• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
teda to je prča že ste se pokaly :grinning:
12. bře 2011 v 10:58  • Odpověz
@prdecek to ja taky ne,to az teď doma jsem se divala na tvoji fotku abych se ujistila :slight_smile:
12. bře 2011 v 11:01  • Odpověz
@kikina9 děkuju tobě taky držím palečky a jsem rozhodnutá pokud budou tři kvalitní dám si je všechny.Měj se zatím hezky :slight_smile:
12. bře 2011 v 11:57  • Odpověz
@prdecekahojky a taky gratuluji to je hezkej počet.Tak tfuj tfuj at se drží :slight_smile:
12. bře 2011 v 11:59  • Odpověz
autor
tak jsem holky doma, už asi dvě hodiny. Ale cejtím se příšerně, bolí mě celej spodek :confounded: jako kdybych měla v zadku vraženou tyč. když sedím nebo ležím tak je to ok, ale jak se pohnu tak je to mazec. Než jsem šla domů tak jsem dostalu tu injekci agolutinu, je to prý na sliznici. A od pondělí budu zavádět utrogestan 2-2-2. V pondělím mám po 12hod volat kolik se oplodnilo vajíček a jak na tom jsou.
Jinak nakonec jich bylo jen 6 z těch 8 ok. tak snad to bude stačit. Spermiogram byl ok, ale nechali jsme 4 ICSI a 2 normálně. Kdyby bylo vajuch víc, tak bych je nechala asi všechny přirozeně, ale měla jsem strach, že by se žádný neoplodnilo. Tak radši připlatíme :unamused:
12. bře 2011 v 16:41  • Odpověz
@prdecek tak držím palečky ať to zvládne všech šest bambulek
12. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz
autor
@layde díky :slight_smile:
13. bře 2011 v 08:28  • Odpověz
@prdecek Ahojky tak gratuluji a jak se dnes cítíš je to lepší?
13. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
autor
@11112 jé to lepší ale pořád to cejtím, takovej tlak jakoby a jak kdybych včera celej den posilovala břicho.
Jinak ok.
13. bře 2011 v 16:22  • Odpověz
Holky, které stimulujete na IVF nebo už máte stimulaci za sebou, můžete mi napsat, jak jste stimulku snášely hned od jejího začátku? Zajímá mě, jestli jste cítily nějaké tlaky, či bolesti v břiše, a jestli hned od začátku, nebo až v průběhu....Já cítím tlaky v břiše, ale jenom mírné,a ne pořád, jenom takové chvilkové, tak nevím, jestli to znamená, že moc na stimulku nereaguji :unamused:
13. bře 2011 v 17:46  • Odpověz
@kikina9 Ahoj já stimuluji 8 den a cítím takové píchání někdy mě to jde až do nohy,ale není to taky nic hrozného.Ve středu jsem byla na kontrole a mám jen 3 dobré vajíčka zatím,ale jsou tady holky co taky nemají nějak velké bolesti a mají 8 foliklů takže bud v pohodě určitě se tam něco urodí,hlavně se nestresuj dopředu :wink: Dneska mám pocit,že mám větší tlaky tak uvidím ve středu jdu na OPU.Zatím se měj hezky
13. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
@kikina9 ahojky já asi reaguji v pohodě až 8 den mě malinko bolel levý vaječník ale jen slabě a pobolívá i občas i teď a spise na večer ale je to tak jako bych mela mít MS a dnes už jsem 11 den stimulace a i poslední protože si dnes už budu píchat pregnyl 1000 a piji celkem málo

@prdecek a co už víš něco o bambulkách je se vy-vyji ?
13. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
@11112 ahoj, děkuji za uklidnění, já jsem takový plašan a vždycky vidím ty nejhorší scénáře :frowning2: Zítra jedu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Je mi jasné, že tam nebude žádná velká úroda, ale snad tam bude aspoň něco :dizzy_face:
13. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz
@layde To jsi mě uklidnila, že i při dobré reakci nemusí být žádné bolesti :slight_smile: Tak snad zítra na kontrole dopadnu dobře, budu vděčná i za několik dobrých vajíček :sunglasses:
13. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz
@kikina9 já jich mám asi kolem15 tak jsem zvědavá kolik mi jich v úterý vytáhnout. Držím na zejtra palečky ať ko dopadne dobře
13. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz
autor
@kikina9 já měla cca 18 folikulů a sem tam mě píchlo nebo tlačilo břicho a byla sem spíš nafouklá. Nakonec z toho bylo jen 8 vajíček a 6 bylo dobrých. Pokud nemáš nějáký obrovský bolesti, tak si myslím, že je to ok :slight_smile:

@11112 stejně je to divné, žes byla jen na jedné kontrole. Já byla na dvou a při obou mi brali i krev. Ale on to má asi každý Car jinačí.

