• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@marca22 ja mam taky těžkou práci dali mi nemocenskou 6DC až ale od té doby ji mám dneska jsme 25DC.
21. bře 2011 v 16:26  • Odpověz
@petra123 asi záleží na lidech,byla jsem tam ve 12:15 před obědem,tak jsem je asi obtěžovala mi přišlo
21. bře 2011 v 16:32  • Odpověz
@prdecek hele je fakt brzo! ale znám to, já jsem ten samý případ spotřeba testů je veliká :grinning: , člověk je pak jak feťák, furt má nucení si test udělat .s tím pregnylem máš pravdu, alespoň nějaká jistota :slight_smile:
@marca22 já myslím,že ti jí dají po OPU nebo po transferu určitě
21. bře 2011 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 bylo mi řečeno že po opu bez narkozy můžu jít klidně rovnou do práce a nevim ani jestli bude co transferovat podle utz mám jen 1 folikl :frowning2:
21. bře 2011 v 16:43  • Odpověz
@marca22 Ahojky vidím,že jsi na tom stejně já mám taky jen jeden :slight_smile: a to ještě nic moc kvalitní.Já taky nemám nemocenskou,ale myslím pokud bych ji chtěla dostanu ji bez problému.Kam chodíš do Caru,že jsou takový arogantní?
21. bře 2011 v 16:45  • Odpověz
@marca22 tobě to budou dělat bez narkozy? au au. a čím jsi stimulovala?
21. bře 2011 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
@11112 Chodím k Apolináři. A ty už jsi po punkci že víš jak je kvalitní?

@radulka1 jo prej mi kvůli 1 foliklu nebudou dávat narkozu,měla jsem nejdří menopur a pak merional 5ampulí denně a k tomu tamoxifen.

Byl tu někdo na punkci bez narkozy?
21. bře 2011 v 16:54  • Odpověz
autor
@marca22 jj, já jsem 5. den po ET. Tak si zajdi za obvoďákem, ten by ti ji mohl taky vystavit. Když mu vysvětlíš situaci. To se tedy divím, že ti ji nedali. Kam chodiš do Caru?
21. bře 2011 v 16:55  • Odpověz
autor
@radulka1 jj, testů velká spotřeba, na mě dobře vidělávají. Přišli mi obyč proužky citlivost 10 a jeden ten digitální, ale ten si chci nechat na pondělí ráno než pojedu na krev. je to hrozný nebo spíš já jsem hrozná!!!! blbý testy :sweat_smile:

@marca22 OPU bez narkózy???? tak to je divný ne??? to jde?
21. bře 2011 v 16:58  • Odpověz
autor
@marca22 pokud vím, tak všichni měli zatím OPU s narkozou
21. bře 2011 v 17:00  • Odpověz
holky já se v tom už hrozně ztrácím neuděláme nějaký přehled :slight_smile: a dohledávat to je šílený
21. bře 2011 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@radulka1 už jsem nad tím taky přemýšlela, že by to chtělo
@prdecek Asi jo,podle paní Dr. Hlavně že jsem si vyběhávala předoperační :unamused:
autor
@marca22 teda, já nemusela mít ani předoperační, to je divný. Ale asi co Car to jiný věci.
21. bře 2011 v 17:02  • Odpověz
autor
@marca22 stejně pět ampulí Menopuru je hodně, já píchala 4 a už jsem si myslela jak to není moc :slight_smile:
21. bře 2011 v 17:03  • Odpověz
@prdecek to jo,asi potom půjdem jinam,pokud to nevyjde,což asi nehrozí,to by musela bejt pořádná klika.
21. bře 2011 v 17:05  • Odpověz
@prdecek já mám vysoký fsh,to znamená že mi nefungujou vaječníky tak jak maj a oni si myslej,že když do mě narvou vysoký dávky hormonů,tak budu mít 10 vajíček,přitom na clostík jsem reagovala 3 krásnejma folíkama a to je slabej.
21. bře 2011 v 17:07  • Odpověz
autor
@marca22 to bych být tebou změnila centrum, ale třeba se to povede, nevěš hlavu!!!!!!!!
21. bře 2011 v 17:09  • Odpověz
@prdecek nevěšim,jen je dobrý vědět jak to chodí jinde. A kam chodíš ty a jak jsi spokojená?
21. bře 2011 v 17:12  • Odpověz
autor
@marca22 Já chodím do Brna na Obilný trh a tak je luxusní péče!
21. bře 2011 v 17:15  • Odpověz
@prdecek Aha,Brno je na mě daleko já jsem na střední čechy
21. bře 2011 v 17:26  • Odpověz
@marca22 Já jsem z prahy a chodím do Iscare, ale je to soukromý, takže se víc platí

holky kdo se chcete přidat zkopírujte si tento odstavec, přidejte se tam a zase pošlete dál na plochu a v případě změn to budem upravovat

