• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@prdecek A jsi tam spokojená?? To dojíždíš až do Brna? :astonished: Koukala jsem,že jsi od Svitav..Tam mám rodinku :slight_smile:
20. bře 2011 v 11:53  • Odpověz
autor
@moniques jj, spokojená tam jsem. Je tam super zacházení :slight_smile:
bohužel nic blíž nemáme, ale není to zase tak hrozný.
20. bře 2011 v 11:54  • Odpověz
@prdecek Tak hlavně, když se zadaří :slight_smile: Dojížděly bysme i 300 km, kdyby to byla jediná cesta k mimískovi, že? :slight_smile:
20. bře 2011 v 11:55  • Odpověz
@moniques A jaký máte problém, že se s mimčem nedařilo přirozeně, pokud se smím ptát . :slight_smile:
20. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz
Teď to vypadá, jako bych si povídala sama se sebou :grinning: Ale měla to být otázka na tebe, Prdečku :slight_smile:
20. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz
@moniques ahoj, když jsi 10 den stimulky kdy jdeš na OPU?
20. bře 2011 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Ahojky :slight_smile: Zítra jdu zase na krev a UTZ a protože budu už 11.den, tak počítám s tím, že se to dozvím zítra. Už jsem hrozně nedočkavá :slight_smile: Ale zároveň se bojím, jaký to bude a jestli budu mít aspoň nějaký vajíčka :unamused:
20. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz
autor
@moniques jo já bych dojížděla i 1000km :slight_smile: u nás je problém v tom, že miminko neudržím. Dávali to za vinu špatným vajíčkám, tak proto ivf s prodlouženou kultivací a to jsme měli dva embrýsky, co mi ve středu zavedli.
20. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz
No nic, holky..Jsem v práci, tak jdu zase na chvíli něco dělat :grinning: Dneska je tu pohodička, ale celý den u pc by byl asi na mojí udělané práci znát :grinning: Zatím..
20. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz
@prdecek A dělali ti imunologii, jestli nemáš ,alergii´ na rostoucí embryjko?
20. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz
autor
@moniques nedělali, ale beru preventivně prednison
20. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz
@prdecek Týýjo, strašně moc ti to přeju, aby jsi byla šťastná mamča! A klíďo i dvojčátek :wink:
20. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz
@moniques a kolik jsi měla foliku na ultrazvuku? nebo ty máš 10 den stimulace první ultrazvuk? já jdu taky něco dělat abych přišla na jiné myšlenky, jsem už ze zítřka nervozní, ale to jsme tu asi všichni jenom v různé fízi čekání
:slight_smile:
20. bře 2011 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 No, pokud jsem to správně pochopila, tak dohromady 11 :slight_smile: A ty jdeš zítra na OPU nebo ET? Nějak se nemůžu od toho pc odtrhnout . :grinning:
20. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz
autor
@moniques díky, já bych klidně taky brala dvojčata :slight_smile:
20. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz
@prdecek Tak já už si říkám, že radši 2, než žádný ,ale dost se dvojčat bojím..Hlavně s mými 48 kily :frowning2:
20. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz
@moniques - a co ti řekli na UTZ, na kolik to vypadá folikulů? ten hyperstimulák není fakt žádná legrace, já se ho dost obávám, takže raději se zapřu s piju a piju než se dostat do nemocnice na kapačky... :wink:
já jsem si nemocenskou vzala, ne že bych doma ležela celý den, normálně uvařím, večer se chystám žehlit, ale když mě břicho začne bolet, tak se prostě na chvíli natáhnu, to v práci prostě nejde a brát si dovolenou se mi nechtělo
20. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz
@moniques jdu na OPU, 6 foliku a budu ráda když se dožijí zítřka :slight_smile: počítám tak se 3 vajíčky.
@prdecek ja ti zavidim,že už je mas v sobě :slight_smile:
20. bře 2011 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@moniques jaj, no to jo, 48kg je málo, ale tak třeba by nebyl s dvojčaty problém :wink: to by ti dr. řekla, ne?

