• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
holky jsem asi v maléru. zjistila jsem teď ,když si mám píchat, že nemám cetrotide (zapoměli mi ho asi v lékárně dát). mám si píchat cetrotide a ovitrelle, tak vůbec nevím co s tím. bojím se, že mi vajíčka třeba předčasně dozrají a prasknou? v CAR už nikdo není a ani zítra nebude. :frowning2:
19. bře 2011 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
@11112 Mě pobolívá taky bříško,a to jsem ještě chlapům chystala prádlo do pračky a nádobí do myčky a pak mě začalo malinko pobolívá bříško ale co si pamatuji tak i tehdy mě bolelo bříško celých 14 dni i krátce po testech, a dr mě říkal že mírný pobolívání v podbřišku může být i tím jak se to embryjko zahnizďuje
19. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz
@11112 to jsem koukala taky když řekli 2 hoďky protože v 2007 jsme tam leželi 30min a šupajdy domu
19. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
čauky holky ja jsem už dneska 10den po ET a zatím krom blbých nálad a navalu nalad a pobolívání v podbřišku a kroch i prsou nic kontrola 25.3 a testovat se nebudu počkám si až na verdikrt krve bo test mi zatím za posledních 6 let štěstí ani jednou nepřinesl.
19. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz
@radulka1 Jejda, to není dobré. Z kama jsi? Mě Cetrotide zbylo, kdybych ti ho měla jak dopravit, tak ti ho můžu dát :unamused:
A co zkusit zavolat na gynekologické oddělení vaší nemocnice, nebo třeba na pohotovost? Jinak mě opravdu nic nenapadá :frowning2:
19. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz
@11112 u nás v caru se leží po zavedení 3h na lužku a pak odpočíváš přes noc v centru a až druhy den jedeš domů já měla 10 vajiček a nakonec jsem měla 4 vajucha na zmražení 6b a v bříšku mám 6b a 8b tak doufám tak i tobě přeji at vše dopadne dobře
19. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz
@kikina9 jsem z prahy. na pohotovost jsem volala a řekli mi,že mi to nikdo nepředepíše a mám to nechat osudu. už jsem to obrečela. ale dík.
19. bře 2011 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 To ti bohužel nepomůžu, já jsem od Prahy hodně daleko :frowning2: Ale v našem CARu mají pohotovostní linku, která je v provozu celých 24 hodin, a můžeš tam zavolat, pokud se v průběhu IVF vyskytne jakýkoliv problém. U vás něco takového nefunguje?
19. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz
@kikina9 bohužel. ještě se zeptám. ..do kdy sis píchala cetrotide a kdy pregnyl nebo ovitrelle na vyvolání?
19. bře 2011 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Poslední dávku Gonalu + Cetrotide jsem si píchala ve středu ráno, potom večer ve 20:20 Ovitrelle, ve čtvrtek jsem si nepíchala nic, a v pátek ráno jsem šla v 8:20 na odběr.
Jak jsi na tom ty? Pokud jdeš v pondělí na OPU, tak teď večer už si podle mě Cetrotide píchat nemáš, jenom to Ovitrelle, ne? To by bylo v pohodě :slight_smile:
19. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz
@kikina9 no dneska na kontrole doktor říkal,že ještě dnes mám dát cetrotide a já si ho vždycky dávám večer. ale doufám,že to teda nebude taková tragedie. zítra už mám být taky bez ničeho. nedá se nic dělat. budu na tom "skoro" jako ty :slight_smile:
19. bře 2011 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Tak budu moc držet palečky, aby to nevadilo, a vajíčka předčasně nepopraskaly. Ale podle mě ta injekce má prodloužený účinek, tak musíš věřit, že to do toho pondělka vydrží :slight_smile: Kdy jdeš na OPU, hned ráno?
19. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz
@kikina9 jdu ráno. kiki díky za podporu! Pa
19. bře 2011 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 - ahoj nestresuj, mezi cetrotide a ovitrelle má být určitě časový odstup, já si puregon a cetrotide píchala večer, takže jsem poslední dvě dávky postupně posunovala směrem na ráno, ovitrelle je poslední injekce, a její načasování je pak nejdůležitější, protože po 36hodinách vajíčka dozrají a proběhne OPU, držím pěsti, určitě to dobře dopadne, před OPU v Caru řekni, kdy přesně jsi ovitrelle píchala
19. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz
@layde ahojky to by bylo skvělý snad opravdu bojuje :wink:
20. bře 2011 v 08:29  • Odpověz
@petra123 ahojky a děkuju za povzbuzení tobě taky přeji at se drží rostou.Udivilo mě u vás že tak dlouho ležíte po zavedení,ale snad u nás vědí co dělají :wink: Měj se zezky a držím palečky
20. bře 2011 v 08:31  • Odpověz
autor
@layde jo ty dvě hodiny tam ležet byly děsný.
20. bře 2011 v 09:13  • Odpověz
Ahojky děvčata :slight_smile: Můžu se taky přidat?? :slight_smile: Zrovna píchám Puregon a čeká mě moje 1. IVF, tak jsem z toho taková vyjukaná :slight_smile: Je to normální, že mě ty vaječníky bolí tak, že nemůžu v práci sedět ani stát? :frowning2:
20. bře 2011 v 10:28  • Odpověz
autor
@moniques ahojky, vítej mezi námi :slight_smile:
ty vaječníky nevím, ale podle mě je to reakce na ty hormony, mě taky bolely, ale ne teda tak, že bych nemohla sedět nebo stát. Radši bych to řekla v centru.
já mám za sebou taky 1. IVF a čekám na výsledek, dneska jsem 4. den po ET :slight_smile:
20. bře 2011 v 10:38  • Odpověz
@prdecek Tak asi to moc prožívám :slight_smile: Někde mě píchne a už se bojím, že je něco špatně :-/ Ale to je asi stejný u nás všech :slight_smile: Moooc ti přeju,aby se to povedlo!!!!!! Už jsi testovala?? Já vím,že je ještě brzo a nemělo by se to, ale já bych to asi nevydržela :grinning:
20. bře 2011 v 11:21  • Odpověz
Ahoj,
taky bych vás ráda podpořila, jsem 2 den po OPU, je to mé druhé IVF. Vís zatím nevím, jen že jsem měla 17 vajíček asi různé kvality... :angry:

