• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
jj, zatím
20. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
Hojky můžu se přidat já snad taky v březnu budu stimulovat..teda jen minimální stimulace..ale je to IvF..
20. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
autor
@wrtulka Jasně :grinning:
20. únor 2011 v 15:02  • Odpověz
@11112 no já už jsem kvůli tomu přišla o 2 IVF :frowning2: , nikdo mě neřešil, prostě nasadili klasický krátký protokol, a pak mi řekli, nejste první ani poslední, komu se tohle stalo. A po druhý to dopadlo úplně stejně :rolling_eyes: , prostě moje tělo nějak nechce ty hormony, nebo zrovna tyhle nechtěl (Gonal), tak přecházím do Reprofitu, snad tam se mnou Dr. něco vymyslí, protože v normálním cyklu mám krásný folikul, sliznici, ovul. hlen....bohužel většinou na blbé straně, kde je neprůchodný vejcovod (asi je tento vaječník nějaký dominantní), chjooo. Už jsem zoufalá, jak furt čekáme, a mimi nikde a pomoc taky nikde. Nikoho to vlastně moc nezajímalo, hlavně zinkasovat za další IVF. :unamused:
20. únor 2011 v 17:54  • Odpověz
@prdecek Ahojky já měla pero Gonal a vše úplně v pohodě akorát jsem měla těch vajíček až moc (22) - takže spíš kvantita než kvalita¨. :unamused: Taky jsem pak měla OHSS a musela jsem jezdit na kapačky. Proto mi tentokrát budou dělat metodu IVM, kdy se píchají menší dávky léků a vajíčka se odebírají ještě před dozráním, nechají se dozrát v Gennetu. Mám prý sklony k OHSS, tak abysme se tomu vyvarovali. Teď beru antikoncepci, měsíc před IVM, abysme vše správně naplánovali, tak jsem na to zvědavá, už bych si moc přála pozitivní výsledek. :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:07  • Odpověz
@mandre můžu ti napsat že Reprofit je určitě jeden z těch dobrých Caru já chodím k Machačovi a je skvělej.Bohužel je to i o penězích,ale tady mají skvělej přístup k pacientce.Já mám dlouhej protokol bohužel ta ms která už měla být tak nic.Mám si pichat Menopur tak doufám,že to se mnou nebude moc cloumat.Uvidíš že to dobředopadne a my se dočkáme mimča.... :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:10  • Odpověz
@wrtulka taky tě zdravím určitě se můžeš přidat kampak budeš chodit do Caru? :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:11  • Odpověz
@wrtulka četla jsem si tvůj článek o tvých zkušenostech s Cary...musím říct, že je to dost drsné...To mě se tedy tohle nestalo...Car jsem měla a stále zatím do něj chodím..vynikající...všichnii 3 páni doktoři...skvělý chalpíci..vše vysvětlil, bez jakéhokoliv vyšetření do ničeho nešli...po 1.nepovedeném IVF jsme byli na imunlogii, genetice následně jsem byla na laparaskopi hysteroskopii..loni v listopadu dokonce i v Lázních..vždy mi vše vysvětlil..a manželovi též...měli profesionální vystupování, je vidtě, že jej jejich práce baví, že jí dělají s láskou...
o IVF jsem už téměř vše věděla když jsem do Caru šla...dost mě o tom informoval můj gyndař...
je mi líto, že máš takové nepříjemné zkušenosti to ti na psychice nepřidá...
mimochodem mluvím tady celou dobu o Caru v Plzni NATALART..vřele doporučuji...
s manželem jsem se o miminko snažili přesně 4 roky...máme za sebou 3x IUI, 1 KEt a 3 IVF - ICSI....poslední IVF bylo úspěšné...po 2 rokách co jsme docházeli do Caru se zadařilo...jsem jim nesmírně vděčná za to co pro nás udělali...a navždy budu...je skvělé, že takové centrum u nás v republice je...zaslouží si veklé dík....
20. únor 2011 v 19:44  • Odpověz
@prdecek no jo my už se známe :wink: dááávno :wink:
jinak děkuju za přijetí :dizzy_face:
@11112 chodíme teď do CARu v Brně jmenuje se Lart znáte někdo?
taky jsme se tu setkali se super přístupem..

jen tedy já doufám budu s váma v tom březnu stimulovat..
dostala jsem před IVF antikoncepci protože mi pan doktor našel cystu..začala jsem jí brát 4DC dodnes (už 3 týdny krvácím..mám ms..) :pensive: bohužel je to asi těmi předchozími dvěma IVF
20. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz
@11112 jj, už panikařim, o 9 let mladší brácha čeká s přítelkyní mimčo po 1. měsíci od dobrání antiko, to mě tak vzalo, že jsem se skoro zhroutila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Taky jsem u Machače. Koukal na mě, jak blázen, co se mnou dělali :frowning2: Že to 2.IVF vidí jako lékařskou chybu....no a pak věřte doktorům (dtto wrtulka) :unamused: ....už jsem se cítila špatně, že mi tam nikdo víc nenabídne/nepomůže, přestala jsem věřit....pásovka-úkony...
Mám to hrozně daleko do Brna, tak nevím, asi tam částečně budeme na hotelu- když to bude nutné- aby Dr. mohl se mnou lépe pracovat :astonished:
20. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz
autor
@trudy já mám hroznej strach, že mi nenarostou vajíčka a nebo že se neoplodní :unamused: tak doufám, že jich nebude moc a budou kvalitní. Asi zkusíme do dvou vajíček nechat tu spermii stříknout. My musíme mít tu prodlouženou kultivaci, tak uvidím no. Já už bych taky chtěla pozitivní výsledek. My se snažíme tuším od roku 2008.

