• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@11112 - mě ten utroš nic nedělá, naštěstí, jak píše prdecek, zavádění je asi lepší
24. bře 2011 v 08:57  • Odpověz
dobré ránko,holky vidím,že tu dáváte tabulku s hcg,kukněte tady,když pojedete dolu,tak je tam výška hcg po 3denní kultivaci,po 5ti denní kultivaci :slight_smile: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
24. bře 2011 v 08:58  • Odpověz
@prdecek já měla jen něco málo přes 200 ale co si pamatuji tak tu byla kočena co měla přes 1000 ten 12 den
24. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
autor
@mourinka29 dobrej odkaz!!!!! :slight_smile:
@layde tak to ale čekala dvojky ne??? :grinning: no uvidíme
24. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
@11112 mě taky dost bolí prsa, ale jelikož jsem ještě nebyla na transferu ( jdu dneska) tak vím, že to je Utroušem :slight_smile:
24. bře 2011 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
@prdecek jj,ale jestli tak dlouho nechceš tak si můžeš nechat dřív odběr krve,dělá se to někde v laboratořích jako samoplátce a vím že v 07 to stálo 100.-alespoň co tu psali holky kam sem chodila taky to nevydrželi a zašli takhle někam do laborky
24. bře 2011 v 09:14  • Odpověz
autor
@layde mě to právě příjde brzo :slight_smile: že bych na tu krev šla až tak 14-15 den po ET. Ale asi to mají vyzkoušený, že ten 12. den jim to z té krve už ukáže.
24. bře 2011 v 09:34  • Odpověz
@prdecek já ho taky zavádím ráno 4 a večer taky 4 :slight_smile:
24. bře 2011 v 09:35  • Odpověz
autor
@11112 já mám 2-2-2
24. bře 2011 v 09:36  • Odpověz
@prdecek já si mám udělat těh test až 14 den po et a když bude pozitivní tak až pak jít na krev. :slight_smile: ,ale s mýma předpokladama jedno vajíčko zavedený a FSH 18 tak si myslím,že velkou šanci nemám. :frowning2:
24. bře 2011 v 09:38  • Odpověz
@prdecek a kdy máš si dělat ten test?
24. bře 2011 v 09:39  • Odpověz
autor
@11112 no uvidíš, věř, že se to povedlo!!! Kolikátýho tedy budeš dělat testík????
autor
@11112 no mě nic neříkali, že si mám nějáký dělat :slight_smile: jen že mám toho 28.3. dojet ráno na krev
@prdecek já mám v papírech,že testsi mám udělat zrovna 1.4. tak je to na apríla :slight_smile:,ale myslím,že to taky nevydržím a udělám si ho dřív psala jsi že sis ho udělala pátý den po et?
24. bře 2011 v 09:53  • Odpověz
Holky potřebuju radu!!! :frowning2: Zítra jdu na OPU, ale včera večer mě začlo bolet v krku a dneska už cítím jako by náběh na chřipku nebo tak něco :frowning2: Je to problém? Nebo mi udělají OPU i tak?? Děkuji moc za odpověď, jsem z toho na nervy :frowning2:
24. bře 2011 v 10:00  • Odpověz
Holky, jak tady čtu, tak máte téměř všechny docela vysoké dávky Utrogestanu. Já ho mám brát pouze 1-1-2, tak nevím, jestli to není málo, snad v CARu ví, co dělají :sunglasses:
Já mám přijet na krev 14. den od ET, jinak mi taky neříkali, že si mám dělat test doma. Já si ho samozřejmě udělám, abych věděla, na čem jsem, a byla případně připravená na to, že to nevyšlo. Nerada bych se jim tam rozbrečela :frowning2:
Jinak vidím, že psychika (nebo Utrogestan), a nebo oboje :slight_smile: se mnou pěkně mává, mám všechny těhotenské příznaky, a to 3. den po ET :grinning: Bolí mě břicho, prsa, motá se mi hlava, je mi špatně :wink: Holky, pomoct, nebo se z toho zblázním :grinning: To čekání je strašné :frowning2: Jinak mi psala známá, která IVF podstoupila minulý měsíc, zaváděli jí embrijka po 3-denní kultivaci, test si dělala 9. den po ET, a po delší době se jí tam objevil pouze "duch", takže holky, netestujte zbytečně brzy :wink:
@11112 tu práci ti nezávidím, na PN je fakt dobře, a věřím, že i když jsi v práci, tak na to prostě nejde nemyslet, aspoň já bych na to myslela pořád, a práce by podle toho vypadala :grinning:
@radulka 1 budu ti držet palce, ať ti to dneska dobře dopadne. Řekli ti něco k embrijkům?

