• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@ketyz jezdím do Fertimedu do POlanky nad Odrou a je to sesterský CAR fertimedu v Olomouci tak mistní jezdí do OL a ja jsme spíše blíže Polance cca22km tak jezdím tam.A ubytovaní luxus doslova a může tam svama být i přítel manžel:slight_smile:)
20. bře 2011 v 17:09  • Odpověz
@wrtulka neboj dorostou a co bereš?fostimon?
20. bře 2011 v 17:09  • Odpověz
@petra123 ano Fostimon 75jednotek a jsem po 6ti injekcích.. s tím že první den jsem ještě k injekcím brala Diane a to to podle mě brzdilo..doktor říkal že by měly mít 10mm takže je to tak nějak v normě..ale mám z toho zvláštní pocit..při posledních stimulacích jsem měla 5-6folíků na každé straně ale to jsem neměla minimálku ale normální IVF se 150 jednotkama..
20. bře 2011 v 17:15  • Odpověz
@wrtulka a jak se platí minimálka? je to normální pokus IVF hrazený pojišťovnou?
20. bře 2011 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
@wrtulka tak to je nějak málo ale pokd říka že je to v normě ale ja brala rano 150j. fostimonu a večer 100j puregonu je to nějak málo ne?Ja jsem po 8dnech stimulace měla 18mm až 21mm podle papirů co si pamatuji a na každém vaječníku myslím po 5 folikulach.
20. bře 2011 v 17:21  • Odpověz
@radulka1 ne tohle vůbec nejde na pojišťovnu všechno si hradíme sami
20. bře 2011 v 17:21  • Odpověz
@petra123 říkal že by měly mít 10mm a já mám 9mm budu ještě stimulovat celý týden..2mm denně takže by měly do konce týdne dorůst..
jinak jo mám malé dávky a rostou pomaleji.. na drouhou stranu doufám že budou díky tomu kvalitnější..
2x jsme měla vajíček jak o velikonocích (poprvé 18 a podruhé 24) a prd z toho..
20. bře 2011 v 17:23  • Odpověz
@petra123 Fakt?? :astonished: A jako břicho??
20. bře 2011 v 17:27  • Odpověz
@wrtulka tak to jo pokud už máš odzkoušené nebo že jsi už byla jednou na IVF a měla jsi málo vajíček tak at to jde raději pomalu a jsou kvalitní to máš pravdu a přeji ti a věřím že bojovníčci dorostou a budeš hodně překvapená:slight_smile:
20. bře 2011 v 17:28  • Odpověz
@petra123 já neměla málo vajíček já měla vajíček právě hodně a pak z toho bylo prd asi nebyly kvalitní :pensive:
teď to roste pomaleji a je jich míň..ale je to minimálka a tak jsem to vlatně chtěli..jen je to zvláštní pocit :pensive:
jinak jsem byla na 2IVF už..:frowning2:
20. bře 2011 v 17:30  • Odpověz
@moniques jj břicho nejvíce ja aspon trpěla jak blazen ani otočit jsme se nemohla ale hodné sestřičky mě zachranili a po hodince jak jsme se pořadně probudila dostala jsme prašek a pak po půl hodině něco do žíly a pak to pomalu přestavalo:frowning2:ale neboj dáš to na to nemysli taky jsme si myslela že to nebolí ale kurva bolí s prominutím ale vydržíš to!!!!jsi silna:slight_smile:Ale říkam co jsem zažila já nevím jak na tom byli holky možna tolik netpěly jako já :wink:
20. bře 2011 v 17:31  • Odpověz
@prdecek já na ET byla včera ráno :grinning: už je tu moc lidí a tak se to plete :sweat_smile:
20. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
@moniques ahojky mě břicho nějak nebolelo a ani po OPU a to měli prý problém mě ty vajíčka odsát a prý mi i nějak lehali a tlačili na břicho a neschopenku si nech napsat aby jsi byla v klidu a po ET nemůžeš pak nic tahat a ani se namáhat,já jsem dělala v hypermarketu a pokaždé jsem ji měla.
