• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
ale prej čím míň tím jsou kvalitnější, je to pravda?
17. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz
@layde moc gratuluji, 4 oplodněná vajíčka je skvělý výsledek :slight_smile: Kolik si jich necháš zavést?

@11112 moc moc držím pěstičky, aby to dobře dopadlo a bobíšek to zvládl :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz
@prdecek tak to by určitě doporučila, nevím uvidíme zítra co mi řeknou ale počítám tak sobota - neděle,tak uvidíme ale počítám spíše s tou nedělí,jj gambrinuska zatim je nejlépe ale už se tu dlouho neukázala tak doufám že má pozitiní ten testík a že je nastávající maminka,a co se tyče množstí vajíček tak to nevím jestli to platí :frowning2:
17. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz
@kikina9 no říkali mě že mi zavedou jen 2 to třetí mě rozmlouvali a přítel chce taky abych si nechala jen 2 tak nevim
17. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz
autor
@layde měla by dělat testík zítra, myslím.

Holky du zapálit svíčku za tu Aničku. Chudinka malá. Tomu, kdo jí to uděla, bych nejradši.... no nechci být sprostá. Doufám, že ho brzo chytí!
17. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
autor
@layde já kdybych měla tak si nechám zavést tři, ale zase na druhou stranu ty už tři dětičky máš, tak bych tolik neriskovala :wink:
17. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz
jen jsem říkala že když to zvladnou všechny 4 tak bych si pro jistotu chtěla nějaké nechat zamrazit ale nevím jak to bude s penězi :frowning2: celých 15000 mě vychází už na to co mám teď a rodičum to řict nechcem protože to má být překvápko tak uvidíme
17. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz
autor
@layde my tam nechali 14100,-- a víc už jsme taky neměli, takže bych to AH ani dát nemohla a zamražení taky ne.
To bude hezké překvapení :slight_smile: Tak si nech zavést 2 a 2 zamrazit, jenže to máš 3,500Kč navíc :unamused:
17. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz
autor
vlastně nás to stálo zbytečně o 8,000 tisíc víc kvůli tomu ICSI těch 4vajíček, jenže já měla strach, že se žádný neoplodní, tak jsem je nechala napíchnout všechny.
17. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky holky podstoupila jsem již IV Fa na první pokus se to povedlo,nebyla jsem posedlá tím že se to povést musí a věřila jsem že to vyjde......VYŠLO TO a dá se to zvládnout.Ještě jsme si nechali raději zamrazit kdyby náhodou se to nepovedlo. :grinning: Držím moc palečky desátý den po transferu mě vyšel pozitivní test. Od té doby se nastartovali mé mateřské pudy po ix letech,a je to jako by mě zase bylo 20 let.Je to super pocit držím moc a moc palce a těším se že napíšete jak jste na tom. :dizzy_face: S pozdravem již 35 letá matka Vilma
17. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz
@layde To je těžko, já taky pořád přemýšlím, kolik si nechám zavést. Teda já ještě vůbec nevím, jak dopadnu, doufám, že se nějaká vajíčka podaří získat, folíků jsem měla jenom 6 :frowning2: Ale říkala jsem si, že kdyby přežily 3 vajíčka, tak že bych si nechala zavést všechny 3, ať je větší šance, ale manžel to ještě neví, tak nevím, co na to řekne :slight_smile: Kdyby zbylo nějaké na zamražení, tak bych byla ráda a nechala si je zamrazit, ale podle doktora s tím nemám počítat, při tak malém počtu folíků :frowning2:
Já jdu na OPU zítra, a mám strašný strach, že budou folíky prázdné, nebo tam budou špatná vajíčka, ach jo :frowning2:
17. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz
autor
@vilmaba děkujeme :dizzy_face: super povzbudivá zpráva :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
autor
@kikina9 buď hlavně v pohodě, já měla taky strach a teď už si dva bobísci snad vrtají pelíšek :grinning: Bude to ok!!!!
17. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz
no já jsem mohla ušetřít 2000 a nechat napíchnout jen 2 ale nevím proč vyhrkla jsem 3 :unamused: no zkusím si ty 3,500 někde splašit nebo jen zajistím, musím myslet i na to že se neuhnízdí a na celkové ivf nemám tak si udělat rezervu a třeba nebude ani co zmražovat tak jak posledně z 10 zbyli jen dvě.Tak uvidíme
17. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz
@prdecek Moc děkuji, budu se snažit :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz
Jinak mě to nestálo vubec nic jen 2500 zamražení byla jsem informována o tom že léky mohou být za 5000 které pojištovna nehradí a na stejné bázi jsou léky které pojištovna hradí.Pak tedy něco stojí očištění vajíček a vpich spermie také ale to nám nabídl jen v případě několik nepodařených pokusů.Vyšlo to aniž by jsme připlácely chtěli jsme co nejvíce přirozeně. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz
@layde A doporučili Vám to ISCI kvůli špatnému spermiogramu, nebo jen tak pro jistotu? Manžel má horší spermiogram, a vy jste mě teď naťukli, že bychom si taky mohli dát ISCI pouze na 2 vajíčka a zbytek nechat oplodnit přirozeně :wink:
17. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
@kikina9 to bude dobrý uvidíš,hlavně se nenervuj a držím palečky
17. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
@kikina9 jj doporučili nám to
17. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz
@prdecek Vůbec nic nebolí tak že by se to nedalo vydžet jen je něco občas nepříjemné ale nějak mi to nepřišlo byli to opravdu chvilkové situace je to naprosto v pohodě.Také jsem viděla plnou čekárnu maminek a říkala si že v tom nejsem sama.Ten pocit pak je nádhernej.Stojí to za to a strach je naprosto zbytečnej :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
@vilmaba Tak to nás vyjde asi na 27000 :frowning2: Šílená částka :frowning2: Já když jsem chtěla nějaké levnější léky, tak mi doktor řekl, že na IVF dávají pouze léky, na které si musím připlatit, a jenom za léky jsem dala 8000 :fearful:
17. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
@layde Děkujííí :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz
a kampak chodíš?Já v PLzni Lochotín.
17. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz
Jinak rodím za 12 týdnu holčičku již třetí kluky asi neumíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz
@prdecek ano je to pravda já jich měla 8 a oplodnilo se jich 6 a dvě zustali vhodné ostatní se nějak nedělili tak byli pak na vyhození jedno zavedli a jedno zmrazili ptala jsem se jestli to neni málo a dr.říkal že vůbec ne že čím víc tím méně kvalitní. :frowning2:
17. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz
@kikina9 ja jsem za léky fostimon 10ampulí + konzultace doplacela jen 500,- takže mě léky vyšli jen na 1500
17. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz
@vilmaba Já chodím do CRM Zlín. Gratuluji ke třetí holčičce, já bych to tak taky klidně brala, i když nevím, co by na to říkal manžel, jednu holčičku už doma máme, tak teď to prý musí být kluk :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz
autor
@vilmaba jj, teď už se jen těším na výsledek :slight_smile: ten se dovím na svůj svátek, tak uvidíme no :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz
@layde Já jsem dostala Gonal, a k tomu jsem si ještě píchala 1 ampuli Merionalu. Když jsem po doktorovi chtěla pouze Merional, který by nás nevyšel nijak draho, a když jsem byla na IUI, tak jsem na něho i skvěle reagovala, tak mi řekli, že dávají pouze Gonal nebo ještě jeden lék, tuším Puregon :frowning2: Prý to jsou nejkvalitnější léky, a jiné se prý na IVF nepoužívají. Nechtěla jsem se s ním hádat, aby mi potom neřekl, že si za to můžu sama, kdybych zase nezareagovala při těch levnějších lécích. Ale ten doplatek byl šílený :frowning2:
17. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz
@kikina9 s těma lékama to asi dělají kvůli penězům, protože to není vůbec žádná pravda. Já mám pouze merional a za léky jsem na celou stimulaci doplácela cca 500,- ( merional, cetrotide,ovitrelle) mě řekly,že zkusíme to nejjednodušší a když tak změníme. jinak jsme na tom stejně, 6 vajíček a pomalé spermie :grinning: , ale nám bylo jasně doporučeno ICSI, přemýšlím že polovinu dá ICSI a polovinu ne. Ty jdeš zítra na OPU
@prdecek jak se cítíš?
@11112 tak jak to dopadlo?
17. bře 2011 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.