• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@11112 proč by měla být malá šance,mě v caru řekli že 1 vajíčko stačí,někdo jich má 20 a stejně neotěhotní,to nezáleži na tom kolik jich máš,ale jak jsou kvalitní a v jakym stavu jak duševnim tak fyzickym jsi ty,takže se nijak nestresuj :wink:
22. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz
@marca22 jo jenže když mě ho záváděli mělo už bát 4 buněčný a já měla jen 3 buněčný :frowning2:
22. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz
@radulka1 Já jsem to taky měla po 48 hodinách a jen jedno tojbuněčný :wink:
22. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
@valuse já vůbec nevím,že se nemá spát na břiše :slight_smile: To vám řekly v Caru?
22. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz
Holky po druhém IVF mi doktor vysvětloval jak je to s embrijkama.. pokud je embrijko o den pozadu proti "tabulkám" tak se pořád považuje že je ok!
takže
@11112 jedna buňka sem jedna tam :wink:
22. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz
jo a spaní na břiše taky nevidím jako problém..
podle mě by člověk měl dělat to co je mu příjemný a tak.. však když otěhu normálně tak ženský spí normálně na břiše až do doby kdy jim to začne vadit tělo si řekne :wink:
22. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz
@kikina9 NO POČÍTALI JSME TO A VYJDE NÁS TO NA 15TISÍC ASI.v den ET se dozvíme přesně a neřekli mi,proč tak reaguju,no tak ted po clostilu je dr. spokojený,že mám 3folíky,ak prý co chci mi řekl.tak já nevíím,ale u ivf jsem reagovala slabě a nevím proč,nikdo mi to nevysvětlil
22. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
@mourinka29 Ahojky tak držím moc palečky a neboj jen se zase trošinku vyspíš :wink:
22. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz
@wrtulka tak díky za povzbuzení :wink:
22. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz
@prdecek prdečku,super.dokonale vysvětleno.
dnes furt capkám po bytě nebo sedim. mám výčitky, že neležim. to je asi blbost, co?
zatr-sakr, proč stále potřebuje snažilka ETová ujištění, že se chová dostatečně správně :sweat_smile:
22. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz
@mourinka29 Já myslím, že 3 folíky při minimálce není vůbec špatné, hlavně aby v každém folíku bylo vajíčko :wink:
A co všechno v těch 15 tisících máte, je tam i ISCI a AH?
22. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz
@valuse Já jsem na tom podobně, včera jsem měla ET a za celý den jsem si dnes zatím lehla tak na hoďku :wink:
22. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz
@11112 To určitě nevadí :wink:
22. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
@11112 neeee,nic se neděje, klidek. to jsem napsala jen tak. já jsem z Plzně
22. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz
@11112 děkujii,aky ti držím palečky :dizzy_face: ,to čekání je o nervy že??
@kikina9 jj je tam ICSI ,AH , a mám tam 4dávky menopuru :wink: ,Holky je tu někdo z Ostravy a okolí????
já chodila vždycky do repromedy v Brně a ted jsem v Eurifertilu,ale popravdě,jsem sklamaná,tento pokus tam dodělám a druhý už asi nééé,nedá se to s repromedou vubec srovnat,včera jsem se dr. zeptala na ten AH,protože v jiném centru mi zase řekli,že to moc nedoporučují,nevím proč a člověk pak má sloní hlavu,když v jednom vám řeknou tak a v druhém jinak a dr. byl hodně jakoby naštvaný,že se na to vuuubec ptám,uplně na mě vyjel,v té chvili jsem mu tam chtěla prásknout se všema papírama a říct mu sbohem,ale už to nejde,potřebuju to dodělat,ale popravdě jdu tam s takovou nechutí,že až,takže pokud by to ted nevyšlo,tak příště jen repromeda
22. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz
@mourinka29 já sice nejsem z Ostravy, ale jdu taky na minimálku (zítra UZ), ale do Reprofitu v Brně. :confused:

@11112 tak aspoň jeden bojovník :dizzy_face: :dizzy_face: , to bude dobrý, uvidíš....kdo Ti dělal OPU a ET?
22. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz
@mandre dobře si udělala,ta péče nejde srovnat,Dr. Jaroš je hodný drzý mi příjde a takhle by se s pacoškama bavit neměl,my to platíme ,tak se nemuže divit,že se ptáme,jsem sklamanáááááá,takový přístup jsem v životě nezažil a na reprofit je taky spousta kráááásných referencí,já nedám na repromedu dopustit,ale chtěli jsme to prostě zkusit, jinde,tak jsme zkusili :confounded: :confounded:
22. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz
@mandre ježiiš,blbě jsem četla,já četla,že si z Ostravy,tak jsem myslela,že ho třeba znáš :grinning: :grinning: ,tak nic :grinning: :grinning: ,držím palečky a prosímtě na kolik příjde minimálka tam???? jíš jen clostík,nebo taky připícháváš něco??
22. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
@mourinka29 no já právě jdu do Reprofitu poprvý, taky chceme zkusit jinde....já byla v Gennetu v Praze a tam už jsem měla pocit, že nemají sílu pro mě víc udělat...Já jsem to zvažovala 1/2 roku, tak snad jsem se rozhodla správně.
