu chytit ještě větší svinstvo, navíc jsem si malovala, jak mi ji pohlídá mamka, až pojedeme na OPU a pak ET, ale pokud bude nemocná, tak to taky nepůjde- naši nic neví, takže nějaký důvod, pokud bude zdravá si v pohodě vymyslím, ale když bude nemocná, tak těžko:frowning2: Takže se vše zase pěkně komplikuje, do prčic:frowning2: Fakt jak naschvál... Už mám taky pocit, že mě bolí v krku, beru ten Prednison- o to spíš se s ním něco chytí a nemůžu ani nic na imunitu, kterou si jím cíleně potlačuju na přijetí mimíska, je zto fakt k vzteku:frowning2:

25. led 2011 v 10:05  • Odpověz
@pecicka , jé ty jsi ještě celá, tak přeji hodně štěstí a krásný porod, mě to čeká měsíc po tobě, už aby to bylo. :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:46  • Odpověz
@pecicka ahojky, jen jsem se chtela zeptat jak se mas a jestli uz je maly Vladik na svete? :slight_smile:
10. únor 2011 v 18:10  • Odpověz
@lumpajda
@cutce holky, stále jsme 2v1:frowning2:, tak snad si to miláček brzy rozmyslí a půjde se kouknout, jak vypadá mamka a tatka na živo :grinning:
10. únor 2011 v 19:43  • Odpověz
@pecicka no ja uz taky cekam a porad nic :frowning2:, tak snad uz si to rozmysli a pujdou k nam :slight_smile:
10. únor 2011 ve 23:30  • Odpověz
@cutce
@pecicka holky vy jste ještě cele moc na vas myslím a dejte mi potom vědět :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:28  • Odpověz
@nana.76 no zatim jo, tomu mymu se vubec ven nechce :frowning2:
11. únor 2011 v 18:44  • Odpověz
@cutce to bude jak ta moje Terezka taky se ji nechtělo :slight_smile: at ti vše dobře dopadne :wink:
11. únor 2011 v 19:55  • Odpověz
@pecicka tak jsem už slyšela, že Vladislávek je už na světě, tak moooooc velká gratulace. Ať jen rostete a jste zdraví a spokojení.
17. únor 2011 v 10:29  • Odpověz
@koubovka1 moc děkuji a držím palečky, at vše dopadne i u tebe:slight_smile:
21. únor 2011 v 11:24  • Odpověz
@pecicka děkuji a přidej nejaké fotečky?
21. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky holky, tak už to máme jisté jedinou možností je IVF!! Tak nějak jsme s tím počítali, ale i tak je mi z toho trošku úzko.Co bysme ale neudělali proto být maminkami (rodiči) že?? Výsledky vyšly mě i manželovi dobře, jen ten spermiogram....který mu hrozně kolísá!:frowning2: Navíc nám doktor řekl, že pokud by se příště třeba nic nenašlo, tak by manžel musel jít na zákrok (prý hodně bolestivý). Já doufám,že to nebude potřeba,manžel i s takovou možností prý počítá. Jsem ráda, že je takový jaký je.Takže v dubnu jdeme na konzultaci ohledně genetiky, pak k našemu dr. do Caru a v květnu se prý uvidí. Příjde mi to strašně dlouhá doba! :frowning2: Ale snad bude platit, kdo si počká, ten se dočká!! :slight_smile: Ještě se chci zeptat jak jste ze začátku snášely hormony??Mám z toho celkem obavy. Jinak držím pěstičky všem těhulkám!!!! Dávejte na sebe pozor!

Mějte se hezky.
24. únor 2011 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.