Radulka1- 21.3. OPU z 6 folikulů 3 vajíčka,
21. bře 2011 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Ahojky, tak super, snad se podaří všechny 3 vajíčka oplodnit, budu držet palce :slight_smile: Necháváš si je oplodnit přirozeně, nebo pomocí ISCI?
Já jsem zpátky, nakonec ze 2 embrijek se prý jedno včera zastavilo ve vývoji, takže zůstalo dvojbuněčné :frowning2: , ale zůstalo jedno prý krásné osmibuněčné, tak snad zabojuje :slight_smile:
Já si je teda nechala vrátit zpátky obě, bylo mi líto to druhé embrijko vyhodit, i když tam šance asi není :frowning2:
21. bře 2011 v 18:27  • Odpověz
@radulka1 A nemáš třeba nějakej ceník nebo něco? Mě by zajímalo na kolik by tam vyšla minimálka?
21. bře 2011 v 18:31  • Odpověz
@marca22 Ahojky, já při minulém IVF měla taky jenom 1 vajíčko, a narkozu mi dali :wink: Vím, že to jde dělat i bez narkozy, ale podle mě jenom, pokud si ji nepřeješ ty :fearful: A u nás jsem předoperační vyšetření kvůli narkoze mít nemusela :slight_smile:
A řekli ti, z jakého důvodu tak špatně reaguješ na léky? Je to tvoje první IVF?
21. bře 2011 v 18:31  • Odpověz
@marca22 Už čtu víš, že máš vysoké FSH, já jsem na tom podobně :frowning2:
A s tou neschopenkou si zajdi za obvoďačkou a domluv se s ní, určitě ti vyhoví. Já jsem to udělala podobně, ne že by mi v CARu PN vystavit nechtěli, ale já jsem nechtěla, aby zaměstnavatel věděl diagnozu :slight_smile: Ale v CARu mi ji nabízeli opakovaně :sunglasses:
21. bře 2011 v 18:34  • Odpověz
@kikina9 pořád mi tvrdí že mám ve 22 letech předčasné ovariální selhávání,ale udělali mi jen hormonální profil,jinak mi neudělali žádný vnitřní vyšetření,průchodnost vejcovodů ani nic podobnýho,já tomu co mi tvrdí nemůžu nějak uvěřit,jako mladší jsem trpěla na různé záněty vejcovodů apod a oni se po ničem nepídí proč to nefunguje,fsh mám zvýšené,ale ne jako nějaká žena při menopauze,prostě se mi to celé nezdá :unamused:
21. bře 2011 v 18:36  • Odpověz
@prdecek Věřím, že je těžké vydržet, ale na test je opravdu ještě brzo :slight_smile: Jenom tě ta bílá barva zbytečně stresuje :frowning2: Ale já jsem taky taková, věřím, že až se budu blížit do finiše, tak se budu každý den přemlouvat, abych ten test nevyzkoušela :grinning:
21. bře 2011 v 18:37  • Odpověz
@kikina9 myslela jsem na tebe, to 8buněčné je docela dobré :slight_smile: jestli si pamatuju měla jsi 3 denní kultivaci?
všechny 3 šly na ICSI kvůli spermiogramu.
@marca22 ceník mají na web stránkách
21. bře 2011 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
@marca22 A kolik ti to FSH vyšlo? Věřím, že ve 22 letech to musi být hrozný šok :frowning2: Já jsem se tento ortel dozvěděla ve 32 letech, a taky jsem se z toho pořád nevzpamatovala. Doktor, když viděl výsledek, tak mě chtěl hned natlačit do darovaných vajíček :frowning2: Já jsem tehdy z CARu odcházela s brečem :unamused: Nechápala jsem, že když MS mám normálně pravidelnou, ovulaci taky,tak že může být ve mě problém. Myslela jsem, že problém bude spíš u manžela. U toho nakonec ale taky našli špatný spermiogram :frowning2:
Jinak odběry FSH mi dělali několikrát, a místo toho, aby se to zhoršovalo, tak se to zlepšuje, tak je mi to divné. Tobě dělali odběr víckrát, nebo jenom jednou? A dělali ti i AMH? Ten prý víc řekne o stavu vaječníků než FSH, ale mě ho taky nedělali.
U tebe může být opravdu i problém ve srůstech, pokud jsi mívala záněty, to by tě měli poslat na laparoskopii. Při IVF to ale nevadí :slight_smile:
21. bře 2011 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.