Tak třeba to vyjde a zrovna teď...uvidíš... :confused: chování je chování, já bych mu asi řekla něco :slight_smile: .....
My to taky budeme platit, abysme neplácali pokusy na poj.
22. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz
@mourinka29 no zatim jsem dojedla ten Clostyl, dal mi řádně zabrat 4.den :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zítra jedu na UZ a pak se uvidí....počítám taky s +- 15.tis.
22. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
@mandre fáákt,bylo ti zle?? já brala od 3DC 1tabletu denně až do včerejška,do 9DC,jinak tady je minimálka za 11000 ,jako clostyl + icsi +AH a další ty věci,jako narkoza a tak,ale ten menopur bude stát nějaké 4tisíce a prosímtě v reprofitu máš to nějak rozepsané,že kolik co stojíí?tam vyjde minimálka na 15asi jen s clostilem??? jestli mě chápeš??
22. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz
@mourinka29 prosím, oživ mně, co fsh.dík
22. bře 2011 v 15:01  • Odpověz
@mourinka29 nemám to rozepsaný, koukala jsem na ceník na stránkách Reprofitu, minimálka 10tisíc + léky (to je dost variabilní položka) - Clostyl a Pregnyl je určitě na pojišťovnu, protože jsem dostala recept a šla do lékárny. ICSI stojí 1000,-/oocyt. Případné AH 3000,-....no koukni na ceník.
No a bylo mi tak zle, že jsme s manžou zvažovali ukončit to :astonished: (klepala jsem se, návaly, břicho nafouklé), už to přešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naštěstí.....já ale brala 2-0-2...3.-7. den cyklu, to je dávka jako blbec. :rolling_eyes:
22. bře 2011 v 15:02  • Odpověz
@mandre aháá tys to brala jinak,no co se týče návalu horka,taky ty mám taky :rolling_eyes: ,nejvíc na večer a na noc,návaly se zimnicema,ale tak snad to rychle přejde,zítra zase dostanu utroš,tak budu tam kde ted :grinning: :grinning: ,záse návaly asi,no prostě fuurt dokola :grinning:
@valuse promin,možná jsem natvrdlá :grinning: :grinning: ,chceš vědet mé FSH ?? 8,4 jsem ho měla v říjnu :sweat_smile: ,snad jsem tě pochopila,

Jinak já nemám problémy s ovulaci,měřila jsem rok BT ,tak cykly i s ovulacemi mám na den přesně,ale ta stimulka nám nějak vázne,ono stačíí jedno a kvalitní,ale člověk má pocit,že,když jich má víc,tím líp,no naštěstí to tak není
22. bře 2011 v 15:06  • Odpověz
@mourinka29 joo, tak to jsme podobné případy, já nemám problém taky s ovulací, ale se stimulací :angry: ....nesnáším moc léky :unamused:
22. bře 2011 v 15:10  • Odpověz
@mandre no tak aspon to celkem snáším,u ivf mi nebylo taky nic,jen ty horka trochu :confounded: a mužu vědet,že proč IVF?? u mě je problém jen ve vejcovodu,jen v té cestičce,manža je naprosto ok a jednou jsme otěhotněli přirozeně,ale dopadlo to zamlklým :unamused: a pak mi cysta zlikvidovala ten jeden vaječník a vejcovod a zbyl mi jen jeden a ten když u laparky skontrolovali,tak se přišlo na to,že je pruchodný jen pod vyšším tlakem :unamused:
22. bře 2011 v 15:15  • Odpověz
@mourinka29 jeden vejcovod neprůchodný, ale zrovna na straně dominantního vaječníku, pak mi našli nějaké MTHFR mutace (ale to má 30% lidí) a trochu zvýšené NK buňky. V Reprofitu si myslí, že to je tím vejcovodem, pokud je skutečně neprůchodný (při LSK ale byl)...mě se totiž děje, že mám klidně 2x za sebou v přirozeném cyklu folikul na stejné straně, prostě se to nestřídá, takže šance může být třeba jen 3-4 za rok. :rolling_eyes:
22. bře 2011 v 15:32  • Odpověz
Jsem teď našla na stránkách gennetu že provádí jako první v ČR metodu IVM ( IVM je metoda asistované reprodukce při které se pacientce bez stimulační léčby odeberou nezralé oocyty. Oocyty pak dozrávají v laboratorních podmínkách, aby byly schopné oplodnění. Po dozrání oocytů je postup již identický s postupem IVF/ICSI (intracytoplazmatická injekce spermie). Nebyla jste některá na tom? Co si o tom myslíte?
22. bře 2011 v 15:32  • Odpověz
@marca22 četla jsem to loni, že to dělají v USA, to by se mi líbilo nejvíc ze všeho....no uvidíme, je to zatím 1.vlaštovka....myslím, že to celé půjde tímto směrem IVM a minimálka, na co tělo zatěžovat takovými dávkami hormonů, na západ od nás už na to přišli a stimulují jen na 2-3 vajíčka.
22. bře 2011 v 15:37  • Odpověz
@mandre na tohle se nemusí vůbec stimulovat,pokud to teď nevyjde,asi bych do toho šla,prej to vyjde i levnějš
22. bře 2011 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.