@moniques - jak dlouho už stimuluješ? na konci stimulace už ty vaječníky můžeš cítit dost, já bych poradila hodně pít, i přes moc, pokud máš velkou odezvu jako já, jediné co může zabránit nepříjemným tlakům a hyperstimuláku je dostatek tekutin, snaž se alespoň 6 litrů

vám ostatním držím palce ať vše dobře dopadne
20. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
@ketyz Ahoj Ketyz :slight_smile: Dnes jsem 10.den stimulace..6 litrů denně?!? :-O To nevypiju ani za týden! :grinning: ale děkuji moc za info.. :slight_smile:
20. bře 2011 v 11:46  • Odpověz
autor
@moniques nee, netestovala, až v pátek :slight_smile: Tak určitě to prožíváme všechny :grinning:

@ketyz taky Ti držím pěsti, určo ti vrátí nějýký pěkný embrýsky :wink:
20. bře 2011 v 11:48  • Odpověz
jinak pořád přemýšlím, jestli jít na neschopenku, páč to v práci není zrovna bez stresu a fyz. námahy bývá taky dost :unamused: kolegyňky mi sice pomáhají, ale je mi blbý je volat každou minutum, aby mi s něčím pomohly..Jsem tu teď taková lehce zbytečná :grinning:
20. bře 2011 v 11:49  • Odpověz
autor
@moniques já vypiju tak dva litry denně a měla jsem možná taky počátek hyperstimuláku, měla jsem děsně nafouklé břicho po OPU až do včera, ale teď už je skoro normální. Jinak mě od včera tak jako píchá sem tam v podbřišku. tak si říkám, aby bylo vše ok. :unamused:
autor
@moniques kam chodíš do Caru? já na Obilnňák.
@prdecek Jéééé,tak to pak první info z testování musí být sem, jasný??? :wink:
20. bře 2011 v 11:50  • Odpověz
autor
@moniques určitě neboj :slight_smile:
20. bře 2011 v 11:51  • Odpověz
@prdecek Chodím do Repromedy :slight_smile:
autor
@moniques já pak jedu 28.3. na krev tak to bude na 100%, ale chci to vědět dopředu, tak v pátek testnu :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.