@wrtulka :D určitě tu snámi budeš stimulovat neboj :slight_smile:

Jinak já su dneska po noční, tak si du lehnout. Zatím
21. únor 2011 v 09:21  • Odpověz
Ahojky všem :wink:
@prdecek no doufám já z té stimulace tak našená nejsem..ale radši bych stimulovala než menstruovala :grinning: :wink:

@prdecek hele to má každej strach že neporostou vajíčka, pak že se neoplodní..když se oplodní tak že jich nezůstane dost na transfer, když jsou na transfer tak že nebudou // a když už jsou // tak že se stane něco jiného..
jestli můžu po těch svých dvou stimulacích něco radit..tak se zkus zabrat do práce/čehokoliv jiného a na tohle se soustředit a upínat pokud možno co nejmíň já vím jde to blbě a kecá se mi to..ale je to pravda..protože neúspěch je pak že fakt tvrdě dopadneš na pusu a to není fajn :pensive: :pensive: :pensive:

@mandre s tím bráchou je to náročný já vím..upřímně rozchodí každé těhu..loni jsem byla ve fázi kdy jsem nesnášela těhule..a myslím že je to úplně normální reakce takže si to hlavně nevyčítat a najít si něco na co se člověk soustředí jiného než na tohle..

btw. holky my máme podanou žádost k adopci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz
@mandre Držím palečky taky znám ten pocit,když všichni dokola už čekají a já nic.Je jasný že jim to přeju,ale taky závidím v dobrém slova smyslu. :wink:
21. únor 2011 v 15:31  • Odpověz
autor
@wrtulka No budu se muset něják zabavit, já budu od začátku stimulace na neschopence, protože bývám dost často nemocná a teď jsem přeléčená antibiotikama, tak abych něco v práci nechytla. Dělám s mentálně postiženýma lidma a některý neumí dát ruku před pusu když kašlou či kýchají. Takže tam je riziko. Oni mi to v Caru i nabídli, tak toho využiju. V práci to vedoucí chápe. Tak budu číst knížky, uklízet byt a tak :slight_smile: a psát tady na koníka :D
21. únor 2011 v 15:47  • Odpověz
autor
@11112 jj, taky to znám, ják píšeš ty i mandre. Kolem mě je spousta těhulí a nejhorší pro mě bylo, když jsem musela jít za nej kamarádkou do porodnice. Ukápla i slzička, ale ze srdce jsem jí to přála. Oni čekali na mrňouse 6 let.
21. únor 2011 v 15:49  • Odpověz
@wrtulka já si připadám jak postižená :unamused: , hlavně když mi někdo z okolí řekne, tak si necháte pomoct od doktorů, tak vraždim, neví nic o tom všem a ještě radí, fuj, se vždycky rozčílim :angry: ...anebo kecy typu:" nechceš jít na umělý?" :angry:
Se soustavně soustředím na něco jinýho, ale stejně mě to dostihne, brácha mě ale položil totálně na lopatky.

@11112 taky to myslím dobře, to je jasný, všem to přeju...a člověk si pak říká, doprčic, vždyť už musím být taky na řadě, když čekám tak dlouhou frontu :zipper_mouth:
21. únor 2011 v 15:55  • Odpověz
@wrtulka myslím že určitě začneš se stimulací to spíš já nezačnu :wink: MS ještě pořád nikde...ale zítra volám do Caru...
21. únor 2011 v 16:29  • Odpověz
@mandre to máš pravdu,...čekáme nějakou dlouhou řadu.. :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:30  • Odpověz
@prdecek přesně tak já mám dlouholetou kamarádku a ta má dvě děti a když k nám přijde tak pořád teto teto a k tomu jsou tak roztomilý,nedávno mě ta její dcera nakreslila obrázek šla ted do první no brečela jsem jak želva :wink:
21. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
autor
@11112 taky mi příjde, že v řadě na děti stojíme až na konci :unamused:
21. únor 2011 v 16:40  • Odpověz
Zdravím.. :wink:
@prdecek mě o té řadě něco povídej co :wink: snažíme se nastejno...
ale je teda fakt že holky z "našeho"témátku už rodí druhé děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
je to těžké...
na drouhou stranu holky mě teď tak uklidnila ta adopce..
mám v plánu zkusit tu minimálku a když nic tak si budu hledat jinou práci a minimálně rok tomu dám vale..pak možná lázně kolem 30 uvidíme..a možná pokus další kdo ví? Ale...hlavně budu čekat na to adopčátko/adopčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2011 v 08:29  • Odpověz
@11112 nemůžeš být těhu? Zeptej se ať ti udělají UTZ abys věděla na čem jsi..
míváš často tyhle spoždění? možná je to z nervů..
@mandre o postižení mi nemluv...fakt to chce si najít něco jiného na co se člověk bude soustředit..
já se přiznám já se šíleně upnula na naší fenečku bígla..mám ji trošku za miminko..ale hlavně s ní chodím na prochajdy, na cvičák..mám doma přihlášku na agility...chceme s ní na výcvikovou dovču prostě se snažím aktivně žít a věnovat se jí..začalo mě to moc bavit takže je to super..
jo přiložím vám sem její fotku ať tu nesmutníme tolik :wink: :wink: :wink:
22. únor 2011 v 08:34  • Odpověz
autor
@wrtulka máte požádáno o adopčátko? to je fajn. Ale ono určitě výjde i vaše mimčo. věř tomu!