@radulka1 není co závidět, když mě píchne v břiše, tak už myslím na nejhorší. Je to ještě horší než čekat po OPU na to zda budou nějáký vajíčka oplodněný. Teď už totiž nic neovlivníš.
@ketyz taky jsem doma na PN a to od začátku stimulace. Protože dělám v rizikovém prostředí.

@layde tak kdy jdeš na ET?

20. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
@prdecek No jo, já jsem takovej prcek :slight_smile: Po vysazení HP před 2 lety jsem zhubla 8 kg a vůbec to nešlo zastavit :frowning2: , ale už se to ustálilo naštěstí :slight_smile:
20. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz
@radulka1 A to je tvoje 1. IVFko? Určitě budeš mít krásný vajíčka, neboj :slight_smile:
20. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz
@moniques Ahojky já měla taky fostimon a puregon a 11DC kdy jsme šla na OPU tak jsme nemohla ani sedět jak mě to bolelo mazec ale po OPU to trochu přejde neboj :frowning2:
20. bře 2011 v 15:52  • Odpověz
@prdecek nestresuj se pichaním prí je to zahnizdovaní mě už od 7 dne od OPU bolí hodně břicho jako před MS tak doufám že jsou to ty těhu bolesti:frowning2:
20. bře 2011 v 15:59  • Odpověz
@petra123 a kolik jsi měla vajíček na OPU? a měla jsi něco proti předčasnemu prasknuti foliku?
20. bře 2011 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 měla jsem 10 folikulů a 10 vajíček všechny oplodněné ICSI a za 24h se jich oplodnilo 9 na ve finalé jsem měla 4x 6buněčné na zamražení a dvě zavedené 8b a 6b.A nevím co jak jsem měla před OPU 36h tak jsme si byla u kamošky pichnout pregnil 10tis,J. a pak za 36h jsme měla OPU.Den před OPU jsme ležela v CARu aby mi neporaskaly folikuly a druhy den zakrok .Až pak po OPU mi pichli nějaky augulin nebo jak se to jmenovalo.
20. bře 2011 v 16:12  • Odpověz
@petra123 tak to jsi byla úspěšná slepička :slight_smile: to je poprvé, co slyším, že někdo ležel den před OPU v CARu. tomu říkám péče :slight_smile:
20. bře 2011 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
@petra123 A Peti, bolí něco po probuzení po OPU?
20. bře 2011 v 16:28  • Odpověz
@radulka1 jj u nas v CARu to je den před OPU a pak v den ET ležíš 24h na pokoji a odpočívaš:slight_smile:JJ i doktor říkal že na poprvé jsme zareagovala pěkně a byla jsme ráda.
@moniques nechci strašit ale kurevsky dostala jsme prášek proti bolet a pak něco do žíly ale do 2h to přešlo neboj ale neboj pro mimisko to udělaš a neboj dáš to kecat ti nebudu.
20. bře 2011 v 16:33  • Odpověz
@petra123 - kam chodíš do CARu? u nás je vše za cca 3h hotové a jede se domů
20. bře 2011 v 17:00  • Odpověz
Ahojky tak jsem zpět z kontroly, UTZ a tak..
takže na jednom vaječníku mám 2x9mm, 1x8 a 1x7 na druhém 1x9, a 1x8 prý by měly být cca o 1mm větší..takže je to tak nějak v normě..na to že mám 75jednotek je to myslím pěkný..chtěli jsme tak 5 vajíček..tak snad to tak nějak dopadne..ve čt další kontrola a když to půjde dobře tak o víkendu odběr..
jinak ze špinění si prý nemám nic dělat..prý se možná stratí možná ne ale po doběru nebo těsně před ním začnu brát nějaké estrogeny na sliznici a ty by to měly celé spravit..
20. bře 2011 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.