• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 

@prdecek 9 den :slight_smile:
23. bře 2011 v 08:55  • Odpověz
autor
holky, tak ten hajzl co zabil tu Aničku prý před chvílí umřel. A já mu tak přála, aby si to v tom vězení užil, tam by mu pěkně dali!!!!
23. bře 2011 v 08:56  • Odpověz
23. bře 2011 v 08:56  • Odpověz
autor
@ikca já chci zkusit taky 9. den, ale mám strašný strach, že tam nic nebude. Na krev jdu 28.3. což bude 12. den po ET.
a měla jsi nějáký příznaky? a od kterého dne?
23. bře 2011 v 08:57  • Odpověz
@prdecek - hele ber to tak, že ušetříme a nebudeme ho muset ve vězení živit
23. bře 2011 v 08:58  • Odpověz
autor
@ketyz to je pravda, ale takhle to měl moc lehký, za to co udělal!
23. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
@prdecek neměla jsem žádné příznaky jen mě pobolíval podbříšek a až od měsíce přišla nevolnost ale od začátku mi bylo divně od žaludku ale připisovala jsem to nervozitě :wink:
23. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
@ketyz Děkuju si moc hodná :slight_smile:
23. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
autor
@ikca ok, díky za info :slight_smile: hned jsem klidnější, že já totiž pociťuju jen sem tam zabolení v podbřišku a nic jiného.
Jinak máš moc krásný drobečky. Já bych si taky přála dvojčátka páreček, ale i jedno by bylo obrovský štěstí! :slight_smile:
23. bře 2011 v 09:12  • Odpověz
@prdecek - u nás v Caru se test z krve nedělá a na kontrolu mám jít až za 3 týdny
23. bře 2011 v 09:13  • Odpověz
@prdecek já je teda chtěla oba přesto že jsem dvojčata nechtěla ale od ET jsem to tak cítila ale je to záhul tak že i jedno by bylo super :wink:
23. bře 2011 v 09:13  • Odpověz
autor
@ketyz ty jo, no tak všude je to jinač :slight_smile: za tři týdny už by mohlo bejt něco vidět na ultrazvuku i ne?
@ikca jo jedno by bylo optimální, ale dvě by mi taky nevadily, aspoň by to bylo při jednom :slight_smile:
23. bře 2011 v 09:27  • Odpověz
no u nás bylo něco vidět až po 4 týdnu :wink:
23. bře 2011 v 09:36  • Odpověz
autor
@ikca :slight_smile: ok

Nic holky, du vařit oběd. A trochu poklidit.
23. bře 2011 v 09:38  • Odpověz
Holky, já si při 2.ETu nalhala, že jsem těhu a teď je to tu zase...mám posit, že ju :dizzy_face:
Tak mě napadá, že se zeptám, kdo byl pouze na clostíku(akolik ho bral) a po Opu Estrofem a Agolutin? nebo dokonce, kdo to má také v kombinaci s lékem na štítnou žlázu(dlouhodobě)? Clostík, jsem měla tento cyklus poprvé.
23. bře 2011 v 09:54  • Odpověz
ahojte holky,tak jsem doma a přežila jsem i narkozu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,té se vždycky bojím,jak čert kříže :grinning: :grinning: ,takže ten muj jeden vaječník vydal 7folikulu :confused: :confused: :confused: :confused: ,což je víc,než jsem měla u obou IVF :confused: ,ale po očištění zbyla 4krásná vajíčka :slight_smile: ,tak ted jen čekat a modlit se,aby aspon jeden bojovníček bojoval a bylo co zavádět, :slight_smile: ted polehávám,ještě jsem trochu jak pytlíkem praštěná :grinning:
@moniques tak u prvního pokusu mi to dělala dr. Prokopová a u druhého dr. Fišer a neboj jsou tam super i sesřičky :slight_smile:

Ale dneska byl i pan dr. u nás suprový,normálně jsem ho nepoznala :fearful: :fearful: :fearful: a všichni ostatní taky,takže dneska mám z toho dobrý pocit :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
autor
@valuse a kolikátý den po ET jsi? to máš dobrý, že máš ten pocit. To já mám opačný :confounded:
@mourinka29 tak to je super, 4 vajucha. Gratuluji!
23. bře 2011 v 11:23  • Odpověz
23. bře 2011 v 11:27  • Odpověz
autor
@valuse tak to by fakt mohlo klapnout, to se tak akorát bobíci zahnízdily :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:30  • Odpověz
@prdecek Já toková normální osoba a teď se chovám jak hysterka. I minule bych se sázela, že jsem těhu. Tak uvidíme.
Prdečku, ty jsi...počítám 10.den?
23. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz
autor
@valuse 7. den :slight_smile:
23. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz
@prdecek aha.mam ve vas zmatek.
budu asi s tech, co zkusi test drive. nevydrzim. mrcha mi ale chodi nepravidelne, takze celkove pozorovani mam skreslene. odvazim se testit tak 14. a ty?
23. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
autor
@valuse no já popravdě zkoušela 5. den a dneska ten 7. den po ET a nic, jen jedna čárka, ale ono je asi brzo. Já taky nevydržím netestovat. Jinak já jdu 12. den po Et na krev, tak před tím chci zkusit ten digitální test.
23. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
autor
@layde chci se zeptat, když jsi tenkrát byla na tom IVF, co máš po něm malou, tak jsi taky šla na krev už 12. den po ET? není to moc brzo? třeba kamarádka, co má dvojčátka, tak se jí druhá čárka na testíku objevila až 15. den po ET. No ale oni to musí vědět nejlíp v tom caru.
23. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz
@prdecek jakou jsi měla stimulaci? jaké léky? je zajímavé, že to každy car dělá jinak
23. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz
autor
@valuse krátký protokol a měla jsem Menopur a decapeptyl, beru od začátku Prednison, po OPU mi píchli agolutin a teď beru Utrogestan
23. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz
autor
@valuse myslíš, že když na testu není nic 7. den po Et, tak je ještě šance, že se to změní?
23. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz
@prdecek ten utogestan neznám. Agolutin beres kolik?
Vychazím z toho, že když nějaká holka povídá, že při spontáním otěhotnění jí to ukázal test až 19tý den cyklu. Asi proto v nekterych CARech chteji testovat pozdeji. jsem z toho taky cvok
23. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz
@prdecek určitě nevěš hlavu.
v jakém stadiu ti transferovali oplodněné vajo?
23. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
Holky, jaké léky vám nasadili po ET? Mě dali Utrogestan 3 x 1, Anopyrin a Prednison, a já se cítím tak šíleně unavená :frowning2: Máte to taky některá tak, myslíte, že to může být po těch lécích? Neumím si představit, že bych nebyla na PN a musela chodit do práce :wink:

@prdecek ahojky a nestresuj se, 7. od od ET je podle mě na testík moooc brzy :wink:

@radulka 1 tak co, jak to dopadlo, máš mimísky u sebe?
23. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.