• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@kikina9 - já mám jen utrogestan 2-0-2, u nás snad ani nic jiného nedávají
23. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz
Tak holky smutna zpráva dost mě to zaskočilo dneska ráno ve 4h rano jsem to dostala se vší paradou nakonec rano jsme volala do CARu tam mi řekli udělejte si test a o půl 9 zavolejte ...test negativní ....a chvála bohu byl ta kamarad gynekolog tak mi řekl příjd v pátek a domluvíme se na KET.Tak holky už jsem zoufala :frowning2:
23. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz
autor
@valuse agolutin mi píchli jen jednu ampulku po OPU, jinak ho neberu. Mám místo něj ten Utrogestan, to je na podobné bázi, akorát sou to tablety a je tam myslím víc toho hormonu. 100mg na tabletku. Já ho beru 3x2tbl. a zavádím je do pochvy.
No zdá se mi to na test z krve brzo, ale asi se jim to osvědčilo.
Transferovali mi dvě embryjka jedno mělo 6 buněk a druhé 9 buněk.

@kikina9 já mám taky Utrogestan 3x2 tbl. zavádím do pochvy a Prednison mám od začátku stimulace 1-1/2-0.
Já se dneska taky cítím unavená, myslím, že to je po tom utrogestanu a možná i počasím.
když já ani nevím proč sem ten test zase dělala, sem asi nedočkavá.
23. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
autor
@petra123 tak to je mi líto :frowning2: kolikátý den po ET jsi? a tos nebrala Utrogestan nebo něco? Já myslela, že Utrogestan MS staví, že dokud ho nevysadíš, tak to nedostatneš.
23. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
@kikina9 já mám od OPU teblety Estrofem 4x, Agolutin 1x inj
23. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz
autor
@valuse podle mě to sou hormony na stejný brdo jako ten utrogestan :wink: všechny jsou pro výživu embryjka
23. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz
@prdecek jsme 14den poET jinak jsme 27DC a brala 2-2-2 a ne nezastaví hmm to jsme si taky myslela omyl aspon u mě :frowning2: mě pichali agolutín 4x každy den od opu po zavedení.
23. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz
autor
@petra123 aha, a já myslela, že to tu MS fakt blokuje :frowning2: No a krev ti už brát teda nebudou?
23. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz
autor
@petra123 ale na druhou stranu máš mrazáčky, my ne :frowning2: nevíš po jak dlouhé době se může jít znova na IVF?
23. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz
@prdecek dneska jsem mluvila s doktorem a říkal že můžu hned další cyklus ale pokud nemaš mrazačky tak kamoška říkala že nejdříve za půl roku.

Možna blokuje ale mě asi ne jsem opět vyjimka.
23. bře 2011 v 15:01  • Odpověz
holky já u předchozích dvou ivf měla crinone gel a mám ho i ted a nebyla jsem po něm nikdy unavená,ale utroš to prý dělá a víc,když se polyká :unamused: :unamused: .A co se týče ms,tak u prvního IVF došla ms i přes crinone gel ,u druhého nevím,to jsem byla těhu :grinning:
23. bře 2011 v 15:02  • Odpověz
autor
@petra123 tak my bysme asi na to ani hned neměli peníze, museli bysme našetřit. Já budu věřit, že to dopadne dobře ještě. Drž se a věř, že Ket určitě už výjde!!!
23. bře 2011 v 15:02  • Odpověz
@prdecek já nechala projít jednu menstruaci a hned jsem šla do druhého ivf,ale jak které centrum asi :unamused: ,v repromedě s tím neměli problém :slight_smile: .ale asi taky záleží,i kolik bylo vajíček,já měla u ivf jen dvě,takže to nebyla pro vaječník taková zátěž,jako když někdo nastimuluje 20vajuch,po tom jsou vaječníky zvětšenéé a musí se čekat
23. bře 2011 v 15:05  • Odpověz
@prdecek jj doufem a přeji ti to mocinky a neboj vyjde.Já jsem holka která nema štěstí tak už si pomalu na to zvykam ale někdy mě to dostane.Jinak jsme ráda že mam taky mrazačky bo jinak bych na to neměla určitě na rok bych zase trpěla.Ale nemam čas i když někdo řekne že ano ale je mi 30 a nechci dítě ve 40 čím dříve tím líp snažíme se 6 let tak doufám že už to vyjde.Konečně....
23. bře 2011 v 15:06  • Odpověz
autor
@mourinka29 u nás nevím jak to je, ale my bysme na to museli zase našetřit, jen tak z výplaty by na to nebylo.