@layde ještě nic nevím, dneska tam budu volat, tak doufám, že se nějáký oplodnily a rostou :slight_smile: dneska mají už 48hodin, tak uvidíme no. Normálně se modlím, aby byli aspoň dvě na zavedení zpátky.
14. bře 2011 v 07:49  • Odpověz
autor
@wrtulka dneska začínáš stimulačku, že? tak tfuj, tfuj :slight_smile:
14. bře 2011 v 07:49  • Odpověz
@prdecek ano ahojky..
no uvidíme včera jsem začala lehnouce špinit dneska už skoro nic jen maličko..tak snad se to vsákne..jinak mě břicho bolí jako na ms no tělo jako by tušilo že dnes to začne..
co ty kdy voláš? myslím na tebe!
14. bře 2011 v 07:52  • Odpověz
autor
@wrtulka dneska mezi 12 a 13 hodinou, už jsem nervnozní :sweat_smile: mám strach, aby bylo nějýký oplodněný vůbec. Snad aspoň nějáký po tom ICSI budou. Jaký je tam procento nevíš?
14. bře 2011 v 07:56  • Odpověz
@prdecek nevím ale nelekni se úmrtnost bývá velká...my měli 18 vajuch a oplodnilo se jen 14 a naopak při prvním jsme měli 12 vajich a oplodnilo se jen 7 ..ale jak jsem psala ICSI ti nezaručí vůbec nic..uvidíš něco se vám určitě oplodní!!!
14. bře 2011 v 08:02  • Odpověz
autor
@wrtulka no snad jo :( při nejhorším by asi nebyla ta prodloužená kultivace ne? kdyby byly horší
14. bře 2011 v 08:08  • Odpověz
nevím taky ti nemusí nic transferovat..a tím by sis ušetřila pokus na pojišťonu a měla bys hrazené 4 pokusy..
no uvidíš..taková trága to nebude :wink:
14. bře 2011 v 08:12  • Odpověz
autor
@wrtulka to je pravda, ale stejně, moc bych si to přála, aby aspoň ty dvě vydrželi až do konce :slight_smile:
14. bře 2011 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
@prdecek koukam že jsi v napětí, neboj určo něco na zavedení bude, jen bud v klidu :wink:
@wrtulka s tou úmrtností je to příšerný, nám nezbylo ani jednoou na zamražení
Jinak u mě příznaky žádný a víkend jsem si prožila v pěkné depce, myslim podle reakcí mého těla, nže to zas nevyšlo :pensive:
14. bře 2011 v 08:17  • Odpověz
autor
@gambrinuska kolikátý den jsi po ET?
14. bře 2011 v 08:27  • Odpověz
@prdecek 9po ET, zítra udělam test abych to manželovi dokázala a seru na to musim se nějak odreagovat
14. bře 2011 v 08:30  • Odpověz
autor
@gambrinuska to už by mohlo bejt něco vidět na testíku :slight_smile: určo to vyšlo neboj!
14. bře 2011 v 08:31  • Odpověz
@gambrinuska je to náročné to chápu :pensive: :pensive: :pensive: ale nešpiníš nebo nic.. jeslti ne tak to mohlo vyjít!!! I když já vím v tomhle stavu už člověk chce prostě vědět jak to dopadlo ať už je to jakkoliv hlavně aby už to měl nějak za sebou znám to :pensive: :pensive: Já od 7 dne po ET špinila a až 12 mi dovolili vysadit léky to bylo peklo :pensive: :pensive: :pensive:
14. bře 2011 v 08:51  • Odpověz
autor
Jinak jsem dneska začala zavádět Utrogestan 2-2-2 . tak snad to pak k něčemu i bude.
14. bře 2011 v 08:57  • Odpověz
@wrtulka já nešpinim, minule jsem měla biochem. těhu s klesajícím HCG a dokud mi nedali vyvolávačku tak jsem to nedostala, takže taky super :rolling_eyes:
@prdecek jo utroš taky mam 3x2
14. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.