20. bře 2011 v 18:09  • Odpověz
@layde ja jsme si taky nechala napsalt nemocenskou od 6DC a super ty jsi to měla bezbolestné oproti mě jsme si užila:slight_smile:
20. bře 2011 v 18:12  • Odpověz
@petra123 Týjo, tak doufám,že to nebude tak zlý.. :frowning2: Ale co, kvůli miminku vydržím všechno :slight_smile: Stejně je to mazec, co si musíme kvůli mimču vytrpět :frowning2: Kolikrát mě přepadne taková nepřející depka, kdy si říkám, jak je nespravedlivý, že některá ženská si s prominutím hrkne někde na záchodě, ani neví s kým a buď jde na potrat, nebo to malý pak pohodí někde v lese atd. Hrůza :frowning2:
20. bře 2011 v 19:05  • Odpověz
@layde Tys to teda měla divoký! :astonished: Já se pořád nějak té neschopence bráním, ale vím, že se mi do ní nechce jen kvůli penězům, o který díky ní přijdu :confounded: Ale na druhou stranu, stojí mi hezká výplata za to riziko? :frowning2:
20. bře 2011 v 19:08  • Odpověz
@moniques já si myslím že za to to miminko stojí a šla bych na neschopenku :wink:
20. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz
@moniques ahojky já byla na ket v pátek a ádný velký bolesti takže je to individuální.Tak se určitě neboj.Možná je to i tím kolik máš foliklů já měla jen tři :wink:
20. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

dneska jsem 5. den po ET a tak něják nemám žádný příznak, že by se to povedlo :( břicho nebolí, prsa přestala bolet. Ach jo :( Jak jste na tom vy po ET?????
21. bře 2011 v 06:52  • Odpověz
@prdecek - ahoj, příznaky nehledej, nemusí vůbec být, jen by jsi se trápila, důležité je jen to co bude na testu, takže to musíš děvče zlaté ještě minimálně 5 dní vydržet..... :wink:
21. bře 2011 v 07:14  • Odpověz
@prdecek ahoj přesně tak příznaky nehlede a skus se co nejvíc uvolnit soustředit se na jiné věci..a ještě to pár dní vydržet :wink:
21. bře 2011 v 07:17  • Odpověz
autor
@ketyz @wrtulka jo holky, zkusím to, ale je to hrozně těžké se nepozorovat :unamused: zavolám mámě, že bysme šli do města místo zítřka už dneska a zítra se domluvím s kamarádkou, že bych za ní zajela.
21. bře 2011 v 07:24  • Odpověz
@prdecek super plán!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě to prostě musíš pár dní vydržet..aspoń tak 8-9dní po transferu nejlíp samo 12-14
21. bře 2011 v 07:27  • Odpověz
@wrtulka - nám se to mluví, co? je mi jasné že 5 dní po ET se budu taky zkoumat, ale teď dávám dobré rady.... :grinning:
21. bře 2011 v 07:31  • Odpověz
autor
@wrtulka chtěla bych zkusit test v pátek, to budu 9. den po ET, myslíš, že když už, tak by bylo něco vidět?
21. bře 2011 v 07:35  • Odpověz
@ketyz no jak bych to řekla mám to 2x za sebou..no teda jednou bez ET a jednou jsem měla 3embrijka obstojné kvality a nic z toho..takže vím jaké to je..
upřímně už teď si přeju aby to bylo za mnou a přeju si nemyslet na to ..nebo co nejmíň.
jinak holky mě teda bolí břicho!!!
koukala sem na vedlejší účinky toho Fostimonu a už vím z čeho to mám .. i žaludek mě zlobí a to břicho..sem dneska blbě spala..na to reaguju hůř než na ten Merional :pensive:
21. bře 2011 v 07:37  • Odpověz
@prdecek mohlo by..dost často tam něco bývá..
s tím že já ti třeba řeknu že jsem si dělal test 7den po transferu a byly tam slabounký dvě ale 9-10den už nic.. takže Pregnyl takže pozor na to!
21. bře 2011 v 07:37  • Odpověz
autor
@wrtulka mě jak jsem si pak už dopichovala fostimon, tak mě po něm taky víc bolelo břicho než po menopuru.
jak dlouho ten pregnyl zůstane v těle??? já si ho píchala 10.3. v 21hod a to 10tis jednotek. Myslíš, že bych ho mohla mít v pátek ještě v těle??? bude to 15dní po pregnylu.
21. bře 2011 v 07:41  • Odpověz
@wrtulka - já mám za sebou jedno IVF, ET a nic, pak KET a zamlklé těhotenství v 8 týdnu, takže revize, a 2 KET se nekonal neb embr nezvládla rozmražení, celé to byla anabáze na celý rok
21. bře 2011 v 07:43  • Odpověz
@prdecek - myslím že se udává 10-12 dní, ale jistě to nevím
21. bře 2011 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.