• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
já ostuda napsala jsem měkké i u tak často skloňovaného slova jako je embryo. bůhvíkolikrát jsem to už tak napsala :fearful:
24. bře 2011 v 15:49  • Odpověz
@ketyz já jsem taky shodila po stimulce 2kg tak jsem ráda bála jsem se že pěkně přiberu aspon 5 kg.Přibírala bych ráda,ale jinak :wink:
24. bře 2011 v 15:55  • Odpověz
@marca22 Ahoj já jsem taky měla jedno vajíčko a to ještě trojbuněčný tak doufám,že se uchytí.Držím palečky :wink:
24. bře 2011 v 16:14  • Odpověz
@mandre Ahojky Vitoušková je taky dobrá mě dělala transfer.Po práškách máš pěknou úrodu to já nemám ani po injekcích :wink:
24. bře 2011 v 16:16  • Odpověz
@11112 no to ještě uvidíme, jaký budou po OPU...jsem teď pokusnej králík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na 1.ivf jsem měla zavedené 4buňkové po 2 dnech, ale nechytlo se....tak držim palce, ať tobě joooo :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2011 v 16:22  • Odpověz
autor
@valuse myslím že to A je kvalita ale ta dvojka za tím nevím co je.
Já měla ve zprávě zase 6/1 9/2, tak jestli je to za tím lomítkem kvalita nevím.
24. bře 2011 v 16:50  • Odpověz
@valuse ted nedávno jsem to někde četla,ale nemůžu si vzpomenout kde. obojí znamená druh kvality, ale každé z jiného pohledu
24. bře 2011 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
24. bře 2011 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 děkuji holky za vysvětlení..takže mám zavedeno 8 A 2.

a teď ještě budu slovíčkařit. myslíte si, že je možné u 8mi buněčného 3 deního embryjka dělat asistovaný hatching? nebo musí být starší?
24. bře 2011 v 17:32  • Odpověz
@valuse Jo dali,my byli od začátku rozhodnutí že chcem to ICSI i když ten muj má spermio dobrý,on prej je rozdíl v přípravě na normální ivf a na icsi,když se zjistí že to vájo ještě zralý neni,už se to nedá změnit. :frowning2:
24. bře 2011 v 17:41  • Odpověz
@valuse podívej se k prdeckovi do pasu, má tam fotku vývoje embryí a co se kdy děje a 3 den se dá provádět. mě embryoložka řekla,že pokud to není vyloženě vidět,že je silný obal,tak je to zbytečné tahání peněz
24. bře 2011 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
@11112 Já taky držím palečky :wink:
24. bře 2011 v 17:45  • Odpověz
autor
@valuse podle mě to jde, pač já měla 6 a 9 buněčná a ptali se jestli to chci.
24. bře 2011 v 17:46  • Odpověz
holky mám takový blbý dotaz. mám pocit, že ze mě něco teče, nevím jestli to je utrogestan?dnes jsem byla asi v 13 hod na transferu a do ted v poho az ted i kdyz lezim :unamused:
24. bře 2011 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 jj, je to rozpuštěný Utrogestan, se připrav :slight_smile: , jestli máš větší dávky, že to bude pořád.
24. bře 2011 v 17:56  • Odpověz
@radulka1 já jsem od ETu dole stále trošku vlhčejší, než obvykle. hlavně po ránu.
teče bych to asi nenazvala
24. bře 2011 v 17:57  • Odpověz
autor
@valuse to já taky musím nosit slipovku
24. bře 2011 v 17:58  • Odpověz
@prdecek no jo, ale teď mi doslo, že já ten progesteron beru v Agolutinu injekčně a vy máte místo toho polykací nebo zaváděcí utroš. nebo se mýlím? je tu někdo, kdo píchá Agolutin?
24. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
@11112 Tak to jsem si oddychla :slight_smile: Asi bych se zbláznila, kdyby se to muselo zrušit nebo oddálit :frowning2:
24. bře 2011 v 18:22  • Odpověz
holky, cítíte, že vaše prsa jsou teplejší než obvykle? 2. 3. den jsem vnímala noó nazvala bch to, že mi žhnuly bradavky a teď je to podobně teplé všude. Také mám cik-cak pres den bolest hlavy a sem tam to vnímám, jako by na mě něco lezlo... nemoc to ale jistě není. ty pocity nejsou celkově nikterak silné, ale liší se to od normálu
24. bře 2011 v 18:48  • Odpověz
autor
@valuse ahojky, já mám dneska takovej celkovej nával tepla na celý tělo.
