• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@wrtulka jj i mě to potěšilo ale co mě zamrzelo tak když mi řekla že to na mražáčky nevypadá tak jsem do zejtra napnuta
18. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz
@layde hm tak ty 3 jsou v tuhle chvíli úplně podle předpisů..
takže moc nevím proč to na mrazáčky nevypadá..ti dva dají a jedno můžete zmrazit..
18. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz
autor
@gambrinuska gambrinuska to je mi líto :cry: :cry: :cry: a já věřila, že se ti to povede.

@layde to je super zpráva! mě zaváděli 6 a myslím 9 buněčný embryjka, tak to je skoro podobný a zítra už můžou mít zase víc.

@trinity1973 vítej mezi námi :slight_smile:

Holky mě dneska něják pobolívá mírně v podbřišku a vaječníky a jsem nafouklá :unamused: je pravda, že už jsem dneska myla nádobí a pomáhala s vařením, tak snad jsem něco nepokazila :confounded:
18. bře 2011 v 16:11  • Odpověz
autor
holky, mám nafouklé břicho, mám ho dvakrát takové jak normálně, není to ten hyper.stim. syndrom??? :confounded:
vypadám jak v pátém měsíci, ale nic mě nebolí, jen maličko podbřišek.
18. bře 2011 v 17:32  • Odpověz
@prdecek to by mohl být. někde jsem četla dotaz na lékaře- nafouklé břicho a jinak nic nebolí a doktor odpověděl, že to je mírné OHHS. buď v klidu a hodně pij.
18. bře 2011 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@radulka1 ok :unamused:
18. bře 2011 v 18:01  • Odpověz
@11112 Gratuluju, to je super zpráva, že se bobíška podařilo oplodnit, už ho máš u sebe? Doufám, že se mu u tebe bude líbit :slight_smile:

Já dnes byla na OPU, výsledkem jsou jenom 4 vajíčka :unamused: , ale čekala jsem, že to bude horší, takže je to vlastně dobrý výsledek, tak snad se je podaří oplodnit, mám si volat zitra po 10. hodině :slight_smile:
18. bře 2011 v 19:15  • Odpověz
@kikina9 no dobrý.. já bych byla asi se 4 vajíčky spokojená. a necháváš všechny ICSI ? nebo jak? to budou nervy do zítřka, viď. Tak já jsi jdu píchat zase dávku, jelikož jsem dost hubená, tak vezmu jeden špíček na břichu :slight_smile: Dobrou.
18. bře 2011 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Ahojky, ano, doporučili nám na všechny ISCI, manžel má horší spermiogram a řekli nám, že při malém počtu vajíček je ISCI lepší :slight_smile: No nervy to budou,já jsem šílený plašan a vidím vždycky ty nejhorší scénáře, tak mám strach, aby se nějaké vajíčko podařilo oplodnit :wink: Chjo, až tam budu zítra volat, tak budu celá rozklepaná, no snad budou mít dobré zprávy :slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz
@kikina9 ahoj já měla taky 4 a všechny se povedli,ICSI máme na třech a jedno bylo solo a uchytili se,ti tvoji to taky zvladnou neboj :slight_smile:
18. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz
@layde Ahoj, moc děkuji za podporu :slight_smile: Zítra to budou nervy, až tam budu volat :wink:
Tobě ať to zítra taky dobře dopadne :slight_smile:
18. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz
@prdecek Ahoj jak je dneska? Hodně pij a když tak volej do centra!!! Oni v nejhorším dávají myslím nějaký injekce nebo co aby se ten OHSS nerozjel..
ale jedna dobrá zpráva možná.. OHSS se dost často taklhle po ET rozjíždí právě proto že se mrňouskové zakousli :wink:
19. bře 2011 v 08:03  • Odpověz
autor
@wrtulka ahojky, je to malinko lepší. ale něják mě pícha v podbřišku. Ještě počkám do zítra a kdyžtak tam zavolám.
to by bylo fajn kdyby se zakousli :dizzy_face:
19. bře 2011 v 08:34  • Odpověz
@prdecek jo jo taky jsem slyšela,že se to stava kdyz se embryo uchytí, takže alespoň pozitivní zpráva :slight_smile:
ja dnes jdu na kontrolu a aby mě řekli kdy bude OPU, tak jsem zvědava
@layde, @kikina9, @11112 držím palce
@wrtulko proc mate minimalku? asi jsi to už tady psala,ale nechce se mi to hledat
19. bře 2011 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
@kikina9 Ahojky tak to máš skvělý držím palečky ,musíme prostě věřit.Včera jsem byla na transferu,ráno mě říkal,že je jen dvojbuněčný a jak jsme tam dojeli tak bylo tří.Nedává nám moc naděje,takže já s tím moc nepočítám takže pokud by se to povedlo,bylo by to krásný překvapení.Transfer byl fakt až dojemnej vidět tu tečku v tobě :wink:.Mám si test udělat 1.dubna právě na apríla tak uvidím ted si budu vychutnávat aspon těch 14 dní ten pocit žejsem těhotná.Na druhou stranu mě říkal,že měl případ kdy vajíčka nebyli nic moc tak u paní zavedl všechny co měla 3 a byli z toho trojčata tak to asi nechám na přírodě :wink:
19. bře 2011 v 09:25  • Odpověz
@radulka1 Ahojky a držím pěstičky. :slight_smile:
19. bře 2011 v 09:26  • Odpověz
@prdecek Ahojky tak jak se cítíš dnes je to lepší?Kdy máš testovat?
19. bře 2011 v 09:28  • Odpověz
@trinity1973 Ahojky a vítej mezi náma.Vím že je to spousta informací já jsem měla z IVF takovej strach,že jsem ho odkládala tak dva roky a ted toho lituju možná bych na tom nebyla tak špatně.Vůbec se neboj. :wink:
19. bře 2011 v 09:30  • Odpověz
@gambrinuska ahojky právě to čtu je mě to moc líto,já jsem ted po transferu a myslím,že se taky zázrak nebude konat :unamused:
19. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
Holky, tak teď jsem si volala do laboratoře, takže ze 4 vajíček byly zralé a vhodné k oplození 3, 2 se podařilo oplodnit tou metodou ISCI a v pondělí mám přijít na ET :slight_smile: Tak doufám, že ti 2 bobíšci vydrží :slight_smile:

