• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@prdecek jo ty chlapi jsou dobrý, když ti řeknou-bud v klidu, nemysli naa to, ty se zbytečně nervuješ.... :sweat_smile: ale co máme dělat já osobně bych potřebovala na těch x dní co to trvá vypláchnout mozek nebo uspat
15. bře 2011 v 08:12  • Odpověz
autor
@gambrinuska moje řeč!!!!! :slight_smile:
15. bře 2011 v 08:13  • Odpověz
@prdecek to si piš že z toho má stresy!! A jinak já to znám tohle jsou ty nejhorší nervy z celýho IVF.. to volání jak se mrňata mají..nejhorší je že i kdyby vypadaly úžasně tak to nakonec nemusí vyjít a naopak když nebudou tak dobrý a dají ti je tak to může dobře dopadnout.. je to prostě dost o štěstí..
15. bře 2011 v 08:25  • Odpověz
autor
@wrtulka jj, vím, teď je to hlavně na přírodě, lidi už s tím nic neudělají
15. bře 2011 v 08:26  • Odpověz
@prdecek já se toho volání budu bát ještě víc snad než ty..
poprvé když jsme volali tak první den super, 3 den super...5tý den všechny špatný bez ET
podruhé první den super, 3 den super...5 tý den většina rozpadlá na houby to co nám dali bylo pomalejší ale ještě ok nepovedlo se žádní mrazáčci..
takže pro mě to bude pořádný déjá vu :pensive: :pensive: :pensive:
15. bře 2011 v 08:30  • Odpověz
autor
@wrtulka já vůbec pořád nechápu jak se ty dny počítají od toho OPU. Pokud se OPU den nepočítá, tak jim jsou dneska 3 dny a pokud počítá tak 4. A zítra by to bylo pátej den. Tak snad bude to ET zítra, při nejlepším dneska ještě.
Chjo...

nic jedu k zubaři, pak sem napíšu jak na tom bobíci jsou, pokud ještě jsou.
15. bře 2011 v 08:34  • Odpověz
@prdecek tak co už víš jak?na tebe myslím sem napnutá!!
15. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz
@prdecek Ahojky tak co jak si dopadla?Jsem taky pěkně nervozní moc ti to přeju a taky si říkám musí to vyjít i mě.Já volala do Caru a říkal doktor,že mám být v klidu,že to může být větší sliznice.Naštěstí už ani kapka krve. :wink:
15. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
@gambrinuska Ahojky říkala jsem si,že jsem tě tady dloho neviděla.Vydrž určitě se to ted podaří,ale to čekání je strašný to je jasný :slight_smile:
15. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
@gambrinuska Jinak moc díky za pěstičky napíšu jak jsem dopadla :wink:
15. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz
autor
@wrtulka @11112 já byla u našich na obědě, tak jsem dojela domů až teď. Zítra jdu na ET :slight_smile: obou bobíků :slight_smile: nevím teda kolika buněčný jsou, ale je to ok. Tak jsem ráda :slight_smile: mám tam být mezi 10:30-11:00hod. :dizzy_face:
15. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz
@prdecek no vidíš takže super!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz
15. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz
@prdecek a řekli ti nějaký podrobnosti?
15. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz
@prdecek Gratuluju takže Ket se dělá pátý den po OPU jak jsem si spočítala u tebe.Přemýšlela jsem jestli se mě to taky povede kdy to vychází m,ale vím že zatím předbíhám :wink: Ty jdeš na Ket zítra a já na OPU :wink:
15. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz
autor
@wrtulka neřekli mi nic, ale tak kdyby nebyli moc ok tak by je asi zaváděli ještě dneska nebo vůbec ne? akorát mi paní v telefonu řekla, jo to ste vy, co tu máte ty dvě embrya, tak zítra bude ET. A já se stihla akorát zeptat v kolik hodin mám dojet. Ono tam asi volá dost lidí, tak to berou rychle.

@11112 děkuji :slight_smile: to je super a kam na to OPU jedeš?
15. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky tak jsem teď právě dojela z nemocnice mam po OPU ale žádná sláva máme jen 4 vajíčka :cry: ,tak doufám že to dopadne dobře a že budou mi mít co zavést.Jinak ET máme na sobotu nebo neděli že se ještě domluvíme tak jsem zvědavá. U 2 IVF jsme zaváděli 4 den.