25. bře 2011 v 08:53  • Odpověz
Holky tak jsem slíbila zprávy..
takže folíci tam jsou kolem 15mm pan doktor říkal že s jistotou která mu dnešní medicína dovolí si myslí že 3-4vajucha budou určitě.Jen teda že zrovna na jednom vaječníku je nějakej ten folík uloženej dost dole a neví jeslti se mu bude dobře odsávat..V neděli večer a to v 21h! jdeme na odběr! Takže včera jsem ještě píchala normální stimulační injekce, ale už beru hormony na růst sliznice. Zítra v 9ráno píchám pregnyl na tu21v neděli jedeme do Brna. Jdu normálně na uspání. Ale holky průser je to že se mi včera ta nemoc zhoršila asi z toho cestování v noci sem nemohla spát sem zahleněná kašlu jak o život.. tak se ještě děsíma aby mě pan doktor neposlal domů.Protože kdybych mu kašlala pod narkózou..na drouhou stranu mě včera viděl, slyšel mluvit.. i kašlat..tak snad pochopil že nejsem úplně ok. A nic neřekl..
25. bře 2011 v 08:55  • Odpověz
autor
@wrtulka tak to jsou super zprávy. Neboj nemoc se určo umoudří!!! :slight_smile:
25. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
@wrtulka - máš dva dny na to se dát do kupy, myslím, že nějaké kapky na kašel a uvolnění hlenu ti v lékárně doporučí, drž se
Holky, jak jste tu včera rozebírali kvalitu embryí, tak jsem se taky podívala do zprávy, co tam mám napsané.
Mě měli zavádět 2 embryjka, 1 prý velmi dobré 8 buněčné a druhé 2 buněčné, které se prý už zastavilo ve vývoji, takže mě ho ani nedoporučovali zavádět, že je to zbytečné, ale mě ho bylo líto vyhodit :frowning2:
No a když jsem se podívala do těch papírů, kde byl počet zavedených embryí, tak tam doktor napsal jenom to jedno špatné 2-buněčné, o tom druhém kvalitním ani zmínka :astonished:
Přitom když jsem to viděla na obrazovce, tak mi dávali obě ty embrya, tak jsem teď z toho zmatená :unamused:
Myslíte, že je možné, že to doktor jenom nezapsal do papíru? Já jsem teď z toho nešťastná, co když se jim to druhé kvalitní embryjko nepodařilo zavést, a oni mi to radší neřekli :frowning2: Ale přitom na sále mi doktor po výkonu řekl, že už jsou obě embryjka doma :slight_smile:
autor
@kikina9 tak si tam zavolej a zeptej se, za to nic nedáš
25. bře 2011 v 09:07  • Odpověz
autor
tady je můj test, jestli by tam náhodou někdo něco viděl, ale nic nevidím :unamused:
25. bře 2011 v 09:14  • Odpověz
@prdecek nevěš hlavu. uplně poznávám ten testovací papírek po minulém ETu, tak mi z toho taky vyskočila husí kůže na zádech. včera jsem telefonicky obtěžovala známou s tím, která laborka mi udělá test z krve jako samoplátce. seřvala mě :confounded: ať si prý sednu na zadek a čekám. Když by po zahnízdění bylo HCG významě vyšší než je průměr, mohlo by se to ukázat 10. den. Racionální je testovat 12 - 14. den. magistra v lékarně to je
25. bře 2011 v 09:26  • Odpověz
autor
@valuse tak 12. den je pondělí co du na krev, tak to se rozhodne. O víkendu testovat nemůžu pač by mě chlap sežral asi. Musím vydržet. Chjo...
25. bře 2011 v 09:27  • Odpověz
@kikina9 jeslti si viděla dvě tak ti zavedli dvě spíš si myslím že pan doktor zapomněl to druhé do zprávy zapsat :wink:
@prdecek taky radím netestovat.. doporučuju všechny testy vyhodit aby tě to nelákalo :wink:
25. bře 2011 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.