@petra123 Jednou to výjde všem tomu věř! Já mám taky smůlu, dvakrát už jsme o miminko přišli, tak snad těhotentsví do třetice všeho dobrého výjde.
23. bře 2011 v 15:11  • Odpověz
@mourinka29 čím tě stimulovali na IVF, že jsi měla je. 2? Já podlouhém protokolu 46vajec. nosnice hadr.
23. bře 2011 v 15:15  • Odpověz
autor
@valuse ty jo a kolik jich bylo vhodných na oplodnění???? já měla 6 vajec a jen 4 byla vhodná na oplodnění
23. bře 2011 v 15:16  • Odpověz
@prdecek taky si přišla 2x o mimi?? :pensive: :pensive: :pensive: ,já taky,jednou v 8týdnu zamlklé těhu,to bylo přirozené otěhotnění a podruhé ted v lednu ve 13týdnu,bobíšek měla těžkou vývojovou vadu :pensive: :pensive: :pensive: ,takže taky si říkáme,že 3ti pokus,tak snáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááád :pensive: :pensive: :pensive: ,protože jinak by mě švihlo asi,aspon jednoho prdolku přeci musíme dokázat :pensive: ,že nebudu mít 3 děti,to už vím,ale jedno by jsme si přece zasloužily už všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2011 v 15:17  • Odpověz
@prdecek prdečku, co se stalo, kdy mimísko odešlo?
23. bře 2011 v 15:18  • Odpověz
@petra123 Moc mě mrzí, že ti to nevyšlo :confounded: Aspoň že máš ty mrazáčky, snad to vyjde s nimi, budu ti moc držet palce :wink: S tím věkem chápu, jak to myslíš, já měla první dítě ve 29, a druhé jsem chtěla mít maximálně do 2 let od prvního :wink: Bohužel, už mi bylo 34, a další miminko v nedohlednu :frowning2: Kdyby to aspoň nestálo tolik peněz, ale nám pokud se to teď nepovede, tak budeme zase minimálně rok šetřit, a v mém případě při vysokém FSH to není dobré, podle doktora mi každým měsícem klesají šance, že se povede vůbec něco nastimulovat :unamused:
23. bře 2011 v 15:18  • Odpověz
autor
@mourinka29 jj, já poprvé taky v 8tt a podruhé na konci 10tt jsem šla na ultrazvuk a měla jsem jen plodový vak bez miminka. Oboje bylo přirozené početí, v tom problém nemáme. mysleli si, že je to ve vajíčkách, ale když mi teď vraceli ty dva bobky tak nic neříkali, že by byly špatný. Takže asi prostě jen smůla.
Mám to popsaný v albumu, jak to všechno bylo.
23. bře 2011 v 15:21  • Odpověz
@prdecek jen 5. pěkné 3. 2 šly KETem. Bylo z toho mimoděložní. Měla jsem klasický hypertimulák
autor
@kikina9 já mám FSH 4.1 to je dobrý?
@prdecek JJ, to je úplně super. Hodnoty do 10 jsou v pohodě.
23. bře 2011 v 15:23  • Odpověz
autor
@valuse já měla asi teďka taky náběh na hypertimulák, ale uklidnilo se to během dvou dnů. hodně jsem pila a bylo to ok.
23. bře 2011 v 15:24  • Odpověz
@prdecek jj to je dobrýý,já mám 8,4 a prý dobrýý,až nad 10 je problém,ale ještě ne takový,dá se nastimulovat,ale u těch 15 a výš je to asi těžší a vyžaduje to vyšší dávky,
23. bře 2011 v 15:24  • Odpověz
autor
@kikina9 tak aspoň něco mám ok
23. bře 2011 v 15:25  • Odpověz
@prdecek děkuji za upozornění. album se neotevřelo celé. musím zapracovat, abych ho taky vyplnila
23. bře 2011 v 15:27  • Odpověz
autor
@valuse moje se neotevřelo celé?
23. bře 2011 v 15:28  • Odpověz
@prdecek
nejdříve jen obrázky a kometáře a pak tvá anabáze vyběhla celá
23. bře 2011 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.