@prdecek tak moc gratuluji a budu držet celích 12 dní palečky aby se uchytili. A mám dotaz tam se pak volá hned ten druhý den po OPU ? Já jsem tak nějak zmatená protože jsem navíc na sále měla prý vysoký tlak tak si mám oblítat doktory :frowning2: Takže jsem taková rozhozená ...

@11112 budu zítra taky na tebe myslet a doufám že budeš na tom lépe než já :wink:
15. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz
autor
@layde ahojky, neboj my měli taky nakonec jen 4 vajíčka, která se dala oplodnit. A máme dva bojovníčky, pro který si zítra jedu. Nakonec asi čím míň vajíček tím kvalitnější ne?
Já byla na tom OPU v sobotu a měla jsem volat až v pondělí. Takže bys měla volat až ve čtvrtek, to už budou vědět kolik se jich oplodnilo. My už měli 4 buněčky. Já měla po OPU zase nízký tlak, ale sestra říkala, že se to stává a znova už mi ho neměřila.
Nevíš jak se to počítá ty dny po OPU? počítá se i den kdy bylo OPU?
15. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz
@prdecek jedu do Brna do Reprofitu celkem dálka takže budeme vyjíždět kolem půl sedmé mám tam být na osmou.Snad se na dálnici nic nestane.Je to tak 3 roky co jsem se chystala na stimulačku do Unicy v Brně a jela jsem pro protokol a po cestě na dálnici jsem se nabourala takže jsem pak IVF zrušila,doufám že se to nebude opakovat. :wink:
15. bře 2011 v 15:48  • Odpověz
@layde Ahojky a nic si z toho nedělej neboj oni budou bojovat :wink: Jinak děkuju snad dopadnu aspon jako ty když na ultrazvuku mě našel jen 3 vajíčka :slight_smile: Mám strach,že tam nebude nakonec co zavádět :slight_smile:
15. bře 2011 v 15:50  • Odpověz
autor
@11112 určo nebude neboj :slight_smile:
autor
@11112 bude co zavádět neboj :slight_smile:
@layde a jinak jak se cítíš bolí tě něco nebo je to v pohodě? :wink:
15. bře 2011 v 15:51  • Odpověz
@prdecek já vím,ale i tak to u mě začíná fakt dobře jsem nachlazená,udělal se mě opar a ještě mě bolí oko.Tak nevím jestli ty hormony zamávaly s mojí imunitou.
15. bře 2011 v 15:58  • Odpověz
autor
@11112 je to možné, že jsi oslabená. Já dostala ten Prednison, to by mělo tlumit i případné záněty, co sem četla v letáku. Ale stejně jsem měla zánět zubu. Mě dr. řekla, že do transferu můžu všechny léky a že nic nevadí. Tak máš ještě pár dní se pořádně uzdravit! dostaneš od OPU neschopenku?
15. bře 2011 v 16:18  • Odpověz
autor
jinak vám holky můžu říct, že pořád cejtím vaječníky, hlavně když jdu čůrat tak to bolí.
15. bře 2011 v 16:18  • Odpověz
@prdecek já ani žádnej prednison nedostala takže jsem to pěkně schytla.Neschopenku u nás dávají až u transferu,ale pokud si řeknu tak si myslím,že mě ji dá klidně i ted.Já jsem to neschopenkou nechtěla řešit at v práci neštourají,ale ted by mě bodla.Včera jsem si pichla ten pregnyl a ze srandy počurala test a ono to funguje jsou tam dvě čárky:Doufám,že budou i pak :slight_smile:
15. bře 2011 v 16:37  • Odpověz
autor
@11112 taky jsem to zkoušela :grinning: jestli tam budou dvě // a byly :grinning: taky doufám, že už nezmizí :D
15. bře 2011 v 16:38  • Odpověz
@prdecek počitají to až den po OPU dnes jsme se o tom bavili s embryoložkou protože jsem probírali to minulé ivf a to jsem byla 9.9.2007 a zaváděli to 13.9.2007 a to říkala že to byl 4 den takže to počítají až den po OPU. Ale jednu dobrou zpravu jsem dostali a to že se přítelovi za ten týden trochu spravil spermiogram takže to naštěstí měl jak v tom roce 07 uf ještě že tak.

@11112 no po OPU mě nic nebolelo ale začalo bolet břicho až na večer a zatím pořad bolí ale dá se to zatím snést kdyžtak si vezmu brufen a uvidime jak to zvládnu
15. bře 2011 v 19:20  • Odpověz
autor
@layde takže mi je budou vracet 4. den a to už berou jako prodlouženou kultivaci?
15. bře 2011 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.