Jinak mě se u snídaně právě ulomil kus zubu. Už tak ho byla jen polovina a pořád z něj vypadávala plomba. Takže to asi vidím na korunku. Jenže na ni nejsou momentálně peníze. Takže poprosím dr. ať mi to zatím jen obrousí a musím počkat. Kolik teď stojí vůbec plomba?

Jinak já bych dneska nebo zítra měla dostat MS, tak uvidíme.
22. únor 2011 v 09:18  • Odpověz
@prdecek jo tak to nevím kolik stojí blomba já nebyla u zubaře skoro 4 roky sem horzná ostuda a budu už muset..
ty hele jeslti nemáte peníze tak se na ICSI vybodněte..když máte dobrý spermio tak je snad i lepší dát to přirozeně do misek než ICSI jestli můžu radit...

no žádost zatím nemáme schválenou máme ji podanou a máme za sebou psychotesty a ústní psychologické vyšetření takže zbývá přípravka a pak nám to snad odklepnou..a budeme čekat na mímo..nebo dvě máme zažádáno i o sourozence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2011 v 09:24  • Odpověz
@wrtulka těhotná být nemůžu,ale to víš že jsem si říkala třeba ano ale udělala jsem si test a nic.Právě že takové zpoždění mívám poslední dobou často ted jsem MS neměla od prosince :unamused:Dr říkal,že mě dosluhují vaječníky a vypadá na na dřívější přechod :wink:tak mě utíká čas :wink:Jinak píšeš že ty ses upnula na pejska tak to já taky mám jorkšíra a někdy se přistihnu,že se k němu chovám jak k dítěti :wink:
22. únor 2011 v 09:48  • Odpověz
@wrtulka
@11112
my zase s manžou hodně cestujeme, jak je to jen možné, třeba letíme na 4-5 dní někam na výlet, nebo jezdíme i po Čechách....nesnáším sedění doma :sweat_smile:
22. únor 2011 v 09:52  • Odpověz
@11112 no vidíš tak to mi rozumíš s tím pejskem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aha hele tak to volej do centra..podle mě si prostě neměla ovu takže ms se loudá...snad ti s tím něco provednou..
to je bordel já mám ms 3 týdny a necůůů a ty jí chce a nic :grinning: :grinning: neexistuje nějakej průměr? :grinning:
22. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
@mandre no my máme rodinný dům v rekonstrukci a hypotéku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže na nějaké dovolené nejsou moc penízky..
ale jo naposledy jsme byli na Rhodosu na to vzpomínáme to byla úžasná dovolená!!!
letos asi někam vyrazíme jen pod stan s psinou a tak ale i to je super :wink:
pro zasmání loni jsme byli se švárou a jeho přítelkyní na Seči i s tou naší psinou..a spinkala s námi ve stanu byla strašně hodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měli jsme se švárou stany vedle sebe a v noci šli kolem nějací lidé tak se psina vzbudila a začala na ně štěkat :grinning: a oni jen "jé ten pes má vlastní stan to sme ještě neviděli" :grinning: :grinning: :grinning: jak byly ty dva stany vedle sebe tak si mysleli že v jednom jsme my a v druhém psina :grinning:
jo jmenuje se Lajka takže je to malý kosmonautek..a mám jí díky MK :wink:

no a s tím sezením doma.. my po IVF dělali novou střechu na domě takže jsme na to neměli moc času myslet :wink:
22. únor 2011 v 09:57  • Odpověz
@wrtulka no my byli teď v lednu trekovat na Tenerife :dizzy_face: a chtěli jsme v březnu na lyže do Rakouska, ale to asi nedáme, koliduje mi to s IVF, tak bude něco jiného, uvidíme.....se těším, až bude trochu teplo, a budeme o víkendech někam výletit, jezdíme dost na německou stranu do Saskýho Švýcarska do skal, po Labi a po německých hradech :wink:
Jo s penězma, to je jasný....mi teda máme v plánu stavět, ale až někdy....protože hypotéku se nám brát nechce...až vyděláme :dizzy_face: ...tak bude. Jo, jak se začne cpát do baráku, tak to nemá konce, znám....jsme od fochu....musí se to řešit, když jsou peníze. :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:08  • Odpověz
@wrtulka pejsek je moc krásnej :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.