@11112 to je super, že už máš mimíska u sebe, moc držím palečky, aby se mu tam zalíbilo :slight_smile:

@radulka 1 držím palce, ať ti dnešní kontrola dobře dopadne :slight_smile:
19. bře 2011 v 10:11  • Odpověz
autor
@11112 je to lepší :slight_smile: na krev jedu 28.3.
19. bře 2011 v 10:37  • Odpověz
autor
@radulka1 no uvidíme :slight_smile:
tak držím pěsti ať je kontrola ok!
19. bře 2011 v 10:38  • Odpověz
tak mám po kontrole, v pondělí jdu na OPU, k 6 folíkům mám ještě bonus 2,5 cm cystu :frowning2: ale snad to nevadí
@kikina9 teď už je to na přírodě tak ať se drží, do pondělka už to uteče :slight_smile:
@11112 podle mě lepší počítat s horší variantou a pak být překvapená. čím jsi stimulovala?
19. bře 2011 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 měla jsem Menopur 4 lahvičky na jednu dávku.Čím stimuluješ ty?
19. bře 2011 v 16:11  • Odpověz
@11112 merional ( myslím,že to je podobné menopuru) na jednu dávku jsem měla 2 lahvičky.
19. bře 2011 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 to je asi stejný,držím ti palečky...ted mě bolí břicho tak si říkám snad to není špatný znamení... :wink:na takové úvahy je ale brzy.
19. bře 2011 v 16:51  • Odpověz
@11112 já bych spíš byla nervozní kdybych nic nepociťovala :slight_smile:
19. bře 2011 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 já vím,ale na pocity je brzy i když mě tady jedno děvče psalo,že už šestý den cítila že je těhotná :slight_smile: To zní jako sen. :slight_smile: Zvládneme to uvidíš když ne ted tak příště.
19. bře 2011 v 17:11  • Odpověz
ahojky až teď mě děti pustili na pc :angry:. Jinak ET proběhlo bez problémů zaváděli mi 2 embryjka morolku a 9 buněční a podařilo se nám i 2 8 a 6 buněční zamrazit,prý to bylo na hranici ale šlo to zmrazit tak mám velkou radost.Největší muka byli pro mě ty 2 hodinky co jsem tam musela ležet ale přežila jsem to :sweat_smile:.Tak a teď už jen doufat že se mym maličkým bobíškům bude u mě líbit :slight_smile: :sweat_smile: na krev jdu 31.3

@11112 gratuluji k úspěšnému ET a ať se bobíškovy u tebe líbí

@radulka1 Držím palečky ať to zvládneš bez nějakých potíží

@kikina9 Taky gratuluji a budu držet palečky ať se bobíškům u tebe líbí

@prdecek tak co jak si na tom?
19. bře 2011 v 19:41  • Odpověz
@layde ahojky a děkuju tobě taky gratuluji,vypadá to u tebe moc dobře.Já nevím jak u mě když tu kolika buněčný jsi je měla já třetí den je trojbuněčný,ale snad bude bojovat.Včera mě bylo fajn,ale dneska mě pobolívá bříško a je mě divně tak snad se udrží.Já mám jít na krev až si udělám doma test 1.4 .test.Taky jsem si všimla,že po ket ležíte 2 hodinky a u nás jen 15 minut :unamused:
19. bře 2011 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.