• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@cibka Kdyby kdyby kdyby .... netrap se tím, 3IVF jsou prý většinou úspěšná, tak se necháme překvapit !
17. říj 2010 v 11:35  • Odpověz
@abig tak uvidíme no , ješte k tý komnate řikala přesne to jak sem se chovala ja človek je pak nepříjemnej na své okolí hlavne svoje nejbližší
17. říj 2010 v 11:38  • Odpověz
@cibka Vítej v klubu .... čekám kdy manželovi dojde trpělivost. Jinak u nás jsme teda přeskočili tu fázi ovulační a hups na to ... vzhledem ke spermiogramu jsme to prostě nemuseli nikdy řešit. Ani než jsme to řešili s lékaři, tak jsem si ovu nehlídala, prostě jsme měli sex když jsme ho chtěli a doufali, že se jednoho rána probudím a budu těhotná.
17. říj 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
ahoj holky,

já tu komnatu bohužel neviděla, ale číhnu na to v archivu...Míšu mám ráda :wink:
17. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
Jdu dovařit oběd, muffini krásně rostou v troubě, jdu usmahnout masíčko a bude hotovo.
Příjdu se na vás mrknout k večeru.
17. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
@abig děláš ty muffiny co jsem ti poslala? :slight_smile: ňami ňami :wink: já dneska budu dělat navečír sladký :wink:

my frčíme do VArů...potřebujeme nakoupit nějaký věci a tak se číhnout... :wink:
17. říj 2010 v 11:55  • Odpověz
@misanda Mrkni, nedozvíš se víc, než už víš holčičko. Jen se tam otřeli o téma adopce.
17. říj 2010 v 11:55  • Odpověz
@misanda Ano, mám je popsány jako Mišandy muffini (to mi popsal manžel :grinning: ) ... tak hezky pokupte, taky bych nakupovala, ale není za co :grinning:
17. říj 2010 v 11:56  • Odpověz
@misanda Jinak na sladké muffiny můžeš poslat taky recept !!!
17. říj 2010 v 11:56  • Odpověz
teda ženy, vy jste toho nakecaly za těch pár dní :slight_smile: já mám už stanovený den punkce, úterý, tak vám pak dám vědět jaká byla úroda, mám celkem strach aby ve folících byly vajíčka....
17. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz
@abig jojo jani, ja se koukala :grinning:
17. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holky.Tak ja s dcerkou upekla štrudl celkem ji to bavilo což mě překvapilo v jejím pubertalním věku :wink: Děti někdy umí překvapit, :wink:
Abig užij si to s tchyní :slight_smile:
Mišando ja bych brala taky ten recept na ty muffiny kdyby si byla tak hodnoučka :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak jsem doma z VArů, mám nádherný "kozajdy", takový důchoďáčky co frčí v UK - nebo frčely loni :grinning: ale k sukni a k džínům paráda a hlavně jsou z kůže...takže jsem spokojená... :slight_smile:

@abig + @nana.76 : Mufíci na slano : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=79509 a na sladko : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24158 (a místo pom.másla je určitě lepší mascarpone :wink:)
17. říj 2010 v 17:34  • Odpověz
autor
@monulkab nebuj, určitě tam nějaký to vyvolený vajucho bude a já věřím, že ne jedno :wink:
17. říj 2010 v 17:34  • Odpověz
@misanda mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam ty bramborove urco vyzkousim!!!!!!! :grinning:
17. říj 2010 v 18:26  • Odpověz
@misanda kozajdy jo? ja nemohla zadne sehnat :frowning2: az jsem si je koupila ve vidni :sunglasses: takze jsem taky na zimu vybavena... konecne!
17. říj 2010 v 18:27  • Odpověz
@misanda děkuji mooooc příští víkend to zkusím :slight_smile: :slight_smile: Taky bych chtěla nove kazajdy ale ted to pro mě nema cenu až trošku splasknu po porodu :wink: :wink: :wink:
17. říj 2010 v 18:58  • Odpověz
@misanda Jsem marná kuchařka holky, naprostý "debil" .... chuťově na jedničku, ale mě ty muffiny vůbec nevyskočili !!!
17. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
@abig kecááššš? :astonished: tak to nevim...dala jsi to do předehřátý trouby? mě vyskočily krásně :zipper_mouth:
17. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
@pampeliska36 ty jsi fiflena...kozačky z Vídně :grinning: panejo :grinning:
17. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z oslavy narozenin a představte si, co jsem provedla? Upekla jsem synovci ten harlekýn dort, na kterým je nahoře šlehačka a povedlo se mi to, že jsem ho vyklopila v autě, takže jsme u ségry šlehaly novou šlehačku, aby sme ho zachránili a ve finále všichni mlaskali....
17. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
17. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@abig no tak to ani nebudu ja se svym kucharskym umenim ty muffiny delat :sunglasses: .... cha chaaaaaaaaa
17. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz
@koubovka1 NO NAZDAR!!! jeste ze jste tak zachranili situaci :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
@pampeliska36 nojo no, jsem proste sikulka....asi už jsem myšlenkama jinde..
17. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz
Koubovko, ahoj :slight_smile: co je nového v Plzni? My jsme po prvním IVF a pokus bohužel nevyšel čeká nás snad brzo druhé IVF. Minulý týden při kontrole mi lékař v CARU napsal kontrolu teď po MS, která by měla přijít tenhle týden. Doufám, že další pokus bysme mohli podstopit už při následné MS, ale uvidíme. Moc se těším, že budeme pěkně kynout a přibývat na váze. Mám pořád hrozné myšlenky, sny a strach z toho, že to opět nevyjde. Snažím se na to nemyslet, ale bohužel člověka tahle myšlenka pořád napadá. Co vy jak jste na tom s mimískem? Výš možná to i holkám tady připadá, že bych chtěla všechno hned, ale tak to není. Tolik zklamání, kterým jsem si už prošla nikomu nepřeji i když vím, že jsem jistě nebyla sama. Krásný večer a těším se ma odpověď jakékoli z vás, kočky :slight_smile:
17. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
@duschankova zkus tomu verit ze pristí pokus vyjde vím ze je to tezky sama jsem ted podstoupila 2 ivf a bez uspechu ale musíme verit ze se dockama :wink: přeju hodne síly do dalšího boje
17. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz
@cibka a jaký je u vás problém, znáte ho? Podstoupili jste nějaké další vyšetření před 2IVF? Já mám sníženou funkci štítné žlázy, ale poslední odběry před 1IVF byla hladina v normě. Třeba to je tím. Zítra by měli být výsledky z odběru před 14dny, tak třeba se dovíme víc. Moc mě mrzí, že to u Vás nevyšlo.... Tokážu to pochopit.
17. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ráno všem !!!
18. říj 2010 v 06:11  • Odpověz
@misanda Dala, holt se jim nechtělo nahoru no ... :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 06:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.