24. bře 2011 v 10:04  • Odpověz
@moniques To je teda smůla :frowning2: A máš teplotu? Pokud ne, tak to snad nevadí, ale při teplotě by podle mě mohla být problém tak narkoza :frowning2:
24. bře 2011 v 10:06  • Odpověz
@moniques Ahojky já jsem na tom byla podobně měla jsem virozu,dokonce opar jak blázen,myslím že ty hormony nám trošku berou imunitu,ale teplotu jsem neměla a taky říkaly,že to není problém.Je to opravdu jen lehká narkoza 10 minut :wink: Nemusíš mít strach :wink:
24. bře 2011 v 10:12  • Odpověz
@kikina9 to jsi na tom stejně mám taky takový stavy a proto můj se mě pořád ptá tak to jsi těhotná a já mu marně vysvětluji že se to ještě nepozná že to je utroš :wink: dokonce má pocit,že mám i větší prsy to jsem 6 den po ET :wink:
24. bře 2011 v 10:17  • Odpověz
@11112 a kikino, to jsme na tom stejně.mám všechny příznaky. máte výhodu,že už jste těhotné byly a donosily. víte s čím srovnáváte. já 5.den po ET
24. bře 2011 v 10:21  • Odpověz
@valuse No jo, těhotná jsem byla, jenže úplně nečekaně, takže buď jsem tyto počáteční příznaky neměla žádné, nebo je nevnímala :grinning: Já tehdy, až když jsem měla několikadenní zpoždění MS, která mi chodila úplně přesně, tak mě napadlo koupit těhotenský test, a nevěřícně jsem zírala na // :slight_smile: To bylo super překvápko, takové bych brala i teď :grinning:
24. bře 2011 v 10:31  • Odpověz
@valuse to ano jenže u mě je to tak dávno a ty hormony asi taky dělají svoji paseku. :frowning2:
24. bře 2011 v 10:37  • Odpověz
tak ja žádne příznaky nemám,dokonce jsem zhodila 3 kg,jen mě bolí levý vaječník a mám nafouklé břicho nic víc
24. bře 2011 v 10:46  • Odpověz
@kikina9 - já taky beru utroše "málo" 2-0-2, hele já myslím, že pokud to má vyjít tak to vyjde a hotovo, a prsa po utroši rostou spolehlivě, manžel už je zase spokojený... :grinning: , ty hormony s námi prostě cvičí, tomu se nevyhneme

@layde - ty jsi klikařka, jedna z mála co po stimulaci nepřibere, já na váhu nelezu... :wink:
24. bře 2011 v 11:10  • Odpověz
autor
@11112 zkoušela jsem test 5. a 7. den po ET a nic, sněhobílo :unamused:
ten můj mi taky říkal, že mám větší prsa, ale to je po utroší :wink:
@layde mě občas píchá na pravé straně podbřišku, asi vaječní. Já během stimulky taky shodila necelá dvě kg :slight_smile: To nafouklé břicho můžeš mít z utroše.
24. bře 2011 v 11:11  • Odpověz
autor
@ketyz hormony s náma fakt cvičí. Já měla včera večer takovej plačtivej stav, až jsem z toho byla vedle a chlap mi řekl, že jsem z toho hysterická! ale on nechápe co se ve mě teď děje, kor když jsem pod hormonama. Dneska jsem mu volala do práce a ptala se ho, co budeme dělat, když se to nepovede. A on, proč by se to nemělo povíst. Myslel si, že je to na 100%, že se to povede. Tak jsem mu to musela vysvětlit, že je málo procetn na kolik se to může a nemusí povést.
24. bře 2011 v 11:14  • Odpověz
@prdecek Ahojky, o tom plačtivém stavu mi povídej :slight_smile: Včera jsem se rozbrečela nad knížkou, a dneska jsem z balkonu zahlédla školku, jak jde na procházku, a brečím zase :grinning: Moje mamka si taky myslela, že při IVF je to skoro jisté, že se to povede, nad těma procentama nevěřícně kroutila hlavou :wink:
24. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
autor
@kikina9 a nevíš jak ty procentak jsou?
24. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
jednoduchá obrana - nekoukám na zprávy - u těch bulím zaručeně, můj chlap si to náhodou pochvaluje, doma se věnuju hlavně vaření (žehlení mě nebaví) a on chodí do práce vybaven, takže je tůze spokojený
24. bře 2011 v 11:23  • Odpověz
@prdecek - nechtěj to vědět :confounded:
24. bře 2011 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.